Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίμενα πρώτες αντιδράσεις από χρήστες και αποφάσισα πως παραμένω τελικά με S23 Ultra.
Για μένα δεν αξίζει αναβάθμιση.

Έχω 2 κουπόνια. Όποιος προλάβει.
EHR-NAC1-7H2S-H2AS (50 EUR)
EEP-5K2B-CEEW-KSEW (10%)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εννοειται οτι οποιος εχει το 23 δεν εχει ιδιαιτερο λογο αλλαγης, εκτος και αν ειναι φουλ γκατζετακιας και αλλαζει καθε χρονο κινητο απο χομπι. Δεν εγινε ξαφνικα το 23 κακο τηλ για να χρειαστει αλλαγη. Πλεον τα κινητα κρατανε ανετα 3-4 χρονια για το 99% των ανθρωπων.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vkostas said:

Καλημέρα παιδιά,
υπάρχει ακόμα κουπόνι με έκπτωση 15% ή 20% ???
Αν έχει κανείς παρακαλώ στείλτε μου pm!

Ευχαριστώ!

15% κουπόνια μπορείς μέχρι σήμερα ότι θέλεις στείλε μου ιν μποξ να σε βοηθήσω 

Screenshot_20240129-201333_Gmail.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NOS_KOS said:

15% κουπόνια μπορείς μέχρι σήμερα ότι θέλεις στείλε μου ιν μποξ να σε βοηθήσω 

Screenshot_20240129-201333_Gmail.jpg

Είναι φρεε στο ιντερνετ αυτό από κάποια υπηρεσία?

Το λέω γιατί αν είναι έτσι και δεν είναι προσωπικοί κωδικοί που έχεις εσύ, γράφτο το πως μπορεί ο κόσμος να τα πάρει και εδώ να το βλέπουν όλοι.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, OverClocker said:

Είναι φρεε στο ιντερνετ αυτό από κάποια υπηρεσία?

Το λέω γιατί αν είναι έτσι και δεν είναι προσωπικοί κωδικοί που έχεις εσύ, γράφτο το πως μπορεί ο κόσμος να τα πάρει και εδώ να το βλέπουν όλοι.

Θέλει μια διαδικασία από προσωπικά κάθε άτομο δεν μπορώ να γράψω μια σελίδα οποιος θελει μπορεί να μου στείλει ένα μήνυμα να τον πάρω η να με παρει τηλέφωνο να του εξηγήσω 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο eShop της Samsung, στο chat, δίνουν 10% αν ζητήσετε! Επιβεβαιωμένο από φίλο πριν λίγο! Δεν έχουν πιάσει τις πωλήσεις που περίμεναν προφανώς και προσπαθουν να πιάσουν στόχο τελευταία μέρα! Δε θα μου φανεί περίεργο αν δώσουν και παραπάνω μέχρι το τέλος της μέρας!

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Παιδιά στο eShop της Samsung, στο chat, δίνουν 10% αν ζητήσετε! Επιβεβαιωμένο από φίλο πριν λίγο! Δεν έχουν πιάσει τις πωλήσεις που περίμεναν προφανώς και προσπαθουν να πιάσουν στόχο τελευταία μέρα! Δε θα μου φανεί περίεργο αν δώσουν και παραπάνω μέχρι το τέλος της μέρας!

Δε μας λες σε τι χρώμα το παρηγγειλες όμως 😄 😂

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.  Αν έχει κάποιος κουπόνι 15% και δεν το χρειάζεται θα το ήθελα για να κάνω αγορά 2 συσκευών.  Επίσης έχω και ένα κουπόνι 5% για όλα τα ρολόγια- ακουστικά. Μου το έστειλαν στο mail για καποιο λογο αλλα δεν το χρειαζομαι. Εάν το χρειάζεται κανείς ας μου στείλει. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MixalisTor said:

Καλησπέρα παιδιά.  Αν έχει κάποιος κουπόνι 15% και δεν το χρειάζεται θα το ήθελα για να κάνω αγορά 2 συσκευών.  Επίσης έχω και ένα κουπόνι 5% για όλα τα ρολόγια- ακουστικά. Μου το έστειλαν στο mail για καποιο λογο αλλα δεν το χρειαζομαι. Εάν το χρειάζεται κανείς ας μου στείλει. 

Στείλε μου μήνυμα να σε βοηθήσω να πάρεις 15%

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδία! Ξέρετε πόσες μέρες κάνει η Samsung να στείλει email το Voucher (Pandas) των 100ευρώ? έκανα την αίτηση μέσω του members από χθες και περιμένω την έγκριση.

Διάβασα για 7 εργάσιμες έχει έρθει σε κανέναν το Voucher η ακόμα περιμένει?

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι περιμένετε από επαρχία με ενημέρωσαν ότι είναι κλειστή η δρόμοι και σήμερα και αύριο και βλέπουμε (για τις νταλίκες εννοείται). 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vwbestakos said:

Καλημέρα παιδία! Ξέρετε πόσες μέρες κάνει η Samsung να στείλει email το Voucher (Pandas) των 100ευρώ? έκανα την αίτηση μέσω του members από χθες και περιμένω την έγκριση.

Διάβασα για 7 εργάσιμες έχει έρθει σε κανέναν το Voucher η ακόμα περιμένει?

25 ή 26 έκανα το αίτημα και χτες 29 μου ήρθε το αίτημα. Σήμερα δίνω σε κούριερ

Edited by smyrali
Link to comment
Share on other sites

Just now, dkon84 said:

Λειτουργεί. Ευχαριστώ πολύ 

Τι διάρκεια έχει αυτό το κουπόνι; δίνετε σε όλους που έχουν κανει αγορά από samsung eshop? όσοι προπαραγγείλαμε απο εκεί φέτος θα έχουμε τέτοιο κουπόνι;

Link to comment
Share on other sites

Δίνουν και στο chat της samsung κουπόνια όσοι ενδιαφέρονται. Μου το επιβεβαίωσε φίλος μόλις.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NOS_KOS said:

Στείλε μου μήνυμα να σε βοηθήσω να πάρεις 15%

Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα από τον φίλο NOS_KOS και τον ευχαριστώ και από εδώ για αγορά με κουπόνι 15%. Όποιος θέλει ας του στείλει pm να τον βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως preorder πήρα το s22u (τωρα θα το παρει ο γιος), το s23u (τωρα θα το παρει η γυναικα) και τωρα το s24u. 

Θέλω να πω, πλέον οποίος ενδιαφέρεται για σειρά Samsung S, είναι λάθος να το αγοράζει μέσα στη χρονιά. Πρέπει να προγραμματίσει να το αγοράζει πάντα preorder τον Ιανουαριο κατά την παρουσίαση του νέου μοντέλου. 

Αποκλείεται μέσα στην χρονια να πέσει τόσο χαμηλά όσο το παίρνουμε τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, sattack said:

Εγώ πάντως preorder πήρα το s22u (τωρα θα το παρει ο γιος), το s23u (τωρα θα το παρει η γυναικα) και τωρα το s24u. 

Θέλω να πω, πλέον οποίος ενδιαφέρεται για σειρά Samsung S, είναι λάθος να το αγοράζει μέσα στη χρονιά. Πρέπει να προγραμματίσει να το αγοράζει πάντα preorder τον Ιανουαριο κατά την παρουσίαση του νέου μοντέλου. 

Αποκλείεται μέσα στην χρονια να πέσει τόσο χαμηλά όσο το παίρνουμε τώρα. 

Έτσι ακριβώς. 

Αυτόν τον προγραμματισμό κάνω και εγώ από το s23u και έπειτα. 

Σταμάτησα να αλλάζω / δοκιμάζω 5 συσκευές τον μήνα γιατί και χρήμα έχανα και σε Samsung κατέληγα στο τέλος. 

Ξέρω ότι ο kountouras την παλεύει μόνο με Samsung στην τελική. 🙂 

Αν συνεχιστεί αυτός ο ρυθμός κάθε χρόνο με τις προωθητικές θα παίρνω μια συσκευή το χρόνο και όλα καλά. 

Αν η τιμή του 512 ήταν 1600+ θα πήγαινε το s23u και δεύτερη χρονιά. 

Αλλά με σχεδόν 1κ εννοείτε άξιζε με χίλια κατά την γνώμη μου. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 μερες λιωσιμο εχω να πω τα εξης. Το smart switch ακομα δεν λειτουργει σωστα. Στα 430 Gb που μετεφερα απο το 23U αφησε απο εξω σχεδον τα μισα. Ολα χειροκινητα και ξεμπερδευεις. Η επιπεδη οθονη με εχει ενθουσιασει. Ο βασικος λογος που το πηρα ειναι. Εβαλα την ESR glass screen protector και εκατσε τοσο τελεια που δεν το πιστευα. Ποσο μου ειχε λειψει αυτο, χωρις κολλες και τα συναφη... Το θεμα με τα χρωματα θα λυθει πιστευω και οταν γινει αυτο θα δουμε σε σχεση με το 23 πως θα ειναι αλλα και παλι δεν νομιζω να υπαρχει μεγαλη διαφορά, ΑΝ υπαρχει καθολου. Ταχυτητα, ηχος, φωτογραφια σχεδον καμια διαφορα απο το 23. Μπαταρια, μια απο τα ιδια. Αν υπαρξει καποια αισθητη διαφορα πιστευω οτι θα ερθει με τα επομενα updates. Η νεα γραμμη πλοηγησης ειναι εκνευριστικη αλλα την συνηθιζω. Σε γενικες γραμμες οποιος περιμενει να δει διαφορες απο το 23 θα απογοητευτει. Υπαρχουν αλλα για τους περισσοτερους δεν ειναι καν αισθητες. Η θηκη Supcase MAG XT ειναι καταπληκτικη με ενα τεραστιο μειον ομως. Πολλες φορες ξεχνας οτι το καλυμμα των φακων ειναι κλειστο και ανοιγεις την φωτογραφικη και... σκοταδι. Επισης οταν αναβω τον φακο με διπλο κλικ... παλι σκοταδι. Θελει καιρο να τη συνηθισεις... Τα ΑΙ χαρακτηριστικα ακομα δεν τα εχω δοκιμασει. Θα επανελθω.

Link to comment
Share on other sites

Smart switch, κανενα πρόβλημα εδώ. Κάθε χρόνο με το smart switch κάνουμε απροβληματιστα όλες τις αλλαγες μεταξύ μας, καθ φέτος το ίδιο. 

Link to comment
Share on other sites

Και γω με smart switch από note 9 στο S23u κανένα πρόβλημα, συνδεδεμένες απευθείας μεταξύ τους.

Δοκίμασε να κάνεις το backup - restore μέσω usb stick(αν έχεις), μην συνδέσεις απευθειας τις συσκευές μαζί δλδ.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sattack said:

Εγώ πάντως preorder πήρα το s22u (τωρα θα το παρει ο γιος), το s23u (τωρα θα το παρει η γυναικα) και τωρα το s24u. 

Θέλω να πω, πλέον οποίος ενδιαφέρεται για σειρά Samsung S, είναι λάθος να το αγοράζει μέσα στη χρονιά. Πρέπει να προγραμματίσει να το αγοράζει πάντα preorder τον Ιανουαριο κατά την παρουσίαση του νέου μοντέλου. 

Αποκλείεται μέσα στην χρονια να πέσει τόσο χαμηλά όσο το παίρνουμε τώρα. 

Αυτό το πράγμα είχε γραφτεί και πέρυσι, και έπεσαν έξω όσοι το έγραψαν.

Λόγω ύπαρξης αντιπροσωπείας στην χώρα μας, τα αγοράζεις από οποιοδήποτε κατάστημα skroutz/bestprice και είσαι καλυμμένος στο θέμα service. 

Ανοιξτε skroutz/bestprice και πατήστε εξέλιξη τιμής, να δείτε σε τι τιμή έφτασε χαμηλότερα το S23Ultra.....

Πέραν αυτού, παιζουν και προωθητικές της ίδιας της Samsung. πχ εγώ όπως είχα γράψει και στο δίπλα θέμα, τσίμπησα 7μήνες μετά το μικρό S23 στα 500ευρω(Samsung/Edenred), συσκευή αρχικής τιμής 1000ευρώ.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, lefteriskoy said:

Μετα απο 3 μερες λιωσιμο εχω να πω τα εξης. Το smart switch ακομα δεν λειτουργει σωστα. Στα 430 Gb που μετεφερα απο το 23U αφησε απο εξω σχεδον τα μισα. Ολα χειροκινητα και ξεμπερδευεις. Η επιπεδη οθονη με εχει ενθουσιασει. Ο βασικος λογος που το πηρα ειναι. Εβαλα την ESR glass screen protector και εκατσε τοσο τελεια που δεν το πιστευα. Ποσο μου ειχε λειψει αυτο, χωρις κολλες και τα συναφη... Το θεμα με τα χρωματα θα λυθει πιστευω και οταν γινει αυτο θα δουμε σε σχεση με το 23 πως θα ειναι αλλα και παλι δεν νομιζω να υπαρχει μεγαλη διαφορά, ΑΝ υπαρχει καθολου. Ταχυτητα, ηχος, φωτογραφια σχεδον καμια διαφορα απο το 23. Μπαταρια, μια απο τα ιδια. Αν υπαρξει καποια αισθητη διαφορα πιστευω οτι θα ερθει με τα επομενα updates. Η νεα γραμμη πλοηγησης ειναι εκνευριστικη αλλα την συνηθιζω. Σε γενικες γραμμες οποιος περιμενει να δει διαφορες απο το 23 θα απογοητευτει. Υπαρχουν αλλα για τους περισσοτερους δεν ειναι καν αισθητες. Η θηκη Supcase MAG XT ειναι καταπληκτικη με ενα τεραστιο μειον ομως. Πολλες φορες ξεχνας οτι το καλυμμα των φακων ειναι κλειστο και ανοιγεις την φωτογραφικη και... σκοταδι. Επισης οταν αναβω τον φακο με διπλο κλικ... παλι σκοταδι. Θελει καιρο να τη συνηθισεις... Τα ΑΙ χαρακτηριστικα ακομα δεν τα εχω δοκιμασει. Θα επανελθω.

Δοκιμασε να ειναι συνδεμενα μεταξυ τους με καλωδιο οχι ασύρματα. Και εγω ετσι το κανω παντα χωρις προβλημα 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...