Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν δεν το βρισκεις μπορει να παρεις το w610i το οποιο ειναι και αυτο αξιολογο κινητο.

Συμφωνώ...

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνω και εγώ και ακόμα παίρνει αναλύσεις βίντεο στα 320x240

Α! δεν το ήξερα αυτό... καλή φάση

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι παιδια. Μηπως ξερει καποιος φιλος που μπορω να βρω το προγραμμα που αποθηκευω μονο της επαφες μου, ηταν του christersson.org.

Δεν ξερω τι εγινε και χαθηκε απο το pc μου. Δεν μπορω να κανω backup με τη suite, μετα απο λιγο αποτυχανει στο ιδιο σημειο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι παιδια. Μηπως ξερει καποιος φιλος που μπορω να βρω το προγραμμα που αποθηκευω μονο της επαφες μου, ηταν του christersson.org.

Δεν ξερω τι εγινε και χαθηκε απο το pc μου. Δεν μπορω να κανω backup με τη suite, μετα απο λιγο αποτυχανει στο ιδιο σημειο.

Εννοείς το MyPhoneExplorer; http://www.fjsoft.at/en/

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω αυτο, ειναι κατι πολυ απλο, αλλα δεν πειραζει, θα δοκιμασω και αυτο μηπως με εξυπηρετησει. Ευχαριστω!:)
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος έχω ένα w810i και θέλω να μεταφέρω τα μηνύματα που έχω στο κινητό σε ένα άλλο ericsson υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω χωρίς να χάσω τα μηνύματα?
Link to comment
Share on other sites

Τα αποθηκεύεις στη SIM ή τα μεταφέρεις με το MyPhoneExplorer ή τα στέλνεις μέσω του δικτύου κινητής που χρησιμοποιείς στο άλλο κινητό.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γίνεται να κάνω εγκατάσταση το video player όπως έχει το K610 να το βάλω στο w810 ?

Τι θα κερδισεις με αυτο???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γίνεται να κάνω εγκατάσταση το video player όπως έχει το K610 να το βάλω στο w810 ?

 

Στο Walkman δεν υπάρχει επιλογή 'Βίντεο'?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Στο Walkman δεν υπάρχει επιλογή 'Βίντεο'?

Υπαρχει και μαλιστα κανει και pause :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξερω οτι κάνει pause και snapshot αλλά αν είχα το video player όπως στο k610 θα μπορούσα να κανω zoom και ακόμα το video player παίρνει και μεγάλες αναλύσεις και δεν κολλάει στα υψηλά bitrate όπως 512bitrate.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το kd player (java) με αναπαραγωγή βίντεο και υποστήριξη wmv k mpg. μπορείς να το βρεις στην διεύθυνση http://www.easter-eggs.net.ru η έκδοση 0.5.6 παίζει βίντεο, η καινούρια 0.9.5 δεν παίζει.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Kαι το Kd player ξέρω αλλά πάλι δεν μου παίζει μεγαλύτερες αναλύσεις στα βιντεο αλλά το καλο στο kd player είναι οτι στα mp3 γράφει ποσα kbps,hz και αν είναι joint stereo ο ήχος ή στερεο. Και ευχαριστώ που μου θύμησες να κατεβάσω την καινουργια εκδοση kd player
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το καινουργιο kd player 0.9.5 και βλέπει τα kbps και hz σε φορματ WAV και ακούγεται πιο δυνατά απο το walkman player. Στο W810 που έχω παίρνει WAV αλλά μέχρι 16000 hz και μηπως γίνεται να το κάνω να παίρνει παραπάνω απο 16000 hz ?

 

Και κάτι τελευταίο λέει να πουλήσω το κινητό το w810 και να πάρω το V630 ?

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το καινουργιο kd player 0.9.5 και βλέπει τα kbps και hz σε φορματ WAV και ακούγεται πιο δυνατά απο το walkman player. Στο W810 που έχω παίρνει WAV αλλά μέχρι 16000 hz και μηπως γίνεται να το κάνω να παίρνει παραπάνω απο 16000 hz ?

 

Και κάτι τελευταίο λέει να πουλήσω το κινητό το w810 και να πάρω το V630 ?

 

χαζομαρα θα κανεις. μην το κανεις πραγματικα.

:)
Link to comment
Share on other sites

χαζομαρα θα κανεις. μην το κανεις πραγματικα.

ακριβώς....!δεν αξίζει με την καμία...

Link to comment
Share on other sites

Aφου το V630 παιρνει WAV πάνω απο 16 khz και υποστηρίζει WMA και παίζει βίντεο wmv και 3g2 μέχρι και 320χ240 αναλυση και το W810 δεν τα παίρνει.Αλλα θέλω τουλαχιστον στο w810 να παίρνει WAV πάνω απο 16 khz. Δεν γίνεται να το κάνω να παίρνει παραπάνω απο 16 khz ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...