Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Πριν λίγο έφυγα από Γερμανό, πήγα να πληρώσω και εχει εξτρα 100€ έκπτωση ο Γερμανός!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7 minutes ago, arxontas2323 said:

Πριν λίγο έφυγα από Γερμανό, πήγα να πληρώσω και εχει εξτρα 100€ έκπτωση ο Γερμανός!!

Πήρα και εγώ πριν λίγο να ρωτήσω και μου το είπε η κοπέλα από μόνη της

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς. 
Ωχχ ειμαστε για ζελατινα δλδ...

Παράξενο ο Βλαχακης ειπε οτι ειχε αυτο που εκανε unboxing....

Τι εχουν κανει?

Μηπως αναλογα την εκδοση...?
Πήρα και εγώ πριν λίγο να ρωτήσω και μου το είπε η κοπέλα από μόνη της
Ολοι δινουν το κουπονι -100€ οπως φαινεται....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από Samsung και πλήρωσα το υπόλοιπο. Λογικά αρχές της επόμενης εβδομάδας θα το έχω κι εγώ (12/256 μαύρο) :classic_smile:

Edited by freco
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, anergos13 said:

Ωχχ ειμαστε για ζελατινα δλδ...

Παράξενο ο Βλαχακης ειπε οτι ειχε αυτο που εκανε unboxing....

Τι εχουν κανει?

Μηπως αναλογα την εκδοση...?Ολοι δινουν το κουπονι -100€ οπως φαινεται....

Πλαίσιο Κωτσόβολος δεν έχουν...η Samsung σου λεει παρτο σε αξεσουάρ εμω Γερμανός έκπτωση

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

On 15/2/2022 at 10:14 ΜΜ, emperor_gr said:

σκεφτομαι να παρω το s22 ultra απο amazon.de (εχω πιστωτικο υπολοιπο αν αναρωτιεστε γιατι απο εκει)... Μου εκανε εντυπωση οτι στο χρωμα "Phantom Black" δινει 36 μηνες εγγυηση (amazon exclusive), εχετε ακουσει κατι ξανα για αυτο? επισης φανταζομαι οτι δεν θα παιζει να στειλουν τα galaxy buds Ελλαδα... 

Με προβλημάτισες! Ένας επιπλέον χρόνος εγγύηση είναι καλό κίνητρο, επίσης είναι και 50€ φθηνότερο απ' ότι η προπαραγγελία στην Ελλάδα. Τα buds και να μην τα πάρεις είναι 100€ καινούρια, να τα πουλήσεις σίγουρα δεν θα πιάσεις πάνω από 80€. Οπότε μάλλον συμφέρει η αγορά από Amazon De

 

edit: βλέπω εδώ πάντως ότι και εκεί σου δίνουν τα buds:

Pre-order Galaxy S22, S22+ or S22 Ultra now and secure encores: - Up to 150 EUR exchange premium + old appliance value - Galaxy Buds Pro in a color of your choice for free More information: https://www.amazon.de/adlp/samsung-galaxy-2022. 

Edited by fandango
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, arxontas2323 said:

Πριν λίγο έφυγα από Γερμανό, πήγα να πληρώσω και εχει εξτρα 100€ έκπτωση ο Γερμανός!!

Εκτός από τα Buds σου δίνουν και 100€ έκπτωση; Δε βλέπω να αναφέρεται κάπου αυτό στην ιστοσελίδα, αν έχουν τέτοια έκπτωση δε θα έπρεπε να το διαφημίζουν;

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τα Buds σου δίνουν και 100€ έκπτωση; Δε βλέπω να αναφέρεται κάπου αυτό στην ιστοσελίδα, αν έχουν τέτοια έκπτωση δε θα έπρεπε να το διαφημίζουν;
Το κουπόνι των 100€ είχε έρθει σε όσους είχαν γραφτεί στο newsletter της Samsung μέσω email. Δεν ξέρω βέβαια αν γραφτεί κάποιος σήμερα αν θα του έρθει και σε αυτόν.
Link to comment
Share on other sites

Και ο Γερμανός τι σχέση έχει με το newsletter;
Γράψε λάθος. Νόμισα αναφέρουν στο κουπόνι για τα αξεσουάρ στο site της Samsung.
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, equi said:

Πήρα και εγώ πριν λίγο να ρωτήσω και μου το είπε η κοπέλα από μόνη της

Άραγε αν πάμε να το κάνουμε προπαραγγελία από το site θα βγάλει αυτή την έκπτωση; Γιατί όντως δεν την διαφημίζει πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει αδερφέ...την κλασική προστατευτική ζελατίνα έχει που τη βγάζουμε

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ktar_i said:

Άραγε αν πάμε να το κάνουμε προπαραγγελία από το site θα βγάλει αυτή την έκπτωση; Γιατί όντως δεν την διαφημίζει πουθενά.

Πήρα τηλέφωνο στον Γερμανό (online παραγγελίες) και το παιδί δε γνώριζε τίποτε άλλο πέρα την προσφορά των buds. Θα πάρω και σε ένα κατάστημα το απόγευμα που θα ανοίξουν. Μου κάνει τρομερή εντύπωση να έχουν τέτοια έκπτωση και να μην το διαφημίζουν. Εγώ άνετα ακυρώνω την προπαραγγελία μου σε Public για να το πάρω έστω και 10 μέρες μετά 100€ φθηνότερα από Γερμανό, αν ισχύει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fandango said:

Πήρα τηλέφωνο στον Γερμανό (online παραγγελίες) και το παιδί δε γνώριζε τίποτε άλλο πέρα την προσφορά των buds. Θα πάρω και σε ένα κατάστημα το απόγευμα που θα ανοίξουν. Μου κάνει τρομερή εντύπωση να έχουν τέτοια έκπτωση και να μην το διαφημίζουν. Εγώ άνετα ακυρώνω την προπαραγγελία μου σε Public για να το πάρω έστω και 10 μέρες μετά 100€ φθηνότερα από Γερμανό, αν ισχύει κάτι τέτοιο.

Θα μιλήσω και εγώ με ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη το απόγευμα, να δω τι θα μου πουν.

Link to comment
Share on other sites

Θα μιλήσω και εγώ με ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη το απόγευμα, να δω τι θα μου πουν.
Μπορείτε να πάρετε και στα κεντρικά του Γερμανού και σε κανένα κατάστημα σε κανένα εμπορικό κέντρο που δεν κλείνουν για μεσημέρι.
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dark_Lord said:

δεν έχει αδερφέ...την κλασική προστατευτική ζελατίνα έχει που τη βγάζουμε

Ακριβώς. Και η οποία καλύπτει μέρος της οθόνης 

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Και η οποία καλύπτει μέρος της οθόνης 
Μήπως το κάνανε λόγο του ότι το victus+ είναι πιο ανθεκτικό και επειδή έχει και το πενάκι;
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, fandango said:

Εκτός από τα Buds σου δίνουν και 100€ έκπτωση; Δε βλέπω να αναφέρεται κάπου αυτό στην ιστοσελίδα, αν έχουν τέτοια έκπτωση δε θα έπρεπε να το διαφημίζουν;

Και buds και 100€ έκπτωση από κατάστημα Γερμανός... περιμένω να παραλάβω απο Δευτέρα-τριτη!!τα buds πάλι με τον κλασσικό τρόπο απο το Samsung members

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, costsa41 said:

Τι εννοείς μέρος της οθόνης; Δεν καλύπτει όλη την οθόνη και για να είναι από αυτές που πρέπει να βγουν θα πρέπει να έχει ένα είδους αυτιού να περισσεύει για να την τραβήξεις. Αρκετοί έκαναν το λάθος και στο προηγούμενο να βγάλουν την προστασία που νόμιζαν ότι έπρεπε γιατί τους φαινόταν παχιά.

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

είναι η κλασική ζελατίνα με το αυτάκι παιδιά που έχουν όλα τα προϊόντα λίγο πολύ. δε με απασχολεί ιδιαίτερα μιας και στο s10 plus της γυναίκας η μαμά ζελατίνα σε 2 μήνες είχε γίνει χάλια. με την ευκαιρία, έχει κανένας παλιός να προτείνει κάποιο πολύ καλό τζαμάκι ή ζελατίνα;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

είναι η κλασική ζελατίνα με το αυτάκι παιδιά που έχουν όλα τα προϊόντα λίγο πολύ. δε με απασχολεί ιδιαίτερα μιας και στο s10 plus της γυναίκας η μαμά ζελατίνα σε 2 μήνες είχε γίνει χάλια. με την ευκαιρία, έχει κανένας παλιός να προτείνει κάποιο πολύ καλό τζαμάκι ή ζελατίνα;
Ζελατίνα από τα service της Samsung. Γύρο στα 15€.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cris4524 said:
3 minutes ago, Dark_Lord said:
είναι η κλασική ζελατίνα με το αυτάκι παιδιά που έχουν όλα τα προϊόντα λίγο πολύ. δε με απασχολεί ιδιαίτερα μιας και στο s10 plus της γυναίκας η μαμά ζελατίνα σε 2 μήνες είχε γίνει χάλια. με την ευκαιρία, έχει κανένας παλιός να προτείνει κάποιο πολύ καλό τζαμάκι ή ζελατίνα;

Ζελατίνα από τα service της Samsung. Γύρο στα 15€.

ευχαριστώ πολύ. για τζαμάκι έχεις κάτι υπόψη;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, arxontas2323 said:

Και buds και 100€ έκπτωση από κατάστημα Γερμανός... περιμένω να παραλάβω απο Δευτέρα-τριτη!!τα buds πάλι με τον κλασσικό τρόπο απο το Samsung members

Μόλις τηλεφώνησα στο κατάστημα στο Cosmos της Θεσσαλονίκης και μου λένε ότι δεν τους έχει ενημερώσει κανείς αυτούς.

Μήπως μπορείς να μας πεις για ποιο κατάστημα μιλάμε μήπως και βγάλουμε και εμείς άκρη;

Link to comment
Share on other sites

εγω σε τετοιο κινητο WHITESTONE θα εβαζα....οπως εχω και στο S21 ULTRA και ειναι κρυσταλλο τοσο σε αφη οσο και οπτικα!

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ktar_i said:

Μόλις τηλεφώνησα στο κατάστημα στο Cosmos της Θεσσαλονίκης και μου λένε ότι δεν τους έχει ενημερώσει κανείς αυτούς.

Μήπως μπορείς να μας πεις για ποιο κατάστημα μιλάμε μήπως και βγάλουμε και εμείς άκρη;

Στης Καλαμαριάς πήγα εγώ!!παρε το απόγευμα ενα τηλ και ρώτα τι ισχύει για προπαραγγελια και αν ισχύουν τα 100€ έκπτωση

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S22 Ultra
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...