Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

35 minutes ago, margianniss said:

Εξαιρετικές φαίνονται και οι 3.Αν δεν μείνω ευχαριστημένος από την spigen θα πάω σε μια από αυτές.

Το μόνο που θα σε χαλάσει πιστεύω είναι το ξε κούμπωμα. 

Κατά τα άλλα είναι σούπερ. 

Δυνατό κράτημα και κινητού και αεραγωγού.(τουλάχιστον στο δικό μου σαράβαλο αυτοκίνητο 😂

https://photos.app.goo.gl/MnezTShtE6bjUezeA

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο συνδυασμός του 23 με το ρολόι της φέτος είναι τρομερός. Το τηλέφωνο άψογο το ρολόι 3 μέρες γεμάτες και κανένα πρόβλημα είτε σε κλήσεις είτε σε σβελταδα. Θα είναι πολύ καλός συνδυασμός για χρόνια. Με το που χτυπάει το τηλέφωνο αμέσως στο ρολόι εμφανίζεται η κλήση και τα στοιχεία του καλούντος. Η δε σβελταδα του είναι το κάτι άλλο. Πραγματικά είναι η καλύτερη ναυαρχίδα και πραγματικά το ρολόι είναι το καλύτερο σε smart λειτουργίες.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, costsa41 said:

Πάντως ο συνδυασμός του 23 με το ρολόι της φέτος είναι τρομερός. Το τηλέφωνο άψογο το ρολόι 3 μέρες γεμάτες και κανένα πρόβλημα είτε σε κλήσεις είτε σε σβελταδα. Θα είναι πολύ καλός συνδυασμός για χρόνια. Με το που χτυπάει το τηλέφωνο αμέσως στο ρολόι εμφανίζεται η κλήση και τα στοιχεία του καλούντος. Η δε σβελταδα του είναι το κάτι άλλο. Πραγματικά είναι η καλύτερη ναυαρχίδα και πραγματικά το ρολόι είναι το καλύτερο σε smart λειτουργίες.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Εγώ 3 μέρες δεν βγάζω. 2,5 με το ζόρι. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

Πάντως ο συνδυασμός του 23 με το ρολόι της φέτος είναι τρομερός. Το τηλέφωνο άψογο το ρολόι 3 μέρες γεμάτες και κανένα πρόβλημα είτε σε κλήσεις είτε σε σβελταδα. Θα είναι πολύ καλός συνδυασμός για χρόνια. Με το που χτυπάει το τηλέφωνο αμέσως στο ρολόι εμφανίζεται η κλήση και τα στοιχεία του καλούντος. Η δε σβελταδα του είναι το κάτι άλλο. Πραγματικά είναι η καλύτερη ναυαρχίδα και πραγματικά το ρολόι είναι το καλύτερο σε smart λειτουργίες.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Για ποιο ρολόι λες? Με ενδιαφέρει και με εμένα κάτι με καλή αυτονομία γιατί το Apple Watch ήθελε κάθε 1-1,5 μέρα φόρτιση

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος να μας πει εμπεριστατωμένη άποψη για το πώς δουλεύει το δακτυλικό με το whitestone dome?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dark_Lord said:

Υπάρχει κάποιος να μας πει εμπεριστατωμένη άποψη για το πώς δουλεύει το δακτυλικό με το whitestone dome?

Θα βρω μια συσκευή να ανεβάσω ένα βίντεο για να δείτε ότι δουλεύει μια χαρά. 

Λίγο πίεση παραπάνω και οκ. 

Βάζοντας όλα τα θέματα στην ζυγαριά, γέρνει προς το dome. 

Είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Το pro ίσως βγάζει 3 μέρες...το 5 non pro 44mm που έχω βγάζει σχεδόν 2μερες ΟΛΑ όμως ανοιχτά και καρδιακοί παλμοί real time

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου,

εγκατέστησα και εγω το τζαμακι ασφαλείας της whitestone dome στο κινητο μου, πρωτη φορά τα κατάφερα με την δεύτερη, κανένα πρόβλημα με το δαχτυλικό αποτύπωμα. Αν βλέπεις κάποια καθυστέρηση ξαναπέρασε το και θα είσαι οκ, το συνιστά και η εταιρεία.

5 ώρες πριν, margianniss said:

Χρησιμοποιεί κάποιος βάση αυτοκινήτου από αυτές που μπαίνουν στον αεραγωγό ή σε παρμπριζ-ταμπλό να προτείνει κάποια για το κινητό? Δοκίμασα μια από πλαίσιο αλλά ήταν μικρή για το κινητό μας σε πλάτος.Αυτές με το μαγνήτη κάνουν τίποτα ή με το παραμικρό θα σκάσει στο χαλακι?

Καλησπέρα φίλε μου, έχω δοκιμάσει πολλές βάσεις αυτοκινήτου και όλες ειχαν τραγική κατάληξη. Για ένα κινητό σαν το s23 ultra που ειναι βαρυ και μεγαλο είναι δύσκολο να βρεις κάτι αξιόπιστο, στιβαρο και ασφαλές.

Μετα απο πολλες δοκιμες βρήκα μια που ταιριάζει γάντι.

Η μόνη προυπόθεση να έχεις κυκλικό αεραγωγό.

Δες το link παρακατώ.

https://www.skroutz.gr/s/39608072/Baseus-Βάση-Κινητού-Αυτοκινήτου-Metal-Age-II-με-Ρυθμιζόμενα-Άγκιστρα-Μαύρη-SUJS030001.html

Προσοχή στην τοποθέτηση, στις φωτο δείχνουν τοποθέτηση με τα άγκιστρα πανω κάτω, είναι λάθος, πρέπει να τοποθετήθουν δεξιά και αριστερά.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο ρολόι λες? Με ενδιαφέρει και με εμένα κάτι με καλή αυτονομία γιατί το Apple Watch ήθελε κάθε 1-1,5 μέρα φόρτιση
Το 5 pro. Όλα ανοιχτά και σύνδεση με τηλέφωνο 24 ώρες. Το φορτίζω στο 20% άρα μπορεί να βγάλει και παραπάνω.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, costsa41 said:

Το 5 pro. Όλα ανοιχτά και σύνδεση με τηλέφωνο 24 ώρες. Το φορτίζω στο 20% άρα μπορεί να βγάλει και παραπάνω.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ροχαλητό έχεις ον; όλα τα άλλα; παρακολούθηση άσκησης, τοποθεσία, παλμοί 24/7, άγχος 24/7;

Link to comment
Share on other sites

Όσο κατάφερα με ένα χέρι να τραβάω βίντεο και με ένα να ξε κλειδώνω.. 

Whidestone dome glass. 

https://photos.app.goo.gl/bdWbaym4Hg7uQ7Sy6

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ροχαλητό έχεις ον; όλα τα άλλα; παρακολούθηση άσκησης, τοποθεσία, παλμοί 24/7, άγχος 24/7;
Πάντα όλα ανοιχτά!! Πάντα θέλω να έχουν το μέγιστο που μπορούν να μου προσφέρουν οι συσκευές μου. Δε με απασχολεί η μπαταρία τους γι αυτό. Και ναι βγάζει άνετα τρεις μέρες στο 20%

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Phil78 said:

Καλησπέρα φίλε μου,

εγκατέστησα και εγω το τζαμακι ασφαλείας της whitestone dome στο κινητο μου, πρωτη φορά τα κατάφερα με την δεύτερη, κανένα πρόβλημα με το δαχτυλικό αποτύπωμα. Αν βλέπεις κάποια καθυστέρηση ξαναπέρασε το και θα είσαι οκ, το συνιστά και η εταιρεία.

Καλησπέρα φίλε μου, έχω δοκιμάσει πολλές βάσεις αυτοκινήτου και όλες ειχαν τραγική κατάληξη. Για ένα κινητό σαν το s23 ultra που ειναι βαρυ και μεγαλο είναι δύσκολο να βρεις κάτι αξιόπιστο, στιβαρο και ασφαλές.

Μετα απο πολλες δοκιμες βρήκα μια που ταιριάζει γάντι.

Η μόνη προυπόθεση να έχεις κυκλικό αεραγωγό.

Δες το link παρακατώ.

https://www.skroutz.gr/s/39608072/Baseus-Βάση-Κινητού-Αυτοκινήτου-Metal-Age-II-με-Ρυθμιζόμενα-Άγκιστρα-Μαύρη-SUJS030001.html

Προσοχή στην τοποθέτηση, στις φωτο δείχνουν τοποθέτηση με τα άγκιστρα πανω κάτω, είναι λάθος, πρέπει να τοποθετήθουν δεξιά και αριστερά.

Καλή συνέχεια.

Δυστυχως δεν εχω στρογγυλους αεραγωγους

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, costsa41 said:

Πάντα όλα ανοιχτά!! Πάντα θέλω να έχουν το μέγιστο που μπορούν να μου προσφέρουν οι συσκευές μου. Δε με απασχολεί η μπαταρία τους γι αυτό. Και ναι βγάζει άνετα τρεις μέρες στο 20%

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ωραίος. Και εγώ σκέφτομαι για το ροχαλητό αλλά νομίζω κάνει κακό και στη μπαταρία του κινητού μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα!! Σήμερα παρέλαβα κ εγώ το τέρας από κωτσοβολο τσέκαρα για τυχόν το πρόβλημα που λένε για τις φυσαλίδες δεν είδα κάτι, πάντως κ στον κωτσοβολο που το συζήτησα μου είπαν εάν κάτι δε μου αρέσει εφόσον το ανοίξω να το πάω να το δουν κ να μου το αλλάξουν. Το βράδυ θα ξεκινήσει στήσιμο. Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα να στήνεις ένα νέο  τηλέφωνο από την αρχή. Μια ερώτηση μόνο υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή κ με πληρωμή δε με πειράζει που να σταματάει τις διαφημίσεις κ τ αναδυόμενα παράθυρα από τα site και τις εφαρμογες; τύπου ad block που να κάνει δουλειά. Χρησιμοποιώ google chrome για πλοήγηση. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα!! Σήμερα παρέλαβα κ εγώ το τέρας από κωτσοβολο τσέκαρα για τυχόν το πρόβλημα που λένε για τις φυσαλίδες δεν είδα κάτι, πάντως κ στον κωτσοβολο που το συζήτησα μου είπαν εάν κάτι δε μου αρέσει εφόσον το ανοίξω να το πάω να το δουν κ να μου το αλλάξουν. Το βράδυ θα ξεκινήσει στήσιμο. Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα να στήνεις ένα νέο  τηλέφωνο από την αρχή. Μια ερώτηση μόνο υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή κ με πληρωμή δε με πειράζει που να σταματάει τις διαφημίσεις κ τ αναδυόμενα παράθυρα από τα site και τις εφαρμογες; τύπου ad block που να κάνει δουλειά. Χρησιμοποιώ google chrome για πλοήγηση. 
Disconnect pro for Samsung. Googlαρε το. Ότι καλύτερο υπάρχει σε AdBlock

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Disconnect pro for Samsung. Googlαρε το. Ότι καλύτερο υπάρχει σε AdBlock

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εμένα μου βγάζει ότι δεν είναι διαθέσιμη επειδή έχει φτιαχτεί για παλαιότερη έκδοση αντροιντ.

Και μιας και το έφερε η κουβέντα, ποιά εναλλακτική του good lock χρησιμοποιείτε?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Disconnect pro for Samsung. Googlαρε το. Ότι καλύτερο υπάρχει σε AdBlock

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Από google store ή samsung store; 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, theo7ashm said:

Καλησπέρα στην ομάδα!! Σήμερα παρέλαβα κ εγώ το τέρας από κωτσοβολο τσέκαρα για τυχόν το πρόβλημα που λένε για τις φυσαλίδες δεν είδα κάτι, πάντως κ στον κωτσοβολο που το συζήτησα μου είπαν εάν κάτι δε μου αρέσει εφόσον το ανοίξω να το πάω να το δουν κ να μου το αλλάξουν. Το βράδυ θα ξεκινήσει στήσιμο. Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα να στήνεις ένα νέο  τηλέφωνο από την αρχή. Μια ερώτηση μόνο υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή κ με πληρωμή δε με πειράζει που να σταματάει τις διαφημίσεις κ τ αναδυόμενα παράθυρα από τα site και τις εφαρμογες; τύπου ad block που να κάνει δουλειά. Χρησιμοποιώ google chrome για πλοήγηση. 

Δεν χρειάζεται καμία εφαρμογή. Πήγαινε απλά και βάλε private dns server τη διεύθυνση dns.adguard.com και καθάρισες από διαφημίσεις παντού, ίντερνετ, σε εφαρμογές και παιχνίδια εκτός βέβαια από youtube. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2023 at 8:53 ΠΜ, Dark_Lord said:

Όσα γράφεις αδερφέ δείχνουν το πόσο διαφορετική χρήση κάνει ο καθένας στο κινητό του...

Ως προς το κουτί, είναι τακτική όλων των εταιρειών και σίγουρα τα παλιά κουτιά δείχνουν ότι πήρες κάτι ακριβό, ωστόσο δεν είναι το περιτύλιγμα που μετράει. Και αν μετράει για κάποιους από εμάς, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.

Το πενάκι όντως φαίνεται πιο φτηνιάρικο ακόμα και από του note 4, όμως υπάρχουν παράμετροι όπως μείωση βάρους, μείωση όγκου, recycled plastics κ.λπ. Πάντως η αντοχή του δεν υπολείπεται καθόλου και σίγουρα σε δυνατότητες είναι έτη φωτός μακριά.

Ως προς τους αισθητήρες κ.λπ. τα είπε και ο φίλος. Θέλουν να πουλήσουν ρολόγια..επίσης το note 8 είχε 2 φακούς και όχι 5 που έχει το s23u...κάπου πρέπει να χωρέσουν..Κάθε σχολική μονάδα σήμερα πρέπει να έχει ένα οξύμετρο, το οποίο είναι πιο αξιόπιστο από τους αισθητήρες των φορητών συσκευών.

Σίγουρα ο καθένας μας κάνει διαφορετική χρήση και δεν τίθεται κουβέντα περι αυτού, αλλά όταν μειώνονται τα hardware capabilities(ant+, health metrics etc) εκεί κάτι γίνεται. Όπως είπε και ο @pipinos1976, ναι μεν έχει snapdragon 8gen2 που με 1 πυρήνα μόνο βγάζει παραπάνω απόδοση απ ότι Multicore το note 4 για παράδειγμα, αλλά αυτό είναι δεδομένο της εποχής, το αν θα υποστηρίζει health metrics κτλπ, είναι κάτι που είναι επιπλέον feature. Για τα health metrics στην προκειμένη, Ναι το καταλαβαίνω για τα ρολόγια, αλλά καλώς η κακώς πλέον αν δεν έχεις το smartwatch δεν έχεις καθόλου την επιλογή να μετρήσεις παλμούς ή οξυγόνο, Θα πρέπει να έχεις οπωσδήποτε κάποιου είδους tracker φορεμένο πάνω σου. 

Έχω βαρεθεί την πιπίλα με το recycled plastics κτλπ ώστε να δικαιολογηθεί το cost cutting και να σου πουλήσουν οικολογική συνείδηση οπότε και να πάρεις το προϊόν πιο ακριβά. Ο καθένας από εδώ μέσα έχει αλλάξει 10 μεμβράνες οθόνης τη πρώτη εβδομάδα για να βρεί αυτή που του κάθεται καλύτερα, εκεί δεν τις απασχολεί τις εταιρείες η οικολογική συνείδηση, αλλά για το αν θα έχει παραπάνω χαρτί και φορτιστή μέσα η συσκευασία...  Χάρτινα καλαμάκια με πλαστικό περιτύλιγμα, αυτή είναι η οικολογική συνείδηση των εταιριών και αυτών που κυβερνούν και βγάζουν τους οικολογικούς νόμους αλλά παρ όλα αυτά εμείς βλέπουμε φαντάσματα και βρυκόλακες..

 

  

5 ώρες πριν, nasosvasedis said:

Ωραίος. Και εγώ σκέφτομαι για το ροχαλητό αλλά νομίζω κάνει κακό και στη μπαταρία του κινητού μαζί...

Καταναλώνει και μπαταρία απ το κινητό γιατί χρησιμοποιεί το μικρόφωνό του, ειδικά αν σε πιάσει να ροχαλίζεις το κραταει ενεργό όλη την ώρα και κάνει την καταγραφή(αρα δεν μπορεί να πέσει σε deep sleep η συσκευή)

Από μπαταρία και εγώ με το 5 pro όλα ανοιχτά(continuous hr, ροχαλητά, οξυγόνα κτλπ) πάει για 2,5 με 3 μέρες. Δεν είναι garmin, αλλά ok.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, OverClocker said:

Σίγουρα ο καθένας μας κάνει διαφορετική χρήση και δεν τίθεται κουβέντα περι αυτού, αλλά όταν μειώνονται τα hardware capabilities(ant+, health metrics etc) εκεί κάτι γίνεται. Όπως είπε και ο @pipinos1976, ναι μεν έχει snapdragon 8gen2 που με 1 πυρήνα μόνο βγάζει παραπάνω απόδοση απ ότι Multicore το note 4 για παράδειγμα, αλλά αυτό είναι δεδομένο της εποχής, το αν θα υποστηρίζει health metrics κτλπ, είναι κάτι που είναι επιπλέον feature. Για τα health metrics στην προκειμένη, Ναι το καταλαβαίνω για τα ρολόγια, αλλά καλώς η κακώς πλέον αν δεν έχεις το smartwatch δεν έχεις καθόλου την επιλογή να μετρήσεις παλμούς ή οξυγόνο, Θα πρέπει να έχεις οπωσδήποτε κάποιου είδους tracker φορεμένο πάνω σου. 

Έχω βαρεθεί την πιπίλα με το recycled plastics κτλπ ώστε να δικαιολογηθεί το cost cutting και να σου πουλήσουν οικολογική συνείδηση οπότε και να πάρεις το προϊόν πιο ακριβά. Ο καθένας από εδώ μέσα έχει αλλάξει 10 μεμβράνες οθόνης τη πρώτη εβδομάδα για να βρεί αυτή που του κάθεται καλύτερα, εκεί δεν τις απασχολεί τις εταιρείες η οικολογική συνείδηση, αλλά για το αν θα έχει παραπάνω χαρτί και φορτιστή μέσα η συσκευασία...  Χάρτινα καλαμάκια με πλαστικό περιτύλιγμα, αυτή είναι η οικολογική συνείδηση των εταιριών και αυτών που κυβερνούν και βγάζουν τους οικολογικούς νόμους αλλά παρ όλα αυτά εμείς βλέπουμε φαντάσματα και βρυκόλακες..

 

  

Καταναλώνει και μπαταρία απ το κινητό γιατί χρησιμοποιεί το μικρόφωνό του, ειδικά αν σε πιάσει να ροχαλίζεις το κραταει ενεργό όλη την ώρα και κάνει την καταγραφή(αρα δεν μπορεί να πέσει σε deep sleep η συσκευή)

Από μπαταρία και εγώ με το 5 pro όλα ανοιχτά(continuous hr, ροχαλητά, οξυγόνα κτλπ) πάει για 2,5 με 3 μέρες. Δεν είναι garmin, αλλά ok.

δεν υπάρχει οικολογική συνείδηση όταν μιλάμε για εταιρείες και κέρδος. Είναι σαν inside joke μεταξύ των εταιρειών και των καταναλωτών. Επίσης ξέρουν πολύ καλα΄γιατί κόβουν hardware features από τις ναυαρχίδες. Γιατί ξέρουν ότι συνήθως αυτοί θα σκάσουν λεφτά για ρολόγια, trackers, μεγαλύτερη έκδοση χωρητικότητας, συνδρομές σε spotify κ.λπ.

Το να μιλάμε πάντως για ξεσηκωμό των καταναλωτών για κόψιμο hardware οταν η apple κατέλαβε 8 από τις 10 θέσεις στις top πωλήσεις κινητών το 2022 είναι οξύμωρο. Τις άλλες δύο τις κατέλαβε h samsung με δύο μοντέλα της σειράς Α και μάλιστα low range... Τι να λέμε τώρα για features. το πιο ανάπηρο λειτουργικό από άποψης features και πουλάει σαν τρελό....ποιός καταναλωτής να ξεσηκωθεί?

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, vastegial_74 said:

Δεν χρειάζεται καμία εφαρμογή. Πήγαινε απλά και βάλε private dns server τη διεύθυνση dns.adguard.com και καθάρισες από διαφημίσεις παντού, ίντερνετ, σε εφαρμογές και παιχνίδια εκτός βέβαια από youtube. 

Εάν δε σου είναι κόπος μπορείς να μου πεις λίγο την διαδικασία τι κάνω κ πως 

Link to comment
Share on other sites

Εάν δε σου είναι κόπος μπορείς να μου πεις λίγο την διαδικασία τι κάνω κ πως 
Ρυθμισεις -> Συνδεσεις -> Περισσοτερες ρυθμισεις συνδεσης -> Προσωπικο DNS
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, theo7ashm said:

Εάν δε σου είναι κόπος μπορείς να μου πεις λίγο την διαδικασία τι κάνω κ πως 

Ρυθμίσεις, connections, more connection settings, privet DNS και επιλέγεις privet DNS provider hostname και γράφεις αυτό που ανέφερα πιο πάνω dns.adguard.com κάνεις save και τέλος. Πιο εύκολο δεν γίνεται. 

 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

έχεις παρατηρήσει καθυστέρηση στην ταχύτητα πλοήγησης?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...