Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανως μεχρι τις 10 Μαιου μπορει να γινει η ενεργοποιηση! ;)

Τελικά όχι! Τους πήρα τηλ και μου είπαν μέχρι 15 Μαΐου τελικά. Έδωσαν μια μικρή παρατασούλα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι το πρώτο Πάσχα που δεν έδωσε κανένα δίκτυο καμμία προσφορά έστω σε νεους συνδρομητές. Αυτό είναι ενδεικτικό όσων θα ακολουθήσουν...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλρ Nosferatu, φαίνεται να έχεις δίκιο. Πάντα όλο και κάτι προσέφεραν Χριστούγεννα και Πάσχα. Ας ελπίσουμε να ξαναδούμε τέτοιες προσφορές
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω βρε παιδια..για να δω Τν στο VF LIVE TV..τι επιλεγω για τον real player(στις ρυθμισεις δικτυου???VF LIVE!streaming , VF LIVE! prepay η VF LIVE! postpay??τα εχω δοκιμασει ολα αλλα ποτε δεν καταφερα να δω Τν!!και πληρωσα για μηνιαια-συνδρομη- να παρει...-εχω νοκια Ν70 -
Link to comment
Share on other sites

prepay στα καρτοκινητα postpay αν εχεις με συνδεση... τωρα γιατι δεν παιζει....xmm τηλεφωνακι απο αλλο κινητο στο 1251... ή 13830 αναλογα τι εισαι... και ζητα να συνδεθεις με το τμημα το live... και ο θεος βοηθος... :)
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω βρε παιδια..για να δω Τν στο VF LIVE TV..τι επιλεγω για τον real player(στις ρυθμισεις δικτυου???VF LIVE!streaming , VF LIVE! prepay η VF LIVE! postpay??τα εχω δοκιμασει ολα αλλα ποτε δεν καταφερα να δω Τν!!και πληρωσα για μηνιαια-συνδρομη- να παρει...-εχω νοκια Ν70 -

 

Αν έχεις το Ν70 όπως βλέπω στο avatar σου, μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή settings wizard που υπάρχει στο κινητό σου ώστε να σου φτιάξει τις ρυθμίσεις...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα 30λεπτά προς vodafone και σταθερά που σου δίνει το alacarte με 5 ευρώ, μπορείς αν τα καταναλώσεις να τα ενεργοποιήσεις 2η φορά μέσα στο μήνα; Αν ναι, είναι χρήσιμο να έχεις 1 ώρα με 10 ευρώ για voda και σταθερά, εφόσον καλείς τέτοια νούμερα...

 

Άκυρο, δεν γίνεται να ενεργοποιηθεί 2η φορά μέσα σε ένα μήνα. Το δοκίμασα σε ένα φίλο. Λογικό, σιγά μην έδινε η voda καρτοκινητό το οποίο να πλησιάζει τις τιμές συμβολαίου !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδιά γίνεται να χρησιμοποήσω το opera mini(internet over gprs)με το καρτοκινητό cu που έχω?

 

Όχι, τα καρτοκινητά της vodafone δεν έχουν internet over gprs. Μάλλον για να αγοράζεις την prepaid vodafone mobile connect card! Πανέξυπνα μυαλά !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Paidia exo enan arithmo CU pano apo 3 xronia kai skeftomai na ton pao se kartokinito Q. Mporo?

 

Episis i Q prosferei eidopisi kliseon?

 

Euxaristo

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Paidia exo enan arithmo CU pano apo 3 xronia kai skeftomai na ton pao se kartokinito Q. Mporo?

 

Episis i Q prosferei eidopisi kliseon?

 

Euxaristo

Και βέβαια μπορείς να μεταφερθείς στην Q. Νομίζω πως υπάρχει και ειδοποίηση κλήσεων. Αλλά για σιγουριά δες στο site http://www.myq.gr/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει και ειδοποίηση κλήσεων αλλά, μια και θέλει να πάει εκεί, οι ερωτήσεις θα ήταν καλύτερο να τεθούν στα αντίστοιχα θέματα της Q...

Έχει καιρό να εμφανιστεί κάτι νέο στα καρτοκινητά της voda. Μετά τα "πακέτα" χρόνου ομιλίας και το αρχαίο πια cu a lot, δεν έχει εμφανιστεί κάτι...

Το call 600 του what's up είναι σαφώς καλύτερη επιλογή. Μήπως είναι καιρός να κινηθεί η βόδιφον; Την κοσμοτέ απ'όσο θυμάμαι την θεωρεί σοβαρό ανταγωνιστή (σε αντίθεση με την ΤΙΜ, γι'αυτό και δεν "απαντά" στις υπηρεσίες της)...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Isos na imoun ligo viastikos kai na min egina katanoitos pliros alla thelo ton arithmo pou exo sto CU na ton exo kai meta sto kartokinito tis Q. Mporo?

Poso xrono tha mou parei kati tetoio?

 

 

thanx gia tis apantiseis kai to xrono sas

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αφού είσαι σε θέση να κάνεις post, σίγουρα μπορείς και να ρίξεις μια ματιά στο my library πριν αρχίσεις να ρωτάς στα διάφορα θέματα. Ειδικά για την φορητότητα, υπάρχει ολόκληρο άρθρο: http://www.myphone.gr/library/article-26.html

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωριζετε αν πλεον με την cu a lot εχουμε 500 λεπτα συνεχομενα και οχι 5λεπτες κλησεις? Ενεργοποιησα σημερα την υπηρεσια και το απαντητικο μηνυμα ελεγε εχετε 500 λεπτα και οχι 100 κλησεις των 5 λεπτων! :confused:
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν vodafone cu usims?κι αν ναι μπορεί κανείς να κάνει αναβάθμιση στη sim του δωρεάν?

Usim για CU υπάρχουν αλλά δεν τις παίρνεις δωρεάν αν ζητήσεις αντικατάσταση. Πληρώνεις 17,61 ευρώ

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

na sas rwtisw.ti stelneis kai se pion arithmo gia na energopiiseis afto me ta 100 minimata me 5 euro??

 

Στέλνεις την λέξη:SMS στο 1286.

Ισχύει για έναν μήνα από την αγορά.

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Νεα μοδα απο την voda...Δυο φορες τελειωσα την καρτα μου καταλαθος στελνωντας sms(SMS 100) επειδη η voda δεν στελνει πλεον ειδοποιητικο μηνυμα οτι τελειωσε το πακετο των μηνυματων...Το νου σας παιδια...;)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Νεα μοδα απο την voda...Δυο φορες τελειωσα την καρτα μου καταλαθος στελνωντας sms(SMS 100) επειδη η voda δεν στελνει πλεον ειδοποιητικο μηνυμα οτι τελειωσε το πακετο των μηνυματων...Το νου σας παιδια...;)

Σε μένα στέλνει κανονικά... Μήπως πρέπει να τους το αναφέρεις;

Link to comment
Share on other sites

Νεα μοδα απο την voda...Δυο φορες τελειωσα την καρτα μου καταλαθος στελνωντας sms(SMS 100) επειδη η voda δεν στελνει πλεον ειδοποιητικο μηνυμα οτι τελειωσε το πακετο των μηνυματων...Το νου σας παιδια...;)

 

 

Δε στελνεις (sms 100). Στελνεις (sms) στο 1286

 

δηλαδη εσυ τωρα εχεις πολλα μηνυματα και καθολου βασικο υπολοιπο? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...