Jump to content

Φθηνά αεροπορικά εισιτήρια


xpuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 569
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος???????ψάχνω εισιτήρια για την Ρώμη τον Μάρτιο και κάθε μέρα ακριβαίνουν όλο και περισσότερο.....ξέρετε καποιό καλό site που μπορώ να ψάξω????????
Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος???????ψάχνω εισιτήρια για την Ρώμη τον Μάρτιο και κάθε μέρα ακριβαίνουν όλο και περισσότερο.....ξέρετε καποιό καλό site που μπορώ να ψάξω????????

δες ta airtickets της aegean.

 

Θα βρεις τιμη γυρω στα 150 ευρω με επιστροφη!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγαρωμη με την παρεα μου με πολθ φθηνα εισιτηρια...

βεβαια πηγα τον νοεμβριο αλλα ειχαμε κλεισει απο σεπτεμβριο...

οσο νωριτερα τοσο φθηνοτερα..

δεσ στο http://www.aegeanair.gr κολλαει που και που αλλα ειναι καλο...

καλη τυχη με την αναζητηση..

:D

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στο airtickets.gr

στο expedia.com

και στο momondo.com

σίγουρα θα βρείς πολύ καλές τιμές με όποια εταιρεία και να κλείσεις!

Σίγουρα πετάει η Ολυμπιακή , η Αλιτάλια , Η Aegean και μέχρι πριν λίγο καιρό ξέρω οτι πέταγε η air one, χωρις να γνωρίζω αν συνεχίζει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

aegeanair θα βρεις απο 28€ + φορους = δηλ. 59€ συν επιστροφη
Link to comment
Share on other sites

Δείτε η Easy νέα δρομολόγια από/προς Ελλάδα. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρόσφατα έψαχνα εισιτήρια για Λονδίνο, τα φθηνότερα, και από όπου έκλεισα κιόλας ήταν το http://www.skyscanner.net. Με διαφορά καλύτερες τιμές από το airtickets. Κοιτάξτε το!
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

http://www.click4sky.com ποιος θελει να παει πραγα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

 

:-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απλως ειπα να το πω εδω, η easyjet ταξιδευει και για Κύπρο τωρα, απο Λονδινο. Βασικα είναι οι πτησεις που εκανε η GB Airways την οποια εξαγόρασε [νομιζω] η easy. Οι τιμές πάντως ειναι πιο ακριβες και απο την ΒΑ...

180 στερλινες one-way :s

Link to comment
Share on other sites

Απλως ειπα να το πω εδω, η easyjet ταξιδευει και για Κύπρο τωρα, απο Λονδινο. Βασικα είναι οι πτησεις που εκανε η GB Airways την οποια εξαγόρασε [νομιζω] η easy. Οι τιμές πάντως ειναι πιο ακριβες και απο την ΒΑ...

180 στερλινες one-way :s

 

Πάφο ή Λάρνακα;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παφο φυσικα...

 

Γιατί φυσικά; Λόγω φόρων;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Για τελη Μαρτιου, Θεσσαλονικη-Αμστερνταμ-Θεσσαλονικη (διαμονη 3ημερες), που λετε να ψαξω για φθηνα εισητηρια και πιθανον φθηνο (αξιολογο) ξενοδοχειο?
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Γιατί φυσικά; Λόγω φόρων;

 

Ε, είναι το φτηνο μας αεροδρομιο. Βασικά όπως ειπα και πριν ειναι οι πτήσεις των GB Airways. Αυτές έπερνα εγω για Κύπρο εδω και καιρο, αλλά τώρα θα βάλει και η BA τις δικές της για Πάφο

Link to comment
Share on other sites

παιδάκια βοηθήστε. θέλω να πάω πρωί αεροπορικός απο Αθήνα Θεσσαλονίκη και να γυρίσω την ίδια μέρα το απόγευμα, την Δευτέρα. Είμαστε 3 άτομα και τα λιγότερα λεφτά που βρήκα και οι 3 μαζί είναι στα 500 ευρώ. μήπως υπάρχει καμία οικονομικότερη λύση?γιατί επειδή πάμε για δική μου δουλειά θα τα πληρώσω ολα εγώ οπότε καταλαβαίνετε είναι πολλά τα λεφτά.
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Παντως με aegeanair.gr για 14/01/07 με 3 ενηληκες με επιστροφή Τελική τιμή εισιτηρίου EUR 541 (συνολικά με φόρους και χρεώσεις)

αρα μαλλον ειναι καλη τιμη τα 500 ε

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ταξιδέψω για Λονδίνο από Σαλονικα. Πριν 2 μέρες μπήκα στο site της easy jet και είχε εισιτήριο από 38,99 και σήμερα που μπήκα είχε 48,99 (κάθε μέρα ακριβαίνουν ?). Mε την ολυμπιακή έχει 129 ευρώ και με British airways 121.

Eχω να ανεβώ σε αεροπλάνο 10 χρονιά διότι τα φοβάμαι παρά , παρά πολύ. Γι αυτό τον λόγω απορρίπτω την φτηνή easy jet. Ποια πιστεύεται είναι ποιο αξιόπιστη για να ταξιδέψω , ολυμπιακή η’ British ? πείτε γιατί τα εισιτήρια μπορεί να ακριβύνουν μέχρι αύριο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...