Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να απολογούμαστε που έχει τόση μεγάλη πέραση στην Ελλάδα η συγκεκριμένη εφαρμογή.
Αυτή μας αρέσει, αυτήν επιλέξαμε γούστο μας και καπέλο μας που λέει και η έκφραση... γιατί θα πρέπει να ακολουθούμε το τι ισχύει σε άλλες χώρες;

Νομίζω το πρόβλημα είναι ότι η εφαρμογή είναι χάλι σε όλες τις πλατφόρμες.
Δεν είναι ότι “διάλεξε” κανείς το Viber γιατί είναι απίστευτο.
Έβαλε πρώτο βίντεο κλήση, έδωσε Viber out δωρεάν για μήνες στην Ελλάδα, έλεγες WhatsApp και καταλάβαιναν what’s up, ε αυτά είναι τα βασικά που το καθιέρωσαν.
Δύσκολο να φύγει αυτό και το facebook από την Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν απολογούμαστε , ελπίζουμε μηπως τα διαβάσει ο Apple και πιέσει τον viber να το βελτιώσει (...)

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikos523 said:


Δύσκολο να φύγει αυτό και το facebook από την Ελλάδα.

Καλά το Facebook δεν είναι μόνο στην Ελλάδα. Έχει δισεκατομμύρια χρήστες παγκοσμίως. 

24 minutes ago, Antwny said:

Δεν απολογούμαστε , ελπίζουμε μηπως τα διαβάσει ο Apple και πιέσει τον viber να το βελτιώσει (...)

Πας στοίχημα ότι ή Apple δεν έχει ιδέα ότι υπάρχει εφαρμογή viber? 😉

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, koutsis said:

Καλά το Facebook δεν είναι μόνο στην Ελλάδα. Έχει δισεκατομμύρια χρήστες παγκοσμίως. 

Πας στοίχημα ότι ή Apple δεν έχει ιδέα ότι υπάρχει εφαρμογή viber? 😉

χαχαχα χαζός είμαι??

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Πας στοίχημα ότι ή Apple δεν έχει ιδέα ότι υπάρχει εφαρμογή viber?

Σίγουρα, απλά στις περισσότερες χώρες πλέον απευθύνεται σε μεγαλύτερες ηλικίες ή πολλοί απλά έχουν αποχωρήσει.
Ελλάδα και γενικά Βαλκάνια ας πούμε αν πεις δεν έχω ΦΒ σε κοιτάνε σαν εξωγήινο και δεν μπορούν να το συνειδητοποιήσουν.
Δυτική Ευρώπη και ΗΠΑ όχι μόνο δεν σε ρωτάει κανείς, αντίθετα αρκετοί το θεωρούν και αυτονόητο ότι δεν θα έχεις.
Είναι ριζωμένο στην κουλτούρα μας πλέον, τι να κάνουμε; Όπως οι κριντζοφωτό με καφέδες, λουλούδια, καλημέρες και καληνύχτες
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, nikos523 said:


Σίγουρα, απλά στις περισσότερες χώρες πλέον απευθύνεται σε μεγαλύτερες ηλικίες ή πολλοί απλά έχουν αποχωρήσει.
Ελλάδα και γενικά Βαλκάνια ας πούμε αν πεις δεν έχω ΦΒ σε κοιτάνε σαν εξωγήινο και δεν μπορούν να το συνειδητοποιήσουν.
Δυτική Ευρώπη και ΗΠΑ όχι μόνο δεν σε ρωτάει κανείς, αντίθετα αρκετοί το θεωρούν και αυτονόητο ότι δεν θα έχεις.
Είναι ριζωμένο στην κουλτούρα μας πλέον, τι να κάνουμε; Όπως οι κριντζοφωτό με καφέδες, λουλούδια, καλημέρες και καληνύχτες emoji28.png

Υπάρχει χώρα στον κόσμο που δεν έχει Facebook? 
Εγώ δεν έχω αλλά πιστεύω όλοι έχουν 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν έχει FB στην Αμερική που το βρήκατε; Σαν τρελλοί έχουν.

Viber από τότε που βγήκε με πολύ έντονη χρήση, ποτέ δεν είχα πρόβλημα, ποτέ δεν έχει κρεμάσει, πρόβλημα είχα μόνο με ειδοποιήσεις στο iOS και όχι μόνο στο Viber, πάθαινε κοκομπλόκο αν βρισκόσουν για λίγο σε σημείο χωρίς δίκτυο.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλημερα, εχετε θεμα με τις επαφες στο viber? 

ξαφνικα το πρωι μου εμφανιζει τους διαλογους χωρις τα ονοματα των επαφων, σα να μην εχω εχω καταλογο στο κινητο. το whatsapp δουλευει κανονικα, οι επαφες ειναι στη θεση τους και το viber εχει τις επαφες μεχρι το Κ περιπου, απο εκει και κατω δεν εχει τιποτα οποτε οσες επαφες εχω διαλογο με γραμμα απο Κ και κατω απλα δεν εμφανιζει ονομα. Καμια ιδεα? εκανα επανεκινηση αλλα τιποτα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το viber απο χθες μου τα εχει κανει τσουρεκια μου πεταει ειδοποιησεις οτι εχω μηνυμα καθε λεπτο με εχει τρελανει , και μολις παω να τις δω δεν εχω καθολου μηνυματα απο κανεναν ( με trollαρει), θελω πολυ να το σβησω αλλα το χρησιμοποιουν πολλες επαφες μου .

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

παιδες καλημερα, εχετε θεμα με τις επαφες στο viber? 

ξαφνικα το πρωι μου εμφανιζει τους διαλογους χωρις τα ονοματα των επαφων, σα να μην εχω εχω καταλογο στο κινητο. το whatsapp δουλευει κανονικα, οι επαφες ειναι στη θεση τους και το viber εχει τις επαφες μεχρι το Κ περιπου, απο εκει και κατω δεν εχει τιποτα οποτε οσες επαφες εχω διαλογο με γραμμα απο Κ και κατω απλα δεν εμφανιζει ονομα. Καμια ιδεα? εκανα επανεκινηση αλλα τιποτα

εμενα δουλευουν ολα κανονικα...ακομα και οι ειδοποιησεις, ναι πολυ παράξενο πραγμα (τσάμπα έβριζα την samsung για τα διάφορα προβλήματα)

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, arxontas2323 said:

εμενα δουλευουν ολα κανονικα...ακομα και οι ειδοποιησεις, ναι πολυ παράξενο πραγμα (τσάμπα έβριζα την samsung για τα διάφορα προβλήματα)

Κάποιο θέμα είναι του συγκεκριμένου server

Αφού οι υπόλοιποι δεν έχουμε πρόβλημα…

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

παιδες καλημερα, εχετε θεμα με τις επαφες στο viber? 

ξαφνικα το πρωι μου εμφανιζει τους διαλογους χωρις τα ονοματα των επαφων, σα να μην εχω εχω καταλογο στο κινητο. το whatsapp δουλευει κανονικα, οι επαφες ειναι στη θεση τους και το viber εχει τις επαφες μεχρι το Κ περιπου, απο εκει και κατω δεν εχει τιποτα οποτε οσες επαφες εχω διαλογο με γραμμα απο Κ και κατω απλα δεν εμφανιζει ονομα. Καμια ιδεα? εκανα επανεκινηση αλλα τιποτα

Έχω το ίδιο θέμα και νόμιζα πως φταίει η μετάβαση από android σε iOS. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το FB που λέτε παραπάνω, στην Ελλάδα το χρησιμοποιούν μόνο οι μεγαλύτερες ηλικίες. Η πιτσιρικαρια τους λες FB και γελάνε. Μόνο Instagram. 

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνουν θα έλεγα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, p_k said:

Και πολύ καλά κάνουν θα έλεγα.

Γιατί κανουν καλα? Oσον αφορά το facebook εγω το χρησιμοποιώ σχεδόν αποκλειστικά μιας κι εκει υπαρχουν πράγματα που δεν υπαρχουν πουθενά αλλού, π.χ. διάφορα groups που ασχολούνταi με metal μουσική, με σινεμά με video παιχνιδια κτλ. Εκεί γίνονται posts απο όλους και απο κατω γινεται συζήτηση. Στο instagram τι ακριβώς να κάνεις? Απλά βλέπεις φωτογραφίες απο διακοπές των γνωστών σου ή βλέπεις κ@λους από celebrities! Να μην μιλήσω για το facebook marketplace που ειναι το καλύτερο μέρος για αγοραπωλησίες!

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, koutsis said:

Γιατί κανουν καλα? Oσον αφορά το facebook εγω το χρησιμοποιώ σχεδόν αποκλειστικά μιας κι εκει υπαρχουν πράγματα που δεν υπαρχουν πουθενά αλλού, π.χ. διάφορα groups που ασχολούνταi με metal μουσική, με σινεμά με video παιχνιδια κτλ. Εκεί γίνονται posts απο όλους και απο κατω γινεται συζήτηση. Στο instagram τι ακριβώς να κάνεις? Απλά βλέπεις φωτογραφίες απο διακοπές των γνωστών σου ή βλέπεις κ@λους από celebrities!

Εσύ το χρησιμοποιείς με τον σωστό τρόπο, είσαι το ένα τοις εκατό των χρηστών.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, koutsis said:

Γιατί κανουν καλα? Oσον αφορά το facebook εγω το χρησιμοποιώ σχεδόν αποκλειστικά μιας κι εκει υπαρχουν πράγματα που δεν υπαρχουν πουθενά αλλού, π.χ. διάφορα groups που ασχολούνταi με metal μουσική, με σινεμά με video παιχνιδια κτλ. Εκεί γίνονται posts απο όλους και απο κατω γινεται συζήτηση. Στο instagram τι ακριβώς να κάνεις? Απλά βλέπεις φωτογραφίες απο διακοπές των γνωστών σου ή βλέπεις κ@λους από celebrities! Να μην μιλήσω για το facebook marketplace που ειναι το καλύτερο μέρος για αγοραπωλησίες!

Εσύ καλά τα λες, αλλά αυτό που τους ενδιαφέρει είναι το φλεξάρισμα...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, enterhere said:

Εσύ καλά τα λες, αλλά αυτό που τους ενδιαφέρει είναι το φλεξάρισμα...

Τι είναι το φλεξαρισμα;  🤔  sorry, είμαι και κάποιας ηλικίας...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, koutsis said:

Τι είναι το φλεξαρισμα;  🤔  sorry, είμαι και κάποιας ηλικίας...

Το να κάνει κάποιος φιγούρα 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κανουν καλα? Oσον αφορά το facebook εγω το χρησιμοποιώ σχεδόν αποκλειστικά μιας κι εκει υπαρχουν πράγματα που δεν υπαρχουν πουθενά αλλού, π.χ. διάφορα groups που ασχολούνταi με metal μουσική, με σινεμά με video παιχνιδια κτλ. Εκεί γίνονται posts απο όλους και απο κατω γινεται συζήτηση. Στο instagram τι ακριβώς να κάνεις? Απλά βλέπεις φωτογραφίες απο διακοπές των γνωστών σου ή βλέπεις κ@λους από celebrities! Να μην μιλήσω για το facebook marketplace που ειναι το καλύτερο μέρος για αγοραπωλησίες!

Μα ο μόνος λόγος που έμεινε αρκετός κόσμος στο ΦΒ αρκετά χρόνια πριν ήταν τα γκρουπς.
Ευτυχώς πλέον βέβαια ότι θες το βρίσκεις telegram.
Όπως και να χει, εγώ το έφερα σαν παράδειγμα για το Viber γιατί και αυτό πάντα χάλι ήταν σαν εφαρμογή, σαν πολιτική, στο θέμα ιδιωτικότητα κλπ, αλλά εφόσον καθιερώθηκε και αυτό οπως και το Viber δεν θα αλλάξει σύντομα.
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nikos523 said:


Μα ο μόνος λόγος που έμεινε αρκετός κόσμος στο ΦΒ αρκετά χρόνια πριν ήταν τα γκρουπς.
Ευτυχώς πλέον βέβαια ότι θες το βρίσκεις telegram.
Όπως και να χει, εγώ το έφερα σαν παράδειγμα για το Viber γιατί και αυτό πάντα χάλι ήταν σαν εφαρμογή, σαν πολιτική, στο θέμα ιδιωτικότητα κλπ, αλλά εφόσον καθιερώθηκε και αυτό οπως και το Viber δεν θα αλλάξει σύντομα.

Τι εννοείς ότι θες το βρίσκεις telegram? Εφαρμογή για μηνύματα δεν είναι αυτή; 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, koutsis said:

Τι εννοείς ότι θες το βρίσκεις telegram? Εφαρμογή για μηνύματα δεν είναι αυτή; 

Όχι μόνο. 

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

 

2 ώρες πριν, koutsis said:

Τι είναι το φλεξαρισμα;  🤔  sorry, είμαι και κάποιας ηλικίας...

 

1 hour ago, koutsis said:

Τι εννοείς ότι θες το βρίσκεις telegram? Εφαρμογή για μηνύματα δεν είναι αυτή; 

Μαλλον θέλεις εντατικά...😂

(φιλικά πάντα και εγώ είμαι κάποιας ηλικίας)

 

Edited by enterhere
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, enterhere said:

 

 

Μαλλον θέλεις εντατικά...😂

(φιλικά πάντα και εγώ είμαι κάποιας ηλικίας)

 

Ε τώρα το φλεξαρισμα από που προκύπτει ότι σημαίνει ότι κάνεις επίδειξη; επίσης το telegram ξέρω ότι είναι εφαρμογή μηνυμάτων, πως αντικαθιστά το Facebook δηλαδή;  

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, koutsis said:

Ε τώρα το φλεξαρισμα από που προκύπτει ότι σημαίνει ότι κάνεις επίδειξη; επίσης το telegram ξέρω ότι είναι εφαρμογή μηνυμάτων, πως αντικαθιστά το Facebook δηλαδή;  

Έχει απλά ομάδες που συζητάνε πράγματα που τους ενδιαφέρουν 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...