Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, HEO said:

μην το λες αυτο....

ο κοσμος εχει μαυρα μεσανυχτα

Είναι ένα παλιό πακέτο επι προέδρου του Ολυμπιακού Κόκκαλη και της παναφον. Τα παλιά πακέτα, κάποια τα καταργούν, η vf το κράτησε. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, hercoulis said:

Είναι ένα παλιό πακέτο επι προέδρου του Ολυμπιακού Κόκκαλη και της παναφον. Τα παλιά πακέτα, κάποια τα καταργούν, η vf το κράτησε. 

Μην ξεχνάμε ότι μέχρι να σβηστεί η vf Ελλάδας από το χρηματιστήριο ο Όμιλος Κόκκαλη είχε μετοχές όπως μετοχές είχε και στην παλαιά Hellas Online την οποία αργότερα εξαγόρασε και απορρόφησε η Vodafone Greece που ανήκει πλέον κατά 99,8 τοις εκατό στον Όμιλο Vodafone

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, hercoulis said:

Είναι ένα παλιό πακέτο επι προέδρου του Ολυμπιακού Κόκκαλη και της παναφον. Τα παλιά πακέτα, κάποια τα καταργούν, η vf το κράτησε. 

Όντως κρατάει από παλιά, το "θρύλος αλά καρτ" ήταν αρχές δεκαετίας 2000.

Link to comment
Share on other sites

On 14/7/2024 at 1:42 ΠΜ, Serafeim1981 said:

Έχω χρόνια καρτοκινητό Ολυμπιακός. Δεν πιστώνονται ευρώ από γκολ σε φιλικούς αγώνες (αναφέρεται και στους όρους) ούτε με ανανέωση 8 ευρώ που είχα δοκιμάσει πρόσφατα.

Δλδ για να ανακεφαλαιώσουμε..

Βάζεις κάθε μήνα 13€ κάρτα για να μπαίνουν τα λεφτά από τα γκολ, και όταν μαζευτούν 12€+ ανανεώνεις το πακέτο των 11,80€ δωρεάν.

Και χάνεις τα € των γκολ που θα μπούνε εκείνο τον μήνα επειδή δεν ανανέωσες.

Καλά δεν τα λέω ρε παιδιά; Έχει κάποιος να συμπληρώσει κάτι;

On 14/7/2024 at 1:42 ΠΜ, Serafeim1981 said:

 

 

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Βάζεις κάθε μήνα 13€ κάρτα για να μπαίνουν τα λεφτά από τα γκολ, και όταν μαζευτούν 12€+ ανανεώνεις το πακέτο των 11,80€ δωρεάν.

Μα αν είναι να βάζεις 13€ τον μήνα σταθερά, πας οπουδήποτε. Δεν υπάρχει πρόβλημα αν υπάρχει χρήμα. Ούτε Ολυμπιακός ούτε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Δλδ για να ανακεφαλαιώσουμε..

Βάζεις κάθε μήνα 13€ κάρτα για να μπαίνουν τα λεφτά από τα γκολ, και όταν μαζευτούν 12€+ ανανεώνεις το πακέτο των 11,80€ δωρεάν.

Και χάνεις τα € των γκολ που θα μπούνε εκείνο τον μήνα επειδή δεν ανανέωσες.

Καλά δεν τα λέω ρε παιδιά; Έχει κάποιος να συμπληρώσει κάτι;

 

Για να πιστώνονται τα γκολ θεωρητικά θέλει οποιοδήποτε ανανέωση. Ίσως και κασμπακ. Ο φίλος παραπάνω είπε ότι με 8€ δεν πιστώνονται τα γκολ από φιλικούς αγώνες. Με 8€ όμως θα μπορούσε να πιστώνει τα κανονικά γκολ. Αυτά όμως καλύτερα να μας τα πει ο φιλος @Serafeim1981 που το έχει ήδη χρησιμοποιήσει από χρόνια για να μην κάνουμε υποθέσεις.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kmpatra said:

Για να πιστώνονται τα γκολ θεωρητικά θέλει οποιοδήποτε ανανέωση. Ίσως και κασμπακ. Ο φίλος παραπάνω είπε ότι με 8€ δεν πιστώνονται τα γκολ από φιλικούς αγώνες. Με 8€ όμως θα μπορούσε να πιστώνει τα κανονικά γκολ. Αυτά όμως καλύτερα να μας τα πει ο φιλος @Serafeim1981 που το έχει ήδη χρησιμοποιήσει από χρόνια για να μην κάνουμε υποθέσεις.

Πριν καμιά 10αρια μέρες κάπου διάβασα τους όρους σε επίσημη ιστοσελιδα. 
Δεν τους θυμάμαι όλους αλλά συγκράτησα αυτό που πραγματικά έκανε διαφορά κατα την κρίση μου που είναι ότι μόνο τα γκολ που μπαίνουν σε κανονικούς αγώνες μετράνε. Αυτά και μόνο. Δεν έχει να κάνει με το ποσό ανανέωσης.
Επίσης μόνο όσα μπαίνουν στην κανονική διάρκεια του αγώνα και όχι στις καθυστερήσεις μετράνε.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Μα αν είναι να βάζεις 13€ τον μήνα σταθερά, πας οπουδήποτε. Δεν υπάρχει πρόβλημα αν υπάρχει χρήμα. Ούτε Ολυμπιακός ούτε τίποτα.

Για ποιο λόγο να βάζεις 13€ κάθε μήνα αφού κάποια στιγμή τα € από τα γκολ θα αρκούν για να ενεργοποιηθεί το πακέτο του επόμενου μήνα δωρεάν;

Όπως και να'χει, θα το δούμε το Σεπτέμβρη με τα πρώτα γκολ. Και το εάν αρκεί το cashback ως απαραίτητη προϋπόθεση ανανέωσης.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

με πηραν απο την voda (σε αλλο νουμερο) για την γνωμη μου στο δικτυο

και τους τα εκανα βεβαια τα παραπονα μου για το liquid

τι να πει και το παιδι, μου ειπε οτι θα μεταφερει τα παραπανα στα ανωτερα κλιμακια

αυτο που μου ειπε και μου εκανε εντυπωση, ειναι οτι "αν ξαναενεργοποιηθει το liquid θα ενημερωθειτε με γραπτο μηνυμα".....τι ειναι τουτο παλι;;;  😁

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να κάνουν τίποτα χάρες σε παραπονεμένους πρώην liquid, κάτι σαν το special που δώσανε στους απερχόμενους φοιτητές...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kmpatra said:

Μπορεί να κάνουν τίποτα χάρες σε παραπονεμένους πρώην liquid, κάτι σαν το special που δώσανε στους απερχόμενους φοιτητές...

μακαρι, εγω ειμαι ο πρωτος στα παραπονα

του παιρνω απο τα μουτρα 🤣

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ή απλα δημιουργούν μια προσδοκία για κάτι,για να κρατηθεί ο πελάτης στο δίκτυο

Link to comment
Share on other sites

Just now, kmpatra said:

Ή απλα δημιουργούν μια προσδοκία για κάτι,για να κρατηθεί ο πελάτης στο δίκτυο

σε αυτο θα συμφωνησω περισσοτερο

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Teiresias_ said:

Για ποιο λόγο να βάζεις 13€ κάθε μήνα αφού κάποια στιγμή τα € από τα γκολ θα αρκούν για να ενεργοποιηθεί το πακέτο του επόμενου μήνα δωρεάν;

Γιατί θα βάλεις πακέτο αλλά δεν θα πάρεις τα γκολ αφού δεν θα κάνεις μηνιαία ανανέωση.

Το τυράκι το βλέπεις, την φάκα δεν την βλέπεις?😁

4 ώρες πριν, kmpatra said:

Ο φίλος παραπάνω είπε ότι με 8€ δεν πιστώνονται τα γκολ από φιλικούς αγώνες

Ο φίλος είπε ότι δεν πιστώνονται γκολ από φιλικά έτσι κι αλλιώς. Πως λοιπόν έβαλε 8€ για να πάρει γκολ από φιλικά 

Όχι ότι έχει σημασία.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, δοκιμή θα έκανε ο άνθρωπος το ζήτημα είναι τι γίνεται στους κανονικούς αγώνες

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, HEO said:

μακαρι, εγω ειμαι ο πρωτος στα παραπονα

του παιρνω απο τα μουτρα 🤣

Τους έκανες τα μούτρα κρέας. Τους έχει πιάσει μια στεναχώρια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κατάλαβα από τον Τειρεσία είναι για παράδειγμα ότι :

Βάζεις 1/9 13€ και παίρνεις το πακέτο των 11,8€ που θα το χρησιμοποιείς όλο το Σεπτέμβρη.
Ταυτόχρονα όλο τον Σεπτέμβρη παρακαλάς να βάλει 12 γκολ ο ακατανόμαστος, έτσι ώστε 30/9 να πάρεις το ίδιο πακέτο με τα λεφτά των γκολ και να την βγάλεις και τον Οκτώβρη.
Έτσι βγάζεις με 13€ 2 μήνες (εκτός από το καλοκαίρι).
Αν τυχόν μπουν και περισσότερα γκολ στέλνεις και κανένα sms ή αγοράζεις και κανένα πακετάκι ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Γιατί θα βάλεις πακέτο αλλά δεν θα πάρεις τα γκολ αφού δεν θα κάνεις μηνιαία ανανέωση.

Το τυράκι το βλέπεις, την φάκα δεν την βλέπεις?😁

Σίγουρα Ιούλιο Αύγουστο δεν σε νοιάζει γιατί δεν υπάρχουν γκολ οπότε τρως απλώς τα γκολ που μάζεψες όλη τη χρονιά.

Δημητρούλα, δεν είπαμε ότι είναι η σούπερ προσφορά αλλά κάτι είναι..

Και αν πιάνει και το cashback θα είμαστε καλά.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Teiresias_ said:

Σίγουρα Ιούλιο Αύγουστο δεν σε νοιάζει γιατί δεν υπάρχουν γκολ οπότε τρως απλώς τα γκολ που μάζεψες όλη τη χρονιά.

Περισυ ο Ολυμπιακός έβαλε περίπου 100 γκολ. Πως θα φας 100 € Τειρεσία σε 2 μήνες? Γιατί αν δεν βάλεις ανανέωση, χάνονται. Αν βέβαια παίζει κασμπακ, έρχομαι πάραυτα, μαζί με όλη την Ελλάδα😁. Αν δεν, μάπα το καρπούζι.

Link to comment
Share on other sites

Γραφτηκε οτι 100 "κανονικα για Voda Ολυμπιακος" μπηκαν το 2023-24?

Αρα ~10 ανα μηνα? Κανω λαθος? Και αρχη περιοδου Αυγουστο Σεπτεμβρη με συμμετοχη σε Ευρωπαικα ειναι καπως περισσοτερα; πχ 13-15 ανα μηνα?

Παντως, οντως εαν γινεται και με CashBack , μου θυμιζει "Κατασταση liquid" σε λιγους μηνες. Εαν θυμαστε το Vodafone ΕΛΤΑ καρτοκινητο και σε ποσο συντομο χρονικο διαστημα καταργηθηκε!!

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, balkos said:

Έτσι βγάζεις με 13€ 2 μήνες (εκτός από το καλοκαίρι).

Μα αν δεν βάλεις 13€ τον επόμενο μήνα δεν έχει γκολ, οπότε.......

Just now, alteisei said:

Γραφτηκε οτι 100 "κανονικα για Voda Ολυμπιακος" μπηκαν το 2023-24?

Ναι πρωτάθλημα και Τσάμπιονς λιγκ

Link to comment
Share on other sites

Ερωτημα ειναι και η διαρκεια ισχυος των ευρω-γκολ. Μηπως ειναι μονο 30 μερες και θα πρεπει να φαγωθουν αμεσα? Και δεν ισχυουν κανονικα οπως η καρτα που βαζουμε η το CashBack?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alteisei said:

Ερωτημα ειναι και η διαρκεια ισχυος των ευρω-γκολ. Μηπως ειναι μονο 30 μερες και θα πρεπει να φαγωθουν αμεσα? Και δεν ισχυουν κανονικα οπως η καρτα που βαζουμε η το CashBack?

Παιδιά δεν ξέρω λεπτομέρειες, απλώς κάτι είδα σε μία αναζήτηση.

Δεν υπάρχουν λεπτομέρειες. Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...