Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για ίντερνετ τον Αύγουστο τι παίζει; Έχουμε τίποτα δωρεάν; Από πακέτα 600MB με 5€ ακόμη; (έχω ν ασχοληθω από πέρσι τον αύγουστο) :p

 

500 mb με 5 ευρώ το Surf'n'mail 100 (και αν ενεργοποιείς την αυτόματη ανανέωση 1 gb).

Συν 250 mb bonus online ανανέωσης

Συν τα 250 ή 500 mb με ανανέωση από 10 ή από 20 ευρώ αντίστοιχα, από το Just Surf Bonus αν έχεις ενεργό το πρόγραμμα

Συν δωρεάν χρήση μέχρι τις 23/08,αν δεν κάνω λάθος, σε όλους τους CU, 00:00 - 06:00

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω εχω το Talk 2 vodafone 300 , αν βαλω αυτο που αναφερεις το υπολοιπο λογαριασμου κλησεων που εχω θα χαθει;

 

Αν εννοείς ότι έχεις ενεργοποιημένο ένα πακέτο και βάλεις ένα 2ο, όχι δεν το χάνεις το υπόλοιπο που έχεις από το πρώτο.

 

Edit : είμαι από το κινητό και δεν είχα δει ότι έχει και άλλη σελίδα. Ότι ακριβώς απάντησε ο φίλος kotsianis7.

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω παιδιά να το κάνω δηλαδή cu ή απλό καρτοκινητό?

Με ενδιαφέρει επίσης να μιλάω γενικά σε vodafone και όχι μόνο σε cu...

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω παιδιά να το κάνω δηλαδή cu ή απλό καρτοκινητό?

Με ενδιαφέρει επίσης να μιλάω γενικά σε vodafone και όχι μόνο σε cu...

 

ρίξε μια ματιά και στο "Καρτοκινητό Ολυμπιακός". Βάζοντας κάρτα 10 ευρώ παιρνεις δωρο 600' προς ολη τη βονταφον και 1 ευρω για καθε γκολ της ομαδας, τα οποια μπορεις να χρησιμοποιησεις για αγορα πακετου 7ε-600' προς ολη τη βονταφον. Πολυ βολικό, αφού θέλεις να μιλας προς ολη τη βονταφον.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εκανα on line ανανεωση κ πηρα 500 ΜΒ απο just surf bonus κ αλλα 250 απο την online ανανεωση + 1500 ' προς CU 1500sms.

Παρε κοσμε!!!

Edited by tsafou
Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να μου πει κάποιος πόσο χρεώνεται το internet σε περιαγωγή εντός ευρωπαϊκής ένωσης στο καρτοκινητό vodafone; Με ενδιαφέρει η χρέωση ανά kilobyte μιας και θα το χρησιμοποιήσω μόνο για τους nokia here maps (για εύρεση τοποθεσιών κλπ). Όσο και αν έψαξα, δεν βρήκα κάτι που να λέει για τα καρτοκινητά. Το μοναδικό που βρήκα ήταν αυτό : http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11693
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η τιμή της Ευρωπαϊκής Ένωσης και ισχύει για όλα Συμβόλαια και καρτοκινητά.

0,25 το ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει επιλογή να δηλώσω

Αριθμό cu στο πάρε ναχεις

Ενώ έχω μόνο έναν δηλωμένο;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει επιλογή να δηλώσω

Αριθμό cu στο πάρε ναχεις

Ενώ έχω μόνο έναν δηλωμένο;

Μηπως εχεις κανει τις 3 αλλαγες που δικαιουσαι για αυτον τον μηνα?

Με τον εναν αριθμο οου εχεις εννοω

 

Δοκιμαζεις να προσθεσεις απο την εφαρμογη ή μεσω web browser?

Αν δοκιμασες με τον εναν τροπο μονο, τσεκαρε και με τον αλλον

 

Επιαης μπορεις να μιλησεις μεσω chat απευθειας με την εξυπηρετιση πελατων

Γιατι δεν ρωτας εκει?

Σιγουρα θα ξερουν καλυτερα ;)

Link to comment
Share on other sites

Από ότι καταλαβα θεωρεί τη διαγραφή

μιας επαφής σαν αλλαγή! Ήθελα μετά να την αλλάξω, ...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν σε καταστημα vodafone γινεται κανονικα ανανεωση 5 ευρω καρτας;

Όχι, η ανανέωση με 5€ έχει καταργηθεί σε όλες τις εταιρίες

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα παντως μεσω τ site vodafonecu υπαρχει ανανεωση 5 ευρω μεσω πιστωτικης αρα ισως κ στα καταστηματα

 

εγω παντως σημερα εκανα κανονικοτατα ανανεωση 5 ευρω απο το vodafonecu.gr

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν σε καταστημα vodafone γινεται κανονικα ανανεωση 5 ευρω καρτας;

 

- Μέσα στον Ιούλιο που χρειάστηκε να βάλω χρόνο ομιλίας, πήγα στη Vodafone της περιοχής μου και έβαλα 6€,.. μάλιστα με προτροπή της πωλητριας, για να μου μείνουν τα 5€ που χρειάζονται για τα 200 λεπτά ομιλίας.

- Μου εξήγησε μάλιστα πως σε καταστήματα μπορώ να βάλω ότι πόσο θέλω αλλά σε περίπτερα το ελάχιστο 10€.

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το site της Vodafone έβαλα κανονικά 5€ στο καρτοκινητό Ολυμπιακός, πριν δύο βδομάδες
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις πρόγραμμα με δωρεάν ομιλία "προς όλους" και καλέσεις αριθμό vodafone που "χαλάει" λεπτά από τα "προς όλους", όταν αυτός ο αριθμός δεν απαντά αλλά βγαίνει ο τηλεφωνητής του και αφήσεις μήνυμα, τότε αφαιρούνται λεπτά από τα προς όλους που έχεις ήδη ή αφαιρούνται ευρώ από το υπόλοιπό σου σύμφωνα με την χρέωση τιμοκαταλόγου; Παρακαλώ να απαντήσει κάποιος που το έχει ξερει από την εμπειρία του....
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγώ να δοκιμάσω να γυρίσω σε κάρτα μετά από 15 χρόνια σε συμβόλαια. Δεν θέλω να φύγω από vodafone και ψάχνω να δω τι με συμφέρει καρτοκινητή ή cu.

Αυτό που με ενδιαφέρει είναι χρόνος ομιλίας προς όλους και MB 1GB τον μήνα μου είναι αρκετό τις περισσότερες φορές εκτός από περιόδους διακοπών. Από ότι βλέπω στο site η cu μάλλον είναι πιο συμφέρουσα ειδικά με online ανανεώσεις. Ποια είναι η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγώ να δοκιμάσω να γυρίσω σε κάρτα μετά από 15 χρόνια σε συμβόλαια. Δεν θέλω να φύγω από vodafone και ψάχνω να δω τι με συμφέρει καρτοκινητή ή cu.

Αυτό που με ενδιαφέρει είναι χρόνος ομιλίας προς όλους και MB 1GB τον μήνα μου είναι αρκετό τις περισσότερες φορές εκτός από περιόδους διακοπών. Από ότι βλέπω στο site η cu μάλλον είναι πιο συμφέρουσα ειδικά με online ανανεώσεις. Ποια είναι η γνώμη σας;

 

Και εγω φιλε μου 15 χρονια συμβολαια μου τα πηραν για τα καλα.τωρα ειναι η σειρα μου να τους τα παρω.

Η cu ειναι η καλυτερη λυση.Εμενα μου δινει 300 προς βονταφον,400 προς ολους και 1 gb internet με μολις 7€ το μηνα.

Και να φανταστεις οτι τοσα περιπου ειχα (με το συμβολαιο)και πληρωνα 39€.

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις πρόγραμμα με δωρεάν ομιλία "προς όλους" και καλέσεις αριθμό vodafone που "χαλάει" λεπτά από τα "προς όλους", όταν αυτός ο αριθμός δεν απαντά αλλά βγαίνει ο τηλεφωνητής του και αφήσεις μήνυμα, τότε αφαιρούνται λεπτά από τα προς όλους που έχεις ήδη ή αφαιρούνται ευρώ από το υπόλοιπό σου σύμφωνα με την χρέωση τιμοκαταλόγου; Παρακαλώ να απαντήσει κάποιος που το έχει ξερει από την εμπειρία του....

 

χαλάει από τα λεπτά προς ολους το έχω δοκιμάσει. Και μετά εφόσον τελειώσουν τα δωρεάν λεπτά προς ολους τότε θα αφαιρέσει από την κάρτα σου !

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φιλε μου 15 χρονια συμβολαια μου τα πηραν για τα καλα.τωρα ειναι η σειρα μου να τους τα παρω.

Η cu ειναι η καλυτερη λυση.Εμενα μου δινει 300 προς βονταφον,400 προς ολους και 1 gb internet με μολις 7€ το μηνα.

Και να φανταστεις οτι τοσα περιπου ειχα (με το συμβολαιο)και πληρωνα 39€.

 

Εγω προσφατα μεταθερθηκα απο βονταφον καρτοκινητο σε cu και μου εδωσε περρισοτερα και γλυτωνω 1ε απο vodafone καρτοκινητο που εβαζα πακετο 5ε 200λ προς ολους και 3ε 60sms προς ολους

 

Ετσι ενεργοποιοντασ το πακετο combo 600 = 7ε

300λ ε8νικα, 300λ cu ,

100sms εθνικα, 500sms cu

60mb

300λ ονλινε μπονους βονταφονε

100λ ονλινε μπονου για ολα τα δικτυα

 

Εσυ πωσ τα καταφερες με 1γιγα ιντερνετ, με ανανεωση?

Link to comment
Share on other sites

Εχει και για το καρτοκινητο αρκετες προσφορες που ερχονται βεβαια τον τελευταιο μηνα δεν πηρα καμια ελπιζω να μην τελειωσανε τα 700 λεπτα με 10 ευρω η το 1gb+100 μηνυματα προς ολους με 5 ευρω αυτα ηταν τα καλυτερα!!! περισσευαν πολλα! παντως απο την online ανανεωση δινει 250ΜΒ ακομα στανταρ !!!
Link to comment
Share on other sites

 

Εσυ πωσ τα καταφερες με 1γιγα ιντερνετ, με ανανεωση?

 

Με το bonus του just serf και αυτοματη ενεργοποιηση

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...