Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, panosss567 said:

Αφού ενεργοποιηθεί το νούμερο με τις προσφορές, θα στείλεις ένα email στο ginecu@vodafone.com με το καινούργιο πάσο και την ταυτότητα σου και ένα ευγενικό κείμενο ( πχ παρακαλώ να αποδώσετε την φοιτητική ιδιότητα στο νούμερό μου με αριθμό 69χψψψχχχχ )

Λογικά τις επόμενες 1εως 2 μέρες θα στο έχουν φτιάξει.

Το έχεις κάνει και δούλεψε ή το υποθέτεις;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σχετική με όλα αυτό που συζητείται για καινούργιο κανονικό νούμερο σε CU.
Τους κωδικούς regroup ή citydeals πως τους παίρνετε; Χρειάζεται κάτι να κάνει κάποιος, να του έρθει κάποιο μήυμα ή email; Ή απλώς το συμπληρώνεις εκεί επειδή "είδες φως και μπήκες";

Link to comment
Share on other sites

Φημες, οπως το ΧΑΑ τελη προηγουμενου αιωνα. Αρκει να υπαρχουν ευηκοα ωτα σε παπαγαλακια: Στις χιλιετιες τις απασες θα υπαρχουν σε μεγαλα %. Πιανει.

Θα δειξει μετα απο 5-10 χρονια "που" οδηγει η νεα διαχειριση απο πλευρας Vodafone. "Ως τοτε ποιος ζει, ποιος πεθαινει": Γνωστο το moto. Στειλε κι εσυ αν "πιανει" ευηκοως.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, opmgls said:

Ερώτηση σχετική με όλα αυτό που συζητείται για καινούργιο κανονικό νούμερο σε CU.
Τους κωδικούς regroup ή citydeals πως τους παίρνετε; Χρειάζεται κάτι να κάνει κάποιος, να του έρθει κάποιο μήυμα ή email; Ή απλώς το συμπληρώνεις εκεί επειδή "είδες φως και μπήκες";

Κατά καιρούς δημοσιεύονται κωδικοί από διάφορα site, σε συνεργασία με τη vodafone για προσφορές, όπως και εδώ στο my phone.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, panosss567 said:

Αφού ενεργοποιηθεί το νούμερο με τις προσφορές, θα στείλεις ένα email στο ginecu@vodafone.com με το καινούργιο πάσο και την ταυτότητα σου και ένα ευγενικό κείμενο ( πχ παρακαλώ να αποδώσετε την φοιτητική ιδιότητα στο νούμερό μου με αριθμό 69χψψψχχχχ )

Λογικά τις επόμενες 1εως 2 μέρες θα στο έχουν φτιάξει.

@Inevar

Σωστό, στείλ'το όμως στο custudent@vodafone.com

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Το έχεις κάνει και δούλεψε ή το υποθέτεις;

Συμβούλεψα ένα φίλο να το κάνει την προηγούμενη εβδομάδα και του το έκαναν την επόμενη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panosss567 said:

Συμβούλεψα ένα φίλο να το κάνει την προηγούμενη εβδομάδα και του το έκαναν την επόμενη μέρα.

Συγκεκριμένα δούλεψε με την προσφορά των 10€ με κάθε ανανέωση;

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα χθες το πρωί τα απεριόριστα και φαινόταν μόνο στα ενεργά πακέτα όπου απλώς έλεγε λήξη 25/7. 

Σήμερα δεν φαίνεται ούτε καν στα ενεργά πακέτα αλλά το υπόλοιπο δεν μειώνεται οπότε μάλλον τα απεριόριστα συνεχίζονται μέχρι το βράδυ. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, empeiros said:

Ενεργοποίησα χθες το πρωί τα απεριόριστα και φαινόταν μόνο στα ενεργά πακέτα όπου απλώς έλεγε λήξη 25/7. 

Σήμερα δεν φαίνεται ούτε καν στα ενεργά πακέτα αλλά το υπόλοιπο δεν μειώνεται οπότε μάλλον τα απεριόριστα συνεχίζονται μέχρι το βράδυ. 

Κ δω το ίδιο, μάλλον πάμε για τέταρτη μέρα απεριόριστα...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πάντως μου τελειωσαν....

Προχθές το βράδυ τα είχα βάλει και σήμερα ήρθε μήνυμα ότι έληξαν (και όντως δεν έχω)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, empeiros said:

Ενεργοποίησα χθες το πρωί τα απεριόριστα και φαινόταν μόνο στα ενεργά πακέτα όπου απλώς έλεγε λήξη 25/7. 

Σήμερα δεν φαίνεται ούτε καν στα ενεργά πακέτα αλλά το υπόλοιπο δεν μειώνεται οπότε μάλλον τα απεριόριστα συνεχίζονται μέχρι το βράδυ. 

 

1 hour ago, kmpatra said:

Εμενα πάντως μου τελειωσαν....

Προχθές το βράδυ τα είχα βάλει και σήμερα ήρθε μήνυμα ότι έληξαν (και όντως δεν έχω)

Αν κατάλαβα για τα απεριόριστα του release λετε.
Όταν τα ενεργοποίησα έγραφε ότι είναι για 24 ώρες. Διηρκεσαν παραπάνω αλλά πριν κάνα 2ωρο μου έστειλαν μήνυμα ότι έληξαν.

Link to comment
Share on other sites

Mε τον κωδικό CITYDEALS τα 10 ευρώ εξτρά για πόσο διάστημα ισχύουν; Tον μήνα που αποδίδονται μόνο ή ακολουθούν κανονικά τις ανανεώσεις και αφομοιώνονται με το κανονικό υπόλοιπο μέχρι να τα χρησιμοποιήσουμε κάπου; επίσης, ισχύουν για το big bang?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, staurosmar said:

Mε τον κωδικό CITYDEALS τα 10 ευρώ εξτρά για πόσο διάστημα ισχύουν; Tον μήνα που αποδίδονται μόνο ή ακολουθούν κανονικά τις ανανεώσεις και αφομοιώνονται με το κανονικό υπόλοιπο μέχρι να τα χρησιμοποιήσουμε κάπου; επίσης, ισχύουν για το big bang?

Ισχύουν για έναν μήνα και όχι δύο όπως το κανονικό υπόλοιπο και είναι αυτά που τρώγονται πρώτα φυσικά επειδή λήγουν νωρίτερα. Εγώ θα βάζω κάθε μήνα 13€ για να πάρω όλα τα 10€ που θα μου δώσουν δώρο και στο τέλος της χρονιάς θα είμαι με 120€ που θα τα φάω την επόμενη χρονιά παρατείνωντας με cashback φυσικά.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Teiresias_ said:

Ισχύουν για έναν μήνα και όχι δύο όπως το κανονικό υπόλοιπο και είναι αυτά που τρώγονται πρώτα φυσικά επειδή λήγουν νωρίτερα. Εγώ θα βάζω κάθε μήνα 13€ για να πάρω όλα τα 10€ που θα μου δώσουν δώρο και στο τέλος της χρονιάς θα είμαι με 120€ που θα τα φάω την επόμενη χρονιά παρατείνωντας με cashback φυσικά.

Νομίζω πως σε έχασα κάπως. εφόσον ισχύουν για έναν μήνα πώς θα τα μαζέψεις (120 ευρώ); Εννοείς ό,τι απομένει από το πραγματικό υπόλοιπο;

Edited by staurosmar
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Teiresias_ said:

Εγώ θα βάζω κάθε μήνα 13€ για να πάρω όλα τα 10€ που θα μου δώσουν δώρο και στο τέλος της χρονιάς θα είμαι με 120€ που θα τα φάω την επόμενη χρονιά παρατείνωντας με cashback φυσικά.

Καλά θα κάνουμε πολύ γέλιο όταν μετά από λίγο θα κλαίς για το πως την πάτησες.😁 

Καλά με τόσες κάρτες πρέπει να πληρώνεις 50€ τον μήνα, άσε πόσο χρόνο τρως στα σούπερ μάρκετ για κασμπακ. Ξέρεις, μία φορά απεριόριστα φτάνει, δεν χρειάζονται 2-3 επιπλέον απεριόριστα.😁

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έχω για 22 μήνες το πακέτο των 11,80€ με 7€ μέσο όρο κι εσύ γέλα όσο θέλεις@dimitroula10

2 ώρες πριν, staurosmar said:

Νομίζω πως σε έχασα κάπως. εφόσον ισχύουν για έναν μήνα πώς θα τα μαζέψεις (120 ευρώ); Εννοείς ό,τι απομένει από το πραγματικό υπόλοιπο;

Αναλυτικά:

Βάζεις 13€ πλην το φόρο 11,80, σου βάζουν και άλλα 10€ δώρο. Σύνολο 21,80..

Βάζεις το πακέτο με τα 11,80, φεύγει το δώρο επειδή προηγείται στην κατανάλωση και 1,80 από τα κανονικά λεφτά. Υπόλοιπο 10€

Όλο το παραπάνω το κάνεις 12 μήνες συνεχόμενους. Το καθαρό υπόλοιπο θα είναι 120€ και θα αγοράσεις το πακέτο τών 11,80 τους επόμενους 10 μήνες.

Απλώς θα κάνεις cashback μία φορά το 2μηνο για να διατηρείς τα χρήματα.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Teiresias_ said:

Εγώ θα έχω για 22 μήνες το πακέτο των 11,80€ με 7€ μέσο όρο κι εσύ τραγούδα @dimitroula10

Μου αρέσουν τα μακροχρόνια σχέδια. Και τα άλλα απεριόριστα που έχεις δεν θα βάζεις λεφτά? Επομένως δεν σε καλύπτει αυτό το πακέτο και το παίρνεις γιατί δίνει το δώρο. Επομένως έχει δίκιο ο φίλος που λέει για 95%. 22 μήνες επένδυση για κινητή τηλεφωνία. Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ?😁

ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ?😁

Αυτό λέγεται συμβόλαιο στα ελληνικά.😝 

Μπλιζαρντίζεις φίλε. 

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitroula10 said:

Μου αρέσουν τα μακροχρόνια σχέδια. Και τα άλλα απεριόριστα που έχεις δεν θα βάζεις λεφτά? Επομένως δεν σε καλύπτει αυτό το πακέτο και το παίρνεις γιατί δίνει το δώρο. Επομένως έχει δίκιο ο φίλος που λέει για 95%. 22 μήνες επένδυση για κινητή τηλεφωνία. Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ?😁

ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ?😁

Αυτό λέγεται συμβόλαιο στα ελληνικά.😝 

Ας λέγεται συμβόλαιο. Μπορώ να στείλω τα λεφτά σε άλλο CU και να φύγω; Μπορώ! Αν αυτό για εσένα είναι το ίδιο με το συμβόλαιο πάω πάσο. Δεν είμαι τόσο έξυπνος.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Teiresias_ said:

Όλο το παραπάνω το κάνεις 12 μήνες συνεχόμενους. Το καθαρό υπόλοιπο θα είναι 120€ και θα αγοράσεις το πακέτο τών 11,80 τους επόμενους 10 μήνες.

Και το Ολυμπιακός που θα το βάζεις?

2 minutes ago, Teiresias_ said:

Μπορώ να στείλω τα λεφτά σε άλλο CU και να φύγω;

Δεν ξέρω, μπορείς?

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitroula10 said:

Και το Ολυμπιακός που θα το βάζεις?

Όταν λέω έχω αυτό.. έχω το άλλο.. δεν σημαίνει πως τα χρησιμοποιώ όλα εγώ. Διαχειρίζομαι 10 νούμερα αυτή τη στιγμή. Τι να λέω; Του πατέρα μου, του θείου μου κλπ;;;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ο χρόνος που απαιτείται για όλα αυτά...

και ο χρόνος ως γνωστόν είναι το πολυτιμότερο αγαθό που έχει στη διάθεση του ο άνθρωπος...

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dimitroula10 said:

Δεν ξέρω, μπορείς?

Είμαι σίγουρος πως ξέρεις.. εκτός κι αν ξέρεις όλα τα άλλα εκτός από αυτό..

2 minutes ago, p_k said:

Μόνο ο χρόνος που απαιτείται για όλα αυτά...

και ο χρόνος ως γνωστόν είναι το πολυτιμότερο αγαθό που έχει στη διάθεση του ο άνθρωπος...

Εξαρτάται τι δουλειά κάνεις.. και πόσο οργανωτικός είσαι. Κάποιοι δεν μπορούν να ασχολούνται.. σεβαστό.

2 minutes ago, p_k said:

Μόνο ο χρόνος που απαιτείται για όλα αυτά...

και ο χρόνος ως γνωστόν είναι το πολυτιμότερο αγαθό που έχει στη διάθεση του ο άνθρωπος...

Κατά τα άλλα εσύ προσωπικά που είσαι όλη μέρα με το κινητό στο φόρουμ (κι εγώ), άνετα θα μπορούσες.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο Teiresias_

Προσωπικα θα τα ετρωγα σε σουλβακια που ομορφαινουν και δεν παχαινουν 😇

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Teiresias_ said:

Όταν λέω έχω αυτό.. έχω το άλλο.. δεν σημαίνει πως τα χρησιμοποιώ όλα εγώ. Διαχειρίζομαι 10 νούμερα αυτή τη στιγμή. Τι να λέω; Του πατέρα μου, του θείου μου κλπ;;;

Δηλαδή όλες αυτές τις φορητότητες και τις 3 κιου που έχεις και cu και Ολυμπιακός και φρόγκ κλπ είναι όλα συγγενών που τρέχουν στα καταστήματα με τις ταυτότητες για αλλαγές και τα κούριερ έχουν παρέλαση από τα σπίτια?

Όλοι εκεί γύρω μένουν και τους πείθεις εύκολα ή κάθε πρωί σε παίρνουν τηλέφωνο και ρωτάνε σε ποιον πάροχο είναι και τι πακέτα έχουν?😁😀😀 

Πρέπει να γράψουμε σενάριο. Ο Τειρεσίας και οι συγγενείς του. Μία κινητή οικογένεια😅😅

5 minutes ago, HEO said:

Σωστος ο Teiresias_

Προσωπικα θα τα ετρωγα σε σουλβακια που ομορφαινουν και δεν παχαινουν 😇

Έχει σταματήσει να τρώει οτιδήποτε άλλο. Τα σουβλατζίδικα της περιοχής του έχουν φτιάξει άγαλμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...