Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασα για το χαμήλοτερης έντασης ηχείο από το κ750 που έχω και ξενέρωσα αφάνταστα:( :mad: και κοιτάω για το w800 τώρα.

 

Πού το θημήθηκες αυτό?

Υπάρχει πουθενά σε στόκ?

Δεν νομίζω να βρείς.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:shock: Παιδιά, βοήθεια. Ξαφνικά το w810 μου (1,5 μήνα το έχω) έσβησε, έκανε επανεκκίνηση, εβγαλε μια λευκή οθόνη και έπειτα μου έβγαλε: MONO το backround, την ένδειξη της μπαταρίας, το σήμα του δικτύου -με ενα ''G''- και ενα ''SELECT''. Ούτε Vodafone, ούτε τίποτα. Ότι και να πατήσω δεν κάνει τίποτα. Δοκίμασα να βγάλω την μπαταρία μου και την κάρτα και να επανεκκινήσω. ΤΙΠΟΤΑ. Tο ίδια. Έβγαλα και την MS. ΤΙΠΟΤΑ. Τι έπαθε? :cry: Πείτε μου, παρακαλώ...
Ώχου, μωρέ... :tease:
Link to comment
Share on other sites

:shock: Παιδιά, βοήθεια. Ξαφνικά το w810 μου (1,5 μήνα το έχω) έσβησε, έκανε επανεκκίνηση, εβγαλε μια λευκή οθόνη και έπειτα μου έβγαλε: MONO το backround, την ένδειξη της μπαταρίας, το σήμα του δικτύου -με ενα ''G''- και ενα ''SELECT''. Ούτε Vodafone, ούτε τίποτα. Ότι και να πατήσω δεν κάνει τίποτα. Δοκίμασα να βγάλω την μπαταρία μου και την κάρτα και να επανεκκινήσω. ΤΙΠΟΤΑ. Tο ίδια. Έβγαλα και την MS. ΤΙΠΟΤΑ. Τι έπαθε? :cry: Πείτε μου, παρακαλώ...

Μάλλον είσαι για αναβάθμιση (στην καλύτερη περίπτωση) ή αντικατάσταση (στην χειρότερη). Το σίγουρο πάντως είναι ότι θα πρέπει να επισκεφτείς κάποιο service point.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είσαι για αναβάθμιση (στην καλύτερη περίπτωση) ή αντικατάσταση (στην χειρότερη). Το σίγουρο πάντως είναι ότι θα πρέπει να επισκεφτείς κάποιο service point.

 

Kai eblepa toso kero edomesa...problima me to w810...anabathmisi...service...filmware...ktl...kai elega oti sta kenouria to diorthosan kai einai mia xara tora......xmmm...malon me xtipise kai emena o ''ios'' SE!!

Ώχου, μωρέ... :tease:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου έχει κάνει συνολικά 3 restart και στο ένα κόλλησε και έπρεπε να βγάλω την μπαταρία! αλλα οκ αφου δεν κόλλησε ολοκληρωτικά είναι καλό ε?

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10376&fid=21839&esi=true

 

αυτό ειναι το link για να κάνεις την αναβάθμιση αχαιρευτε!

Link to comment
Share on other sites

καλά στο πλαίσιο παίζουν!!! χτές το κινητό το είχαν 250! σήμερα πάλι 300!!! έχουν ξεφύγει έτσι?
Link to comment
Share on other sites

Κατι πρεπει να παιζει με αυτες τις αυξομειωσεις...:ninja:

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Επιτηδες το κανουν για να δουν πως θα αντιδρασει η αγορα και να διωξουν πολλα stock τηλεφωνα,με εκδοσεις λογισμικου παλιες.:cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ginete na kano ego anabathmisi apo to site tis SE kai pos ginete? Apo to pc mporo na blepo ta periexomena tou kinitou.

Υπό κανονικές συνθήκες θα μπορούσες αλλά από τη στιγμή που το κινητό έχει πρόβλημα και δεν μπορεί να εκκινήσει σωστά (πράγμα που σημαίνει ότι έχει πρόβλημα το λειτουργικό του) τότε δύσκολα στην παρούσα να μπορέσεις να κάνεις αναβάθμηση από μόνο σου.Αλλά και να το δοκιμάσεις δεν χάνεις τίποτα από τη στιγμή που ούτος ή άλλοως θα πας σε ένα service αν δεν καταφέρεις να κάνεις την αναβάθμηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Apo to pc mporo na blepo ta periexomena tou kinitou.

 

Εννοείς ότι βλέπεις τι υπάρχει αποθηκευμένο στην κάρτα μνήμης;

 

Επιτηδες το κανουν για να δουν πως θα αντιδρασει η αγορα και να διωξουν πολλα stock τηλεφωνα,με εκδοσεις λογισμικου παλιες.

 

Αν το κάνουν αυτό είναι πολύ π@π@ρες (συγνώμη mods)! :mad: ΟΚ ελεύθερη αγορά έχουμε αλλά δεν δείχνει και πολύ σεβασμό αυτό προς το καταναλωτικό κοινό. Ήδη κάποιοι εδώ μέσα νιώθουν κορόιδα που το πλήρωσαν παρα μια μέρα 40 Ευρώ παραπάνω.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

MONO 40 ? εδω λενε οτι το πηραν 330 δηλαδη 80 ευρω πανω!

Το παιδί που λεει ότι το πήρε 320 το πήρε από άλλο κατάστημα (ΟΤΕ). Εγώ μιλάω για το Πλαίσιο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

επειδή έκανα hard reset μπορεί κάποιος να μου στείλει μια φότο ψιλομώβ που είχε απο μέσα μόνο του το κινητό??? δεν ήξερα οτι τα σβήνει όλα! το πήδηξα το κινητό! ΛΟΛ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,μου συνέβη 4-5 φορές το εξής:Να σβήσει το κινητό από μόνο του,είτε πηγαίνοντας να το χρησιμοποιήσω είτε κάνοντας κάποια συνηθισμένη λειτουργία(απλή,όπως "πλοήγηση" στον τηλεφωνικό κατάλογο),και μετά να ανάψει πάλι!

Επίσης,2 φορές το κινητό δεν άνοιγε αφότου είχα βάλει ξυπνητήρι και αυτό χτύπησε 6 φορές(όπως πάντα),δηλαδή σχεδόν μία ώρα!Χτυπούσε και πατούσα την παράταση και όταν πήγα να το ανοίξω δεν άνοιγε και έβγαλα την μπαταρία για να ανάψει όταν την ξαναέβαλα!!

Τι να κάνω;;;Δεν έχω την τελευταία έκδοση λογισμικού,λέτε να την δοκιμάσω ή να το πάω στην ΤΙΜ από την οποία το πήρα να μου πουν;;;Μήπως χρειαστεί service;;Δε νομίζω!Εεε;;Τι λέτε;;;

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,μου συνέβη 4-5 φορές το εξής:Να σβήσει το κινητό από μόνο του,είτε πηγαίνοντας να το χρησιμοποιήσω είτε κάνοντας κάποια συνηθισμένη λειτουργία(απλή,όπως "πλοήγηση" στον τηλεφωνικό κατάλογο),και μετά να ανάψει πάλι!

Επίσης,2 φορές το κινητό δεν άνοιγε αφότου είχα βάλει ξυπνητήρι και αυτό χτύπησε 6 φορές(όπως πάντα),δηλαδή σχεδόν μία ώρα!Χτυπούσε και πατούσα την παράταση και όταν πήγα να το ανοίξω δεν άνοιγε και έβγαλα την μπαταρία για να ανάψει όταν την ξαναέβαλα!!

Τι να κάνω;;;Δεν έχω την τελευταία έκδοση λογισμικού,λέτε να την δοκιμάσω ή να το πάω στην ΤΙΜ από την οποία το πήρα να μου πουν;;;Μήπως χρειαστεί service;;Δε νομίζω!Εεε;;Τι λέτε;;;

α και μενα μου τα έχει κάνει αυτά. έλα μην ανησυχείς μια χαρά αφου σου ξανανάβει.κάνε ένα hard reset και πέρνα καμιά αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο δεν παίζουν με τις τιμές. Απλά όταν ένα κινητό το έχει για μια

εβδομάδα προσφορά η Media-Markt ή ο Γερμανός ρίχνει και αυτό τις τιμές.

Το 810 το είχε η Media-mark στα 249 σε προσφορά εβδομάδας .

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο δεν παίζουν με τις τιμές. Απλά όταν ένα κινητό το έχει για μια

εβδομάδα προσφορά η Media-Markt ή ο Γερμανός ρίχνει και αυτό τις τιμές.

Το 810 το είχε η Media-mark στα 249 σε προσφορά εβδομάδας .

 

 

Ακριβώς!!

:X

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο δεν παίζουν με τις τιμές. Απλά όταν ένα κινητό το έχει για μια

εβδομάδα προσφορά η Media-Markt ή ο Γερμανός ρίχνει και αυτό τις τιμές.

Το 810 το είχε η Media-mark στα 249 σε προσφορά εβδομάδας .

Μάλιστα. Λογικό αυτό που λες.

 

Απ' ότι φαίνεται σήμερα δεν το έχει κανένας προσφορά για αυτό και το πήγανε στα 300 Ευρω!!! :lol: :lol: :lol: (να βγάλουν και τα σπασμένα των προσφορών)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

α και μενα μου τα έχει κάνει αυτά. έλα μην ανησυχείς μια χαρά αφου σου ξανανάβει.κάνε ένα hard reset και πέρνα καμιά αναβάθμιση...

 

Ευχαριστώ!!

Θα το δοκιμάσω και βλέπω!!:D

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω ενας απο τους τυχερους.πηρα το τελευταιο κομματι απο το πλαισιο μεταμορφωσης με 249ε.εχει την εκδοση λογισμικου R4EA031.H τελευταια δεν ειναι??παντως εδω και 5 μερες που το εχω δεν μου εχει κανει το παραμικρο.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω ενας απο τους τυχερους.πηρα το τελευταιο κομματι απο το πλαισιο μεταμορφωσης με 249ε.εχει την εκδοση λογισμικου R4EA031.H τελευταια δεν ειναι??παντως εδω και 5 μερες που το εχω δεν μου εχει κανει το παραμικρο.

 

Ναι ειναι η τελευταια εκδοση.

Και δεν εχει δημιουργησει προβληματα απ οσο ξερω.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι η τελευταια εκδοση.

Και δεν εχει δημιουργησει προβληματα απ οσο ξερω.

ε κάτι restart τα κάνει σπανίως...

Link to comment
Share on other sites

ε κάτι restart τα κάνει σπανίως...

 

Εμενα ποτε τιποτα.

Μαλλον ειμαι τυχερος.:D

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος πως εμφανιζεται το κρυφο μενου?

Το κρυφό μενού που μάλλον σε ενδιαφέρει > * << * < * :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...