Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω δει σε αγγελιες κατι w810 να τα πουλανε γυρω στα 25 εως 30 ευρω..

Εκανες μεγαλη κουταμαρα που το ανοιξες για να το καθαρισεις. Δεν αξιζει. Ολα τα κινητα εχουν σκονες. Την δουλεια σου την εκανες ανετα και πριν. Τωρα εχεις δυο κιολας χαλασμενα!

Τι περιμενες δεν μπορω να καταλαβω?..

Θα το καθαριζες και μετα.. τι?.. θα αξιζε περισσοτερο απο 40 ευρω που το πηρες?..

Συλληπητήρια..:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το τηλεφωνο το πηρα απο τον ξαδερφο μου χωρις να πληρωσω..Και το ανοιξα για να καθαρισω το ακουστικο γιατι οταν μιλουσα στο τηλεφωνο δεν ακουγοτανε πολυ ο αλλος..ειμαι λατρης των παλιων sony ericsson και ειδικα το w810i ειναι το αγαπημενο μου κινητο..γι'αυτο εκανα το post μου εδω που ειστε ολοι εμπειροι:cool:

θελω να μου πειτε για το 1ο 810 που αναφερω,αν αγορασω μια οθονη και την αντικαταστησω θα δουλεψει? Η αν το παω στον γερμανο και ζητησω να μου το φτιαξουν,θα μπορουν να το επισκευασουν Η ειναι πολυ παλιο και δεν θα υπαρχουν ανταλλακτικα.Και αν οντως υπαρχουν ανταλλακτικα ποσο θα μου παρουν κανα 30ρι 40ρι? HEEELPPP:cry:

Edited by Akerwtos
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μεχρι το πρωι τα κουμπια ηταν μια χαρα, απο το απογευμα και μετα εντελως ξαφνικα τα κουμπια 4, 5, 6, πανω και δεξια πανω δε δουλευουν! Ολα τα υπολοιπα κουμπια δουλεύουν κανονικά, επισης ουτε μου επεσε το κινητο ουτε νερο επεσε ουτε τιποτα. Τελειως ξαφνικα απλα σταματησαν να δουλευουν καποια κουμπιά! Εχει ρε παιδια κανενας ιδεα για αυτο το προβλημα γιατι θα με τρελάνει? Τι στο κορακα επαθε στα ξαφνικα? Ειναι δυνατον αυτο?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Γνωριζει κανεις πως αλλαζουμε το pin της sim στο w810i ?

Έχω αγγλικό μενού. Πας "Settings->πρώτο tab επιλογή "Locks" και έχει επιλογή "SIM lock"

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Ε που να πάει το μυαλό μου ότι είναι στο κλείδωμα της SIM...

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...