Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Κάτι τέτοιο, αλλά σε ένα πολύ μικρό μέρος της οθόνης (πανω) και για πολύ λίγο. Μου το έχει κάνει 2-3 φορές αλλά την πρωτη έκανε force restart το κινητό..

SmartSelect_20220220-161602_Samsung Internet.jpg

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, Dark_Lord said:

Κάτι τέτοιο, αλλά σε ένα πολύ μικρό μέρος της οθόνης (πανω) και για πολύ λίγο. Μου το έχει κάνει 2-3 φορές αλλά την πρωτη έκανε force restart το κινητό..

SmartSelect_20220220-161602_Samsung Internet.jpg

Παραξενο. Μπας και παρελαβες ελαπτωματικο κινητο ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ccypruss000 said:

Παραξενο. Μπας και παρελαβες ελαπτωματικο κινητο ;

τι να σου πω, το θέμα είναι ότι το έχει κάνει λίγες φορές και φευγαλέα. Σκέφτηκα να επικοινωνήσω για να κάνω αίτημα DOA εντός 7 ημερών

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, costsa41 said:

Και πολύ καλά θα κάνεις!! Είναι αδιανόητο να το κάνει έστω και λίγο. Πάντα υπάρχουν ελαττωματικά. Θυμάμαι και στο 21 μόνο δύο περιπτώσεις με προβλήματα και γκρίνια. Δεν υπάρχει λίγες φορές. Καθόλου δεν έπρεπε να το κάνει

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

τι να πω, καλά αρχίσαμε

Just now, Dark_Lord said:

τι να πω, καλά αρχίσαμε

το θέμα είναι ότι έχω αφαιρέσει ζελατίνες κλπ. δεν ξέρω αν θα το δεχτούν ως doa για αντικατάσταση. λογικά θα το πάνε για επισκευή

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Αντε παλι ρε και δω τα ιδια  με τα στιγμιαια Χιονια ελατε στο galaxy A52s  το εχουν και εκει καποια παιδια εδω και δυο -τρεις μηνες  διαβαστε στα τελευταια 20-30 ποστ τι ειναι αυτο τωρα....

Εγω την πεμπτη που θα το παρω  απο το πλαισιο στουρναρη θα κατσω εκει 2 ωρες να το ψαξω και εαν κανει χιονια θα το δωσω αμεσα πισω επι τοπου δεν περιμενω ουτε update ουτε τιποτα αλλου για πειραματοζωα....

Θα επικοινωνησω αμεσα με Sammy  και θα τους πω απο πριν ανοιξω το κουτι εαν το κανει θα το παρουν αμεσα πισω.

Τα παιδια στο A52s  εδω και 3 μηνες τους λενε οτι θα τους στειλουν καποιο update αλλα δεν το στελνουν ποτε και η οθονη παραμενει με χιονοθυελλες....Στο δικο μου Α52s  παντως ειναι απροβληματιστο Που σημαινει οτι δεν το κανει παντου αλλα κανεις δεν ξερει που οφειλεται μονο θεωριες...

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, s_wind said:

Αντε παλι ρε και δω τα ιδια  με τα στιγμιαια Χιονια ελατε στο galaxy A52s  το εχουν και εκει καποια παιδια εδω και δυο μηνες  διαβαστε στα τελευταια 20-30 ποστ τι ειναι αυτο τωρα....

Εγω την πεμπτη που θα το παρω  απο το πλαισιο στουρναρη θα κατσω εκει 2 ωρες να το ψαξω και εαν κανει χιονια θα το δωσω αμεσα πισω δεν περιμενω ουτε update ουτε τιποτα...

Θα επικοινωνησω αμεσα με Sammy  και θα τους πω απο πριν ανοιξω το κουτι εαν το κανει θα το παρουν αμεσα πισω.

Τα παιδια στο A52s  εδω και 3 μηνες τους λενε οτι θα τους στειλουν καποιο update αλλα δεν το στελνουν ποτε και η οθονη παραμενει με χιονοθυελλες....Στο δικο μου Α52s  παντως ειναι απροβληματιστο.

Τα διάβασα και σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Για διάφορους λόγους,   (επίκειται και ένα ταξίδι στο εξωτερικό και δεν μπορώ να μείνω χωρίς συσκευή) αμφιταλαντεύομαι για το αν θα το δώσω πίσω. δεν ξέρω κιόλας αν θεωρείται μη λειτουργική μία τέτοια συσκευή. είίναι ρίσκο βέβαια ακόμη και αν υπάρχει η εγγύηση

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dark_Lord said:

Τα διάβασα και σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Για διάφορους λόγους,   (επίκειται και ένα ταξίδι στο εξωτερικό και δεν μπορώ να μείνω χωρίς συσκευή) αμφιταλαντεύομαι για το αν θα το δώσω πίσω. δεν ξέρω κιόλας αν θεωρείται μη λειτουργική μία τέτοια συσκευή. είίναι ρίσκο βέβαια ακόμη και αν υπάρχει η εγγύηση

Οχι μη λειτουργικο δεν ειναι μην ανησυχεις απλα ειναι λιγο ενοχλητικο .

Link to comment
Share on other sites

Πώς όμως σχετίζεται μια δυσλειτουργία της οθόνης με την έλλειψη σήματος;

Μου φαίνεται περίεργο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, s_wind said:

Οχι μη λειτουργικο δεν ειναι μην ανησυχεις απλα ειναι λιγο ενοχλητικο .

ναι καταλαβαίνω τι λες. ελπίζω να είναι firmware bug. Από τη στιγμή που υπάρχει διετής εγγύηση και είναι πρόβλημα γνωστό σε κάποιες συσκευές, αν χρειαστεί κάτι στο μέλλον θα πιέσω και στα κεντρικά αν χρειαστεί. Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό. Μετά από τόσα χρόνια με απροβλημάτιστο iphone δε θέλω να μπω σε τέτοιες διαδικασίες για ένα εκπληκτικό κινητό. Ας το έχουν υπόψη πάντως και τα άλλα παιδιά εδώ

1 minute ago, p_k said:

Πώς όμως σχετίζεται μια δυσλειτουργία της οθόνης με την έλλειψη σήματος;

Μου φαίνεται περίεργο.

κανείς δεν ξέρει τι είναι. εμένα τη μία από τις 3 φορές μου το έκανε μέσα στο σπίτι με 100άρα wifi σύνδεση

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, p_k said:

Πώς όμως σχετίζεται μια δυσλειτουργία της οθόνης με την έλλειψη σήματος;

Μου φαίνεται περίεργο.

Το ιδιο ακριβως bug υπαρχει στο android 11 και με την αναβαθμιση σε 12 σε ιδια galaxy a52s που το εμφανιζαν δεν εχει εμφανιστει σε αλλους  με A52s απο την αρχη που το πηραν οπως πχ.το δικο μου αλλα και αλλους .Και το περιεργο ειναι οτι το κανει και στο πιο φρεσκο s22  ultra. Αυριο τηλεφωνο στην samsung  για ξεκαθαρισμα και εγγυηση στο θεμα παραλλαβης εαν το κανει να το παρει αμεσα πισω .

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dark_Lord said:

ναι καταλαβαίνω τι λες. ελπίζω να είναι firmware bug. Από τη στιγμή που υπάρχει διετής εγγύηση και είναι πρόβλημα γνωστό σε κάποιες συσκευές, αν χρειαστεί κάτι στο μέλλον θα πιέσω και στα κεντρικά αν χρειαστεί. Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό. Μετά από τόσα χρόνια με απροβλημάτιστο iphone δε θέλω να μπω σε τέτοιες διαδικασίες για ένα εκπληκτικό κινητό. Ας το έχουν υπόψη πάντως και τα άλλα παιδιά εδώ

κανείς δεν ξέρει τι είναι. εμένα τη μία από τις 3 φορές μου το έκανε μέσα στο σπίτι με 100άρα wifi σύνδεση

Άρα φίλε μου κάπου αλλού πρέπει να οφείλεται. Δεν μπορεί να έχει σχέση με το σήμα.

1 minute ago, s_wind said:

Το ιδιο ακριβως bug υπαρχει στο android 11 και με την αναβαθμιση σε 12 σε ιδια galaxy a52s που το εμφανιζαν δεν εχει εμφανιστει σε αλλους .Και το περιεργο ειναι οτι το κανει και στο πιο φρεσκο s22  ultra. Αυριο τηλεφωνο στην samsung  για ξεκαθαρισμα και εγγυηση στο θεμα παραλλαβης εαν το κανει να το παρει αμεσα πισω .

Μάλιστα. Εννοείται τηλέφωνο στην εταιρεία, δεν δικαιολογούνται αυτά τα πράγματα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, s_wind said:

Το ιδιο ακριβως bug υπαρχει στο android 11 και με την αναβαθμιση σε 12 σε ιδια galaxy a52s που το εμφανιζαν δεν εχει εμφανιστει σε αλλους  με A52s απο την αρχη που το πηραν οπως πχ.το δικο μου αλλα και αλλους .Και το περιεργο ειναι οτι το κανει και στο πιο φρεσκο s22  ultra. Αυριο τηλεφωνο στην samsung  για ξεκαθαρισμα και εγγυηση στο θεμα παραλλαβης εαν το κανει να το παρει αμεσα πισω .

αν έχεις ενημέρωση σχετικά με την απάντηση της εταιρείας θα ήθελα να μας ενημερώσεις αν γίνεται

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dark_Lord said:

αν έχεις ενημέρωση σχετικά με την απάντηση της εταιρείας θα ήθελα να μας ενημερώσεις αν γίνεται

Δεν υπαρχει καμια ενημερωση φορουμιτη θα γινει συμφωνια να το παρουν αμεσα πισω επι τοπου δεν θα τρεχω εγω στο πλαισιο στουρναρη συνεχεια κομμενα τα πηγαινε-ελα.

Βεβαια στο τηλεφωνο θα διευκρινιστει το θεμα σε καποια Α52s που το κανει εδω και 3 μηνες αλλα και στο s22 ultra.Τις δικαιολογιες να εχω εγω συσκευη με χιονια να τις κρατησουν γιαυτους για μενα  δεν τρεχει απολυτως τιποτα  ουτε στεναχωριεμαι καν...

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καποια θεματα που ειναι χωρις λογικη....
Στο S20+ στην διαρκεια κλησης μου ελεγαν καποια στιγμη οτι δεν με ακουγαν ...ανοιγα εκλεινα την ανοικτη ακροαση ...και εστρωνε!

Αλλαξα καρτα ,εκανα reset , ηρθαν αναβαθμισεις ,το εστειλα smartec....

Το προβλημα δεν λυθηκε....

Το ιδιο θεμα ειχε και να αλλο παιδι....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, s_wind said:

Δεν υπαρχει καμια ενημερωση φορουμιτη θα γινει συμφωνια να το παρουν αμεσα πισω επι τοπου δεν θα τρεχω εγω στο πλαισιο στουρναρη συνεχεια κομμενα τα πηγαινε-ελα.

Βεβαια στο τηλεφωνο θα διευκρινιστει το θεμα σε καποια Α52s που το κανει εδω και 3 μηνες αλλα και στο s22 ultra.Τις δικαιολογιες να εχω εγω συσκευη με χιονια να τις κρατησουν γιαυτους για μενα  δεν τρεχει απολυτως τιποτα  ουτε στεναχωριεμαι καν...

ελπίζω (αν στο κάνει) να στο κάνει άμεσα και να μην το εμφανίσει μετά από μέρες. νομίζω ότι μέχρι 7 μέρες το δέχονται πίσω για αντικατάσταση.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, miltos74 said:

Αυτό σου κανει φίλε μου?

Υπάρχει και σε άλλους...

https://www.gearrice.com/update/of-users-already-complain-of-a-big-screen-problem/

SmartSelect_20220220-192116_Samsung Internet.jpg

ναι αδερφέ μου είσαι μεγάλη γάτα! το εντόπισες! απλώς εμένα το έχει κάνει στο πολύ πάνω μέρος της οθόνης

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dark_Lord said:

ελπίζω (αν στο κάνει) να στο κάνει άμεσα και να μην το εμφανίσει μετά από μέρες. νομίζω ότι μέχρι 7 μέρες το δέχονται πίσω για αντικατάσταση.

Χαχα τι 7 μερες και πρασινα αλογα(δεν το λεω για σενα) θα το παρουν πισω νυχτα εγω δεν ασχολουμε με αστοχιες υλικου ουτε θα ψαξω εγω σε ποιο απο τα εργοστασια υπαρχει το προβλημα ας το ψαξουν αυτοι.Θα τους δωσω εγω ενα-εναμισι χιλιαρικο και θα γινω πειραματοζωο βρηκες ανθρωπο να τα κανεις χαχα....

Link to comment
Share on other sites

θεωρώ ότι είναι κάτι γενικευμένο και όχι μεμονωμένο σε λίγα κινητά (δεδομένου ότι δεν έχουν προλάβει να πωληθούν εκατομμύρια συσκευών). Άρα ή θα στρώσει με κάποιο update για τους περισσότερους, ή θα έχουμε κάποιο σκάνδαλο τύπου galaxy note 7

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dark_Lord said:

θεωρώ ότι είναι κάτι γενικευμένο και όχι μεμονωμένο σε λίγα κινητά (δεδομένου ότι δεν έχουν προλάβει να πωληθούν εκατομμύρια συσκευών). Άρα ή θα στρώσει με κάποιο update για τους περισσότερους, ή θα έχουμε κάποιο σκάνδαλο τύπου galaxy note 7

Στο α52s τρεις μηνες περιμενουν update 4-5 φορουμιτες εδω και δεν ερχεται τα συγκεκριμενα παιδια ψιλο-στεναχωριουνται αν και δεν το λενε το καταλαβαινω απ τα γραπτα τους και ψαχνουμε να βρουμε διαφορα μπας και διορθωθει μια και δεν εχουμε και δικαιωματα root μια και η sammy δεν το επιτρεπει λογο εγγυησης ε δεν θα περασουμε και δευτερο γυρο εδω.

Σωστες εξηγησεις και τελος.

Ε στην τελικη θα παρω και κατι αλλο δεν τα βαφω μαυρα.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, s_wind said:

Στο α52s τρεις μηνες περιμενουν update 4-5 φορουμιτες εδω και δεν ερχεται τα συγκεκριμενα παιδια ψιλο-στεναχωριουνται αν και δεν το λενε το καταλαβαινω απ τα γραπτα τους και ψαχνουμε να βρουμε διαφορα μπας και διορθωθει μια και δεν εχουμε και δικαιωματσ root μια και η sammy δεν το επιτρεπει λογο εγγυησης ε δεν θα περασουμε και δευτερο γυρο εδω.

έχεις απόλυτο δίκιο. ας υπάρξει κάποια επίσημη απάντηση τουλάχιστον, όποιο κόστος και αν έχει η συσκευή. δε γίνεται στον έναν να αλλάζουν την οθόνη και στον άλλον να του λένε περίμενε update

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

ναι αδερφέ μου είσαι μεγάλη γάτα! το εντόπισες! απλώς εμένα το έχει κάνει στο πολύ πάνω μέρος της οθόνης
Παντως δειχνει να ειναι μαλλον καποιο bug ...

Στο κανει παντα σε συγκεκριμενο σημειο και ειναι παντα ιδια η διασταση?

Το οτι δεν εχει παρει ακομα το 1ο μεγαλο update μπορει να ειναι και ενθαρρυντικό ως προς την λυση του θεματος...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Just now, anergos13 said:

Παντως δειχνει να ειναι μαλλον καποιο bug ...

Στο κανει σε παντα σε συγκεκριμενο σημειο και ειναι παντα ιδια ή διασταση?

Το οτι δεν εχεθ παρει ακομα το 1ο μεγαλο update μπορει να ειναι και ενθαρρυντικό ως προς την λυση του θεματος...

μου το κάνει πάντα σε συγκεκριμένο σημείο και είναι πάντα ίδια η διάσταση. απλώς την πρώτη φορά έκανε force restartη συσκευή. Μετά μου το έκανε άλλες 2 φορές για μισό δευτερόλεπτο περίπου και εξαφανίστηκε

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Δωσε και συ καποιες πληροφοριες μιλα αν θες λιγο πιο  συγκεκριμενα :

Ποτε στο εκανε οταν δεχθηκες κληση , την ωρα που μιλαγες η το εκανε στα ξαφνικα οπου ναναι αντε γιατι πρεπει να γινουμε σερλοκ χολμς εδω μπας και βγει ακρη...

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά εργοστασιακών κάνατε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S22 Ultra
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...