Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

28 minutes ago, geoponer said:

Δεν βρήκα ενότητα MyOffers στο Vodafone app, ίσως επειδή είμαι liquid. Το συμβόλαιο που λες το βρίσκω στο app με €17!!

Πρέπει να είναι επιλεκτική προσφορά, σε ευχαριστώ για την απάντηση 🙂

Αν είσαι liquid οντως δεν μπορείς να δεις τιποτα στο vodafone app.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Τετελεσμένα στα χωρικά ύδατα της ανανέωσης δεν δέχομαι από κανέναν. Μεταφορά σε NOVA και τέλος!

Όσοι νομίζουν ότι βρίσκονται στο απυρόβλητο λόγο liquid, θέμα χρόνου είναι να διπλασιάσουν τις χρεώσεις ομιλία, data, sms.

Αντε πηγαινε ρε ανθρωπε αμα σε καλυπτει τι το λες επαναλαμβανομενα να βρεις την υγεια σου στο λεω. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όπως διαμορφώνεται η κατάσταση είναι μια καλή ευκαιρία για κάποιον να πάρει πίσω το υπόλοιπο τόυ....

Και μετά αν θέλει ξανά επιστρέφει :)

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HEO said:

Πάντως όπως διαμορφώνεται η κατάσταση είναι μια καλή ευκαιρία για κάποιον να πάρει πίσω το υπόλοιπο τόυ....

Και μετά αν θέλει ξανά επιστρέφει 🙂

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk
 

Εδω υπάρχει ενα θεμα γιατι φαίνεται οτι έχουν αλλάξει κάποια πράγματα.

https://www.eett.gr/docs/sychnes-erotiseis-gia-katanalotes/tilefonia-amp-diadiktyo/chreoseis/

Απαντήσεις 2 & 3. Αφενός καταγγελία σύμβασης σε καρτοκινητό έχει περθώριο ενός μήνα από την εφαρμογή. Αφ'ετέρου για την επιστροφή ποσού βάζει ένα περίεργο όρο να έχεις ενεργοποιήσει το θιγόμενο πακετο πριν την ανακοίνωση για να πάρεις τα λεφτά πίσω.

*Ισως είναι και ο λόγος που η πράσινη δεν απαντούσε στην έκκληση του γνωστού συμφορουμίτη για επιστροφή ποσού...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Αυτό συνέβαινε και στην wind αλλά δούλεψε ακόμα και αν ενεργοποιήσεις το πακέτο μετά την ανακοίνωση αλλά πριν την εφαρμογή

Βέβαια εγώ πρόκειται για κάρτα ανανέωσης

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το 8€ και στο vodafoneapp και στο CUapp.
Επιβεβαιώνω 13€ το ελάχιστο με βγάζει

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, CamuCamu said:

Αντε πηγαινε ρε ανθρωπε αμα σε καλυπτει τι το λες επαναλαμβανομενα να βρεις την υγεια σου στο λεω. 

Να έλεγα μήπως μπορώ να πιέσω τα πράγματα και το ανακαλέσουν. 

Συνεχίζουμε με Cashback, το τελευταίο προπύργιο. 

Link to comment
Share on other sites

Για μας που δεν καταναλώνουμε πολλές παροχές δεν συμφέρει πλεόν. Το cashback + liquid έμειναν! Mεταφέρεις την μπάρα και το συντηρείς με cashback (μόνο μην ξεχαστείς γιατί την έβαψες). Υπάρχει και το big bang βεβαια και τα "σουβλάκια". Αλλά και πάλι πρέπει να βάζεις λεφτά (προσωπικά δεν μπορώ να δίνω συνέχεια για πράγματα που δεν μου χρειάζονται για να μαζέψω πενηντάλεπτα και μονοευρα για big bang) για να ενργοποιείς τα πακέτα του ή/και να παραγγέλνεις κάποια στιγμή κάτι με smart pocket. 

Πραγματικά έχω αρχίσει και γλυκοκοιτάζω τα Skype credits και το Viber Out για ομιλία. έχω και δίκαρτο κινητό με frog στο δεύτερο slot που δίνει πολλά GBs. Μεταφέρω και το CU στη nova που δεν βάζει φραγή σε εισερχόμενες και εξερχόμενες για ένα χρόνο και μου φαίνεται γλιτώνω πολλά...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HEO said:

Πάντως όπως διαμορφώνεται η κατάσταση είναι μια καλή ευκαιρία για κάποιον να πάρει πίσω το υπόλοιπο τόυ....

Και μετά αν θέλει ξανά επιστρέφει :)

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk
 

Τώρα καλύπτομαι να ζητήσω σε λογαριασμό τράπεζας το υπόλοιπο ενός CU μου που είναι γύρω στα 70€; κι αν ναι πώς να κινηθώ ακριβώς;

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα δεν είναι για μας η κατάργηση της 8ευρης κάρτας είναι για αυτούς που θα υπάρχει κίνηση στα καταστήματα τους.. Δεν τους χαλάει πιστεύω.!!Αύριο θα τους κάνω επίσκεψη καθώς πρέπει να ανανεώσω.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα καλύπτομαι να ζητήσω σε λογαριασμό τράπεζας το υπόλοιπο ενός CU μου που είναι γύρω στα 70€; κι αν ναι πώς να κινηθώ ακριβώς;
Λογικά μπορείς,

εγώ θα στείλω ένα ερώτημα στην φόρμα τους ζητώντας οδηγίες πώς να γίνει η καταγγελία της σύμβασης

Στην wind έτσι είχα κινηθεί και τα πήρα τα λεφτά σύντομα

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

παντως αν δεν τα αλλαξουν και οι αλλοι 2 μεσα στον επομενο μηνα , θελει κατευθειαν φορητοτητα . δεν πρεπει να τους τη χαρισουμε . δεν με ενδιαφερει αν αυξησουν τις τιμες και οι αλλοι 2 καποτε στο μελλον . αυτος που το ξεκινησε πρεπει να τιμωρηθει με καποιο τροπο. και αυτο που πρεπει να καταλαβουν ειναι οτι αν αλλαξουμε εταιρια μετα δεν εχει επιστροφη . δεν θα παιζουμε , καθε μηνα να κανουμε φορητοτητα . 

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, stelioz78 said:

παντως αν δεν τα αλλαξουν και οι αλλοι 2 μεσα στον επομενο μηνα , θελει κατευθειαν φορητοτητα . δεν πρεπει να τους τη χαρισουμε . δεν με ενδιαφερει αν αυξησουν τις τιμες και οι αλλοι 2 καποτε στο μελλον . αυτος που το ξεκινησε πρεπει να τιμωρηθει με καποιο τροπο. και αυτο που πρεπει να καταλαβουν ειναι οτι αν αλλαξουμε εταιρια μετα δεν εχει επιστροφη . δεν θα παιζουμε , καθε μηνα να κανουμε φορητοτητα . 

Συμφωνώ. Αλλά αυτά πάνε κυκλικά και στις αυξήσεις και στις μειώσεις.. Ηρθα προσωπικά στο cu όταν ξεκίνησε τις αυξήσεις-περικοπές πρώτο το wind f2g κάποτε. Για τις ανάγκες μου συνεχίζει να με καλύπτει το cu ακόμη και μετά τις νέες αυξήσεις. Aν αύριο δώσει κάτι καλύτερο το free2go nova το βλέπουμε και αν πάλι ξαναδώσει κάτι το cu,ξαναεπιστρέφουμε και γενικά καρτοκινητό φορ εβερ!!!

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα φορητότητα εχθές και πάω what's up με καλή προσφορά για ένα χρόνο. Μετά βλέπουμε. Έτσι θα το πάμε από δω και στο εξής. Όπως βολεύει και όταν βολεύει. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, foris said:

Εγώ έκανα φορητότητα εχθές και πάω what's up με καλή προσφορά για ένα χρόνο. Μετά βλέπουμε. Έτσι θα το πάμε από δω και στο εξής. Όπως βολεύει και όταν βολεύει. 

Εννοείται.. γι'αυτό είμαστε και θα είμαστε καρτοκινητοί!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το πακέτο με 7,20€ για 20 ημέρες ενώ έλεγαν ότι θα το καταργήσουν το κράτησαν. Κατέβασαν μόνο αυτό με 7,20€ για 30 ημέρες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandros201285 said:

Μπορείτε να μπείτε στο app του cu? Ή μόνο σε εμένα έχει πρόβλημα κ δεν μπαίνει?

Εμένα μπαίνει κανονικά,το My Vodafone app δεν μου μπαίνει μου λέει συνεχώς έχετε αποσυνδεθεί για λόγους ασφαλείας

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alexandros201285 said:

Μπορείτε να μπείτε στο app του cu? Ή μόνο σε εμένα έχει πρόβλημα κ δεν μπαίνει?

Ναι δεν μπαίνει..

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...