Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

41 minutes ago, Inevar said:

Εμένα δεν με άφησε να βάλω τα απεριόριστα του τριημέρου του Αγίου Πνεύματος διότι είχα αγοράσει την προσφορά απεριόριστων με ημερομηνία λήξης 27/6 .

Δηλαδή κάτσε να καταλάβω. Έχεις απεριόριστα μέχρι 27 και προσπάθησες να πάρεις μέχρι τις 24 επειδή είναι δωρεάν? Άβυσσος η ψυχή των ανθρώπων.😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dimitroula10 said:

Δηλαδή κάτσε να καταλάβω. Έχεις απεριόριστα μέχρι 27 και προσπάθησες να πάρεις μέχρι τις 24 επειδή είναι δωρεάν? Άβυσσος η ψυχή των ανθρώπων.😁

Άλλο απλώς δωρεάν και άλλο εντελώς δωρεάν.. σπάει ο διάολος το ποδάρι του και δεν "πιάνει" το πρώτο δωρεάν, έχεις το δεύτερο..

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Δεν είδα να δίνουν απεριόριστα σε κανένα ραμαζάνι.. μείνε ήσυχος.

Δεν τα ξέρεις καλά. Πάρε Taza και θα μάθεις, αν δίνει, τι δίνει κ αν αναφέρει το λόγο που τα δίνει.
Κατά τα άλλα ήσυχος είμαι, εσύ βλέπω ανέβασες στροφές.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, balkos said:

Δεν τα ξέρεις καλά. Πάρε Taza και θα μάθεις, αν δίνει, τι δίνει κ αν αναφέρει το λόγο που τα δίνει.
Κατά τα άλλα ήσυχος είμαι, εσύ βλέπω ανέβασες στροφές.

Ναι το "εκεί φτάσαμε!" που είπες στο πρώτο σου μήνυμα δεν δείχνει καμία ανησυχία..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sou_d said:

Πήρα αυτό το μήνυμα... αλλά δεν πήρα 2η sim 🤣

 

Screenshot_2024-06-21-17-08-41-91_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235~2.jpg

Έχει τρελλαθεί το σύστημα! Μοιάζει σαν να σκάνε προσφορές από παντού..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Teiresias_ said:

Αυτό το μήνυμα σου το στείλανε για να δεις τι έχασες.. 😉

🤣🤣 Άσε βρε σατανά. Τα είχε πει ο μεγάλος δάσκαλος πιο πριν. Θα μπουν σε αυτόν τον αριθμό

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Δηλαδή κάτσε να καταλάβω. Έχεις απεριόριστα μέχρι 27 και προσπάθησες να πάρεις μέχρι τις 24 επειδή είναι δωρεάν? Άβυσσος η ψυχή των ανθρώπων.😁

Το έκανα ναι , τεσταρω έτσι όλες τις πιθανότητες και ενδεχόμενα συν το γεγονός ότι δεν πιάνει το ένα πακέτο βάζεις το άλλο...

Εξάλλου δεν υπάρχει ένα άπειρο... αλλά μέχρι στιγμής τρία είδη του απείρου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Inevar said:

Το έκανα ναι , τεσταρω έτσι όλες τις πιθανότητες και ενδεχόμενα συν το γεγονός ότι δεν πιάνει το ένα πακέτο βάζεις το άλλο...

Εξάλλου δεν υπάρχει ένα άπειρο... αλλά μέχρι στιγμής τρία είδη του απείρου.

Μπορεί να γελάμε με τα παράλληλα άπειρα αλλά.. κάπως έτσι ανακαλύπτουν κάποιοι τα bugs και μας τα λένε και χαιρόμαστε όλοι μαζί..

Αν δεν δοκίμαζε κανείς το "παράλογο" δεν θα μαθαίναμε ποτέ τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαίνεστε, όπου υπάρχουν πολλά "συστήματα", επιπλέον "κώδικας" στην γλώσσα των προγραμματιστών, φυσικό και επόμενο είναι να υπάρχουν και Software Bugs, ιδιαίτερα όταν προστίθεται κάτι ή αλλάζει.

Πρόσφατα σε αγορά μέσω Skroutz Plus μεγάλης αξίας κιόλας, έγινε κάτι παρόμοιο, σαν να  παράγγειλα κάτι προχθές και μου ήρθε ειδοποίηση "σήμερα" ότι το παρέλαβα, ούτε καν, και στις πληροφορίες της παραγγελίας φαινόταν ότι το παρέλαβα πριν ένα μήνα!! 😳😳😋😂😉
Επικοινωνία με το support και όλα μία χαρά!!
Και μην ακούσω από μερικούς, όπως ακούμε γενικά συχνά πυκνά εδώ μέσα, για κάτι κίτρινες, πράσινες, ροζ...
Δεν έχουν συστήματα γι'αυτό δεν έχουν και συχνά Bugs!!
Άντε ας το αναφέρω ως παράδειγμα άλλη μία φορά, το γνωρίζω ότι το έχω ξανά αναφέρει.
Παράδειγμα, η εφαρμογή της πράσινης στην καρτοκινητής της, δεν γνωρίζω τι κάνει στα άλλα, που φαντάζομαι όμως...
Πριν ένα χρόνο την είδα σε smartphone, και αυτό γιατί δεν ασχολούμαι με την συγκεκριμένη εταιρία για πολλούς λόγους...
Ε τι να πω, ότι ότι το περίμενα και ήταν και είναι και πολύ πιο χάλια από αυτό που περίμενα!!
Interface εποχής Android Kitkat, για όσους γνωρίζουν, τουλάχιστον δεκαετίας, αργή και στην εκκίνηση της και στην χρήση της που δείχνει ότι είναι "βαριά" και με πολύ βασικές λειτουργίες...
Και βλέπεις τις εφαρμογές της Vodafone και αναφέρομαι και στου CU και της Vodafone και είναι ολόκληρες σουίτες!!!
Σου δίνει την δυνατότητα να κάνεις τα πάντα στην κυριολεξία!!
Άσε που είναι και ταχύτατες κτλ κτλ
Για να λέμε λίγο τα πράγματα με το όνομα τους... 😊😉
Όπου υπάρχουν πολλές λειτουργίες υπάρχουν αυξητικά και περισσότερες πιθανότητες "βλάβης"...
Είτε είναι πλυντήριο, κουζίνα, ψυγείο... 😋😉
Αυτά από εμένα καλό απόγευμα!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konstantinos77 said:

Παιδιά μην τρελαίνεστε, όπου υπάρχουν πολλά "συστήματα", επιπλέον "κώδικας" στην γλώσσα των προγραμματιστών, φυσικό και επόμενο είναι να υπάρχουν και Software Bugs, ιδιαίτερα όταν προστίθεται κάτι ή αλλάζει.

Πρόσφατα σε αγορά μέσω Skroutz Plus μεγάλης αξίας κιόλας, έγινε κάτι παρόμοιο, σαν να  παράγγειλα κάτι προχθές και μου ήρθε ειδοποίηση "σήμερα" ότι το παρέλαβα, ούτε καν, και στις πληροφορίες της παραγγελίας φαινόταν ότι το παρέλαβα πριν ένα μήνα!! 😳😳😋😂😉
Επικοινωνία με το support και όλα μία χαρά!!
Και μην ακούσω από μερικούς, όπως ακούμε γενικά συχνά πυκνά εδώ μέσα, για κάτι κίτρινες, πράσινες, ροζ...
Δεν έχουν συστήματα γι'αυτό δεν έχουν και συχνά Bugs!!
Άντε ας το αναφέρω ως παράδειγμα άλλη μία φορά, το γνωρίζω ότι το έχω ξανά αναφέρει.
Παράδειγμα, η εφαρμογή της πράσινης στην καρτοκινητής της, δεν γνωρίζω τι κάνει στα άλλα, που φαντάζομαι όμως...
Πριν ένα χρόνο την είδα σε smartphone, και αυτό γιατί δεν ασχολούμαι με την συγκεκριμένη εταιρία για πολλούς λόγους...
Ε τι να πω, ότι ότι το περίμενα και ήταν και είναι και πολύ πιο χάλια από αυτό που περίμενα!!
Interface εποχής Android Kitkat, για όσους γνωρίζουν, τουλάχιστον δεκαετίας, αργή και στην εκκίνηση της και στην χρήση της που δείχνει ότι είναι "βαριά" και με πολύ βασικές λειτουργίες...
Και βλέπεις τις εφαρμογές της Vodafone και αναφέρομαι και στου CU και της Vodafone και είναι ολόκληρες σουίτες!!!
Σου δίνει την δυνατότητα να κάνεις τα πάντα στην κυριολεξία!!
Άσε που είναι και ταχύτατες κτλ κτλ
Για να λέμε λίγο τα πράγματα με το όνομα τους... 😊😉
Όπου υπάρχουν πολλές λειτουργίες υπάρχουν αυξητικά και περισσότερες πιθανότητες "βλάβης"...
Είτε είναι πλυντήριο, κουζίνα, ψυγείο... 😋😉
Αυτά από εμένα καλό απόγευμα!!

Αυτονόητες διαπιστώσεις φίλε μου!

Έτσι ακριβώς είναι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Κοκομπλοκο το κόκκινο σύμπαν...

303913374_Screenshot_20240621_MyVodafone.thumb.jpg.ae1f3f7bb21afe835b5f75f649bf14d3.jpg

Του CU και του Big Bang λειτουργούν μία χαρά!!
Τσεκαρισμένο μόλις!
Της Vodafone ναι, και υπάρχει ενημέρωση αναλυτική όπως φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, opmgls said:

Έχει τρελλαθεί το σύστημα! Μοιάζει σαν να σκάνε προσφορές από παντού..

χαμος στο ισιωμα :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι οι κινήσεις προωθούν την 15 ευρώ κάρτα. Μία η καλοκαιρινή προσφορά που μειώθηκαν οι παροχές και αυξήθηκε η τιμή(αν δεν έχεις φοροαπαλλαγή πας στα 15 ευρώ ανανέωση)μία η συνδυαστική προσφορά που για να πάρεις το δώρο που είναι 10 GB αν συνδυάζεις σταθερό είναι 15 ευρώ 

https://techmaniacs.gr/vodafone-simantiki-anakoinosi-gia-osoys-echoyn-kartokiniti-kai-symvolaio-statheris/

Link to comment
Share on other sites

Στο cu που έχω για δοκιμές μου ήρθε προφορά 3 μήνες απεριόριστα δεδομένα με ανανέωση.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MIKU said:

Στο cu που έχω για δοκιμές μου ήρθε προφορά 3 μήνες απεριόριστα δεδομένα με ανανέωση.

ερχονται αβερτα προσφορες

μολις ειδα οτι ειχαν ερθει και στην μανα μου τα 100 λεπτα ομιλιας τζαμπα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Teiresias_ said:

Δύσκολη εποχή φίλε μου για εμένα. Με το ζόρι παρακολουθώ το φόρουμ 😀

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Δηλαδή κάτσε να καταλάβω. Έχεις απεριόριστα μέχρι 27 και προσπάθησες να πάρεις μέχρι τις 24 επειδή είναι δωρεάν? Άβυσσος η ψυχή των ανθρώπων.😁

Σ'ένα αγορασμένο πακέτο απεριόριστων δεδομένων, μπορεί η ταχύτητα να εξαρτηθεί και από τον συσσωρευμένο όγκο χρήσης του. (Δεν ξέρω πώς δουλεύει το λογισμικό τους.) Ένα εμβόλιμο πακέτο απεριόριστων, έστω και 3ήμερο, αν έχει προτεραιότητα ανάλωσης, σπάει το παραπάνω counter. 😉🤓

Link to comment
Share on other sites

Η λογική λέει ότι αν υπάρχουν τέτοιου είδους διαχωρισμοί προφανώς το αγορασμένο προηγείται...

Έχετε παρατήρησει τέτοιου είδος διαχωρισμούς?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kmpatra said:

Η λογική λέει ότι αν υπάρχουν τέτοιου είδους διαχωρισμοί προφανώς το αγορασμένο προηγείται...

Έχετε παρατήρησει τέτοιου είδος διαχωρισμούς?

Το γράφει στο μάθε περισσότερα.

Screenshot_20240622_005820_My CU.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...