Jump to content

Google Pixel 8 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 minutes ago, kimi_4ever said:

Λίγο που ψάχνω στο ίντερνετ για παρόμοιες περιπτώσεις, πολλοί χάνουν τα λεφτά τους γιατί δεν πιστεύει η amazon. Τι να πω, εσείς θα πάτε δηλαδή στην αστυνομία ρε παιδιά? Η οποία βέβαια δεν μπορεί να κάνει και τίποτα. Αφού το πακέτο παραδόθηκε κλειστό σε μένα, απλά έλειπε από μεσα το κινητό. Άρα η δήλωση κλοπής είναι άτοπη. Απορώ με την amazon που υποτίθεται ότι είναι και εξυπηρετική. Με βάζει σε δεύτερες σκέψεις... 

Είναι δυνατόν να μην μπορούν να εντοπίσουν το κινητό στην αποθήκη τους? Με το serial number ή κάτι τέτοιο? Θα μου πεις αν το έκλεψε ο υπάλληλος της amazon πριν το στείλει, δεν θα μπορούν να το εντοπίσουν... Σωστό και αυτό.

Κρίμα, βλέπω να τα χάνουμε τα λεφτά.

ΤΟ κινητο ηταν σφραγισμενο δηλαδη; Τι εννοεις κλειστο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, doganos said:

ΤΟ κινητο ηταν σφραγισμενο δηλαδη; Τι εννοεις κλειστο;

Κλειστό το κουτί/πακέτο της amazon. Η παραγγελία ήταν Pixel 8 και Pixel Buds Pro (δώρο) μαζί στην ίδια αποστολή και τα δύο, με ένα tracking number, σε ένα πακέτο. Μάλιστα πήρα και τηλέφωνο στην UPS για επιβεβαίωση ότι είναι και τα δύο σε ένα πακέτο και όντως ήταν ένα πακέτο μου είπανε. Οπότε άνοιξα το πακέτο της amazon και μέσα είχε μόνο τα Buds. Ενώ θα έπρεπε να είναι και το Pixel 8. Άρα αφού δεν ανοίχτηκε το πακέτο της amazon από την Ιταλία ως εδώ, δεν στέκει να είναι κλοπή μετα την αποστολή. Προφανώς το κινητό δεν μπήκε καν στο πακέτο. Αν έγινε κλοπή θα έγινε πριν την αποστολή, στις αποθήκες τις amazon. Αν μη τι άλλο αυτοί θα πρέπει να δηλώσουν κλοπή στην αποθήκη τους, όχι εγώ εδώ. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να αποδείξω ότι δεν ήταν μέσα στο πακέτο το κινητό. Και αυτοί μπορούν να νομίζουν ότι ήταν μέσα και λέω ψέματα. Αν ήταν κάτι φθηνό δεν θα με ένοιαζε (τότε μπορεί και η amazon να έκανε refund χωρίς ψάξιμο, μου έχει συμβεί παλιά) αλλά τώρα είναι πολλά λεφτά και είναι κρίμα. Και την είχα ψηλά την amazon στην εξυπηρέτηση, έπεσε απότομα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Γιαυτό το λόγο το έχουμε προτείνει και στο παρελθόν πολλές φορές, όταν κάνουμε unboxing συσκευασία (ειδικά) από Amazon, πάντα τραβάμε ένα βίντεο τη διαδικασία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πωπωωω....νιώθω τρελά κ*λόφαρδος, που παρήγγειλα από ιταλικό άμαζον, το δέμα ξεκίνησε από Γερμανία και ήρθε και μια μέρα νωρίτερα, έχοντας μέσα και τηλέφωνο και buds!!!  👍🏼

πολύ κρίμα και ξενέρωμα να τρέχετε για κάτι που γουστάρουμε τόσο...ππφφφφ

σε άλλα νέα, παρέλαβα τελικά σήμερα και τις 2 θήκες και όλα κομπλέ.! (γιατί !@#$%%$ δεν με αφήνει να ανεβάσω φώτος το φόρουμ???)

https://photos.app.goo.gl/W7aUsS9Eveaq1AE69

 

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικο Νίκο! Περιμένουμε εντυπώσεις. Ναι υπάρχει θέμα με τις φωτογραφίες εδώ και καιρό.

Μόλις μου απάντησαν από το Amazon. Τα καλά νέα είναι ότι δέχονται τις φωτογραφίες. Τα κακά είναι ότι λένε να επιστρέψω αυτό που μου έστειλαν για να μου κάνουν refund (και όχι για να στείλουν το σωστό) και λένε ότι λυπούνται ότι μου το έστειλαν αντί για τα ακουστικά. Εντωμεταξύ φαίνεται ξεκάθαρα ότι έπρεπε να ήταν το κινητό και όχι τα ακουστικά.

Θα στείλω νέο e-mail τώρα γιατί οι τύποι έχουν μπλέξει τα μπούτια τους. Εντωμεταξύ τα ακουστικά φαίνονται κανονικά ότι είναι να έρθουν στις 3/11.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχουν στις ρυθμισεις πλεον καποιο τροπο ωστε να μην κατεβαινει η μπαρα ρυθμισεων οταν το κινητο ειναι κλειδωμενο?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikos_s3 said:

πωπωωω....νιώθω τρελά κ*λόφαρδος, που παρήγγειλα από ιταλικό άμαζον, το δέμα ξεκίνησε από Γερμανία και ήρθε και μια μέρα νωρίτερα, έχοντας μέσα και τηλέφωνο και buds!!!  👍🏼

πολύ κρίμα και ξενέρωμα να τρέχετε για κάτι που γουστάρουμε τόσο...ππφφφφ

σε άλλα νέα, παρέλαβα τελικά σήμερα και τις 2 θήκες και όλα κομπλέ.! (γιατί !@#$%%$ δεν με αφήνει να ανεβάσω φώτος το φόρουμ???)

https://photos.app.goo.gl/W7aUsS9Eveaq1AE69

 

Καλορίζικο! Να το χαρείτε όσοι τα καταφέρατε! Που καταντήσαμε, να το θεωρούμε τύχη αν το παραλάβουμε σωστά...

 

4 ώρες πριν, athanaso77 said:

Γιαυτό το λόγο το έχουμε προτείνει και στο παρελθόν πολλές φορές, όταν κάνουμε unboxing συσκευασία (ειδικά) από Amazon, πάντα τραβάμε ένα βίντεο τη διαδικασία.

Δυστυχώς δεν είχα ψαχτεί τόσο πολύ και δεν πήγε το μυαλό μου... Αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις ...

 

2 ώρες πριν, Sotnem said:

Kαλορίζικο Νίκο! Περιμένουμε εντυπώσεις. Ναι υπάρχει θέμα με τις φωτογραφίες εδώ και καιρό.

Μόλις μου απάντησαν από το Amazon. Τα καλά νέα είναι ότι δέχονται τις φωτογραφίες. Τα κακά είναι ότι λένε να επιστρέψω αυτό που μου έστειλαν για να μου κάνουν refund (και όχι για να στείλουν το σωστό) και λένε ότι λυπούνται ότι μου το έστειλαν αντί για τα ακουστικά. Εντωμεταξύ φαίνεται ξεκάθαρα ότι έπρεπε να ήταν το κινητό και όχι τα ακουστικά.

Θα στείλω νέο e-mail τώρα γιατί οι τύποι έχουν μπλέξει τα μπούτια τους. Εντωμεταξύ τα ακουστικά φαίνονται κανονικά ότι είναι να έρθουν στις 3/11.

Έχουν μπλέξει τα μπούτια τους όντως... Εν τω μεταξύ με refund λογικά θα σου επιστρέψουν την αξία του κινητού με την έκπτωση? Αλλα αν πρέπει να το αγοράσεις ξανά θα πρέπει να πληρώσεις full price... Άρα χαμένος θα είσαι... Σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Στο εντωμεταξυ...0d2abf75b36392dc0b359d4337732556.jpg

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kimi_4ever said:

Έχουν μπλέξει τα μπούτια τους όντως... Εν τω μεταξύ με refund λογικά θα σου επιστρέψουν την αξία του κινητού με την έκπτωση? Αλλα αν πρέπει να το αγοράσεις ξανά θα πρέπει να πληρώσεις full price... Άρα χαμένος θα είσαι... Σωστά?

Δεν ξέρω. Προς το παρόν απάντησα στην... Τζέσικα ότι έκανε λάθος, το κινητό είναι αυτό που δεν ήρθε, όχι τα ακουστικά και ρώτησα αν μπορούν να μου στείλουν τη συσκευή που παρήγγειλα και όχι refund. Γιατί αυτή για κάποιον λόγο πίστευε ότι έπρεπε να έχει ακουστικά το κουτί με τις βίδες. Της έστειλα screenshot που δείχνει ότι τα ακουστικά είναι στον δρόμο και ότι θεωρητικά θα έπρεπε να είχα παραλάβει το κινητό. Θα έχει δρόμο η ιστορία δυστυχώς. Το καλό είναι αμέσως το δέχτηκαν.

Πραγματικά δεν ξέρω τι θα αντικρίσω όταν θα έρθει το πακέτο με τα ακουστικά. Μπορεί να έχει μέσα μόνο bubble wrap ή καρφιά. Εννοείται αυτή τη φορά ανοίγω με βίντεο. Επίσης δεν έχω καμία διάθεση να πληρώνω μεταφορικά και να μπω και μέσα για να τα στείλω πίσω, ενώ έχουν κάνει λάθος αυτοί.

Άσε που δεν πείθομαι πλέον ότι πρόκειται για λάθος με τόσες περιπτώσεις πλέον. Τι διάολο γίνεται φέτος; Αύξησε τις τιμές η Google και γίνανε τα Pixel είδος πολυτελείας; Αγοράζω από Amazon εδώ και 10φευγα χρόνια. Έχω πάρει κινητά, τάμπλετ, κάρτες γραφικών, πρώτη φορά μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.

Βάιε αν έχεις feedback από ανάλογες περιπτώσεις από το γκρουπ ενημέρωσέ μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Προς το παρόν απάντησα στην... Τζέσικα ότι έκανε λάθος, το κινητό είναι αυτό που δεν ήρθε, όχι τα ακουστικά και ρώτησα αν μπορούν να μου στείλουν τη συσκευή που παρήγγειλα και όχι refund. Γιατί αυτή για κάποιον λόγο πίστευε ότι έπρεπε να έχει ακουστικά το κουτί με τις βίδες. Της έστειλα screenshot που δείχνει ότι τα ακουστικά είναι στον δρόμο και ότι θεωρητικά θα έπρεπε να είχα παραλάβει το κινητό. Θα έχει δρόμο η ιστορία δυστυχώς. Το καλό είναι αμέσως το δέχτηκαν.
Πραγματικά δεν ξέρω τι θα αντικρίσω όταν θα έρθει το πακέτο με τα ακουστικά. Μπορεί να έχει μέσα μόνο bubble wrap ή καρφιά. Εννοείται αυτή τη φορά ανοίγω με βίντεο. Επίσης δεν έχω καμία διάθεση να πληρώνω μεταφορικά και να μπω και μέσα για να τα στείλω πίσω, ενώ έχουν κάνει λάθος αυτοί.
Άσε που δεν πείθομαι πλέον ότι πρόκειται για λάθος με τόσες περιπτώσεις πλέον. Τι διάολο γίνεται φέτος; Αύξησε τις τιμές η Google και γίνανε τα Pixel είδος πολυτελείας; Αγοράζω από Amazon εδώ και 10φευγα χρόνια. Έχω πάρει κινητά, τάμπλετ, κάρτες γραφικών, πρώτη φορά μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.
Βάιε αν έχεις feedback από ανάλογες περιπτώσεις από το γκρουπ ενημέρωσέ μας.
Είναι από ελληνικό group για Pixels στο Τelegram το screenshot. Δεν έχω Facebook κλπ για να δω αν γράφονται αντίστοιχες περιπτώσεις. Απλά ανέφερα εκεί τα περιστατικά και κάποιος ανέβασε την φωτό.

Σχετικό άσχετο. Έχει δοκιμάσει κάποιος με HDMI σε USB type C να το συνδέσει σε οθόνη. Τελικά λένε πως έχει ουσιαστικά HDMI output.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk


Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, baiosss said:

Είναι από ελληνικό group για Pixels στο Τelegram το screenshot. Δεν έχω Facebook κλπ για να δω αν γράφονται αντίστοιχες περιπτώσεις. Απλά ανέφερα εκεί τα περιστατικά και κάποιος ανέβασε την φωτό.

Σχετικό άσχετο. Έχει δοκιμάσει κάποιος με HDMI σε USB type C να το συνδέσει σε οθόνη. Τελικά λένε πως έχει ουσιαστικά HDMI output.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

 

Ναι εννοώ από όπου δεις ίνφο.

Δεν νομίζω να το δώσει ποτέ η Google αυτό επίσημα με το HDMI. Το έχει κόψει εδώ και χρόνια για να στηρίξει chromecast. Αυτό που διάβασα όμως είναι ότι αυτή τη φορά ίσως υπάρχει δυνατότητα με root να γίνει. Είχα πετύχει στο reddit κάτι σχετικό πριν μέρες, ψάξε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει κανεις claim για ρολοι; Παω να κανω και δεν εχει το amazon.de εκει που επιλεγεις απο που το αγορασες... (μονο το amazon.co.uk)... 

Καμια ιδεα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, doganos said:

Εχει κανει κανεις claim για ρολοι; Παω να κανω και δεν εχει το amazon.de εκει που επιλεγεις απο που το αγορασες... (μονο το amazon.co.uk)... 

Καμια ιδεα;

Eίσαι σίγουρος ότι μπήκες στη σωστή σελίδα; Μήπως μπήκες στην αγγλική; Κάθε χώρα έχει δική της σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι πολυ περιεργο.αυτο εγινε σε αγορες του p8p απο amazon 'η και σε αλλα προιοντα?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, doganos said:

Ποια είναι η σωστή σελίδα;

https://reward-promos.com/reward/launch2023/de-DE?fbclid=IwAR0lvjINAVHe_ga0Sygs5t6Pb6TbnqwS6_fmwwqogSb3c1-fC0_oi3yNBBI

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikolasn80 said:

επειδη ειναι πολυ περιεργο.αυτο εγινε σε αγορες του p8p απο amazon 'η και σε αλλα προιοντα?

Από παλιά είναι γνωστό ότι ότι περνάει από Ιταλία υπάρχει κίνδυνος να χαθεί.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, eddiedimitris said:

Παιδια Android auto ασύρματα με το αυτοκινητο εχετε καταφερει να συνδέσετε?

όχι αλλά θα πρέπει το αυτοκίνητο νομίζω να διαθέτει ασύρματο wifi ή αν έχεις μια μονάδα που να δέχεται κάτι τέτοιο.

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, guy_fawkes said:

όχι αλλά θα πρέπει το αυτοκίνητο νομίζω να διαθέτει ασύρματο wifi ή αν έχεις μια μονάδα που να δέχεται κάτι τέτοιο.

Εχει ασύρματο WiFi το iphone μεσω CarPlay παιζει αψογα,σε Android μονο με καλώδιο εχω καταφερει ρε γμτ και το εχω ψάξει αρκετα 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι ο παθών με το screenshot από το facebook. Πήγα στην αστυνομία και θα στείλω την αναφορά στο γερμανικό άμαζον (αλλά και εμένα από Ιταλία ήρθε). Μέσα στο πακέτό είχε μόνο ένα κουτί φορτιστή. Δε ξέρω αν αυτό υπάρχει σε όποιον παραλαμβάνει ή είναι το αντίστοιχο με βίδες και μοτεράκια.

Εκτός των άλλων, δε ξέρω τον λόγο, ενώ προσπαθώ να λύσω το θέμα, η amazon μου έκλεισε το business account για violation of terms!!!

Αν δε βγάλω άκρη, θα προχωρήσω σε κάτι με συνήγορο πολίτη κτλ και εφόσον βλέπω πως δεν είμαι μόνος, ίσως θα ήταν προτιμότερο να συμμετέχουμε περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδια, περιμενω το κινητο για Τριτη, παραγγελια απο Γερμανια αλλα ξεκινησε απο Ιταλια και εχω τρομαξει. Πρωτη φορα στο μεταξυ ειπα να παραγγειλω απο Αμαζον και ήδη έχω μπλέξει ψανοντας ατομο στη γερμανια να παραλαβει το ρολοι. Τωρα ανησυχω μην ερθει και αδειο το κουτι?

Τι φαση ολο αυτό? 

Μονο σε αποστολες στην Ελλαδα συμβαινει ή και σε άλλα κρατη?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, GiannisTS1 said:

Τι λετε ρε παιδια, περιμενω το κινητο για Τριτη, παραγγελια απο Γερμανια αλλα ξεκινησε απο Ιταλια και εχω τρομαξει. Πρωτη φορα στο μεταξυ ειπα να παραγγειλω απο Αμαζον και ήδη έχω μπλέξει ψανοντας ατομο στη γερμανια να παραλαβει το ρολοι. Τωρα ανησυχω μην ερθει και αδειο το κουτι?

Τι φαση ολο αυτό? 

Μονο σε αποστολες στην Ελλαδα συμβαινει ή και σε άλλα κρατη?

Και γω απο γερμανια παράγγειλα αλλα ήρθε κανονικά το κινητο, δεν ξερω αν πέρασε απο ιταλια. Τωρα το ρολοι εκανα την εγγραφή και εβαλα ελληνική  διέυθυνη, περιμενω να δω αν θα εγκρίνουν και θα στείλουν κατευθείαν εδω. 

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, GiannisTS1 said:

Τι λετε ρε παιδια, περιμενω το κινητο για Τριτη, παραγγελια απο Γερμανια αλλα ξεκινησε απο Ιταλια και εχω τρομαξει. Πρωτη φορα στο μεταξυ ειπα να παραγγειλω απο Αμαζον και ήδη έχω μπλέξει ψανοντας ατομο στη γερμανια να παραλαβει το ρολοι. Τωρα ανησυχω μην ερθει και αδειο το κουτι?

Τι φαση ολο αυτό? 

Μονο σε αποστολες στην Ελλαδα συμβαινει ή και σε άλλα κρατη?

Τι να πω. Δεν ξέρω. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό, αλλά βλέπω πλέον τέσσερις περιπτώσεις για Ελλάδα με τον φίλο παραπάνω. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο. Πέτυχα κάποιον (όχι Έλληνα) που του ήρθε ένα cd Rolling Stones (!!) αντί για το κινητό. Αν δεν ήταν Amazon δηλαδή θα έλεγα ότι πρόκειται για scam. Βέβαια κάποιος θα πει ότι η τέχνη είναι ανεκτίμητη και ίσως κοστίζει παραπάνω από ένα κινητό. Η φάση θυμίζει ιταλική σειρά τύπου Gomorrah, θα είχε η Καμόρα τον Τζουζέπε στην αποθήκη και έκλεψε κανένα φορτηγό με κινητά.

Τράβηξε βίντεο οπωσδήποτε για να είσαι σίγουρος. Υπάρχουν και παιδιά που παρέλαβαν κανονικά, οπότε η λογική λέει ότι οι πιθανότητες είναι μαζί σου.

10 ώρες πριν, panteluke said:

Καλησπέρα σας, είμαι ο παθών με το screenshot από το facebook. Πήγα στην αστυνομία και θα στείλω την αναφορά στο γερμανικό άμαζον (αλλά και εμένα από Ιταλία ήρθε). Μέσα στο πακέτό είχε μόνο ένα κουτί φορτιστή. Δε ξέρω αν αυτό υπάρχει σε όποιον παραλαμβάνει ή είναι το αντίστοιχο με βίδες και μοτεράκια.

Εκτός των άλλων, δε ξέρω τον λόγο, ενώ προσπαθώ να λύσω το θέμα, η amazon μου έκλεισε το business account για violation of terms!!!

Αν δε βγάλω άκρη, θα προχωρήσω σε κάτι με συνήγορο πολίτη κτλ και εφόσον βλέπω πως δεν είμαι μόνος, ίσως θα ήταν προτιμότερο να συμμετέχουμε περισσότεροι.

Όχι εμένα δεν είχε τίποτα πέρα από το κουτί με τις βίδες. Η χειρότερη περίπτωση είναι να λείπει μόνο κάτι γιατί είναι και πιο δύσκολο να το αποδείξεις.

Γενικά από ιταλικό amazon δεν είχα μεγάλη εμπειρία (ένα τάμπλετ είχα πάρει χωρίς πρόβλημα και κάτι ψιλοπράγματα), αλλά πλέον μακριά (τώρα θα μου πεις αν παραγγείλεις από άλλο και στο στείλουν από Ιταλία είναι το ίδιο). Είναι γελοίο να μην μιλάει κανείς τους αγγλικά και να είναι τόσο άχρηστοι. Προσωπικά έβγαλα μια κάποια άκρη προς το παρόν. Μου είχαν στείλει δύο ακριβώς ίδια email που έλεγαν ότι λυπούνται που ήρθε κάτι άλλο αντί για τα ακουστικά (και όχι το κινητό). Άφησα την αστική ευγένεια και ήμουν πιο επιθετικός και τελικά βρήκα έναν ακόμα στο chat και κατάλαβε. Έχω e-mail πλέον που να λέει ότι θα γίνει refund για το κινητό και έχει το πλήρες ποσό για το κινητό.

Απλώς πρέπει να μπω στη διαδικασία να το στείλω πίσω, δεν γίνεται να μου στείλουν εκ νέου τη συσκευή. Το θέμα είναι ότι αύριο θεωρητικά παραλαμβάνω και τα ακουστικά. Οπότε θα έχουμε νέο άγχος. Κανονικά θα έπρεπε να τους τα επιστρέψω και αυτά (αν είναι μέσα στο πακέτο βέβαια) γιατί εγώ τα πήρα ως μέρος του promo τζάμπα και όχι για να τα πληρώσω, αλλά μια που είναι κάτι που σκεφτόμουν να αγοράσω έτσι κι αλλιώς ίσως τα κρατήσω. Θα ενημερώσω για το Kinder έκπληξη.

Επίσης είπα στον Ινδό που μιλούσα χθες ότι θέλω να αποζημιώσουν τα χρήματα της αποστολής και μου είπε ναι, να τους στείλω την απόδειξη. Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία από επιστροφή σε Amazon με δική τους υπαιτιότητα;

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...