Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλείς το 1266 και ακολουθώντας τις οδηγίες, κάνεις την αλλαγή. 

Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω ανανέωση και για να με δελεάσει να αποθηκεύσω την κάρτα, μου κάνει δώρο 1 mystery token.
Ξέρει κανείς τι δώρο παίζει?
Mystery token στο cu?
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bbbb said:
3 ώρες πριν, GREGORYMO said:
Πάω να κάνω ανανέωση και για να με δελεάσει να αποθηκεύσω την κάρτα, μου κάνει δώρο 1 mystery token.
Ξέρει κανείς τι δώρο παίζει?

Mystery token στο cu?

Λάθος!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει έρθει ( μέχρι στιγμής ) κάποιο μύνημα από taza στον αριθμό CU. 

Από το πρωϊ έχει πρόβλημα το CU around.

 

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

On 22/10/2022 at 1:04 ΜΜ, bbbb said:
On 22/10/2022 at 12:49 ΜΜ, HEO said:
Μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα από την taza (το νούμερο μου ειναι cu)

SUPER SHETAVAZEBA! 1000 KVELA KSELTAN 4 DGIT MKHOLOD 1.5€! GAAGZAVNE L 1252-ZE, 31/10-MDE DA GAAKTIURE AKCIA!

Προσωπικά θεωρώ μέγα λάθος των συστημάτων τους να μπερδεύουν τα νούμερα και τις εταιρείες

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

 

Πρόκειται μάλλον για μαζικό συστημικό λάθος γιατί ήρθε και σε εμένα το ίδιο μήνυμα..

και εμενα που εχω cu special μου ηρθε και εμενα το μυνημα αυτο . 

 

κατι αλλο μην ξεχαμε οτι υπαρχει και το πακετο συνδεσης  cu safe pack μονοε νεο νουμερο δεν γινεται φορητητοτα και μονο  απο το καταστημα μπορεις να το παρεις.

Δινει 1500 λεπτα και 1500 sms προς vodafone δωρεαν καθε μηνα το πακετο και ειναι κανονικο cu και εχει και την προσφορα cu safe pack , δεν εχει περιορισμο ισχυουνε οι δωρεαν παροχες συνεχεια μου ειπανε. Προοριζεται για παιδια για ασφαλεια στο ιντερνετ μου ειπανε. 

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2022 at 10:32 ΜΜ, Pppe said:

"Τα 12 μας κάνουν, τα 10 δε μας κάνουν. Τα 12 μας κάνουν, τα 15 δε μας κάνουν"!!

 

Όταν το μότο μας (μας φτάσουν με την τακτική τους) να γίνει:

"Τα 15 μας κάνουν, τα 12 δε μας κάνουν. Τα 15 μας κάνουν, τα 20 δε μας κάνουν" , θα είμαστε σε "πολύ καλό δρόμο" σα καταναλωτές.

 

Ποιοί φταίνε;

Και έχει δρόμο ακόμα ως το "Τα 20 μας κάνουν, τα 15 δε μας κάνουν. Τα 20 μας κάνουν, τα 30 δε μας κάνουν".

 

Πάντα ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ θα βρίσκουμε το αφήγημα.

Σε 12 μήνες ξανά 20Ε από περίπτερα και 15Ε minimum από online.

Δε πειράζει. Υπάρχει και άλλη εταιρία.

Κακό του "κεφαλιού" τους.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

κατι αλλο μην ξεχαμε οτι υπαρχει και το πακετο συνδεσης  cu safe pack μονοε νεο νουμερο δεν γινεται φορητητοτα και μονο  απο το καταστημα μπορεις να το παρεις.

Δινει 1500 λεπτα και 1500 sms προς vodafone δωρεαν καθε μηνα το πακετο και ειναι κανονικο cu και εχει και την προσφορα cu safe pack , δεν εχει περιορισμο ισχυουνε οι δωρεαν παροχες συνεχεια μου ειπανε. Προοριζεται για παιδια για ασφαλεια στο ιντερνετ μου ειπανε. 

Πόσο κοστίζει αυτό;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω οτι ειναι πολλη καλη προσφορα
1730314945_PNG.thumb.png.37c6d244ea112f2188b9270dbc3b225c.png
Αρχική τιμή 68 ευρώ Κότσο τους πιάνεις. Παίζει να ήταν και πιο ψηλά η αρχική τιμή, γύρω στα 200 ευρώ πιστεύω αλλά δεν τον έπαιρνε κανείς, οπότε το έριξαν

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλή τιμή. Αλλά για 18 μήνες βλέπω χμμ. Πόσο να πηγαίνει μετά άραγε;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίδια τιμή μου βγάζει με 8GB, μετά το 12 μηνο γράφει ότι μπορεί να πάρει max 1,5€ αύξηση

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



db8ee8747e6d27948ded55106593285e.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού χρεώνουν τα 2GB για 8,5€, υπολογίστε πόσα θέλετε για να δώσετε σε ένα πρόγραμμα με 2GB συνολικά 8 ή 12 GBs. Δυστυχώς πραγματική είναι η αρχική τιμή και σε περίπτωση που θέλετε να διακόψετε θα πληρώσετε αδρά 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Αφού χρεώνουν τα 2GB για 8,5€, υπολογίστε πόσα θέλετε για να δώσετε σε ένα πρόγραμμα με 2GB συνολικά 8 ή 12 GBs. Δυστυχώς πραγματική είναι η αρχική τιμή και σε περίπτωση που θέλετε να διακόψετε θα πληρώσετε αδρά 
Μετά τους 18 μήνες χρειάζεται να πληρώσουμε για να διακόψουμε;
Δε νομίζω πως ισχύει κάτι τέτοιο.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση διακοπής εντός της δέσμευσης. Οταν έχει λήξει το συμβόλαιο δεν χρεώνεσαι κάτι αν πας σε άλλη εταιρία ή χρεώνεσαι τέλος μετατροπής αν μείνεις σε καρτοκινητό Vodafone 

Link to comment
Share on other sites

Που βλέπω μέσα στην εφαρμογή my cu πότε μπαίνει η φραγή και πότε καταργείται το νούμερο;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Που βλέπω μέσα στην εφαρμογή my cu πότε μπαίνει η φραγή και πότε καταργείται το νούμερο;
Στην εφαρμογή cu βλέπεις μόνο πότε λήγει το υπόλοιπο

Στην εφαρμογή voda βλέπεις και πότε έκανες ανανέωση

Και στις δύο περιπτώσεις υπολογίζεις

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HEO said:

Στην εφαρμογή cu βλέπεις μόνο πότε λήγει το υπόλοιπο

Στην εφαρμογή voda βλέπεις και πότε έκανες ανανέωση

Και στις δύο περιπτώσεις υπολογίζεις

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Και στην σελίδα του CU δείχνει τις ανανεώσεις που έχεις κάνει και πότε, τουλάχιστον στις online που κάνω εγώ.

Αλλά και στις εφαρμογή CU τώρα που το σκέφτομαι φαίνονται, στις ρυθμίσεις κάπου είναι.

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Και στην σελίδα του CU δείχνει τις ανανεώσεις που έχεις κάνει και πότε, τουλάχιστον στις online που κάνω εγώ.
Αλλά και στις εφαρμογή CU τώρα που το σκέφτομαι φαίνονται, στις ρυθμίσεις κάπου είναι.
Στην εφαρμογή cu φαίνονται οι online ανανεώσεις . Σε μένα π.χ που κάνω ανανεώσεις μέσω cashback δεν φαίνεται τίποτα :(

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Mobileras said:

Πόσο κοστίζει αυτό;

πρεπει να κοστιζει οσο ενα πακετο συνδεσης δηλαδη γυρω στα 12 ευρω , καπου εκει πιστευω , ρωτησε σε καταστημα. 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλοι δίνουν unlimited για το 3μερο και εμείς πρέπει να πληρώσουμε, 1,5€ για 50GB.
Α ρε Vodafone πως τα κατάφερες έτσι πάλι;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vassar said:

Καλά όλοι δίνουν unlimited για το 3μερο και εμείς πρέπει να πληρώσουμε, 1,5€ για 50GB.
Α ρε Vodafone πως τα κατάφερες έτσι πάλι;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και η μπλε 10GB με 2.90€ νομίζω μην ξεχνιόμαστε. Πραγματικά απεριόριστο μόνο η πράσινη COSMOTE 

Link to comment
Share on other sites

και εμενα που εχω cu special μου ηρθε και εμενα το μυνημα αυτο . 
 
κατι αλλο μην ξεχαμε οτι υπαρχει και το πακετο συνδεσης  cu safe pack μονοε νεο νουμερο δεν γινεται φορητητοτα και μονο  απο το καταστημα μπορεις να το παρεις.
Δινει 1500 λεπτα και 1500 sms προς vodafone δωρεαν καθε μηνα το πακετο και ειναι κανονικο cu και εχει και την προσφορα cu safe pack , δεν εχει περιορισμο ισχυουνε οι δωρεαν παροχες συνεχεια μου ειπανε. Προοριζεται για παιδια για ασφαλεια στο ιντερνετ μου ειπανε. 
Βασικό να τονίσουμε ότι είναι προς δύο αριθμούς cu τα 1500 λεπτά και sms και όχι προς όλα τα Vodafone κινητά

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και η μπλε 10GB με 2.90€ νομίζω μην ξεχνιόμαστε. Πραγματικά απεριόριστο μόνο η πράσινη COSMOTE 
αν το κάνουν όλοι δωρεάν δεν είναι καρτέλ ? μια χαρά διαφοροποιούνται οι εταιρείες και οποίος θέλει το ενεργοποιεί σε όποια εταιρεία τον βολεύει

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...