Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, chris1974 said:

Χαιρετίζω τη ομάδα!Επειδη έχω παραγγείλει το συγκεκριμένο θέλω να ρωτήσω αν έρχεται με τοποθετημένη ζελατίνα στην οθόνη και αν μπορώ να την βγάλω και να βάλω τζαμάκι.

Δεν έχει τίποτα για προστασία...

 

 

Προσωπικά έβαλα τζαμακι και το έβγαλα σε 1 ώρα...

 

Αυτή η οθοναρα  είναι κρίμα να είναι σε τζαμακι....8 μήνες σχεδόν και κανένα πρόβλημα....

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, xalaros said:

Για Gcam σε S22 Ultra, S23 Ultra, S24 Ultra δες εδώ...
https://xdaforums.com/t/gcam.4652876/post-89584555
You put the config in the correct location and load it from the application via Settings > Custom File > Import (you must allow your app to access files).

Αυτη ειναι παλια version στο xda. H V12 ειναι η τελευταια.

 

PS: Οσοι βαλατε την GCAM V12 πατε settings > και βαλτε στο Device Interface Pixel 8 Pro (husky) το Enchanted HDR+ και η ποιοτητα στης photos θα παει σε αλο επιπεδο.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, chris1974 said:

Χαιρετίζω τη ομάδα!Επειδη έχω παραγγείλει το συγκεκριμένο θέλω να ρωτήσω αν έρχεται με τοποθετημένη ζελατίνα στην οθόνη και αν μπορώ να την βγάλω και να βάλω τζαμάκι.

Έρχεται χωρίς καμία προστασία. 

Βάλε ένα τζαμακι, πανεύκολο να βρεις για φλατ οθόνη. 

Προτείνω spigen. 

Χωρίς προστασία όλα κάνουν έστω άπειρο ελάχιστες αράχνιες που σε έντονο φως φαίνονται. 

Δεν πιστεύω κανέναν που λέει το δουλεύω τόσους μήνες χωρίς προστασία και δεν έχει το παραμικρό. 

Πάρτο βάλτο κάτω από τον ήλιο και θα δεις ότι κάτι έχει που με σβηστή οθόνη φαίνεται. 

Αυτή είναι η άποψη μου και το τι πιστεύω εγώ.

(για να μη παρεξηγηθουμε). 🙂 

9 ώρες πριν, chris1974 said:

 

 

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2024 at 9:17 ΠΜ, thabull said:

Απλά βλέπω το πράγμα να πηγαίνει σε οτιδήποτε χρησιμοποιούμε να είναι 'δανεικό'.....

 

Μην αγχωνεσαι (αγχωνομαστε), σε λιγα χρονια ακομα και οι συσκευες με συνδρομη θα ειναι... :classic_mellow:

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2024 at 11:37 ΠΜ, godjet1 said:

Γεια σας,

Σχεδιάζω ένα ταξίδι στην Αμερική  και θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι εφικτό να χρησιμοποιήσω μια e-sim για δεδομένα κυρίως. Δεν έχω προηγούμενη εμπειρία με e-sim και θα ήθελα να μάθω αν μπορεί να λειτουργήσει ως δεύτερη κάρτα SIM στο κινητό μου.

Έκανα μια γρήγορη αναζήτηση στο διαδίκτυο και βρήκα ότι το κινητό μας  υποστηρίζει τη λειτουργία dual sim, αλλά ειμαι σε διλλημα αν θα βολευτω η  αν χρειάζεται τελικά να πάρω και δεύτερο τηλέφωνο

ναι κανονικα...εγω ειχα βαλει data στην esim και κλησεις στην cosmote...καπου είχα και έκπτωση 10% για να αγορασεις esim , πες μου αν θες να το βρω!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kountoura said:

Έρχεται χωρίς καμία προστασία. 

Βάλε ένα τζαμακι, πανεύκολο να βρεις για φλατ οθόνη. 

Προτείνω spigen. 

Χωρίς προστασία όλα κάνουν έστω άπειρο ελάχιστες αράχνιες που σε έντονο φως φαίνονται. 

Δεν πιστεύω κανέναν που λέει το δουλεύω τόσους μήνες χωρίς προστασία και δεν έχει το παραμικρό. 

Πάρτο βάλτο κάτω από τον ήλιο και θα δεις ότι κάτι έχει που με σβηστή οθόνη φαίνεται. 

Αυτή είναι η άποψη μου και το τι πιστεύω εγώ.

(για να μη παρεξηγηθουμε). 🙂 

 

+1

Προτείνω κι εγώ spigen για όλους τους λόγους που προανέφερε ο συμφορουμήτης.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ετσι για να μιλησουμε με λογικη σε καποια θεματα....

 

Απαιτουμε δωρεαν παροχές απο αλλους οταν εμεις πολυ σωστα για να παρέχουμε κατι θελουμε να πληρωνόμαστε.

Το YouTube περα απ τα υπολοιπα έξοδα εχει και φοβερά κόστη στο θεμα hosting...Κατι χιλιαδες server δουλευουν για να μπορουμε οσοι θελουμε να το χρησιμοποιούμε.

Προφανως καποτε ηταν δωρεαν αφου ουτε τα ιδια κόστη συντήρησης ειχε και Επισης έχαναν λεφτα προκειμενου να προσεγγίσουν τον κοσμο....Λογικότατο Επισης....Πρωτα ενα προϊόν γινεται πετυχημένο και αξιοπιστο και μετα ζητας χρηματα για την παροχή του...

Τιποτα δεν εχει αλλαξει στην αγορα τα τελευταια 100 χρονια...Οι παροχές εχουν αλλαξει...Και παλια για να εχεις σταθερο στον ΟΤΕ πλήρωνες καθε μηνα...Δε θυμαμαι κανεναν να λεει πως θελω να δωσω ενα ποσο εφάπαξ και να εχω συνδρομή δωρεαν για παντα...

Οταν η εκαστοτε επιχείρηση για να σου παρεχει μια υπηρεσία εχει μηνιαία κόστη ειτε σε εργαζόμενους ειτε σε development ειτε σε hosting θα ηταν εντελως αφύσικο να πληρωνεις εφάπαξ...

Αρα προφανως το να ζητάμε τρόπους να υπερκεράσουμε τις διαφημίσεις στο YouTube ειναι εμφανώς κλοπή...Σιγουρα ολοι κατα διαστήματα εχουμε κανει τετοιες κινησεις αλλα οχι να υπερηφανευόμαστε και να διεκδικούμε το δικαιωμα στην κλοπή με δηθεν επιχειρηματα...

Συγνωμη για την απαντηση αυτη αλλα αυτη η στρεβλή λογικη της απαίτησης ειναι ενα καθημερινό προβλημα το οποιο βεβαια οδήγησε και τη χωρα μας στη χρεωκοπία 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, eddiedimitris said:

Λοιπον ετσι για να μιλησουμε με λογικη σε καποια θεματα....

 

Απαιτουμε δωρεαν παροχές απο αλλους οταν εμεις πολυ σωστα για να παρέχουμε κατι θελουμε να πληρωνόμαστε.

Το YouTube περα απ τα υπολοιπα έξοδα εχει και φοβερά κόστη στο θεμα hosting...Κατι χιλιαδες server δουλευουν για να μπορουμε οσοι θελουμε να το χρησιμοποιούμε.

Προφανως καποτε ηταν δωρεαν αφου ουτε τα ιδια κόστη συντήρησης ειχε και Επισης έχαναν λεφτα προκειμενου να προσεγγίσουν τον κοσμο....Λογικότατο Επισης....Πρωτα ενα προϊόν γινεται πετυχημένο και αξιοπιστο και μετα ζητας χρηματα για την παροχή του...

Τιποτα δεν εχει αλλαξει στην αγορα τα τελευταια 100 χρονια...Οι παροχές εχουν αλλαξει...Και παλια για να εχεις σταθερο στον ΟΤΕ πλήρωνες καθε μηνα...Δε θυμαμαι κανεναν να λεει πως θελω να δωσω ενα ποσο εφάπαξ και να εχω συνδρομή δωρεαν για παντα...

Οταν η εκαστοτε επιχείρηση για να σου παρεχει μια υπηρεσία εχει μηνιαία κόστη ειτε σε εργαζόμενους ειτε σε development ειτε σε hosting θα ηταν εντελως αφύσικο να πληρωνεις εφάπαξ...

Αρα προφανως το να ζητάμε τρόπους να υπερκεράσουμε τις διαφημίσεις στο YouTube ειναι εμφανώς κλοπή...Σιγουρα ολοι κατα διαστήματα εχουμε κανει τετοιες κινησεις αλλα οχι να υπερηφανευόμαστε και να διεκδικούμε το δικαιωμα στην κλοπή με δηθεν επιχειρηματα...

Συγνωμη για την απαντηση αυτη αλλα αυτη η στρεβλή λογικη της απαίτησης ειναι ενα καθημερινό προβλημα το οποιο βεβαια οδήγησε και τη χωρα μας στη χρεωκοπία 

αυτο που ειπες , οσοι το κάνουμε δεν χρειαζεται ουτε να υπερηφανευομαστε , ουτε να παρουσιαζουμε χαζα επιχειρηματα για να το παρουσιασουμε ως σωστο . αλλα το να ρωταει καποιος πως γινεται , δεν μπορω να τον κατηγορησω .  μπορει να ρωταει για καποιον γνωστο του !

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, redcom7 said:

Δεν έχει τίποτα για προστασία...

 

 

Προσωπικά έβαλα τζαμακι και το έβγαλα σε 1 ώρα...

 

Αυτή η οθοναρα  είναι κρίμα να είναι σε τζαμακι....8 μήνες σχεδόν και κανένα πρόβλημα....

Εγω εχω βαλει μεμβρανη απο τα public στα 14 ευρω και ειμαι μια χαρα.απολυτη αισθηση οθονης και αφης..αν καποιος ειναι ατζαμης σε γρατζουνιες μπορει μετα απο λιγο διαστημα να την αλλαξει...

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, arxontas2323 said:

ναι κανονικα...εγω ειχα βαλει data στην esim και κλησεις στην cosmote...καπου είχα και έκπτωση 10% για να αγορασεις esim , πες μου αν θες να το βρω!!

Ευχαριστώ πολύ ! μόλις αγόρασα μια esim με μια έκπτωση ( airalo ) ελπίζω να την  ενεργοποίησα σωστά. γιατί κάπου λέει να βάλεις χειροκίνητα apn αλλά νομίζω τα έκανε ήδη αυτόματα η εγκατάσταση..

Όπως και να έχει θα δείξει μολις φτάσω εκεί το βράδυ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, godjet1 said:

Ευχαριστώ πολύ ! μόλις αγόρασα μια esim με μια έκπτωση ( airalo ) ελπίζω να την  ενεργοποίησα σωστά. γιατί κάπου λέει να βάλεις χειροκίνητα apn αλλά νομίζω τα έκανε ήδη αυτόματα η εγκατάσταση..

Όπως και να έχει θα δείξει μολις φτάσω εκεί το βράδυ χαχαχα

ολα αυτοματα θα γινουν...βαλε σαν επιλογη να ειναι μονιμα τα data στην esim για να μην χρεωθεις στην ελληνικη καρτα τσαμπα!!!καλα να περασεις στην αγαπημενη χωρα!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, arxontas2323 said:

ολα αυτοματα θα γινουν...βαλε σαν επιλογη να ειναι μονιμα τα data στην esim για να μην χρεωθεις στην ελληνικη καρτα τσαμπα!!!καλα να περασεις στην αγαπημενη χωρα!!!

Τέλεια, ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Ενα αγχος λιγοτερο . Χαίρομαι που η συσκευή μας προσφέρει τέτοιες ευκολίες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους, εδω και αρκετες μερες εχω Αδυναμία εγκατάστασης apk έξω από το playstore. Ανοίγω το αρχείο εγκατάστασης, πατάω την επιλογή εγκατάσταση, επιλέγω και εγκατάσταση από άγνωστους,  και μετά δε γίνεται τίποτα. Μπορεί κανείς να βοηθησει; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. (το έχω δοκιμάσει σε 20 τουλάχιστον εφαρμογές που στο ιδιο τηλέφωνο γινόταν η εγκατάσταση τους κανονικά. Εννοείται με το playprotect απενεργοποιημενο)

Γιώργος Θεσσαλονίκη - One Plus 9 Pro - Android 12 - LE2121

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2024 at 11:01 ΠΜ, kountoura said:

Έρχεται χωρίς καμία προστασία. 

Βάλε ένα τζαμακι, πανεύκολο να βρεις για φλατ οθόνη. 

Προτείνω spigen. 

Χωρίς προστασία όλα κάνουν έστω άπειρο ελάχιστες αράχνιες που σε έντονο φως φαίνονται. 

Δεν πιστεύω κανέναν που λέει το δουλεύω τόσους μήνες χωρίς προστασία και δεν έχει το παραμικρό. 

Πάρτο βάλτο κάτω από τον ήλιο και θα δεις ότι κάτι έχει που με σβηστή οθόνη φαίνεται. 

Αυτή είναι η άποψη μου και το τι πιστεύω εγώ.

(για να μη παρεξηγηθουμε). 🙂 

 

Και μόνο που χάνεται το χαρακτηριστικό του anti reflection για εμένα το κινητό χάνει πολύ..

Σε όλες τις άλλες συσκευές έβαζα εδώ είναι σαν να κάνεις το κινητό downgrade...

 

Επίσης τα δακτυλικά δεν είδα καμία προστασία που να δουλεύουν σωστά όπως χωρίς ...

 

 

Εννοείται την γνώμη μας λέμε όλοι...

On 5/8/2024 at 3:43 ΜΜ, Sofos_5 said:

+1

Προτείνω κι εγώ spigen για όλους τους λόγους που προανέφερε ο συμφορουμήτης.

Μόλις δουλέψει κάποιος το κινητό για 1 εβδομάδα χωρίς τζάμι μετά είσαι δύσκολο να του αρέσει με αυτό...

 

Σε όλα τα κινητά που είχα πάντως ειδικά στα iPhone μόνο Spigen προστασία 

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2024 at 9:07 ΠΜ, asdfaster said:

Αυτη ειναι παλια version στο xda. H V12 ειναι η τελευταια.

 

PS: Οσοι βαλατε την GCAM V12 πατε settings > και βαλτε στο Device Interface Pixel 8 Pro (husky) το Enchanted HDR+ και η ποιοτητα στης photos θα παει σε αλο επιπεδο.

δεν ξερω ρε παιδια σε εμένα η v12 κανει autoclose.ανοιγει και κλεινει κατευθειαν....εβαλα την 7 ανοιγει κανονικα εκανα αναβαθμιση στην 12 και δεν λεει να εκκινησει με τιποτα ανοιγει κλεινει ανοιγει κλεινει

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το κινητό σε titanium grey πολύ όμορφο ποιοτικό και δεν μου φαίνεται και τόσο μεγάλο που ακούω παρεπιπτόντως είναι το δεύτερο Samsung κινητό που παίρνω να πω την αλήθεια δεν τα είχα και σε μεγαλη εκτίμηση αλλά αυτό μου άρεσε πολύ και σε εμφάνιση αλλά και σαν κινητό πολύ δυνατό,αλλά οπως είπα δεν είχα και πολλά πάρε δώσε με Samsung οποτε θέλω την βοήθεια σας σε ένα συγκεκριμένο θέμα που έχω σχετικά με την εφαρμογή Συλλογή όσο και αν προσπάθησα δεν μου συγχρονίζει τις φωτογραφίες απο το onedrive  και έτσι η Συλλογή είναι κενή απο φωτογραφίες,επίσης θέλω να ρωτήσω μήπως συγχρονίζει με το Google photos.

Link to comment
Share on other sites

Και εκει που νομιζα οτι τα φανταζομουν ολα..

Samsung Galaxy S24 Ultra 10x zoom vs 9,9x zoom. Which is better? 🤔 

(Δεν με αφήνει το site να βάλω τον σύνδεσμο του youtube στην απάντηση,  και έβαλα μόνο τον τίτλο. Ψάξτε το αν ενδιαφέρεστε )

 

Δεν το έχω το 24. Έχω το 23 ultra και έχω δει ότι αλλιώς είναι η φωτογραφία στο 13-14Χ περίπου, και αλλιώς λίγο πιο πάνω στο 15x για παράδειγμα.  Κάνει διαφορετική επεξεργασία.  

Το ίδιο απ ότι φαίνεται κάνει και το 24 ultra, στα πιο κοντινά πλάνα όμως.

Edited by EricssonyFan
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, EricssonyFan said:

Και εκει που νομιζα οτι τα φανταζομουν ολα..

Samsung Galaxy S24 Ultra 10x zoom vs 9,9x zoom. Which is better? 🤔 

(Δεν με αφήνει το site να βάλω τον σύνδεσμο του youtube στην απάντηση,  και έβαλα μόνο τον τίτλο. Ψάξτε το αν ενδιαφέρεστε )

 

Δεν το έχω το 24. Έχω το 23 ultra και έχω δει ότι αλλιώς είναι η φωτογραφία στο 13-14Χ περίπου, και αλλιώς λίγο πιο πάνω στο 15x για παράδειγμα.  Κάνει διαφορετική επεξεργασία.  

Το ίδιο απ ότι φαίνεται κάνει και το 24 ultra, στα πιο κοντινά πλάνα όμως.

Καλημέρα, μετά το 10x Ζοom αλλάζει ο αλγόριθμος επεξεργασίας της φωτογραφίας με αποτέλεσμα να χάνει σε ευκρίνεια γνωστό πρόβλημα ελπίζω να το λύσει η Samsung με το update Αυγούστου που περιμένουμε και αναβάθμιση λογισμικού της κάμερας!

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχω το s21 ultra και σκέφτομαι μετάβαση στο s24 ultra ή το s25 ultra.

Το κινητό δουλεύει άψογα αλλά εδώ και 5 ημέρες βγάζοντας τη θήκη πίσω παρατηρώ πως έχει ξεκολλήσει ελαφρώς το πίσω μέρος του κινητού από τη μέση και κάτω. Διακρίνεται ένα αρκετά μικρό άνοιγμα στο καπάκι που όταν το πατάω ενώνει αλλά ξανανοίγει. Υποθέτω πως είναι θέμα μπαταρίας και υψηλών θερμοκρασιών (θα ήθελα να το πάω στη smartec αλλά είμαι από επαρχία και είναι θέμα να βρεθώ εκεί ή να το στείλω)! Ανά 4 χρόνια αλλάζω samsung και μόλις είδα και αυτό λέω να κάνω την αλλαγή. Αυτό που ψάχνω είναι μια καλή κάμερα αλλά διαβάζω πως το 24+25 θα έχουν την ίδια κύρια κάμερα (λογικά από το s26 ultra και μετά θα αλλάξει κύρια κάμερα μιας και αφήνει την ίδια κύρια κάμερα για 3 ναυαρχίδες). Να σημειώσω πως τα ultra της samsung έχουν όλα όσα θέλω πέρα από κάμερα και τα θεωρώ φουλ ολοκληρωμένα κινητά. Επίσης κάτι που με χαλάει είναι η φωτογραφία σε εσωτερικό χώρο με τεχνητό φως μιας και έχω μικρό 7 μηνών και το s21 ultra υστερεί πολύ σε αυτές τις λήψεις!   Έχετε εικόνα για το συγκεκριμένο θέμα; Λογικά αν αντέξει το s21 ultra και δεν βγάλει πρόβλημα θα περιμένω το s25 ultra.

Παρακαλώ μια άποψη για:

  1. το πρόβλημα του s21 ultra. Το έχετε ακούσει κάπου. Τι θα κάνατε στη θέση μου;
  2. Για μια υποθετική συζήτηση της κύρια κάμερας μεταξύ του s24 ultra και s25 ultra και με κριτήριο αυτό ποια θα επιλέγατε (θεωρώ πως μεταξύ των 2 αυτών κινητών η διαφορά σε αυτό το κομμάτι δεν θα είναι μεγάλη αλλά θα ήθελα την άποψη από τους γνώστες);
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, miltos74 said:

Είχα το ίδιο θέμα με TABLET, το πήγα service το ξανακολλησαν και όλα καλά. 

Απλά το κινητό είναι αδιάβροχο, τι γίνεται με την αδιαβραχοποοηση; 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, chris1974 said:

Σήμερα παρέλαβα το κινητό σε titanium grey πολύ όμορφο ποιοτικό και δεν μου φαίνεται και τόσο μεγάλο που ακούω παρεπιπτόντως είναι το δεύτερο Samsung κινητό που παίρνω να πω την αλήθεια δεν τα είχα και σε μεγαλη εκτίμηση αλλά αυτό μου άρεσε πολύ και σε εμφάνιση αλλά και σαν κινητό πολύ δυνατό,αλλά οπως είπα δεν είχα και πολλά πάρε δώσε με Samsung οποτε θέλω την βοήθεια σας σε ένα συγκεκριμένο θέμα που έχω σχετικά με την εφαρμογή Συλλογή όσο και αν προσπάθησα δεν μου συγχρονίζει τις φωτογραφίες απο το onedrive  και έτσι η Συλλογή είναι κενή απο φωτογραφίες,επίσης θέλω να ρωτήσω μήπως συγχρονίζει με το Google photos.

Εμένα συγχρονίζει κανονικά απλά δεν μπορώ να φτιάξω φακέλους στο Google photos κ μου τα έχει χύμα μέσα με ημερομηνία.  :classic_wacko:

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, p.stafoj said:

Απλά το κινητό είναι αδιάβροχο, τι γίνεται με την αδιαβραχοποοηση; 

Το ίδιο και το tablet φίλε μου. Όλα καλά. Παραμένει αδιάβροχο. 

Η αδιαφροχοποιηση είναι γενικά σοβαρό θέμα. 

Μπορεί να τη χασεις με ένα χτύπημα στο πλαίσιο, με αυξημένες θερμοκρασίες ειδικά τώρα το καλοκαίρι όπως και μετά από χρόνια χρήσης. 

Μην θεωρείς δεδομένο ότι πριν καν σου ανοίξει το κινητό ήταν σίγουρα αδιάβροχο. Το έχεις τόσα χρόνια. 

Εγώ αν και αδιάβροχα δεν τα βάζω μέσα σε νερό. 

Εάν θέλω μερικές φορές ρίχνω στο χέρι μου νερό και απλά τα περνάω γύρω γύρω για να τα καθαρίσω. Τίποτα παραπάνω. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, miltos74 said:

Είχα το ίδιο θέμα με TABLET, το πήγα service το ξανακολλησαν και όλα καλά. 

Αν είναι έτσι τότε όλα καλά.. όταν βρεθώ Αθήνα πάω και το κολλάνε και έχω το χρόνο για το s25 ultra! To θέμα είναι μην είναι καμία μπαταρία φουσκωμένη και έχουμε πρόβλημα αλλά από εδώ μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε!

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου κάνει μεγάλη εντύπωση είναι εν έτη 2024 να υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που ρωτάνε πώς μπορούν να δουν youtube χωρίς διαφημίσεις από το κινητό τους... Εκτός ρε παιδιά και αν δεν είχατε καμία επαφή με την τεχνολογία πριν και είναι η πρώτη σας συσκευή και μάλιστα πανάκριβη... Το χω μεγάλη απορία αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...