Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Στο my cu δεν υπάρχει η δυνατότητα ανανέωσης με 16ψηφιο αριθμό κάρτας από περίπτερο?

Ναι, απ' ότι φαίνεται μόνο μέσω κλήσης γίνεται η ανανέωση με 12ψήφιο..

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, έχοντας κάνει log in κανονικά με λογαριασμό χρήστη, το εμφανίζει κανονικά αν πατήσεις να κάνεις ανανέωση δίπλα από εκεί που σου δείχνει το πόσο.88a0a302d9fb7d850cd088e648a2c2fb.jpgf5eaf30fe2f9ef995c3f26e09754f365.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mark_K said:

Τι να σου πω, έχοντας κάνει log in κανονικά με λογαριασμό χρήστη, το εμφανίζει κανονικά αν πατήσεις να κάνεις ανανέωση δίπλα από εκεί που σου δείχνει το πόσο.88a0a302d9fb7d850cd088e648a2c2fb.jpgf5eaf30fe2f9ef995c3f26e09754f365.jpg
 

Μπαίνεις από το app ?

Εγώ κοιτώ από το site my cu

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό κατάλαβα όταν έγραψες My cu. Δοκίμασα τώρα στο site και όντως έχεις δίκιο, μόνο κάρτα και PayPal βλέπω να δέχεται.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιήσει τους προηγούμενες 2 μήνες τα απεριόριστα data με 9,90 και πήρα δώρο άλλο 1 πλέον. Ερώτημα έχω gb για Ευρώπη, και πόσα;
Στα πακέτα μου έδινε 3,5 gb αν θυμάμαι καλά. Τώρα; επίσης ενώ μου έλεγε απεριοστα data όταν τα αγόρασα, τώρα μου λέει 999999mb

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το EE δεν ξέρω τι παίζει με αυτό το πακέτο. Αλλά για το νούμερο που σου γράφει ειναι φυσιολογικό για τα δεδομένα της vodafone.. Η 3η φορά δώρο σε όλους έτσι είναι και για την vodafone θεωρείται απεριόριστο... Επίσης αν έχεις καβάντζα απο άλλα πακέτα που λήγουν πριν το απεριόριστο,θα σου τρώει απο αυτά αντί του απεριόριστου..

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2022 at 9:35 ΠΜ, Loutrikan said:

Είχα ενεργοποιήσει 2 φορές την καλοκαιρινή προσφορά για τα απεριόριστα MB, αλλά δεν μου έβαλαν τον τρίτο μήνα δώρο. Χθες μου έληξε το 2ο πακέτο. Σε εσάς μπήκε αυτοματα;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Το ιδιο και σε μενα, ΔΕΝ εδωσαν 3ο μηνα (δωρο). Εληξε και μενα χθες ο δευτερος και τελος.

Edited by jsimeo
Link to comment
Share on other sites

Για να παρετε την 3η φορά δώρο, έπρεπε να έχετε αγοράσει την 2η φορά μέχρι την τελευταία ημέρα του Αυγούστου. Η παραταση που πηρε μετά, δεν άλλαξε τον όρο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mobileras said:

Για να παρετε την 3η φορά δώρο, έπρεπε να έχετε αγοράσει την 2η φορά μέχρι την τελευταία ημέρα του Αυγούστου. Η παραταση που πηρε μετά, δεν άλλαξε τον όρο. 

Δεν ισχύει αυτό που λες.
Και εμένα έληξε πριν μισή ώρα και μου έδωσαν τον ένα μήνα.
Αλλά εμένα με αγαπάνε είπαμε... 😋😂😉

Screenshot 2022-10-13 003442.png

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα, δε λέω ότι δεν το πηρα (υποω αλλη μορφή ίσως). Εγώ απλά ρωτάω αν έχω gb Ευρώπη και πόσα;

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως στην Ε.Ε. δεν ισχύουν τα δώρα, αλλά μόνο τα αγορασμένα πακέτα. 

Εγώ εκτιμώ ότι δεν θα έχεις στην Ε.Ε. 

 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Mobileras said:

Για να παρετε την 3η φορά δώρο, έπρεπε να έχετε αγοράσει την 2η φορά μέχρι την τελευταία ημέρα του Αυγούστου. Η παραταση που πηρε μετά, δεν άλλαξε τον όρο. 

Οχι, το ειχα προσεξει ιδιαιτερα. Θα επρεπε να ειχαν δωσει τον 3ο μηνα. Παρολα αυτα δεν τον εδωσαν. Εχω κουραστει να πρεπει να επικοινωνω συνεχως για προβληματα που μου τυχαινουν, τους τον χαριζω τον μηνα και απλα κραταω μια κακη εντυπωση για την αξιοπιστια τους απεναντι μου.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως στην Ε.Ε. δεν ισχύουν τα δώρα, αλλά μόνο τα αγορασμένα πακέτα. 
Εγώ εκτιμώ ότι δεν θα έχεις στην Ε.Ε. 
 
τα δώρα ( 600 ΜΒ κάθε μήνα) στα φοιτιτιικο ισχύουν στην Ευρώπη

Οπότε μόνο με δοκιμή θα δει ο φίλος αν ισχύουν και αυτα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το CU Bing Bang δίνει 200 GB μόνο με 10€ και κάτι κρυστάλλους. Έτσι διάβασα σε μια ιστοσελίδα πριν τρεις μέρες. Απάντηση στο μόνιμο απεριόριστο του f2gείναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Το CU Bing Bang δίνει 200 GB μόνο με 10€ και κάτι κρυστάλλους. Έτσι διάβασα σε μια ιστοσελίδα πριν τρεις μέρες. Απάντηση στο μόνιμο απεριόριστο του f2gείναι αυτό;

Άντε να μαζέψεις 30.000

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bbbb said:
4 ώρες πριν, GREGORYMO said:
Άντε να μαζέψεις 30.000

Δεν ειναι πολυ δυσκολο να τους μαζεψεις

Περίπου 5 εβδομάδες. Πάντως δεν είναι η απάντηση στο μόνιμο πακετο απεριόριστου ίντερνετ του f2g , διότι παρουσιάστηκε από πριν . Για απάντηση στο συγκεκριμένο θα περιμένουμε σίγουρα 2 μήνες, τόσο έκανε η βονταφον να απαντήσει στην απεριόριστη ομιλία του f2g. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Περίπου 5 εβδομάδες. Πάντως δεν είναι η απάντηση στο μόνιμο πακετο απεριόριστου ίντερνετ του f2g , διότι παρουσιάστηκε από πριν . Για απάντηση στο συγκεκριμένο θα περιμένουμε σίγουρα 2 μήνες, τόσο έκανε η βονταφον να απαντήσει στην απεριόριστη ομιλία του f2g. 
Θα δείξει αν απαντήσει.. για τους πόντους αν τους μάζευε κάποιος και τους μήνες που έχει απεριόριστα με το 10αρικο άνετα έχει περίσσευμα για να αγοράζει κάθε μήνα το πακέτο. Για κάποιον λοιπόν που του φτάνουν τα 200gb μπορεί με 20 ευρώ κάρτα να έχει και 400 λεπτά προς όλους κάθε μήνα (ενεργοποιωντας και το εβδομαδιαίο bigbang combo) αν φυσικά του φτάνουν αυτά, όταν για απεριόριστα όλα στο f2g θέλει 30 ευρώ κάρτα
Ιδανικό λοιπόν για εμένα προσωπικά και ως απάντηση στο f2g θα ήταν να έκανε τα 200gb απεριόριστα και πάλι στα 10ευρω πάρα χωρίς παιχνίδι στα 15ευρω..

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, bbbb said:

Θα δείξει αν απαντήσει.. για τους πόντους αν τους μάζευε κάποιος και τους μήνες που έχει απεριόριστα με το 10αρικο άνετα έχει περίσσευμα για να αγοράζει κάθε μήνα το πακέτο. Για κάποιον λοιπόν που του φτάνουν τα 200gb μπορεί με 20 ευρώ κάρτα να έχει και 400 λεπτά προς όλους κάθε μήνα (ενεργοποιωντας και το εβδομαδιαίο bigbang combo) αν φυσικά του φτάνουν αυτά, όταν για απεριόριστα όλα στο f2g θέλει 30 ευρώ κάρτα
Ιδανικό λοιπόν για εμένα προσωπικά και ως απάντηση στο f2g θα ήταν να έκανε τα 200gb απεριόριστα και πάλι στα 10ευρω πάρα χωρίς παιχνίδι στα 15ευρω..
 

Το παιχνιδι big bang σημαίνει "προυποθέσεις" για να παρει κάποιος κάτι που αυτή τη στιγμή το δίνει το f2g (και λογικά συντομα θα το δώσει και το what's up) χωρίς προυποθέσεις. Η πλειοψηφια θα δώσει +5€ παρα να παιξει το παιχνιδι. Η βονταφον θα αναγκαστεί να δώσει πακέτο με απεριόριστο ιντερνετ χωρίς προυποθέσεις εάν θέλει να ακολουθήσει τις εξελίξεις στην καρτοκινητή, αλλιώς θα αρχίσει να χάνει συνδρομητές. Εγώ έχω αρκετούς κρυστάλλους για περίπου 12 μηνες, οπότε συνεχίζω με 10€/μηνα μέχρι να τους τελειώσω, ή μέχρι να βρω κάτι πιο γρήγορο (έχω μονοψήφια Gbps) με μικρή διαφορά χρημάτων (που λογικά θα δώσει η κοσμοτε). Επίσης εάν τα 200gb που δίνει τώρα το big bang δεν μου φτάνουν, έφυγα χθες για απεριόριστο ιντερνετ με το f2g με +5€, αντί να ξαναδωσω +10€ στην κόκκινη για 400gb. Για αρχή η βονταφον πρεπει να δώσει απεριόριστο και μετά χωρίς προυποθέσεις. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ναι προφανώς ο καθένας κρίνει με βάση τις ανάγκες του.  Προσωπικά δεν είμαι βέβαιος ότι θα δώσει το whatsup και αν δεν δώσει το whatsup δύσκολα θα πιεστεί να δώσει το cu εκτός και αν πια,τόσοι πολλοί φύγουν και πάνε f2g απο cu πράγμα που το θεωρώ αν γίνει θα είναι λόγω βελτίωσης δικτύου της telestet έναντι της panafon παρά λόγω του ότι όλοι ξαφνικά θα θέλουν να δίνουν 17€/μηνα για απεριόριστα δεδομένα ή 30€ για όλα απεριόριστα

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...