Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, babakos said:

Να φύγετε παιδιά να αδειάσει το δίκτυο για να εχουμε καλύτερες υπηρεσίες εμεις που θα μεινουμε.

Ολοι στο βάτραχο και στην Windara...

Ηρθε πριν λιγο και σε μενα η παρακάτω προσφορά. Δεν ειναι κακή αλλά λεω να περιμένω για κατι καλύτερο. 

Screenshot_20230930_144017_My CU.jpg

Την ίδια προσφορα στα 20.09€ οι πονηροί.

Όπου σε πιάσουν 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, GREGORYMO said:

Την ίδια προσφορα στα 20.09€ οι πονηροί.

Όπου σε πιάσουν 

Σε έναν άλλον φίλο εδώ, του την έδωσαν 25€. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VIPdriver said:

Ρε σεις 12 ευρω για το λικουιντ δεν έλεγε η ανακοίνωση;

1399958673_Screenshot_20230930_214515_MyCU.thumb.jpg.c94e514ae9a43ff38a700546e7fef031.jpg

Θεωρητικά και μάλιστα με έναρξη ισχύος από 20 Οκτωβρίου 2023

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το 13, "εξυπνο". Σου λεει αρκετοι θα ειναι και προληπτικοι οποτε γι αυτους η ελαχιστη θα ειναι 15 ευρω! 😄 Απο 8 που ηταν. Μια χαρα! Καλα παμε!

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, VIPdriver said:

Ρε σεις 12 ευρω για το λικουιντ δεν έλεγε η ανακοίνωση;

1399958673_Screenshot_20230930_214515_MyCU.thumb.jpg.c94e514ae9a43ff38a700546e7fef031.jpg

Για αυτό τα γυρίσαμε σε red 3 με 8 ευρώ τον μήνα

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε σε λίγες ώρες τι θα γήνει με της δωρεάν παροχές 600’ και 600MB

1 ώρα έμεινε φοβάμαι

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς την προσφορά των απεριορίστων για 3 μήνες μετά από ανανέωση σε συγκεκριμένο νούμερο?? 

ΤΡΕΞΤΕ!! Υπάρχει bug στην εφαρμογή του CU κι αν πατήσετε να ενεργοποιήσετε ξανά την προσφορά που δίνει απεριόριστα μέχρι τις 2/10, σας ενεργοποιεί ξανά την προσφορά μέχρι 30/10!!! Αν δεν το έχετε ενεργοποιήσει ήδη, απλά το ενεργοποιείτε δύο φορές κατευθείαν! Το δοκίμασα σε 3 νούμερα CU και πήρα απεριόριστα μέχρι τέλος Οκτώβρη! ΤΡΕΞΤΕ!!!

Screenshot_20230930-234814.png

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μεσα από τη εφαρμογή του Vodafone CU αν πιέσεις ξανά την προσφορά με τα απεριόριστα vodafone cu data για 7 ημέρες που έδινε πριν από λίγες ημέρες, θα στο ενεργοποιήσει ξανά και πάει την ημερομηνία λήξης του πακέτου στις 30 ημέρες. Πιθανόν να είναι bug η να το αλλάξουν, τρέξτε όσοι προλάβετε

Το λένε στο lagonika 

https://www.lagonika.gr/prosfores/vodafone-cu-dwrean-internet-gia-30-hmeres/?fbclid=IwAR1Me4NDnIKhJzS0EfmVCQ1l5C8hwrVcVCsCjDcIORJVmA89XUWp0brSixw

Edited by _NikitaS_
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandros201285 said:

Προσωπική προσφορά?

Ναι 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Όταν πήρα τα απεριοριστα από αυτό το bug εμφανίζει ότι έχω απεριοριστα μόνο μέσω πλατφόρμας του myCU σε 1252 φωνητικό + SMS δεν λει ότι έχω απεριόριστα data λει ότι έχω 3.2GB από την φοιτιτική προσφορά άρα μάλλον είναι. Visual glitch της πλατφόρμας myCU

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ParafronGR said:

Πήρε κανείς την προσφορά των απεριορίστων για 3 μήνες μετά από ανανέωση σε συγκεκριμένο νούμερο?? 

ΤΡΕΞΤΕ!! Υπάρχει bug στην εφαρμογή του CU κι αν πατήσετε να ενεργοποιήσετε ξανά την προσφορά που δίνει απεριόριστα μέχρι τις 2/10, σας ενεργοποιεί ξανά την προσφορά μέχρι 30/10!!! Αν δεν το έχετε ενεργοποιήσει ήδη, απλά το ενεργοποιείτε δύο φορές κατευθείαν! Το δοκίμασα σε 3 νούμερα CU και πήρα απεριόριστα μέχρι τέλος Οκτώβρη! ΤΡΕΞΤΕ!!!

Screenshot_20230930-234814.png

Εγώ το έκανα και λέει 31/10 σε 31 μέρες ληγει. Ο,τι να ναι

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Βονταρα και τα μυαλα στα καγκελα! 

Τουλαχιστον κατεβαστε το οσοι προλαβαν προλαβαν δεν ειναι τιποτα να το διορθωσουν οσα θεματα και αν τραβανε. 

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, eridion25 said:

Όταν πήρα τα απεριοριστα από αυτό το bug εμφανίζει ότι έχω απεριοριστα μόνο μέσω πλατφόρμας του myCU σε 1252 φωνητικό + SMS δεν λει ότι έχω απεριόριστα data λει ότι έχω 3.2GB από την φοιτιτική προσφορά άρα μάλλον είναι. Visual glitch της πλατφόρμας myCU

Υπάρχει αναλυση της ληξης των πακετων με τις ημερομηνίες ληξης (σου ζητάει να πατησεις παλι 1) αλλά εκει γελασα λιγο.

Συγκεκριμένα έχω το kalokairistes ως 16/10,400mb απο το extra 7,2 ως 19/10 και εβαλα και την προσφορά δις, για να πανε ως τέλος του μήνα.

Λέει λοιπόν "έχεις (παύση) από την καλοκαιρινή προσφορά,που ληγουν στις 16/10,που λήγουν στις 19/10,που λήγουν στις 31/10.

Για κάποιο λόγο καταπίνει τη γλώσσα του στις αναγγελίες των mb αλλά τις ημερομηνίες τις λέει σωστά. Αρα το 31/10 φαίνεται οκ.

Να σημειώσω οτι ουτε στην πρωτη αναγγελία πατώντας το ενα, αναφέρει τα απεριόριστα, (μόνο τα 400 του πακετου αν θυμάμαι καλά),αλλα αναφερει τα 10 γιγα της περιαγωγής.

Σε άλλα νεα προσπάθησα να πάρω ξανά 4€ για e-food απο kalokairistes...οτι να'ναι λίγο.

 

Screenshot_20231001-082147.png

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, glofiish said:

Εγώ το έκανα και λέει 31/10 σε 31 μέρες ληγει. Ο,τι να ναι

 

9 ώρες πριν, ParafronGR said:

Πήρε κανείς την προσφορά των απεριορίστων για 3 μήνες μετά από ανανέωση σε συγκεκριμένο νούμερο?? 

ΤΡΕΞΤΕ!! Υπάρχει bug στην εφαρμογή του CU κι αν πατήσετε να ενεργοποιήσετε ξανά την προσφορά που δίνει απεριόριστα μέχρι τις 2/10, σας ενεργοποιεί ξανά την προσφορά μέχρι 30/10!!! Αν δεν το έχετε ενεργοποιήσει ήδη, απλά το ενεργοποιείτε δύο φορές κατευθείαν! Το δοκίμασα σε 3 νούμερα CU και πήρα απεριόριστα μέχρι τέλος Οκτώβρη! ΤΡΕΞΤΕ!!!

Screenshot_20230930-234814.png

Στο μεταξύ μπήκα να σας πω ότι οι φοιτητικές μηνιαίες παροχές μπήκαν και ισχύουν ΚΑΝΟΝΙΚΑ για ένα μήνα όπως πριν..

Και είδα αυτό με το bug και έτρεξα να το κάνω σε 5 CU!! 😂😂

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, kmpatra said:

Τσίμπησες κι εσύ,άξιος 😅

Εγώ κόλλημα δεν έχω. Έχω το βατραχάκο μου για τα σημαντικά, και όταν δίνει το CU και ειδικά δωρεάν, το εκμεταλλεύομαι.

Και αφού λιώνουμε που λιώνουμε στο φόρουμ και ενημερωνόμαστε, γιατί όχι!;!;

Link to comment
Share on other sites

Καμμιά αντιρρηση,πλακα έκανα ορμώμενος και απο (σβησμένο) ποστ παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...