Jump to content

Φθηνά αεροπορικά εισιτήρια


xpuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποια είναι η ιστοσελίδα της εταιρίας?

 

Εδώ. Μην ψαρώνεις όμως... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 569
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι να μην ψαρώνε, αφού έχει και μηδενικά εισητήρια + φόρους φυσικά.

 

Από που για που όμως...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Από Θεσσαλονίκη για Γερμανία.

 

Και από Λάρνακα επίσης για Γερμανία. Αλλά όχι από Αθήνα. Εξ ου και το «μην ψαρώνεις». :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα - Παρίσι - Αθήνα με Air France από 145€.

airfrance.com

 

{Με φόρους βγαινει 250€}

 

100 ευρώ οι φόροι; :wacko: Εγώ θα έλεγα ότι βγαίνει γύρω στα 200-210 ευρώ, αλλά μάλλον έκανα λάθος... :(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

100 ευρώ οι φόροι; :wacko: Εγώ θα έλεγα ότι βγαίνει γύρω στα 200-210 ευρώ, αλλά μάλλον έκανα λάθος... :(

 

Εμένα μου φαίνονται και λίγα! Για Λονδίνο που ψάχνω, είχε μια προσφορά (ο Θεός να την κάνει!) η Lufthansa, με 450 ευρώ, εκ των οποίων γύρω στα 200 είναι οι φόροι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φαίνονται και λίγα! Για Λονδίνο που ψάχνω, είχε μια προσφορά (ο Θεός να την κάνει!) η Lufthansa, με 450 ευρώ, εκ των οποίων γύρω στα 200 είναι οι φόροι.

 

Μήπως ψάχνεις για τις επόμενες εβδομάδες; Οι τιμές είναι ιδιαίτερα ψηλές για αυτές τις μέρες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ψάχνεις για τις επόμενες εβδομάδες; Οι τιμές είναι ιδιαίτερα ψηλές για αυτές τις μέρες...

 

Βασικά βρήκα για τις 12/04, μια προσφορά από την Ολυμπιακή μόνο με 250 ευρώ (πήγαινε-έλα), και φυσικά τα αγόρασα! Όμως δεν την βρήκα από το Internet, αλλά μέσω πρακτορείου!

Γενικά πιστέυω ότι για τις μεγάλες εταιρείες αν έχεις πράκτορα που ξέρει να ασχοληθεί είναι πιο εύκολο να βρεις καλές προσφορές, σε σχέση με το Internet (πάντα για τις μεγάλες εταιρείες, μιλάω).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικά βρήκα για τις 12/04, μια προσφορά από την Ολυμπιακή μόνο με 250 ευρώ (πήγαινε-έλα), και φυσικά τα αγόρασα! Όμως δεν την βρήκα από το Internet, αλλά μέσω πρακτορείου!

Γενικά πιστέυω ότι για τις μεγάλες εταιρείες αν έχεις πράκτορα που ξέρει να ασχοληθεί είναι πιο εύκολο να βρεις καλές προσφορές, σε σχέση με το Internet (πάντα για τις μεγάλες εταιρείες, μιλάω).

 

Κοίταξε, στις περιπτώσεις που χρειάζεσαι να κλείσεις εισιτήριο για το εγγύς μέλλον, εννοείται πως είναι καλύτερο μέσω πρακτορείων.

 

Για τις περιπτώσεις τώρα που έχεις τη δυνατότητα να προγραμματίσεις το ταξίδι σου κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα νωρίτερα, το Διαδίκτυο σου προσφέρει μεγαλύτερες ευκαιρίες. Κάπως έτσι βρήκα εγώ εισιτήριο για Λονδίνο (καλή ώρα :p) τον Οκτώβριο για Δεκέμβριο με μόλις 210 ευρώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Επειδή τον τελευταίο χρόνο πηγαινοέρχομαι στο εξωτερικό λόγω σπουδών έχω βρει αρκετά φθηνά αεροπορικά εισητήρια στο http://www.airtickets.gr και στο http://www.pamediakopes.gr

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκλεισα για παρισι πριν 20 μερες για τις 7 μαιου.Πέρα δωθε με 149 ευρω τελικη τιμη με easyjet!

 

Noμιζω οτι ειναι πολυ καλη τιμη :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σήμερα η ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ έχει αφιέρωμα σε εταιρίες με οικονομικά εισιτήρια. Ρίξ' τε μια ματιά

http://www.enet.gr/online/online_text/c=114,id=95867460

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το φθηνό εισητήριο είναι ευπρόσδεκτο αλλά τι αντίκτυπο έχει στην ασφάλεια της πτήσης;

Δεν λέω... καλά τα 19€ αλλά ακόμα πιο καλό το να φτάσουμε και στον προορισμό μας ζωντανοί και όχι ουρανοκατέβατοι

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

το φθηνό εισητήριο είναι ευπρόσδεκτο αλλά τι αντίκτυπο έχει στην ασφάλεια της πτήσης;

Δεν λέω... καλά τα 19€ αλλά ακόμα πιο καλό το να φτάσουμε και στον προορισμό μας ζωντανοί και όχι ουρανοκατέβατοι

Δεν εχει κανενα αντικτυπο.Οι πτησεις οι οποιες εχουν φτηνο εισιτηριο ειναι σε περιεργες ωρες ή πτησεις οι οποιες δεν εχουν πολυ ζητηση.Σημερα εγω εκλεισα για Κω τον Αυγουστο για 3 ατομα με 81 ευρω επειδη εινα στις 5.30 το πρωι.Οταν γυρναω ομως απο Κω πληρωνω 264 ευρω παλι για 3 ατομα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

το φθηνό εισητήριο είναι ευπρόσδεκτο αλλά τι αντίκτυπο έχει στην ασφάλεια της πτήσης;

Δεν λέω... καλά τα 19€ αλλά ακόμα πιο καλό το να φτάσουμε και στον προορισμό μας ζωντανοί και όχι ουρανοκατέβατοι

 

O αριθμός των φθηνών εισητηρίων ανά πτήση είναι περιορισμένος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Προσφατα και μετα απο πολυ ψαξιμο, πηρα 2 εισητηρια για πτησεις εξωτερικου απο το site http://www.expedia.fr Ειχε πολλες επιλογες καλων εταιριων και οι τιμες ηταν με διαφορα οι καλυτερες που βρηκα. Προσοχη ομως υπαρχει και το site http://www.expedia.com (προφανως ειναι η ιδια εταιρια), το οποιο ομως την ιδια στιγμη και για τον ιδιο προορισμο μου εδινε λιγοτερες και ακριβοτερες επιλογες απο το expedia.fr (κουφο αλλα αληθινο) Απ οτι διαπιστωσα και μου το επιβεβαιωσε και ενας ταξιδιωτικος πρακτορας, οι τιμες αλλαζουν συνεχεια ακομα και στο ιδιο site απο ωρα σε ωρα η απο μερα σε μερα. Αυτο συμβαινει γιατι οι μεγαλοι τουρ οπερειτορς κλεινουν σημαντικο αριθμο φτηνων εισητηριων χωρις να τα εχουν προπωλησει, τα οποια ομως εαν δε πληρωσουν στις αεροπορικες εταιριες καποια συγκεκριμενη ημερομηνια μετα το κλεισιμο, τοτε τα εισητηρια αυτα ξεμπλοκαρονται και πεφτουν στην αγορα. Αρα για φτηνο εισητηριο,υπομονη, συνεχες ψαξιμο και κυριως κλεισιμο οσο γινεται πιο νωρις. Την airtickets.gr την εχω τσεκαρει αλλα δε με ικανοποιησαν οι τιμες της
[sIGPIC][/sIGPIC]Μη τα βαζεις ποτε με ηλιθιους. Σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν ευκολα λογω εμπειριας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...