Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Vibraphone said:

Στο μεταξύ όσον αφορά το efood.. έβαλα κουπόνι 1,80 η παραγγελία ήταν 21€ και πλήρωσα 17,10 τελικά. Τελικά το 10% γίνεται επί όλου του ποσού άσχετα με το ποσό του κουπονιού που βγάζεις από CU

 

1 ώρα πριν, Vibraphone said:

Στο μεταξύ όσον αφορά το efood.. έβαλα κουπόνι 1,80 η παραγγελία ήταν 21€ και πλήρωσα 17,10 τελικά. Τελικά το 10% γίνεται επί όλου του ποσού άσχετα με το ποσό του κουπονιού που βγάζεις από CU;;

Ναι  10% στο αρχικό ποσό 

Edited by panosss567
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panosss567 said:

 

Ναι  10% στο αρχικό ποσό 

Δλδ κάνεις πχ 100€ παραγγελία και εκδίδεις 0,10€ κουπόνι.. θα σου κόψει 10€;;

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Vibraphone said:

Δλδ κάνεις πχ 100€ παραγγελία και εκδίδεις 0,10€ κουπόνι.. θα σου κόψει 10€;;

1.20€ είναι το ελάχιστο στο Smart Pocket. Το άλλο που αφορά μόνο το 10% κοστίζει 0.20€.

Edited by EllinikoNisi
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

@HEOμίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών και μου ειπαν ότι προώθησε το θέμα στο αρμόδιο τμήμα η κοπέλα στο live chat. Προτείνω να κάνει το ίδιο και η αδερφή σου

θα παρω εγω τηλεφωνο μιας και το νουμερο ειναι στο ονομα μου 😃

ευχαριστω πολυ

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες; Είναι η δεύτερη φορά που πάω να ανανεώσω με paypal, μου τραβάει τα χρήματα από την κάρτα και μετέπειτα μου βγάζει σφάλμα και δεν πραγματοποιείται η ανανέωση. Κίνηση στην PayPal δεν φαίνεται, αλλά στην κάρτα υπάρχει χρέωση κανονικά. Μετά από κανένα μισάωρο, μου τα επιστρέφουν. Μίλησα και τις 2 φορές με την εξυπηρέτηση. Την πρώτη μου είπαν να μπαίνω με username και κωδικό και τη δεύτερη ότι προώθησε το θέμα. Πλέον με μόνο με κάρτα απευθείας...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sou_d said:

Παίδες; Είναι η δεύτερη φορά που πάω να ανανεώσω με paypal, μου τραβάει τα χρήματα από την κάρτα και μετέπειτα μου βγάζει σφάλμα και δεν πραγματοποιείται η ανανέωση. Κίνηση στην PayPal δεν φαίνεται, αλλά στην κάρτα υπάρχει χρέωση κανονικά. Μετά από κανένα μισάωρο, μου τα επιστρέφουν. Μίλησα και τις 2 φορές με την εξυπηρέτηση. Την πρώτη μου είπαν να μπαίνω με username και κωδικό και τη δεύτερη ότι προώθησε το θέμα. Πλέον με μόνο με κάρτα απευθείας...

Μόνο με καρτα στη Vodafone, δεν θα έβαζα Paypal. Περνάει πάντα απευθείας χωρίς θέματα. Ποτέ δεν ειχα διπλή χρέωση.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, olympios1 said:

Τρομερή οργάνωση αυτή η εταιρεία 

Όντως είναι για κλάματα η nova.

Edited by Serafeim1981

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν συνδυάζεται το φοιτητικό cu με την κάρτα νέων; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

ξαναβαζω (σορρυ) το ποστ που εβαλα καταλαθος στο νημα το Liquid για ενημερωση

εχτες πηρα απο την voda τα λεφτα του υπολοιπου απο την καταγγελια τηυς συμβασης λογω καταργησης της 8αρας στα καταστηματα, ηταν αρκετα λεφτα

ακυρωση συνδεσης 07 Φεβ και πιστωση ποσου 11 Μαρ, πανω απο μηνα και αφου τους πηρα τηλεφωνο την παρασκευη και τους ειπα οτι καθυστερουν ΠΑΝΩ απο τις 30 μερες που λεει ο νομος

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GREGORYMO said:

Η vodafone ανακοίνωσε το δώρο λόγω καθαρής Δευτέρας η ακόμα το μελετάνε?

Με τόσα δώρα από το BB , θες κι άλλο; 😉😂😂

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν μετά την παρέλευση του διμήνου και χωρίς δική μου ευθύνη αφού δεν απάντησαν ακόμα στο αίτημα που τους έστειλα, πότε μπορώ να κάνω καταγγελία σύμβασης; 

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να μάθω μερικά πράγματα για το weekly daily pack?

(Πακέτο για roaming σε χώρα εκτός ΕΕ)

Έχω ψάξει στην αναζήτηση του φόρουμ αλλά δεν έχω βρεθεί άκρη.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gpapas640 said:

Που μπορώ να μάθω μερικά πράγματα για το weekly daily pack?

(Πακέτο για roaming σε χώρα εκτός ΕΕ)

Έχω ψάξει στην αναζήτηση του φόρουμ αλλά δεν έχω βρεθεί άκρη.

https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=WEEKLY-TRAVEL-PACK/

https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=DAILY-TRAVEL-PACK-για-χρήση-εκτός-ΕΕ/

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Τα έχω ήδη δει αυτά. Κάποιες διευκρινίσεις θα ήθελα από κάποιον που ξέρει γιατί στο τσατ της Vodafone οι απαντήσεις είναι του τύπου "ισχύει το Α. Όχι, μισό λεπτό, τελικά δεν ισχύει το Α.".

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, gpapas640 said:

Τα έχω ήδη δει αυτά. Κάποιες διευκρινίσεις θα ήθελα από κάποιον που ξέρει γιατί στο τσατ της Vodafone οι απαντήσεις είναι του τύπου "ισχύει το Α. Όχι, μισό λεπτό, τελικά δεν ισχύει το Α.".

απο προσωπικη εμπειρια μιας και ταξιδευω συχνα σε χωρες εκτος ΕΕ

δεν ξερω που θα πας αλλα θα ελεγα να παρες καποια τοπικη καρτα ή αν εχεις e-sim καποια καρτα δεδομέων (1) π.χ. sparks (δεν τις εχω δοκιμασει)

μια αλλη λυση ειναι καρτες τυπου travelsim ή intertelecom που δινουν και νουμερο ελληνικο ή ΕΕ (τις εχω χρονια και ειμαι ικανοποιημενος)

(1) να προσθεσω καρτα δεδομενων για χρηση με voip

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...