Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sorry παιδιά αλλα τί ακριβώς κάνει αυτο το MyphoneExplorer ?

έχει κάτι καλύτερο απο το software της SE που δίνει μαζί με το κινητό;

Είναι πολύ καλύτερο και στο backup αλλά και στις ρυθμίσεις (φαντάσου πως μπορείς να αλλάξεις -και φυσικά να ενεργοποιήσεις- τα προφιλ σου μέσα από αυτό το πρόγραμμα) και ΓΕΛΕΙΟ στη χρήση. Είναι παιδικό πρόγραμμα :)

 

Καλή Σαρακοστή!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια το w810i που κατασκευαζεται? εμενα γραφει made in malesia

 

δεν παιζει και πολυ ρολο φιλε μου αυτο. μην ανησυχεις.

:)
Link to comment
Share on other sites

νομιζω κινα δεν τα σηναρμολογουν?

 

σε ολο τον κοσμο συναρμολογουνται. εξαρταται απο την παρτιδα

:)
Link to comment
Share on other sites

νομιζω κινα δεν τα σηναρμολογουν?

Καποια γινανται στην Μαλαισια καποια στην Κινα.π.χ. το κ700ι μου ειναι made in China..το παλιο μου ericsson t39m ειναι made in Malaysia :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καποια γινανται στην Μαλαισια καποια στην Κινα.π.χ. το κ700ι μου ειναι made in China..το παλιο μου ericsson t39m ειναι made in Malaysia :)

 

Νομίζω ότι η se έχει μια ιδιαίτερη προτίμηση στην Κίνα.

Η ερικσον συνήθως ήταν προς Μαλαισία μεριά(αν δεν ήταν από Σουηδία)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δλδ διαφορα δεν εχουν αποτι καταλαβα

 

η τελευταια αναβαθμηση ποια ειναι ,και πως μπορω να την δω?

 

1)υπαρχει. σε καποια χωρα βγαζει πιο γερα και ανθεκτικα κινητα (για π.χ. στην μοτορολα ειναι η γερμανια)!! στην κινα εχουν μια εκτιμηση στις SE συσκευες, και πρεπει να ειναι πιο καλο. (με την εννοια του ανθεκτικου, γερου, μη σκαρτου κλπ) και βεβαια ποτε (ημερομηνια) εχει φτιαχτει. παιζει ενα μεγαλο ρολο.

 

2)η αναβαθμιση μπορει να γινει μεσα απο το site της SE, με ενα προγραμμα που λεγεται : update service.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το σκότωσα το κινητάκι...Πήρα σήμερα νέα πρόσοσψη,αλλά δε πρόσεξα και έσπασα το κουμπί αυξομοίωσης έντασης και power on/off στην πλακέτα...Να φανταστώ θέλει νέα πλακέτα,ε?:shocked:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω έχω βρει cam driver για W810 που κάνει εγγραφή βιντεο στα 30 fps αλλά σε αναλυση 128χ96 αλλά τα δείχνει καθαρά.Αν το θέλετε πειτε μου ή αν νομιζετε οτι λέω χαζομάρες πάλι πειτε κατι.
Link to comment
Share on other sites

1)υπαρχει. σε καποια χωρα βγαζει πιο γερα και ανθεκτικα κινητα (για π.χ. στην μοτορολα ειναι η γερμανια)!! στην κινα εχουν μια εκτιμηση στις SE συσκευες, και πρεπει να ειναι πιο καλο. (με την εννοια του ανθεκτικου, γερου, μη σκαρτου κλπ) και βεβαια ποτε (ημερομηνια) εχει φτιαχτει. παιζει ενα μεγαλο ρολο.

 

2)η αναβαθμιση μπορει να γινει μεσα απο το site της SE, με ενα προγραμμα που λεγεται : update service.

 

εμενα παντως που το πηρα σημερα γραφει malesia,εσας ειναι malesia?

Link to comment
Share on other sites

1)υπαρχει. σε καποια χωρα βγαζει πιο γερα και ανθεκτικα κινητα (για π.χ. στην μοτορολα ειναι η γερμανια)!! στην κινα εχουν μια εκτιμηση στις SE συσκευες, και πρεπει να ειναι πιο καλο. (με την εννοια του ανθεκτικου, γερου, μη σκαρτου κλπ) και βεβαια ποτε (ημερομηνια) εχει φτιαχτει. παιζει ενα μεγαλο ρολο.

 

2)η αναβαθμιση μπορει να γινει μεσα απο το site της SE, με ενα προγραμμα που λεγεται : update service.

 

για το πρωτο σκελος της απαντησης κανεις μεγαλο λαθος γιατι ολα αυτα λειτουργουν με καποια ποιοτικα στανταρτς.δεν μπορει να κανει οτι θελει ο καθενας αλλιως χανουν την κατασκευαστικη αδεια. απλα μπορει να εχει διαφορετικο customize file.

:)
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως που το πηρα σημερα γραφει malesia,εσας ειναι malesia?

Και εμενα made in malaysia γραφει :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και ειναι οκ?το εχεις πολυ καιρο?

Το εχω απο Μαιο του 07 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε patsialos-ioanni, δεν λεω οτι εχει αλλαξει την κατασκευη!! αυτο ειναι ασχετο!!δεν γινεται κατι τετοιο πουθενα.

ειπα πως μπορει σε καποιες χωρες η ποιοτητα ειναι καπως διαφορετικη. ισως να ειναι ο τροπος ή η μεθοδος κατασκευης ή η εμπειρια και η ικανοτητα που εχει καθε χωρα πανω σε αυτο το αντικειμενο.

(αυτο με την μοτορολα ισχυει.)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

φιλε patsialos-ioanni, δεν λεω οτι εχει αλλαξει την κατασκευη!! αυτο ειναι ασχετο!!δεν γινεται κατι τετοιο πουθενα.

ειπα πως μπορει σε καποιες χωρες η ποιοτητα ειναι καπως διαφορετικη. ισως να ειναι ο τροπος ή η μεθοδος κατασκευης ή η εμπειρια και η ικανοτητα που εχει καθε χωρα πανω σε αυτο το αντικειμενο.

(αυτο με την μοτορολα ισχυει.)

 

τελικα malesia, kina νομιζω τα ιδια ειναι περιπου

Link to comment
Share on other sites

εισαι ευχαριστημενος?

Απολυτα.να φανταστεις οτι ουτε αναβαθμιση δεν εχω κανει.το μονο που θα ηθελα θα ηταν λιγο μεγαλυτερος ηχος οταν ακουω walkman.(συνιθησμενος απο i-pod)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

θα ήθελα να ρωτήσω πως θα μπορέσω να εγκαταστήσω στο w810i java games τα οποία έχω στον υπολογιστή μου σε μορφή *.jad, *.jar

Έχω το Sony Ericsson PC Suite 2.10.46 και το κινητό έχει το μενου της vodafone.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο εντελώς ξαφνικά χάλασε και απλά αναβοσβήνει η οθόνη (άσπρη απλά χωρίς απεικόνιση). Έχετε κάποια ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει ? Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...