Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Παργματικά ένιωσα αηδία με αυτά που είδα στο ρεπορτάζ. Είναι απαράδεκτο να μην γίνεται κανένας έλεγχος σε κανένα στάδιο της διαδικασίας!

Το στρώμα νερού για μένα δεν είναι εναλακτική λύση. Έχω κοιμηθεί σε ένα τέτοιο σε ξενοδοχείο στο Λονδίνο, πολύ χάλια η αίσθηση. Είναι όπως το περιγράφει ο Aisopos.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γιατί το στρώμα νερού να είναι καλύτερο δηλαδή?

Και ποιός μου εγγυάται πως δεν θα αναπτυχθεί κανένα πιράνχα και την νύχτα να μου δαγκώσει τον ποπό!!??

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το στρώμα νερού να είναι καλύτερο δηλαδή?

Και ποιός μου εγγυάται πως δεν θα αναπτυχθεί κανένα πιράνχα και την νύχτα να μου δαγκώσει τον ποπό!!??

 

:w00t: :lol: :rotfl: :up:

 

αχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα :lol:

Link to comment
Share on other sites

edeikse 2 prospektous,to ena itan ideal strom,kai to allo mediastrom.i moni lysi einai diladi ti?na paroume coco-mat(400 evrw strwma) epeidi exoun fermouar kai vlepeis mesa??simera se aytes tis etairies prepei na egine tis poyt@@n@@s
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη...αλλά γιατί κανείς δεν είπε και την εναλλακτική του κρεββατιού με καρφιά;;; :confused: :worry: :lol: :lol: :lol: η απόλυτη διαφάνια :p ούτε να κάθεσαι να σκέφτεσαι τι έχει και τι ΔΕΝ έχει το στρώμα σου :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Pantos den ine oles i eteries idies,otan pira stroma tis Coco Mat ipirxe ena to digma pou eblepes ti iparxei mesa ke etsi den agorazis me prospektous ktl.

Den ine ola tis coco mat me fermouar eno exis tin dinatotita na dosis paraggelia me dikes sou diastasis.

Gia tin Ideal strom ke tin Mediastrom den to perimena giati ine apo tis pio gnostes...

Link to comment
Share on other sites

Pantos den ine oles i eteries idies,otan pira stroma tis Coco Mat ipirxe ena to digma pou eblepes ti iparxei mesa ke etsi den agorazis me prospektous ktl.

Den ine ola tis coco mat me fermouar eno exis tin dinatotita na dosis paraggelia me dikes sou diastasis.

Gia tin Ideal strom ke tin Mediastrom den to perimena giati ine apo tis pio gnostes...

 

Δηλαδη να ηταν το δειγμα φτιαγμενο απο αριστα υλικα το αποκλειουμε? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, ήμαρτον! Δηλαδή 10-15 εκατομμύρια στρώματα στην ελλάδα είναι φτιαγμένα στην χωματερή; Πρώτη φορά στην ζωή σας είδατε πως είναι ένα στρώμα από μέσα; Τι περιμένατε να βάζουν μέσα; Γούνες "Χουντάλας"; :wacko:

Ότι πληρώνεις παίρνεις.

Αυτό που έβλεπα σήμερα στις ειδήσεις ήταν για γέλια. Όλοι ξυλώναν τα στρώματά τους κι εκεί που "έπεφταν από τα σύννεφα" για το περιεχόμενο του στρώματος που έβλεπαν, ξαφνικά θυμόταν ότι έχουν και μια αλλεργία.

Δεν λέω ότι μoυ άρεσε το θέαμα με το ματωμένο σεντόνι, αλλά αφού δεν υπάρχει κανένας έλεγχος τι να πει κανείς;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, ήμαρτον! Δηλαδή 10-15 εκατομμύρια στρώματα στην ελλάδα είναι φτιαγμένα στην χωματερή; Πρώτη φορά στην ζωή σας είδατε πως είναι ένα στρώμα από μέσα; Τι περιμένατε να βάζουν μέσα; Γούνες "Χουντάλας"; :wacko:

Ότι πληρώνεις παίρνεις.

Αυτό που έβλεπα σήμερα στις ειδήσεις ήταν για γέλια. Όλοι ξυλώναν τα στρώματά τους κι εκεί που "έπεφταν από τα σύννεφα" για το περιεχόμενο του στρώματος που έβλεπαν, ξαφνικά θυμόταν ότι έχουν και μια αλλεργία.

Δεν λέω ότι μoυ άρεσε το θέαμα με το ματωμένο σεντόνι, αλλά αφού δεν υπάρχει κανένας έλεγχος τι να πει κανείς;

 

Οταν οι μεγαλυτερες εταιριες τα φτιαχνουν στη χωματερη φαντασου οι μικροτερες. Οποτε ναι τα περισσοτερα στρωματα ειναι απο τη χωματερη,νοσοκομειο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι ειληκρινής η τελευταία εκπομπή με τα στρώματα με σόκαρε παρόλο που πάνω κάτω γνωριζα για την βρωμιά που βρίσκεται στο εσωτερικό του στρώματος αλλά περισσότερο με σόκαρε το ματωμένο σεντόνι που είδα. Μα καλά αυτό το στώμα που θα φτιαχτεί μα αυτό το σεντόνι δεν μπορεί να δημιουργήσει σοβαρές ασθένειες; Ειδικά όταν το αίμα αυτό είναι κάποιου άρρωστου ανθρώπου; Μα καλά δεν σέβονται τίποτα πια; Ολα στον βωμό του χρήματος ακόμα και η ανθρώπινη ζωη; Ένα έχω να πω ΑΙΣΧΟΣ!!

Εις τον αφρό της θάλασσας ο Μπούς κοιμάται

σας παρακαλώ έσας κύματα στον πάτο να τον πάτε!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζουν μέσα στα στρώματα βαμβάκι ;

Οι αγρότες ανά την Ελλάδα έχουν τεράστιες ποσότητες αδιάθετες.

Ξέρω δεν το κάνουν λόγο κόστους

 

αλλά επειδή όλα στην οικονομία είναι μια μεγάλη αλυσίδα αν ο αγρότης πουλούσε το βαμβάκι του θα είχε χρήματα, οπότε σαν καταναλωτής θα μπορούσε να αγοράσει το στρώμα και ο βιοτέχνης θα ....

 

Απλά συμπαίρανα ότι στην Ελλάδα οι αγρότες καλλιεργούν βαμβάκι για να βάζουν οι βιοτέχνες στο τέλος πατσαβούρια.

Link to comment
Share on other sites

Kαι όπως λέει ο Γεωργίου "γιατί οι αγρότες στοκάρουν βαμβάκι,δεν βλέπουν ότι η Ελλάδα γέμισε αδερφές?να στοκάρουν σύκα"
Link to comment
Share on other sites

Kαι οι κουβέρτες που τις αγκαλιάζετε γλυκά γλυκά το βράδυ και τις βάζετε στα πρόσωπα σας από τέτοια υλικά φτιάχνονται :D
Link to comment
Share on other sites

Ήμαρτον δηλαδή... Ας τους τιμωρήσει κάποιος επιτέλους... :down:

Πού σταματάει η παραβίαση των ατομικών δικαιωμάτων και πού ξεκινάει η επιβολή χρήσης κρυφής κάμερας; :w00t: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες έπιασαν άλλη μία "δημοσιογράφο" των "Αποδείξεων" με κάμερα, στα Life Net στο Ηράκλειο.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξεκινάει από πουθενά,γιατί δεν συμφέρει τα μεγαλολαμόγια.
Τι να σου πω τώρα... Μακάρι να το βρεις και εσύ μπροστά σου... Τι είπες; Δεν έχεις κάνει τίποτα παράνομο ή ανήθικό; Εδώ γελάνε... :lol:

 

Υποκλιθείτε όλοι λοιπόν στη δύναμη της εικόνας! Ζήτο το Αρβύλα TV!

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά,το πρώτο επιχείρημα αν μας πιάσουν επ' αυτοφόρω να παρανομούμε,θα είναι πως παραβιάζουν τα προσωπικά δεδομένα μας!

 

Το θέμα είναι αν στέκει για να μας βγάλει απο την δύσκολη θέση...

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω τώρα... Μακάρι να το βρεις και εσύ μπροστά σου... Τι είπες; Δεν έχεις κάνει τίποτα παράνομο ή ανήθικό; Εδώ γελάνε... :lol:

 

Υποκλιθείτε όλοι λοιπόν στη δύναμη της εικόνας! Ζήτο το Αρβύλα TV!

Και τι προτεινεις δηλαδη?Να τα κουκουλωνουμε ολα για να μην θησαυριζουν πολλοι απατεωνες?Δε λεω,παιρνει η μπαλα & σωστους επαγγελματιες(ελαχιστους),αλλα οποιος ειναι τιμιος & καθαρος ας επιτρεψει & φανερες καμερες...καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται... ;)

Νομιζεις οτι λιγη ζημια εκανε στις στρωματοβιομηχανιες η προχτεσινη εκπομπη?Ευκαιρια ειναι να ξεχωρισει η καλη εταιρια απ'αυτους που μας πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες.Προς τι λοιπον το αρβυλα? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε πότε θα αρχίσει πότε θα αρχίσει και καμία έρευνα και για τους δημοσιογράφους. Είναι η μοναδική που δεν έχω δει ακόμα.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυτός που θα ξεκινήσει να το κάνει, θα πρέπει να έχει 100 κιλά α*χ*δ*α.

Θα πρέπει να είναι έτοιμος ότι θα τον κατασπαράξουν. Δεν σου κάνει εντύπωση, πως ούτε ο πολύς Μάκης δεν έχει τολμήσει να κάνει κάτι τέτοιο;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε πότε θα αρχίσει πότε θα αρχίσει και καμία έρευνα και για τους δημοσιογράφους. Είναι η μοναδική που δεν έχω δει ακόμα.

Πάντως ο Μητσικώστας,σατυρίζοντας τις <<Αποδείξεις>>,έδειχνε τον Ευαγγελάτο να προβάλλει στην εκπομπή κρυφά βίντεο με τον ίδιο και το δημοσιογραφικό του επιτελείο :D :up: .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Μητσικώστας,σατυρίζοντας τις <<Αποδείξεις>>,έδειχνε τον Ευαγγελάτο να προβάλλει στην εκπομπή κρυφά βίντεο με τον ίδιο και το δημοσιογραφικό του επιτελείο :D :up: .

 

Είχε πει και ένα άλλο πολύ ωραίο :

 

Καταγγέλων :

_Εγώ κύριε Ευαγγελάτο μου είχα πάρει ένα στρώμα νερού.

Το ανοίγω με το μαχαίρι και αντί να έχει νερό, είχε λύμματα!!!

 

:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...