Jump to content

Προσφορά Vodafone CU αποκλειστικά για το MyPhone.gr!


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Με αφορμή την πρόσφατη μας συνάντηση του Myphone.gr στη Θεσσαλονίκη, η Vodafone ανακοίνωσε μια super προσφορά αποκλειστικά για όλους εσάς, το φανατικό κοινό του Myphone!

Ποια είναι αυτή; Μπορείτε, λοιπόν, να πάρετε ένα νέο CU νούμερο ή να μεταφέρετε το δικό σας νούμερο στο CU και να κερδίσετε unlimited data & λεπτά ομιλίας για 9 μήνες μόνο με 12 ευρώ το μήνα! Φυσικά έχετε ακόμη την επιλογή της νέας άυλης eSIM με την οποία δε θα χρειαστεί καν να αλλάξετε τη sim στο κινητό σας, αν δεν το θέλετε.

Εάν επιλέξετε να έρθετε στο CU με νέο νούμερο, κατά την παραγγελία σας στο QR code που βλέπετε στην οθόνη, συμπληρώστε στο πεδίο «Κουπόνι Προσφοράς» τη λέξη SMARTNEW. Εάν επιλέξετε να μεταφέρετε το δικό σας νούμερο στο CU, συμπληρώστε SMART. Μαζί με τη super προσφορά, εχετε ΕΞΤΡΑ δώρο Bluetooth Ακουστικά ή Bluetooth Speaker!

Τα κουπόνια αυτά θα είναι διαθέσιμα προς χρήση για τις επόμενες 10 ημέρες, οπότε… προλάβετε!

Δείτε περισσότερα στο https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/online

back to the Article

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αναφέρετε ότι η προσφορά έχει και λεπτά ομιλίας. Ποσά είναι αυτά; Ρωτάω γιατί στο link που παραθέσατε αναφέρει μόνο τα απεριόριστα data. Ευχαριστώ. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panoszavra said:

Καλημέρα! Αναφέρετε ότι η προσφορά έχει και λεπτά ομιλίας. Ποσά είναι αυτά; Ρωτάω γιατί στο link που παραθέσατε αναφέρει μόνο τα απεριόριστα data. Ευχαριστώ. 

Όπως αναφέρει το ποστ είναι απεριόριστα λεπτά και δεδομένα αρκεί να συμπληρώσετε στο πεδίο «Κουπόνι Προσφοράς» τη λέξη SMARTNEW για νέο αριθμό και αν επιλέξετε να μεταφέρετε το δικό σας νούμερο στο CU, συμπληρώστε SMART. 

Edited by AlexM2
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, panoszavra said:

Καλημέρα! Αναφέρετε ότι η προσφορά έχει και λεπτά ομιλίας. Ποσά είναι αυτά; Ρωτάω γιατί στο link που παραθέσατε αναφέρει μόνο τα απεριόριστα data. Ευχαριστώ. 

Όπως αναφέρει το ποστ είναι απεριόριστα λεπτά και δεδομένα αρκεί να συμπληρώσετε στο πεδίο «Κουπόνι Προσφοράς» τη λέξη SMARTNEW για νέο αριθμό και αν επιλέξετε να μεταφέρετε το δικό σας νούμερο στο CU, συμπληρώστε SMART. 

Ευχαριστώ για την διευκρίνιση !

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τι πρέπει να κάνω; 

Να πάω τον αριθμό, που έφερα προχθές, πίσω και μετά να τον φέρω ξανά; 

Όχι τόσο για την προσφορά, αλλά περισσότερο για το myphone... 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, kmpatra said:

μέχρι πότε ισχύει ακριβώς? Τρίτη 27 του μήνα?

Αυτό μπορεί να απαντηθεί με σιγουριά; 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μόλις έκανα παραγγελία με νέο αριθμό e-SIM να τη δοκιμάσω την vodafone, κατά την παραγγελία έβαλα κανονικά τον κωδικό και μου έγραψε και την προσφορά, ξέρουμε αν θα έπρεπε να φαίνεται στο επιβεβαιωτικό e-mail γιατί δεν φαίνεται.

Επίσης πως είναι η διαδικασία της e-SIM; Τη στέλνουν με e-mail, τη σκανάρουμε και τέλος;

Δεν νομίζω να μου στείλουν με κούριερ γιατί θα λείπω άρα θα πάει άκλαφτη.

Σχετικά με την προσφορά, προυποθέτει ανανέωση αξίας 12€ (10.9χ μετά φόρων) για την απόδοση της προσφοράς ή πρέπει να παραμείνουν ατόφια τα 12€ και η εφαρμογή της προσφοράς να φανταστώ γίνεται αυτόματα;

Link to comment
Share on other sites

https://ibb.co/42hG7pg
Ενώ χρησιμοποίησα τον κωδικό SMART για φορητότητα πήρα μόνο απεριόριστα δεδομένα. Σε επικοινωνία μου έδωσαν 200' λεπτά χρόνο ομιλίας  μέχρι να το εξετάσουν. 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

On 25/6/2023 at 5:45 ΜΜ, belial said:

https://ibb.co/42hG7pg
Ενώ χρησιμοποίησα τον κωδικό SMART για φορητότητα πήρα μόνο απεριόριστα δεδομένα. Σε επικοινωνία μου έδωσαν 200' λεπτά χρόνο ομιλίας  μέχρι να το εξετάσουν. 

Θα στο φτιάξου, το έφτιαξαν και σε εμενα.

On 24/6/2023 at 11:12 ΜΜ, user2163 said:

Επειδή μόλις έκανα παραγγελία με νέο αριθμό e-SIM να τη δοκιμάσω την vodafone, κατά την παραγγελία έβαλα κανονικά τον κωδικό και μου έγραψε και την προσφορά, ξέρουμε αν θα έπρεπε να φαίνεται στο επιβεβαιωτικό e-mail γιατί δεν φαίνεται.

Επίσης πως είναι η διαδικασία της e-SIM; Τη στέλνουν με e-mail, τη σκανάρουμε και τέλος;

Δεν νομίζω να μου στείλουν με κούριερ γιατί θα λείπω άρα θα πάει άκλαφτη.

Σχετικά με την προσφορά, προυποθέτει ανανέωση αξίας 12€ (10.9χ μετά φόρων) για την απόδοση της προσφοράς ή πρέπει να παραμείνουν ατόφια τα 12€ και η εφαρμογή της προσφοράς να φανταστώ γίνεται αυτόματα;

Αναφέρει κάρτα αξίας 12€, οπότε δε θέλει καθαρό υπόλοιπο 12€.

On 19/6/2023 at 10:01 ΜΜ, EllinikoNisi said:

Τώρα χωρίς τον κωδικό δίνουν ακουστικά δώρο. Εάν βάλουμε τον κωδικό χάνουμε τα ακουστικά?

Δίνουν και τα ακουστικά.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, kastorakos84 said:

Θα στο φτιάξου, το έφτιαξαν και σε εμενα.

σε πόσες ημέρες το έφτιαξαν; εμένα τίποτα ακόμα

14 ώρες πριν, kastorakos84 said:

Αναφέρει κάρτα αξίας 12€, οπότε δε θέλει καθαρό υπόλοιπο 12€.

Δίνουν και τα ακουστικά.

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, zzzzz said:

σε πόσες ημέρες το έφτιαξαν; εμένα τίποτα ακόμα

 

Εμένα από την Παρασκευή τώρα μου έφτιαξαν τους είχα στείλει Mail.

Δεν μου το εμφανίζει σαν πακέτο όμως , αν ξέρει κάποιος ας μου πει .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα τίποτα. Έχω πάρει 4 φορές τηλέφωνο. @cockroach Δεν το εμφανίζει σαν πακέτο απλά ισχύει για 9 μήνες και πρέπει να βάζεις 12€/ μήνα. Αυτόματα τραβάει το ποσό που έχει μείνει και σου δίνει απεριόριστα δεδομένα και ομιλία. 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά τα στέλνουνε χώρια; Εμένα δεν έχουν έρθει ακόμη.....

Επίσης , όταν έρθει η ημέρα να ανανεώσω, ποιο πακέτο επιλέγω; Δεν υπάρχει η επιλογή του συγκεκριμένου πακέτου της προσφοράς.....

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

 παρακάτω η απάντηση.

 

Η προσφορά δεν θα εμφανίζεται στα πακέτα στο My CU , αλλά κάθε μήνα που θα πραγματοποιείς ανανέωση των 12 ευρώ, θα έχεις για 9 μήνες την προσφορά με τα unlimited λεπτά και data.

15 ώρες πριν, belial said:

Εμένα ακόμα τίποτα. Έχω πάρει 4 φορές τηλέφωνο. @cockroach Δεν το εμφανίζει σαν πακέτο απλά ισχύει για 9 μήνες και πρέπει να βάζεις 12€/ μήνα. Αυτόματα τραβάει το ποσό που έχει μείνει και σου δίνει απεριόριστα δεδομένα και ομιλία. 

Στείλε email έτσι βρήκα άκρη .

Σίγουρα δεν θα μένουν τα χρήματα κάβα ;

Link to comment
Share on other sites

Τηλέφωνο δεν πήρε κάνεις. Αλλά μπήκα σήμερα στο mycu app και μου έβγαλε και απεριόριστη ομιλία. Τέλος καλό και εδώ. 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, fotisbasm_ said:

Βάζουμε 12€ ανανέωση ;;; ή θέλει παραπάνω λόγο π.χ. φόρο κινητής 

Πέφτει 10% φόρος . Όποτε από τα 12 θα μείνουν 10.8.

Πρέπει να βάλουμε 15 ευρώ την πρώτη φορά και μετά κάθε μήνα 12 μέχρι να φαγωθούνε τα ψιλά!

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, όσοι την παραγγείλατε και σας την έφερε ο courier πληρώστε 12ευρω;;;;; γιατί ξέρω ότι η σιμ είναι δωρεάν ή τα 12 ευρώ είναι για τον μήνα ενεργοποιήσεις του δωρεάν ίντερνετ κ ομιλίασ 

Ήρθε η courier σήμερα και μου είπε 12ε και μου φάνηκε περίεργο, δεν την παρέλαβα γιατί είχα βάλει το όνομα συζηγου κ έλειπε εκείνη την ώρα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fotisbasm_ said:

Να ρωτήσω, όσοι την παραγγείλατε και σας την έφερε ο courier πληρώστε 12ευρω;;;;; γιατί ξέρω ότι η σιμ είναι δωρεάν ή τα 12 ευρώ είναι για τον μήνα ενεργοποιήσεις του δωρεάν ίντερνετ κ ομιλίασ 

Ήρθε η courier σήμερα και μου είπε 12ε και μου φάνηκε περίεργο, δεν την παρέλαβα γιατί είχα βάλει το όνομα συζηγου κ έλειπε εκείνη την ώρα 

Τα 12€ είναι κάρτα ανανέωσης, συνήθως την "περνάει" η ομάδα της vodafone για να ενεργοποιηθεί η όποια προσφορά... 

Εάν είχε γίνει πληρωμή ηλεκτρονικά, με κάρτα, θα είχες και 5€ επιπλέον χρηματικό υπόλοιπο. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, andreasomageiras said:

Τα 12€ είναι κάρτα ανανέωσης, συνήθως την "περνάει" η ομάδα της vodafone για να ενεργοποιηθεί η όποια προσφορά... 

Εάν είχε γίνει πληρωμή ηλεκτρονικά, με κάρτα, θα είχες και 5€ επιπλέον χρηματικό υπόλοιπο. 

Και κάτι τελευταίο , είναι καρτοκινητο σωστά ; εάν δεν βάλω κάρτα έναν μήνα δεν θα εχω πρόβλημα ; 
δηλαδη δεν είναι υποχρεωτικό το 12ευρω κάθε μήνα 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...