Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα οικογενειακά δεν μπαίνουν βραδυνές κλήσεις ούτε Best Friends.

 

Η Vmcc χρησιμοποιήται και από κινητό.

Link to comment
Share on other sites

H VF mobile connect card ΔΕΝ μπορεί να χρησιμοποιηθεί από κινητό διότι έχει μόνο υπηρεσίες data ενεργοποιημένες. Κάπου στο site της έχει ένα FAQ στο οποίο το αναφέρει σαφώς!

Και εγώ θα ήθελα να έχω τη δυνατότητα internet over gprs στο καρτοκινητό ώστε να μπορώ να το δουλέψω μέσω πχ μιας συσκευής συνδεδεμένης με laptop ή του internet explorer πχ του S100. Και αν ήθελα να μπορώ να βάλω το συγκεκριμένο νούμερο στην pcmcia VF mobile connect card.

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις προβλημα με το pointmania τωρα τελευταια?Εχω βαλει τουλαχιστον 15 ποντους και μετα απο μια βδομαδα δεν μου εχει περασει τιποτα...:wacko:

 

ΥΓ)Εχω CU.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις προβλημα με το pointmania τωρα τελευταια?Εχω βαλει τουλαχιστον 15 ποντους και μετα απο μια βδομαδα δεν μου εχει περασει τιποτα...:wacko:

 

ΥΓ)Εχω CU.

 

 

Και σ' εμενα δεν περαστηκαν ποντοι. Εκανα 2 ανανεωσεις. Μια απο τη συνδεση μου και μια απο Vodafone Shop

Link to comment
Share on other sites

απ' ότι θυμάμαι από τότε που είχα cu οι πόντοι έκαναν καμία βδομάδα να μπουν στο pointmania μετά την ανανέωση...
Link to comment
Share on other sites

Οπως εγραψα και πιο πανω εχει περασει πανω απο μια βδομαδα οπως λεει και στο ηχογραφημενο μηνυμα,Αντωνη.Τους εστειλα mail..Για να δουμε!:)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησα μια καρτα cu επειδη υπηρχε,για να μη παει χαμενη.

 

ομως τις περισσοτερες ωρες το εχω κλειστο, πως ενεργοποιω την ενημερωση κλησεων? και να μην εχει τηλεφωνητη! :)

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αρκετες μερες ηρθε η απαντηση για τους ποντους.Καλιο αργα παρα ποτε!Την παραθετω:

-----------------------------------------------------------------------

Αγαπητέ κε Σιδηρόπουλε,

 

σε απάντηση του τελευταίου e-mail σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι,

πράγματι υπάρχει σχετική καθυστέρηση στην αυτόματη ενημέρωση των πόντων.

Σε καμία περίπτωση δεν χάνονται όμως οι πόντοι σας. Για οποιοδήποτε πρόβλημα

αντιμετωπίσετε

καλέστε από κινητό Vodafone 1251 ή από σταθερό 6944 40 1251 το Τμήμα

Εξυπηρέτησης Vodafone AlaCarte.

Επίσης μπορείτε να καλέσετε από το κινητό σας 1283 την υπηρεσία Γενικών

πληροφοριών Vodafone.

 

Παρακαλούμε μην διστάσετε αν έχετε κάποια

άλλη ερώτηση ή απορία.

Στην διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.

 

Kyriacos Maragos

Customer Service Support Analyst

Customer Services

 

Tel: +30 210 6702000

Fax: +30 210 4276256

 

Vodafone Panafon S.A

Site Address: 88 Makrygianni Str., 18233, Agios Ioannis Rentis

Registered Office: 1-3 Tzavella Str., 15231, Halandri, Greece

Registered in Greece No26089/01AT/B/92/276/04

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμμη αλλά γιατί όταν γίνει μετατροπή από σύνδεση Βόνταφον σε καρτοκινητό το κάνουν Αλα κάρτ και όχι see you ?
Link to comment
Share on other sites

Καλά μη παίρνεις κ όρκο

Ενας φίλος μου ενώ ζήτησε See you το έβαλαν αλλά κάρτ και σήμερα του είπαν ( αφού τους ενημέρωσε ) να πάρει τηλέφωνο να το μετατρέψουν και μετά να πάει από εκεί να του δώσουν τα 7 ευρώ

Δεν θα έπρεπε να ρωτάνε όμως γενικά τι θέλετε από τα δύο ?

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως..κι εγω που πηγα λιγο πριν τα χριστουγεννα να κανω φορητοτητα δεν μου ζητησαν τι θελω..ευτυχως το ειπα πολλες φορες και το σημειωσαν...
Link to comment
Share on other sites

Τους συμφέρει να τα κάνουν alacarte. Συνήθως ο κόσμος προτιμά cu οπότε θα πληρώσει τα 7 ευρώ για τη μετατροπή...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

μετά από κάμποσο καιρό στο δίκτυο της ΤΙΜ θέλω να γυρίσω πάλι σε vodafone (δεν παλεύεται η τιμ με τέτοια φοβερή κάλυψη, έκοψε και το αρχικό non-stop). Για να μην αλλάζω νούμερο, πέτυχα και εύκολο όταν πήγα σε tim, θα χρησιμοποιήσω φορητότητα όταν τελειώσει ο μήνας και το τρέχον non-stop.. Το τηλέφωνο που πρέπει να πάρω είναι 13894? Πόσες μέρες θέλει; Πρέπει να έχω δηλωμένα στοιχεία ή όχι πιά; Πόσο κοστίζει? Πόσο αρχικό χρόνο θα έχω; (για cu μιλάμε πάντα)
Link to comment
Share on other sites

τελειωνει το non-stop??????????

το σιμα της ΤΙΜ ειναι αισχρο..δεν ξερω αν γινετε με τηλεφωνο παντως εγω οταν ηθελα να κανω φορητοτητα..πηγα σε ενα βονταφον σοπ(χωρις δηλωμενα στοιχεια-δεν χρειαζονται ποια) και σε 10-15 εργασιμες ηταν ετοιμο..κοστιζει 20ευρω..αρχικο χρονο δεν θα εχεις..0 ευρω! ;)

Link to comment
Share on other sites

και το 13894 που λέει στο site τι ρόλο βαράει; Όχι ρε, δεν τελειώνει τον non-stop... Απλά επειδή το πλήρωσα για αυτό το μήνα να περιμένω να τελείωσει ο μήνας μην πάει χαμένο...
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιείς τη cu a lot. Με λίγη εξάσκηση δεν θα περνάς το 5λεπτο και έχεις 2 πλεονεκτήματα: μπορείς να καλείς κάθε cu και όχι μόνο ένα νούμερο όπως στο νον στοπ, και μπορείς να ενεργοποιήσεις 2η cu a lot μέσα σε ένα μήνα, με μέγιστο όριο τις 4. Το σήμα έχει όντως διαφορά προς το καλύτερο με vodafone, εδώ μπορούμε να το πούμε (αν το πεις αυτό στα θέματα της ΤΙΜ θα ξεκινήσει καυγάς και πιθανώς να σε κατηγορήσουν για λασπολογία )...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα ξέρεις οτι η υπηρεσία θα είναι μόνιμη μα και αν αλλάξει, δεν θα αλλάξει ξαφνικά πρός το χειρότερο εξαπατώντας τους συνδρομητές της. (Βλέπε non-stop). Κι αυτό είναι πολύ σημαντικό, να υπάρχει αξιοπιστία στις συναλλαγές...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι σημαντικό ότι οι υπηρεσίες της vodafone μπορεί να μην είναι τόσο εφετζίδικες (βλέπε "μπορώ να μιλάω όσο θέλω ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ;;"), αλλά θα τις έχεις και το επόμενο πρωϊνό που θα ξυπνήσεις ή 3μήνες μετά...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιείς τη cu a lot. Με λίγη εξάσκηση δεν θα περνάς το 5λεπτο και έχεις 2 πλεονεκτήματα: μπορείς να καλείς κάθε cu και όχι μόνο ένα νούμερο όπως στο νον στοπ, και μπορείς να ενεργοποιήσεις 2η cu a lot μέσα σε ένα μήνα, με μέγιστο όριο τις 4. Το σήμα έχει όντως διαφορά προς το καλύτερο με vodafone, εδώ μπορούμε να το πούμε (αν το πεις αυτό στα θέματα της ΤΙΜ θα ξεκινήσει καυγάς και πιθανώς να σε κατηγορήσουν για λασπολογία )...

 

Συμφωνώ απόλυτα. Αν και αναπολώ τις μέρες των SMS Party.... Αυτές ήταν προσφορές!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να ξανάρθουν τέτοιες μέρες και προσφορές. Ήταν πριν πάρει όλος ο κόσμος κινητό, τώρα δεν τους νοιάζει η διείσδυση... Και τα crazy weekends ήταν από τις καλύτερες προσφορές !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με την a lot η voda σε ενημερώνει με sms όταν τελείνει η πρέπει να το έχεις από μόνος σου υπ όψιν;
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με την a lot η voda σε ενημερώνει με sms όταν τελείνει η πρέπει να το έχεις από μόνος σου υπ όψιν;

Δυστυχώς από μόνος σου και αυτό είναι μεγάλο σφάλμα της Βόντα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...