Jump to content

[Επίσημο] Qtek S200 (Prophet)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει να παιξει divx? ανετα η σερνετε

 

με τον TCP core player τα παιζει ανετα ολα τα ειδη video απο 3gp , mpeg εως divx

me to smatkey +omar clock παει σφαιρα

το s200 ειναι ενα παρα πολυ καλο ppc αλλα ναι ειναι δυσκολο σχετικά σαν τηλεφωνο (αμα εχεις συνηθίσει σε nokia....) αν και τα win 05 εχουν βελτιωθει αισθητα στον τομεα αυτο και τα κουμπια του s200 βοηθουν αρκετα !!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηγαινε στις ρυθμισεις bt kκαι δημιουργησε νεα εξερχομενη com no 6;)

 

O blusprint mou edose ena link gia ena arxiaki pou dinei tin dinatotita na dei kai na diaxiristei tis com 6 & 7 kai me auton ton tropo katafera na sindeso to s200 me to gps.

 

euxaristo.

 

Vasilis

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

H ταχύτητα της κάμερας μπορεί να διορθώνεται μέσω software(με τη νέα αναβάθμιση που έρχεται:X ).Αλλά δεν νομίζω...:(
Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Επειδη σημερα αυριο θα το παρω το κινητο πειτε μου τι μνημη να βαλω SD ή MMC ποια ειναι οι πιο γρηγορη?

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος να βοηθησει...

 

Εχω παρει το GPS fortuna slim και προσπαθω να συνδεθω με το destinator pn αλλα δεν τα καταφερνω.

 

Ενω σαν συσκευη το βρησκει το GPS, οταν παει στο προγραμμα δεν μπορει να το δει και η com 6 δεν υπαρχει στις ρυθμισεις του destinator.

 

Το προγραμμα ειναι σπασμενο και το εχω στην SD

 

Καθε βοηθεια δεκτη

 

Ευχαριστω.-

 

Αν δεν το έχεις φιάξει ή όποιος άλλος έχει πρόβλημα ας μου στείλει το email

του να του στείλω το προγραμματάκι που φιάχνει τις com.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σημερα αυριο θα το παρω το κινητο πειτε μου τι μνημη να βαλω SD ή MMC ποια ειναι οι πιο γρηγορη?

SD na baleis red_alert ;)

Link to comment
Share on other sites

Και πήγαινε πρώτα από Πλαίσιο. Προχτές έτυχα σε προσφορά και πήρα μια sd Transcend 1GB 80x 50 ευρώπουλα! Συμφέρει και δουλεύει άψογα!

Να ρωτήσω κάτι, υπάρχει κανένα κανάλι στο mIRC ή κανένα site με software αποκλειστικά για s200 (cr$acked & full ή έστω και trial αρκεί να είναι συγκεντρωμένο)??? Αν ναι please pm me!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/DjXT250/19703/229825/1/%20%C7+%CA%C1%D4%C5%CC%CF%D5%CA%CB%C1+%CC%CF%D5%21%21%21.jpg Ride to the limit!!!
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι ποια χωρητικοτητα διαβαζει το S200? Εχω βρει στο Ebay μια sandisk 2 gb με 52 ευρω και μια extrememory 2gb με 50 ευρω και σκοπευω να αγορασω μια απο τις 2.
Link to comment
Share on other sites

που ειχα ρωτησει πριν απο μερικες μερες, καποιο παιδι με ειπε οτι 2GB διαβαζει κανονικα...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια. Τοτε θα προχωρησω στην αγορα της δευτερης που ειναι και πιο γρηγορη (133x).
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για 2Gb πήγαινα αλλά μου είπαν μόνο μέχρι 1Gb υποστηρίζει.Εγώ την πήρα από το Πλαίσιο του Mall 1Gb κάρτα(Transcend x80) 45ευρώ.

με αγορά από νετ έχει καλύτερες τιμές σε κάποιες κάρτες, έτσι πήρα εγω μια transcend 1gb (x80).

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

με αγορά από νετ έχει καλύτερες τιμές σε κάποιες κάρτες, έτσι πήρα εγω μια transcend 1gb (x80).

 

Και εγώ επίσης!! :D Check it out guys!

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για 2Gb πήγαινα αλλά μου είπαν μόνο μέχρι 1Gb υποστηρίζει.Εγώ την πήρα από το Πλαίσιο του Mall 1Gb κάρτα(Transcend x80) 45ευρώ.

 

Εχω βαλει μια MMCplus turbo (myflash)200x 2giga και δουλευει μια χαρα.:)

Link to comment
Share on other sites

αντε το κερατο μου να το παρω επιτελους να πωρωθω!!!!!!το περιμενω απο μερα σε μερα...παιζει να ειμαι και απο τους πρωτους που θα το παρουν απο την ΤΙΜ!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο θα το παρω σημερα αλλα με την γκαντεμια που με δερνει θα χει τελειωσει (lol παντα ετσι γινεται, οταν το αποφασιζω εχει τελειωσει...:O )...

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

τυχερουλη:p τιγκα ειναι το πλαισιο απο s200;)

 

Ευτυχως... αλλιως θα ελεγα... "Ηρθε το τελος" :lol:

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Eχει δοκιμασει κανεις ενω παιζει mp3 απο το μεγαφωνο του s200 και εχοντας ενεργοποιημενο το bluetooth hands free να δοκιμασει να κανει φωνητικη κληση? Εγω δοκιμασα και με το που πατησα το κουμπι ο ηχος μεταφερθηκε στο ακουστικο με τελεια αποδοση!!! Αλλα κρατησε μονο για 5 δευτερα και ο ηχος ξαναγυρισε πισω στο ηχειο! Ξερεις κανεις τιποτα για παρατεταμενη διαρκεια?? ; ))
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά , αν το παρω από expansys θα έχει ελληνικά;

 

Κι αν δεν έχει μπορώ να βάλω;

 

καμια απάντηση ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

καμια απάντηση ρε παιδια;

Το Expansys διαθέτει μόνο την WWE (=World Wide English) version του S200.

Άρα Ελληνικά, δε θα μπορείς να βάλεις.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

καμια απάντηση ρε παιδια;

 

Θα μπορείς αν γράψεις ελληνικά στα μηνύματα, στις επαφές

και όπου αλλού θέλεις αλλά το μενού του δεν θα είναι

στα ελληνικά.

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...