Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, dimitroula10 said:

Φίλε αν έχεις λεφτά δεν είσαι εδώ μέσα που ψάχνουμε από την μύγα ξύγκι. Πληρώνουμε το συμβόλαιο και τα έχουμε όλα μαζί με την ησυχία μας και δεν παλεύουμε με την μπάρα και σουβλάκια να γλυτώσουμε μερικά €.😀

Ακριβώς.. θα είχαμε το συμβολαιάκι και θα ασχολούμασταν κάθε 2 χρόνια. Όπως κάνει όλος ο καλός ο κόσμος. 😃

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, EllinikoNisi said:

Από το 13 μέχρι το 17, είναι 4€ διαφορά. Κανένας δεν έγινε λεφτάς με 4€.

Ίσα ίσα εάν έχεις σταθερή πληρώνεις πολύ περισσότερο από 20€ + την κινητή. 

Ενώ με 20€ τα συνδιάζεις και τα δύο.

Μα αυτό είναι το καλό. Από την μία λέμε μόνο για 9 μήνες, ενώ τώρα έχουμε 2 χρόνια στην ίδια τιμή όσες πυρηνικές και αν πέσουν.

Ορθότατη η τοποθέτησή σου. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, EllinikoNisi said:

Από το 13 μέχρι το 17, είναι 4€ διαφορά. Κανένας δεν έγινε λεφτάς με 4€.

Ίσα ίσα εάν έχεις σταθερή πληρώνεις πολύ περισσότερο από 20€ + την κινητή. 

Ενώ με 20€ τα συνδιάζεις και τα δύο.

Έχω 50αρα βονταφον 17€ λόγω δουλειάς και δίνουμε άλλα 14 € για 3 κινητά σύνολο μόνο για ίντερνετ και ότι δίνει προσφορές. Δεν θα πτωχεύσω με λίγα€ παραπάνω αλλά δεν βρίσκω τον λόγο να τα πετάξω για να κυνηγήσω μία ψεύτικη προσφορά.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας όπως βολεύεται παιδιά. Θα μπορούσα άνετα να βολευτώ με το 15αρι φτηνο συμβολαιο της Νοβα, αλλά προτιμώ να έχω την ελευθερία μου.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Πάντως με 20 ευρώ έχεις unlimited σε όλα + 1 ακόμα κάρτα με unlimited data για 2 χρόνια. Εκτός και αν έχεις σταθερό Vodafone οπότε κατεβαίνει στα 17€.

Πως γίνεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται με συμβόλαιο στη vf περίπου στα 17Ε φεύγα, και την έξτρα κάρτα για ίντερνετ για το σπίτι.

Αν υπάρχει σήμα, είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, hercoulis said:

Γίνεται με συμβόλαιο στη vf περίπου στα 17Ε φεύγα, και την έξτρα κάρτα για ίντερνετ για το σπίτι.

Αν υπάρχει σήμα, είναι καλό.

που παίρνω τηλέφωνο για ενεργοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, EllinikoNisi said:

Στο 2106702267, μετατροπή cu σε unlimited.

Συμφωνώ απολυτά με την άποψη σου ότι με 17 ευρώ εννοείται ότι πας στο απεριόριστο και ξεμπερδεύεις με τα καρτοκινητα και τις απαράδεκτες υπηρεσίες τους. Όλα με την προϋπόθεση ότι εξυπηρετεί το δίκτυο στην περιοχή σου.

Και όποιοι έχουν σταθερή και κάποιο ακόμα συμβόλαιο θα πέσει στα 14 και κάτι και με δωρεάν την εξτρασιμ.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Στο 2106702267, μετατροπή cu σε unlimited.

Δεν υπάρχει κάποια αίτηση online; Να μπορείς να τσεκάρεις και τι ακριβώς παίρνεις, για πόσο καιρό, τι δεσμεύσεις έχεις κτλ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, trinoo said:

Δεν υπάρχει κάποια αίτηση online; Να μπορείς να τσεκάρεις και τι ακριβώς παίρνεις, για πόσο καιρό, τι δεσμεύσεις έχεις κτλ;

Όταν κλείσεις τηλεφωνικά το συμβόλαιο σου στέλνουν στο email σου τους όρους,τις παροχές και την τιμή του συμβολαίου και τους αποδέχεσαι με το άνοιγμα του λινκ

Link to comment
Share on other sites

Οταν εισαι liquid και παίρνεις π.χ. data απο προσφορά, υπάρχει τρόπος να δω το υπολοιπο της εξτρα παροχής? Μου ειχαν πιστωσει 1 γιγα απο το cc και απλα το βλέπω σαν παροχή αλλά όχι πόσο έχω ξοδέψει από αυτό. Και σίγουρα εχω χρησιμοποιήσει από αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Οταν εισαι liquid και παίρνεις π.χ. data απο προσφορά, υπάρχει τρόπος να δω το υπολοιπο της εξτρα παροχής? Μου ειχαν πιστωσει 1 γιγα απο το cc και απλα το βλέπω σαν παροχή αλλά όχι πόσο έχω ξοδέψει από αυτό. Και σίγουρα εχω χρησιμοποιήσει από αυτό.
Αν πατήσεις εκεί που λέει της προσφορές τις εμφανίζει όλες2a6ee284c0520830c07a2ab236d6ae3c.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Στο 2106702267, μετατροπή cu σε unlimited.
Καλώ σε αυτό το νούμερο, ακούω το μήνυμα για τς ώρες λειτουργίας και μετά κλείνει η γραμμή. Υπάρχει κάποιος άλλος αριθμός να καλέσω;
Στην εφαρμογή Vodafone Cu δεν μου εμφανίζει κάποια προσφορά.

Update :
Εκανα σύνδεση με τα στοιχεία του Cu στην εφαρμογή My Vodafone και βλέπω 2 προσφορές παλιές που λήγουν σε 3 μέρες στα 15 κάτι ευρώ και στα 30 κάτι ευρω.
Κάλεσα το 13830 και; άφησα τον αριθμό μου να με καλέσουν.



Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, HEO said:

Αν πατήσεις εκεί που λέει της προσφορές τις εμφανίζει όλες2a6ee284c0520830c07a2ab236d6ae3c.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Εντάξει ειχε κολλήσει και δεν άλλαζε, κάποια στιγμή ξεκόλλησε.

Link to comment
Share on other sites

Θρίαμβος τελικά. Κατάφερα να επικοινωνήσω πριν 20 λεπτά περίπου με τον συγκεκριμένο τηλεφωνικό αριθμό.
Επειδή είμαι αρκετά χρόνια συνδρομητής, πήρα το πακέτο των απεριόριστων και την έξτρα sim στα 17 ευρώ.
Όμως επειδή έχω και σταθερό Vodafone τελικές τιμές θα είναι στα 15.30 για το κινητό και στα 18.77 για το σταθερό.
Πολύ καλό deal μπορώ να πω!
Πριν πλήρωνα 20.77 και 13 ευρώ κάρτα Cu.
Τώρα στα ίδια λεφτά θα έχω συμβόλαιο απεριόριστα στο κινητό!

Σε κατάστημα που είχα ρωτήσει, μόνο τις διαθέσιμες 2 επιλογές που είχε η Vodafone. εφαρμογή μου έδινε.
Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Στο σταθερό τι γραμμή έχεις? Ήταν καιρός ανανέωσης ή σου κάνανε νέα ανανέωση για δύο χρόνια?

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

100αρα.
Πριν λίγες μέρες είχα κάνει αίτηση αποχώρησης λόγω κατάργησης έκπτωσης ebill και θα πήγαινα στα 25.10
Μου έκαναν προσφορά στα 20.77 για 2 χρόνια και δέχθηκα.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ffc said:

100αρα.
Πριν λίγες μέρες είχα κάνει αίτηση αποχώρησης λόγω κατάργησης έκπτωσης ebill και θα πήγαινα στα 25.10
Μου έκαναν προσφορά στα 20.77 για 2 χρόνια και δέχθηκα.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Το θέμα είναι αν ΔΕΝ σου κάνουν αντιπροσφορα, τι κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

On 13/11/2023 at 6:08 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Ζήτησα φορητότητα και ξεκίνησε να μου έρχεται η σιμ ενώ δεν μου ήρθαν τα sms που συνήθως λένε ότι έγινε αίτηση φορητότητας ή εγκρίθηκε κλπ..

Έχετε ανάλογη πρόσφατη εμπειρία;

στη Νόβα αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...