Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α δεν είχα δει τη δικιά σου απάντηση, sorry! Πολύ ωραία! Ευχαριστώ φίλε μου... Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

χαζευοντας στο my cu site ειδα οτι στα παρακατω πακετα ομιλιας δινει δωρο 3000 κρυσταλλους στο big bang game για ενεργοποιηση του πακετου μεσω mycu app εκτος απο το online bonus που ηδη υπαρχει .

 

στο πακετο CU Combo ΜΑΧ

 

Με κάθε online ενεργοποίηση του πακέτου μέσα από το CU app, κερδίζεις δώρο 100 λεπτά προς όλους και 3000 κρυστάλλους για να τους εξαργυρώσεις στο Big Bang app. Η προσφορά ισχύει για την online ενεργοποίηση του πακέτου για ένα μήνα και όχι για την αυτόματη ανανέωση.

 

στο πακετο CU Combo 600

 

Με κάθε online ενεργοποίηση του πακέτου μέσα από το CU app, κερδίζεις δώρο 100 λεπτά προς όλους και 3000 κρυστάλλους για να τους εξαργυρώσεις στο Big Bang app. Η προσφορά ισχύει για την online ενεργοποίηση του πακέτου για ένα μήνα και όχι για την αυτόματη ανανέωση.

 

στο πακετο Talk 2 Vodafone 600

 

Με κάθε online ενεργοποίηση του πακέτου μέσα από το CU app, κερδίζεις δώρο 100 λεπτά προς όλους και 3000 κρυστάλλους για να τους εξαργυρώσεις στο Big Bang app. Η προσφορά ισχύει για την online ενεργοποίηση του πακέτου για ένα μήνα και όχι για την αυτόματη ανανέωση.

 

μακαρι να το εδιναν και στο πακετο με τα 7,06 ευρω το talk abroad που ενεργοποιω στους γονεις μου για Ελλαδα! που δεν χρησιμοποιουναι πανω απο 200 λεπτ προς ολους!

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε αναφέρει και πιο πάνω για τους κρυστάλλους ;)

 

δεν ειχα χρονο να το παρακολουθησω το φορουμ διοτι δουλευα ειναι καιρο που δινει δωρο τους κρυσταλλους ; .

αφορα καθε φορα που ενεργοοιουμε ενα απο τα πααραπανω πακετα;

οσο για το bigbang game εχει καποιο περιορισμο στην ληξη των κρυσταλλων;

επισης πρεπει να εχει γινει μια ανανεωση το τελευταιο 2 μηνο για να μπορεσουμε να εξαργυρωσουμε τους κρυσταλλους; .

 

ενα αλλο κουλο ειναι , οταν κατεβαζεις την εφαρμογη σε android κινητο δεν μπορεις να παιξεις σε αλλα κινητα το παιχνιδι. κριμα:-( ενω σε iphone γινεται κανονικα κριμα... και εμενα το κινητο μου δεν υποστηριζει την εφαρμογη να την εγκαταστησω και την επαιζα απο το κινητο του πατερα μου iphone 5 τωρα χαλασε και πηρε android xioami και δεν υποστηριζεται .

 

επειδη εχει 2 σημ αμα βαλω την δικια μου σημ θα μπορεσω να το παιξω; και να αναγνωρισει την δικη μου σημ και οχι του πατερα μου; ή οχι ; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να κυνηγάς κρυστάλλους αντί να σου δίνει έτσι τα δώρα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να κυνηγάς κρυστάλλους αντί να σου δίνει έτσι τα δώρα;

 

Γιατί το target group είναι κάτω πχ των 20 ετών. Και τα δώρα -προσωπική μου άποψη- είναι αστεία. Για χαβαλέ ΟΚ, μπαίνεις και χαζεύεις και ίσως κάποτε τα χρησιμοποιήσεις. Δεν είναι τυχαίο που όλες οι εταιρίες πάνω κάτω έχουν τα ίδια πακέτα...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το target group είναι κάτω πχ των 20 ετών. Και τα δώρα -προσωπική μου άποψη- είναι αστεία. Για χαβαλέ ΟΚ, μπαίνεις και χαζεύεις και ίσως κάποτε τα χρησιμοποιήσεις. Δεν είναι τυχαίο που όλες οι εταιρίες πάνω κάτω έχουν τα ίδια πακέτα...
+1000

Και εγώ δεν μπήκα ποτέ στο τρυπακι να ασχοληθω,τι δώρα δίνει και ποια τρώει πρώτα και να προσέχω ποσα θα φάω κλπ..

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Για μια ώρα ανάγκης καλα είναι τα δώρα

Σωστά!

Και 'γω δεν μπήκα στην διαδικασία να μαζέψω κρυστάλλους, αλλά αφού με online ανανέωση μας τα δίνουν, είναι καλοδεχούμενοι!

Χθες είχαν σχεδόν τελειώσει τα λεπτά ομιλίας στο νούμερο της γυναίκας μου και θέλαμε 2 μέρες ακόμη! Βλέπω είχε 9000 κρυστάλλους απ' τις online ανανεώσεις, εξαργύρωσα λοιπόν τους 4000 και πήραμε 100 λεπτά για 2 μέρες...... κουτί μας ήρθε.

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου ... αν θές μεγάλές εκπτώσεις κάτσε 5 λεπτά την εβδομάδα και πάρε τζαμπα δωράκια , πέρα από τους 3000 με τα πακέτα.

Αν δεν έχεις 5 λεπτά και νιώθεις υποτιμημένος ή βαριέσαι , πλήρωνε κανονικά ... δεν σε υποχρεώνει καθόλου.

 

Και εγω αν είμουν vodafon θα έλεγα ναι έχουμε ανάγκη αυξήσεις γιατι δεν βγαίνουμε κλπ , αλλά ρε παιδιά να δώσουμε και κάτι σε όσους δεν τους περισέυουν καθόλου αλλά γουστάρουν το ιντερνετ , με τους κρυστάλους είναι πολύ δίκαιο .

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω. Πέρα από το ότι τα δώρα χωρίς αντίτιμο ειναι γελοία δεδομένου ότι δεν πατάς απλώς ενα κουμπί για να τα λάβεις (MB για μία ώρα; Σοβαρά τώρα;;;), προφανώς η εφαρμογή αποφέρει κέρδος στη Vodafone με κάποιον τρόπο. Είτε μέσω διαφημίσεων είτε μέσω συλλογής δεδομένων από όσους την κατεβάζουν.

 

Δεν αξίζει ούτε το ρεύμα που καις για να φορτίσεις τη μπαταρία που καταναλώνει η εφαρμογή από μόνη της.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι φίλε μου, απορώ πώς σκέφτονται τέτοια ευρηματικά παιχνίδια με... κρυστάλλους!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλο εννοεί ο φίλος, ότι το όλο κονσεπτ, για να μιλήσουμε ελληνικά, είναι αστείο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλο εννοεί ο φίλος, ότι το όλο κονσεπτ, για να μιλήσουμε ελληνικά, είναι αστείο.
Αστείο ξεαστείο, εγώ ξέρω ότι στις διακοπές χάλασα ελάχιστα δεδομένα από αυτά που είχα. Ενεργοποιούσα 2 φορές την ημέρα το 1gb για 6 ώρες, που αν και γράφει στα χαρτιά ότι είναι για 6 ώρες, ποτέ δεν έπεσε κάτω από τις 9 ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι φίλε μου, απορώ πώς σκέφτονται τέτοια ευρηματικά παιχνίδια με... κρυστάλλους!
Αν και δεν συνηθίζω να κάνω προσωπικές επιθέσεις σε μέλη, νομίζω ότι το δικό σου πρόβλημα είναι ότι δεν το σκέφτηκε Η Wind.... μιλάμε για κάτι που είναι τελείως δωρεάν είναι επιλογή του κάθε χρήστη αν θα παίξει ή όχι το παιχνιδάκι..

Επίσης τους κρυστάλλους πλέον τους δίνουν δωρεάν με την ενεργοποίηση των πακέτων ομιλίας στα ιδια χρήματα που κόστιζαν και πριν. Αυτό σημαίνει ότι οποιαδήποτε μέρα θέλει κάποιος χρήστης μπορεί να έχει κάτι έξτρα χωρίς καν να παίζει το παιχνιδάκι. Καλό είναι να λέμε τα θετικά όλων των εταιρειών εκτός απο το να κραζουμε μόνο

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει η Wind με το παρόν νήμα;

Είσαι λίγο off topic θα έλεγα...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα καλοπαιδα της vodafone καπως καταλαβαινουν ποτε εχω τις μαυρες μου και μου στελνουν τις απιστευτες προσφορες τους για να γελαω λιγο :

Screenshot-20190906-145010-My-Vodafone.jpg

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εκτός τόπου και χρόνου η χρέωση!

6€ το 1gb...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βλακείες. Από τη στιγμή που υπάρχουν πολύ καλύτερες προσφορές δεν υπάρχει περίπτωση να το αγοράσει κανείς.

81afe35e9bcc6ec33ea8d0be00b2ae91.jpg

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ πιθανό η αγορά αυτής της προσφοράς με τα 100'+100sms+100mb να σου προσθέσει ό,τι έχει περισσέψει από τα υπόλοιπα λεπτά ομιλίας!Αν το κάνει επιβεβαίωσε και στο φόρουμ!
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "από μόνο του";

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "από μόνο του";

 

 

 

Απλα μου ηρθε απο μονο του το μνμ της ενεργοποιησης χωρις να στειλω κατι εγω..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν είχες ενεργοποιήσει πρώτα την προσφορά των 8 GB με 8,5€;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν είχες ενεργοποιήσει πρώτα την προσφορά των 8 GB με 8,5€;

 

 

 

Το ειχα κανει γιατι;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...