Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, akalos said:

εσείς να τα κοιτάζετε που έχετε 15 νούμερα

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

καμία σχέση και περισυ έδωσε το Πάσχα και μετά είχαμε την καλοκαιρινή προσφορά μεχρι Σεπτέμβριο

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Πέρυσι με φέτος ο ανταγωνισμός προσφέρει τα ίδια πακέτα;Γιατί αν μου έλεγες πέρυσι τέτοιο καιρό ότι θα υπάρχει πάροχος που έστω και υπό προϋποθέσεις θα δίνει απεριόριστα data για ένα μήνα,θα γελούσαμε και οι 2.Επειδη αλλάζουν όμως οι εποχές κατι καλό έρχεται... 😉

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Δεν το συζητάμε σίγουρα τον τελευταίο χρόνο και οι 3 πάροχοι έχουν δώσει πακέτα σε τιμές που δεν θα τις περιμέναμε, και έχουν βελτιώσει και πολύ το δίκτυο τους, περιμένω να το βελτιώσουν και άλλο μέσα στο 2022 τώρα που έγινε και πιο εύκολη η διαδικασία έκδοσης άδειας κεραιών και δεν χρειάζεται 9-12 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, user2163 said:

Δεν το συζητάμε σίγουρα τον τελευταίο χρόνο και οι 3 πάροχοι έχουν δώσει πακέτα σε τιμές που δεν θα τις περιμέναμε, και έχουν βελτιώσει και πολύ το δίκτυο τους, περιμένω να το βελτιώσουν και άλλο μέσα στο 2022 τώρα που έγινε και πιο εύκολη η διαδικασία έκδοσης άδειας κεραιών και δεν χρειάζεται 9-12 μήνες.

Πόσο θα μειωθεί ο χρόνος δηλαδή από 9-12 στους 6 μήνες;; Πάντως βελτίωση δεν βλέπω από την VF σε κεντρικό σημείο του Αμαρουσίου εδώ και χρόνια. Μονοψήφια μόνιμα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, George6633 said:

Συμφωνώ αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί και άλλοι γνωστοί φίλοι κλπ του ανθρώπου να είχαν τον αριθμό του και δεν ήθελα και μόνο στην ιδέα να με πάρει ξανά κάποιος άγνωστος έχοντας τον αριθμό μου. 

Καλά έκανες και το πέταξες. Σε προσωπική περίπτωση, σε σταθερό νούμερο καλούσαν ακόμα μετά από 20 χρόνια με ρυθμό περίπου 1/έτος.
Η προσωπική μου άποψη είναι ότι τα νούμερα ΔΕΝ πρέπει να ανακυκλώνονται. Τα 8 νούμερα που ακολουθούν το 69.... έχουν 100.000.000 συνδυασμούς. Αν τελειώσουν ας βάλουν και το 68.....

Link to comment
Share on other sites

Πάμε μωρή Vodafonara..

Τη χαζομάρα τους την κάνανε όμως δεν άντεξαν. Ζητάνε να έχει γίνει ανανέωση από 31/3 και μετά. Έλεος..

Screenshot_2022-04-15-18-08-41-41_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, balkos said:

Καλά έκανες και το πέταξες. Σε προσωπική περίπτωση, σε σταθερό νούμερο καλούσαν ακόμα μετά από 20 χρόνια με ρυθμό περίπου 1/έτος.
Η προσωπική μου άποψη είναι ότι τα νούμερα ΔΕΝ πρέπει να ανακυκλώνονται. Τα 8 νούμερα που ακολουθούν το 69.... έχουν 100.000.000 συνδυασμούς. Αν τελειώσουν ας βάλουν και το 68.....

Τι να σου πω? Τις περισσότερες φορές που αγοράζω νέο νούμερο, σε ανακυκλωμένο πέφτω. Και ο βασικός μου αριθμός (σε άλλη εταιρεία) ανακυκλωμένος ήταν, τον πρώτο χρόνο από την ενεργοποίηση, με καλούσαν ανά μήνα (περίπου) και μου ζητούσαν τη Ροδούλα! Επειδή όμως το νούμερο ήταν προνομιακό και δεν ήταν εύκολο να βρω άλλο με την ίδια, παρόμοια ή καλύτερη προσφορά, έκανα υπομονή. Σήμερα, έχω τον αριθμό επί πέντε χρόνια ως βασικό και φυσικά, δεν με ενοχλεί κανείς πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Πάμε μωρή Vodafonara..
Τη χαζομάρα τους την κάνανε όμως δεν άντεξαν. Ζητάνε να έχει γίνει ανανέωση από 31/3 και μετά. Έλεος..
Screenshot_2022-04-15-18-08-41-41_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.thumb.jpg.663885f344e4ee8115fc8e2ca4063ad3.jpg
επ!!! δεν θέλουμε γκρίνιες ....χαχα,είμαστε large εδώ

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikosp88 said:

Ωραιο και το εικαστικό. Οι άλλοι πέταξαν ένα αυγό και το έκαναν ομελέτα...

Aλλος επιλέγει να ρίχνει χρήμα σε διαφήμιση και άλλος σε υποδομές.. Επιλογές είναι αυτά και φαίνονται στον καταναλωτή..

Link to comment
Share on other sites

είχα κάνει προχθές ανανέωση από cash back 10 λεπτά και με έτρωγε το χέρι μου αντί της 17 που έληγε το πακέτο μου και την δέχθηκε μια χαρά: H ΠPOΣΦOPA ENEPΓOΠOIHΘHKE! EXEIΣ ΔΩPEAN AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA 10 HMEPEΣ. HPΘAN TA UNLIMITED DATA ΓIA OΛOYΣ! ΓIA ΠEPIΣΣOTEPEΣ UNLIMITED EΠIΛOΓEΣ TΣEKAPE EΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?key=Unlimited

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk





31df70b6eb82bd277ba54a533698fbb0.jpg

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, nikosp88 said:

Ωραιο και το εικαστικό. Οι άλλοι πέταξαν ένα αυγό και το έκαναν ομελέτα...

Όταν το έδωσαν οι άλλοι, έλεγες ότι θα ζοριστουν τα συμβόλαια. Εδώ;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mobileras said:

Όταν το έδωσαν οι άλλοι, έλεγες ότι θα ζοριστουν τα συμβόλαια. Εδώ;

Τι εδώ θα ζοριστεί όλο το δίκτυο.

Αλλά...

1o878e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς. Προσωπικά ως χρήστης cu κατ ελάχιστο 200-250gb/μήνα δεν είδα κάποια διαφορά προς το χειρότερο το διάστημα που δίνει σε όλους παραπάνω data απο τα κανονικά. Μια χαρά προφανώς θα είναι και πάλι για τα δεδομένα της vodafone

Link to comment
Share on other sites

On 13/4/2022 at 8:30 ΜΜ, balkos said:

Ταχύτατη η vodafone. Μέσα σε 4 μέρες (και ΣΚ μέσα σε αυτές) ολοκληρώθηκε η φορητότητα!!!!!
Εκεί μου έμεινα έκπληκτος ήταν ο καταιγισμός δώρων (internet) που ακολούθησε. Δεν προλάβαινα τα sms.
5 GB Για το πρώτο Login  στο app
0.5 GB online bonus
2 Gb Συνδυαστική σταθερής-cu
100 MB just surf bonus
8 GB της προσφοράς φορητότητας
4 GB CU unlimited XL
3GB cu social & chat pass
6Gb Video & music pass
4 GBcu unlimited XL
DATA Unlimited Weekend
Σύνολο 32+ GB + 4 ΣΚ και δεν τελειώνει...έχω ακόμα να ενεργοποιήσω το Shake και 25/4 θα μου δώσουν και απεριόριστα για 1 μήνα.

Όσο για ομιλία ...... απεριόριστα της προσφοράς για 1 μήνα (για την ακρίβεια 8.000.000) λεπτά😌
 

+700 sms

Μόνο large, VERY LARGE, πήρα και τα απεριόριστα πασχαλινά, ώσπου να έρθουν τα επόμενα απεριόριστα.
Οπαδός κινητής δεν είμαι, εδώ και 15 χρόνια σε αυτό το forum φαίνεται ότι είχα όλες τις εταιρείες και κυρίως την Wind. Αλλά αυτόν τον καταιγισμό δώρων ειλικρινά δεν τον είχα ξαναζήσει.
Άσχετα αν τελικά με τα διαδοχικά απεριόριστα δεν θα χρησιμοποιηθούν αυτά τα δώρα, δεν παύει να σου δημιουργούν τις καλύτερες εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται τα απεριόριστα data του Πάσχα να ενεργοποιηθουν με άλλο τρόπο (κλήση ή SMS ή link) εκτός από τις εφαρμογές;; 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, thansof_7 said:

Γίνεται τα απεριόριστα data του Πάσχα να ενεργοποιηθουν με άλλο τρόπο (κλήση ή SMS ή link) εκτός από τις εφαρμογές;; 

Από το site https://www.vodafonecu.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μία μαθήτριά μου σήμερα μου είπε, ότι ενδιαφέρεται να πάρει νέο νούμερο CU από το Efood, λόγω της "καταπληκτικής προσφοράς" που δίνει. Έχει καταλάβει κάποιος τι ακριβώς δίνει αυτή η προσφορά? Εγώ δεν έχω βγάλει άκρη η αλήθεια είναι. Πώς ακριβώς αποδίδεται η προσφορά? Με κάθε ανανέωση από 12€ μέσα στους πρώτους 12 μήνες, σου δίνει άλλα 10€ δώρο? Αν ναι, αυτά χρησιμοποιούνται κανονικά για αγορά πακέτων, ή έχουν περιορισμούς? Επίσης, τα 17,9GB που αναφέρει (ανάθεμα και αν έχω καταλάβει πώς βγαίνουν) που λαμβάνεις κάθε μήνα με ανανέωση από 12€, προϋποθέτουν την αγορά συγκεκριμένου πακέτου (συγκεκριμένα του Combo L), ή απλά το αναφέρει ως παράδειγμα και μπορείς να αγοράσεις όποιο άλλο πακέτο θέλεις (πχ το Unlimited ή το Unlimited XL)? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, akalos said:

είχα κάνει προχθές ανανέωση από cash back 10 λεπτά και με έτρωγε το χέρι μου αντί της 17 που έληγε το πακέτο μου και την δέχθηκε μια χαρά: H ΠPOΣΦOPA ENEPΓOΠOIHΘHKE! EXEIΣ ΔΩPEAN AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA 10 HMEPEΣ. HPΘAN TA UNLIMITED DATA ΓIA OΛOYΣ! ΓIA ΠEPIΣΣOTEPEΣ UNLIMITED EΠIΛOΓEΣ TΣEKAPE EΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?key=Unlimited

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk





31df70b6eb82bd277ba54a533698fbb0.jpg

Φιλε να σε ρωτησω αυτο με το cash back τι ακριβως ειναι? Εκανες ανανεωση υπολοιπου απο ψωνια?

Edited by giannis_24
Link to comment
Share on other sites

επιστροφή από pockee που συνεργάζεται με την vodafonαρα μας και ανεβάζεις τις αποδείξεις από την εφαρμογή my Vodafone app
όχι από cu!!!
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk







Link to comment
Share on other sites

και αυτο πιανετε σαν ανανεωση υπολοιπου και μπορεις να ενεργοποιεις τις προσφορες μετα οπως τωρα την πασχαλινη ε

Link to comment
Share on other sites

και αυτο πιανετε σαν ανανεωση υπολοιπου και μπορεις να ενεργοποιεις τις προσφορες μετα οπως τωρα την πασχαλινη ε
σωστά

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...