Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν βαλεις χειροκινητα dns του adguard, δεν ειναι το ιδιο; πρεπει να το αγορασεις;

Καμία σχέση…. Εδώ μιλάμε για ολοκληρωμένο πρόγραμμα


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε ρε παιδιά κανένας που έχει αγοράσει την 8ρα έκδοση, θέματα με διαχείριση της Ραμ καθόλου;

Που ελπίζω όχι, απλώς επειδή στο S21U το σύστημα απ'τα 12gb μου δεσμεύει αρκετά... κάνω υποθέσεις.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε CSC Πολωνικό SEK,σας έχει έρθει η τελευταία ενημέρωση;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konstantine73 said:


Καμία σχέση…. Εδώ μιλάμε για ολοκληρωμένο πρόγραμμα


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Το οποίο θα καταναλώνει πόρους και θα έχει και κάποια επίπτωση στη μπαταρία.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panosfx said:

Όσοι βάλατε CSC Πολωνικό SEK,σας έχει έρθει η τελευταία ενημέρωση;

ουκρανικο ειναι και οχι δεν εχει ερθει ακόμα,αν βιάζεσαι κάνε αλλαγή σε eur,πάρε το update και μετα ξανά αλλαγή σε sek...ενας άλλος χρήστης έγραψε οτι χρησιμοποιει το thl και δουλεύει επίσης

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Leon_CP3 said:

Για πείτε ρε παιδιά κανένας που έχει αγοράσει την 8ρα έκδοση, θέματα με διαχείριση της Ραμ καθόλου;

Που ελπίζω όχι, απλώς επειδή στο S21U το σύστημα απ'τα 12gb μου δεσμεύει αρκετά... κάνω υποθέσεις.

Δε θα έχει θεμα. Εδώ κ με 6gb το s20fe η το s9 plus που έχω δεν έχουν θέμα. Θα έχει το 8αρι?κυρίως ψυχολογικοι είναι οι λόγοι να πάει κάποιος στα 12gb από τα 8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους , θα ήθελα να ρωτήσω πώς η φωτογραφίες που βγάζω με το κινητό συχρονίζονται με το λογαριασμό μου στο google photo ??

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, u5064247 said:

Καλησπέρα σε όλους , θα ήθελα να ρωτήσω πώς η φωτογραφίες που βγάζω με το κινητό συχρονίζονται με το λογαριασμό μου στο google photo ??

Αν θες το απενεργοποιεις στους συγχρονισμους της google 

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/WGbrRoykAKg

Drop test vs 14 pro max

 

 

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ilka71 said:

με πιάνει η ψυχή μου όταν βλέπω αυτά τα τεστ! δεν τα βλέπω πλέον emoji23.png

Τα ιδια παθαινω και εγω με δαυτον:

https://youtube.com/watch?v=JRSaU70-mRg&si=EnSIkaIECMiOmarE

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο θα καταναλώνει πόρους και θα έχει και κάποια επίπτωση στη μπαταρία.
Εντάξει τώρα?9b971540dea7f9215e1a075d6fff9dc3.jpg

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Konstantine73 said:

Εντάξει τώρα?9b971540dea7f9215e1a075d6fff9dc3.jpg

sent from my S21 FE 8/256
 

Ενταξει δε καίει. Αλλά γιατί να βάλεις πρόγραμμα ενώ μπορείς να το κάνεις από τις ρυθμίσεις του κινητού?

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δε καίει. Αλλά γιατί να βάλεις πρόγραμμα ενώ μπορείς να το κάνεις από τις ρυθμίσεις του κινητού?

Γιατί είναι ολόκληρη σουίτα φίλε δεν είναι μόνο το DNS… Μπλοκάρει και οποιαδήποτε διαφήμιση από τις εφαρμογές… Και πολλά άλλα μπες και ενημερώσου


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
c4bc15ad72ba035a947dc6ea2f43507b.jpg
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Konstantine73 said:


Γιατί είναι ολόκληρη σουίτα φίλε δεν είναι μόνο το DNS… Μπλοκάρει και οποιαδήποτε διαφήμιση από τις εφαρμογές… Και πολλά άλλα μπες και ενημερώσου


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
c4bc15ad72ba035a947dc6ea2f43507b.jpg

Μα κ με τη ρύθμιση μέσα από το κινητό κόβει τις διαφημίσεις από εφαρμογές. Οπότε άχρηστη η εφαρμογή 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τώρα?9b971540dea7f9215e1a075d6fff9dc3.jpg

sent from my S21 FE 8/256

Δηλαδή δεν τρέχει στο παρασκήνιο και δεν καταναλώνει; Αυτό δείχνει αυτό που ανέβασες; Οκ.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Andreaszel said:

Μα κ με τη ρύθμιση μέσα από το κινητό κόβει τις διαφημίσεις από εφαρμογές. Οπότε άχρηστη η εφαρμογή 

Δηλαδή απλά η ρύθμιση στο κινητό του personal dns που περιγράφεται σε παραπάνω post κόβει και τις διαφημίσεις από τις εφαρμογές;

Είναι σίγουρο αυτό;

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jimmis11 said:

Δηλαδή απλά η ρύθμιση στο κινητό του personal dns που περιγράφεται σε παραπάνω post κόβει και τις διαφημίσεις από τις εφαρμογές;

Είναι σίγουρο αυτό;

Ναι

Link to comment
Share on other sites

Μα κ με τη ρύθμιση μέσα από το κινητό κόβει τις διαφημίσεις από εφαρμογές. Οπότε άχρηστη η εφαρμογή 
Εντάξει ότι πεις

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Konstantine73 said:

Εντάξει ότι πεις emoji28.png

sent from my S21 FE 8/256
 

Και εγώ έχω την εφαρμογή αγορασμένη lifetime licence και σίγουρα έχει πολλές παραπάνω επιλογές φιλτραρίσματος. Για κόψιμο όμως στις διαφημίσεις και η αλλαγή απλά του dns server κάνει δουλειά. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω την εφαρμογή αγορασμένη lifetime licence και σίγουρα έχει πολλές παραπάνω επιλογές φιλτραρίσματος. Για κόψιμο όμως στις διαφημίσεις και η αλλαγή απλά του dns server κάνει δουλειά. 

Δοκίμασε στα γνωστά ελληνικά site να στριμαρεις κάποια ταινία η σειρά… Ότι dns Και να βάλεις θα σε πεθάνει στα pop up …ενώ με το adguard Δεν κουνιέται φύλλο….

Επίσης μια φορά μου χτύπησε ειδοποίηση ότι κάποιος θέλει να εισβάλει στο κινητό μου Και τον μπλοκάρει από μόνο του!


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Konstantine73 said:


Δοκίμασε στα γνωστά ελληνικά site να στριμαρεις κάποια ταινία η σειρά… Ότι dns Και να βάλεις θα σε πεθάνει στα pop up …ενώ με το adguard Δεν κουνιέται φύλλο….

Επίσης μια φορά μου χτύπησε ειδοποίηση ότι κάποιος θέλει να εισβάλει στο κινητό μου Και τον μπλοκάρει από μόνο του!


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Το ξέρω και δεν αντιλέγω. Αυτός όμως που θέλει χωρίς πολλά πολλά να μην έχει διαφημίσεις στην πλοήγηση και σε εφαρμογές -  παιχνίδια θα την κάνει τη δουλειά του αλλάζοντας dns. Μέχρι εκεί όμως. Η εφαρμογή AdGuard θέλει αρκετό ψάξιμο για να αξιοποιήσεις σε βάθος τις δυνατότητες της. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και το δικό μου s23 ultra...κάποια καθοδήγηση  με το θέμα κάμερας ρυθμίσεις εφαρμογές καλοδεχουμενη είναι.. 

Link to comment
Share on other sites

Ενα bug που έχω παρατηρήσει να γίνεται είναι ότι κατά την εμφάνιση των πρόσφατων εφαρμογών απουσιάζουν οι "γύρω γύρω" επιλογές. 

Όχι πάντα και μπορεί να είναι συνεχόμενες φορές! 

Εκτός και αν δεν είναι bug αλλά κάτι άλλο που δεν ξέρω! 

Screenshot_20230309_193329_One UI Home.jpg

Screenshot_20230309_193117_One UI Home.jpg

Edited by petpapoy
Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...