Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου συνεβει την προηγούμενη εβδομάδα. Νομιζω αν κλείσεις την εφαρμογή και ξαναμπείς θα είναι ok. Η απόδειξη θα έχει περάσει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, spiliot said:

Το δοκίμασα πάλι, ο περιορισμός ισχύει, βγάζει σφάλμα "δεν έχεις πραγματοποιήσει τον αριθμό/αξία ανανεώσεων που απαιτεί το πακέτο <μπλα μπλα>". Το νούμερο δεν είναι φοιτητικό, αν δεν ήταν τόση μανούρα να πρέπει να ζητήσω sms θα το δοκίμαζα και σε ένα φοιτητικό που παίρνει μόνο cashback αν και πιστεύω τον @HEO δε λέει βλακείες.

Θα το τσεκάρω μέχρι το βράδυ σε φοιτητικό που δεν πληροί τις προϋποθέσεις και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bizbiki said:

καλησπερα

εχεις κανεις αλλος προβλημα με το cashback? error CB-002?

Ναι, και έχω ζητήσει να το λύσουν πριν ένα μήνα. Τίποτα. Επικοινωνώ 3 φορές την εβδομάδα και τζιφος. Δεν ξέρουν μου λένε από το τεχνικό τμήμα. Είναι Ολυμπιακός το κινητό. Δεν έχω πρόβλημα, το πήρα για δοκιμή.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kmpatra said:

Μου συνεβει την προηγούμενη εβδομάδα. Νομιζω αν κλείσεις την εφαρμογή και ξαναμπείς θα είναι ok. Η απόδειξη θα έχει περάσει κανονικά

nope. απεγκατασταση κ εγκασταση ξανα κ παλι το ιδιο.

κανω κανονικα login στο app, παταω στο cashback, μου βγαζει αυτο το ενημερωτικο κ καλα πως λειτουργει κ μολις παταω ok μου βγαζει μια σελιδα με αυτο το error κ δεν με παει στην σελιδα του cashack ας πουμε

1 minute ago, dimitroula10 said:

Ναι, και έχω ζητήσει να το λύσουν πριν ένα μήνα. Τίποτα. Επικοινωνώ 3 φορές την εβδομάδα και τζιφος. Δεν ξέρουν μου λένε από το τεχνικό τμήμα. Είναι Ολυμπιακός το κινητό. Δεν έχω πρόβλημα, το πήρα για δοκιμή.

τις ιδιες μλκς μου λενε κ εμενα, οτι ειναι προβλημα της pockee, λες κ με νοιαζει εμενα ποιανου προβλημα ειναι, μ ειπαν θα αργησει πολυ να λυθει κ τους ρωταω λυση μεχρι να λυθει το προβλημα εχετε κ μ λενε βαλε χρηματα

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

Α είναι διαφορετικό από αυτό που αντιμετώπισα εγώ. Εμένα μου το έβγαζε μετά το ανέβασμα της απόδειξης αν θυμάμαι καλά. Και τώρα όταν μπαίνω βλέπω τα προϊόντα κανονικά.

Με το πόκι επικοινώνησε όμως κανένας?

@bizbiki τι εννοείς "το ενημερωτικό ότι λειτουργεί?"

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και εγώ σε ένα άλλο cu ταισμενο μόνο με Cashback μη φοιτητικό 

Και τα μηδενικά χρηματικά πακέτα δεν δουλεύουν 

Κάτι πρέπει να παίζει μόνο με τα φοιτητικά, μπορεί κάποιος να δοκιμάσει;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για φορητότητα από άλλο πάροχο σε cu (26gd με 13 ευρώ κ.λ.π. ) ισχύει μόνο με online παραγγελία ή γίνεται και σε κατάστημα της εταιρείας;

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ οτι αν επιλεξεις φορητοτητα δεν δινει δυνατοτητα e-sim. Γιατί άραγε? Περισυ που ειχα κανει εγώ μεταφορά,την είχε ως επιλογή με χρέωση. Και μέχρι πρόσφατα (δεν ειμαι σίγουρος) αλλά η επιλογή πρέπει να υπήρχε, έστω και με χρέωση.

Μήπως για λόγους ασφαλείας? Για να πηγαίνει μετά ο κάτοχος στο κατάστημα και να την κάνει αυτοπροσώπως? Με χρέωση φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να σας πω γιατί για την online μεταφορά ή αγορά αριθμού στο cu σε αντίθεση με τη διαδικασία μέσω καταστήματος. 

Δε σου δίνει την επιλογή για ένταξη στο μητρώο 11 για τις οχλήσεις για διαφημιστικούς σκοπούς, ουτε έχει επιλογή το νούμερο να είναι απόρρητο ή όχι. 

Το είχα προσέξει πέρυσι που έπαιζα εκεί με κάτι προσφορές που με το που πήγα στη vodafone έπεσαν απανωτά τηλέφωνα και sms και το ψάχνω και το νούμερο είδε δηλωθεί στους καταλόγους και είχε επιλογή από μόνο του να δέχομαι κλήσεις και sms για διαφημιστικούς λόγους. 

Εννοείται αυτό αλλάζει, αλλά θα πρέπει για τους διαφημίσεις να το αλλάξει κάποιος από την εφαρμογή και για τους καταλόγους με την εξυπηρέτηση. 

Edited by _NikitaS_
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το ζητήσεις απευθείας στο κατάστημα την ώρα που σου δίνει το νούμερο και φτιάχνει κάποια χαρτιά ή ρυθμίσεις στο σύστημα. Το ίδιο γίνεται και σε άλλη εταιρεία, εξαρχής δεν βάζουν ούτε φραγή ούτε δήλωση στο μητρώο. Όλα βέβαια αλλάζουν και από τις εφαρμογές μετά.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Επίσης να σας πω γιατί για την online μεταφορά ή αγορά αριθμού στο cu σε αντίθεση με τη διαδικασία μέσω καταστήματος. 

Δε σου δίνει την επιλογή για ένταξη στο μητρώο 11 για τις οχλήσεις για διαφημιστικούς σκοπούς, ουτε έχει επιλογή το νούμερο να είναι απόρρητο ή όχι. 

Το είχα προσέξει πέρυσι που έπαιζα εκεί με κάτι προσφορές που με το που πήγα στη vodafone έπεσαν απανωτά τηλέφωνα και sms και το ψάχνω και το νούμερο είδε δηλωθεί στους καταλόγους και είχε επιλογή από μόνο του να δέχομαι κλήσεις και sms για διαφημιστικούς λόγους. 

Εννοείται αυτό αλλάζει, αλλά θα πρέπει για τους διαφημίσεις να το αλλάξει κάποιος από την εφαρμογή και για τους καταλόγους με την εξυπηρέτηση. 

Όταν παραγγέλνεις την κάρτα online στη σελίδα που βάζεις τα στοιχεία σου έχει σύνδεσμο για διαχείριση προσωπικών δεδομένων, επικοινωνίας και καταλόγων, οπότε μπορείς να τα φτιάξεις όλα από πριν.

Υπάρχει τουλάχιστον εδώ και ενάμιση χρόνο που έφερα νούμερα, άρα μάλλον δεν το είδες πέρυσι όταν έφερες το δικό σου

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό τρέχουν τα πρωινά και γονατίζουν τις εφαρμογές τους; Είναι δυνατόν να μην το έχουν πάρει είδηση τόσο καιρό που το συζητάμε;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, minast said:

Τι στο καλό τρέχουν τα πρωινά και γονατίζουν τις εφαρμογές τους; Είναι δυνατόν να μην το έχουν πάρει είδηση τόσο καιρό που το συζητάμε;

Οι εφαρμογές Vodafone+big bang δουλευαν το πρωι. 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, spiliot said:

Στο cu πέφτει και το site.

Στην επιλογή "γίνε cu" στο νέο νουμερο δεν δίνει 200, ενώ στη φορητότητα δίνει 200 μόνο στην 16αρα ανανέωση. 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, VIPdriver said:

Οι εφαρμογές Vodafone+big bang δουλευαν το πρωι. 

Ε και δεν λειτουργούσαν τώρα 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, VIPdriver said:

Στην επιλογή "γίνε cu" στο νέο νουμερο δεν δίνει 200, ενώ στη φορητότητα δίνει 200 μόνο στην 16αρα ανανέωση. 

Για 200GB με €13:

"Πρόσθεσε εάν έχεις εκπτωτικό κωδικό"

CU200

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρα μιας ημερας απεριοριστα και 2 φορες το 5 ημερες απεριοριστα απο τις συμμετοχες στον διαγωνισμο χαθηκαν.

Εγραφε καπου μεχρι ποτε μπορουσε να γινει "εξαργυρωση" - χρηση; Ειχα φαει τον κοσμο πουθενα δεν το ειχα δει, ουτε εδω μεσα ειχα διαβασει κατι.

Τωρα απλα τα εξαφανισαν, χαθηκαν, ακλαφτα πηγαν. 😲 😠

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, _asd_ said:

Τα δωρα μιας ημερας απεριοριστα και 2 φορες το 5 ημερες απεριοριστα απο τις συμμετοχες στον διαγωνισμο χαθηκαν.

Εγραφε καπου μεχρι ποτε μπορουσε να γινει "εξαργυρωση" - χρηση; Ειχα φαει τον κοσμο πουθενα δεν το ειχα δει, ουτε εδω μεσα ειχα διαβασει κατι.

Τωρα απλα τα εξαφανισαν, χαθηκαν, ακλαφτα πηγαν. 😲 😠

Ναι. Είχε ξαναγίνει η ερώτηση και απαντήθηκε, πως μέχρι τις 23/10 θα ήταν διαθέσιμη η υπόψη προσφορά

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Στην επιλογή "γίνε cu" στο νέο νουμερο δεν δίνει 200, ενώ στη φορητότητα δίνει 200 μόνο στην 16αρα ανανέωση. 

Όπως προείπε και ο
@Bas

με τον κωδικό cu200 δίνει τα 200gb, είτε από φορητότητα, είτε σε νέο αριθμό, με 13€

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...