Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την παίρνει αυτήν...;;; -> http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse;jsessionid=DFB5F105368EF94851494622298B6C58?product=35473&category=682 :worry:

 

Αυτό είναι το θέμα...;)

Την παίρνει κανονικότατα χωρίς κανένα πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι δεν γινεται αυτο που θελεις.

 

 

@ddr2: απ'οτι καταλαβα εννοει να εχει προσβαση απο το pc του στις εφαρμογες και τα παιχνιδια του κινητου που εχουν το κλειδακι.

 

Α, στα παιχνίδια και τις εφαρμογές java.

Όχι δεν γίνεται αυτό από όσο ξέρω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Την παίρνει κανονικότατα χωρίς κανένα πρόβλημα.

ΟΚ ρε,σε ευχαριστώ...:)

Αυτήν θα αγοράσω πακέτο με το κινητό...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια σκεφτομαι πολυ να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο, μιας και πλεον η τιμη του εχει αρχισει να πεφτει αρκετα! :)

 

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης: Πια η τιμη του SAR για το W810i?

Θα το εψαχνα στο forum, αλλα η αναζητηση δεν επιτρεπει λιγοτερο απο 4 χαρακτηρες :O

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια σκεφτομαι πολυ να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο, μιας και πλεον η τιμη του εχει αρχισει να πεφτει αρκετα! :)

 

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης: Πια η τιμη του SAR για το W810i?

Θα το εψαχνα στο forum, αλλα η αναζητηση δεν επιτρεπει λιγοτερο απο 4 χαρακτηρες :O

 

To google όμως επιτρέπει 3 χαρακτήρες! :p

 

Την τιμή θα την δεις εδώ (0,99 W/kg - υπάρχει και σχετικό pdf)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο κυκλοφορει εδω και 8 μηνες χωρις προβλημα,το προβλημα που εχει ειναι με το δικτυο της tim σε καποιες περιπτωσεις,απλα επειδη εχουν βγει πολλα νεα μοντελα εχουν σκεφτει εκει στην tim να το αποσυρουν νωριτερα,καπως ετσι εχει κανει και η βοδαφον με το w800i ενω αμα ψαξεις στην αγορα μπορεις να το βρεις.μην σε ανυσηχει αυτο το πραγμα.το κινητο τα "σπαει" και τωρα που επεσε και η τιμη του ειναι ευκαιρια! :)

 

 

To προβλημα με το δικτυο της TIM επιλύεται με καποιο τροπο??

Link to comment
Share on other sites

Την τιμή θα την δεις εδώ (0,99 W/kg - υπάρχει και σχετικό pdf)

Tσιμπημένο δεν είναι...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Tσιμπημένο δεν είναι...;;;:worry:

 

Είναι κάπως...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάπως...

Το Ν73 που το έχουν βγάλει "ψηστιέρα" ,πόσο είναι...;;;:worry:

Έτσι για σύγκριση...

Link to comment
Share on other sites

Το Ν73 που το έχουν βγάλει "ψηστιέρα" ,πόσο είναι...;;;:worry:

Έτσι για σύγκριση...

1,13 αν δεν κάνω λάθος.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια οπως και να το κανουμε τωρα τα τηλεφωνα τα εχουμε για μοστρα και για ψυχαγωγια,αν σε ενδιαφερει οντως ο δεικτης SAR παιρνεις ενα hands free και εισαι μια χαρα.δεν νομιζω να αποφυγει κανεις την αγορα ενος κινητου γι'αυτο τον λογο,νομιζω οτι ειναι το τελευταιο που θα κοιταξει στην αγορα του.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια οπως και να το κανουμε τωρα τα τηλεφωνα τα εχουμε για μοστρα και για ψυχαγωγια,αν σε ενδιαφερει οντως ο δεικτης SAR παιρνεις ενα hands free και εισαι μια χαρα.δεν νομιζω να αποφυγει κανεις την αγορα ενος κινητου γι'αυτο τον λογο,νομιζω οτι ειναι το τελευταιο που θα κοιταξει στην αγορα του.:)

Σωστά.Έτσι κι'αλλιώς εγώ δεν μιλάω και πολύ απ'το κινητό μου...:happy:

Link to comment
Share on other sites

eLiNa_C αυτό είναι ύποπτο. Η κάρτα σου δουλεύει σωστά; Μπορείς να γράψεις αρχεία σε αυτή;

 

Αν υπάρχει διαθέσιμο κανένα card reader δοκίμασε να δεις αν μπορεί να τη δει ο υπολογιστής μέσω του card reader και προσπάθησε να της κάνεις ένα format.

 

εκανα φορμάτ αλλά δεν την βλεπει ο υπολογιστης. μπορω κανονικότατα να τη χρησιμοποιήσω στο τηλέφωνο. και αποθηκεύω και βλέπει και τα πάντα. τώρα λέω οτι μπορει το πρόγραμμα να μου κάνει νερά. αλλά ακόμα να ασχοληθώ μαζί του!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Tσιμπημένο δεν είναι...;;;:worry:

Είναι λιγάκι. Αλλά και το μισό να ήταν πάντα χρήση hands-free παιδιά! Χωρίς δεύτερη σκέψη!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω...:(

Ανέβηκε η τιμή του μια μέρα πριν το αγοράσω -> http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=842273

 

Bye bye...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω...:(

Ανέβηκε η τιμή του μια μέρα πριν το αγοράσω -> http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=842273

 

Bye bye...:mad:

Η τιμή του μπορεί να αλλάζει σχεδόν κάθε μέρα από μαγαζί σε μαγαζί ανάλογα πάντα με τι προσφορά και τι προϊόν θέλει να προωθήσει.Οπότε είναι λογικό μια μέρα να είναι χαμηλά η τιμή ώστε να κερδίσει πελατία αλλά και χρήμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω 1 μήνα το w810i. Παρατηρώ ότι η μέγιστη ένταση του ηχείου του είναι αρκετά χαμηλή σε σχέση με το w550i. Μήπως έχει πρόβλημα η δική μου συσκευή?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω 1 μήνα το w810i. Παρατηρώ ότι η μέγιστη ένταση του ηχείου του είναι αρκετά χαμηλή σε σχέση με το w550i. Μήπως έχει πρόβλημα η δική μου συσκευή?

Μην σε επηρεαζει αυτο το γεγονος,το w550i εχει το πιο δυνατο ηχειο απο ολα τα κινητα της σειρας Walkman.το w810i εχει ομωςπιο καθαρο ηχο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το βλέπω αυτό το κινητό και μπορώ να πω ότι με έχει ενθουσιάσει πραγματικά...τις προάλλες το πήρε και ένας συνφάνταρός μου και το είδα από κοντά...και η τιμή του είναι τρομερά ελκυστική...υπάρχουν κάποια βασικά μειονεκτήματα που δε θα συνιστούσατε την αγορά αυτού του κινητού?? είναι η πρώτη φορά που μάλλον θα προβώ σε αγορά κινητού Sony Ericsson και δεν έχω ιδιαίτερη επαφή με τις τελευταίες εξελίξεις λόγω στρατιωτικής θητείας...ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλη τιμουλα,και το κινητο ειναι πανεμορφο πραγματικα,το ειχα στα χερια μου και το διαβεβαιωνω αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...