Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

εγω απο γερμανο παρηγγειλα και μου ειπε οτι δεν εχουν λάβει πληροφορία για παραλαβή νωρίτερα(δυστυχως)...μόλις παρηγγειλα και μια spigen ultra hybrid διαφανή θήκη γιατί παρήγγειλα το πράσινο χρώμα!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

40 minutes ago, anergos13 said:

Του Βλαχακη αν δεις το video δεν ειναι demo γιατι κοβει ταινια κανονικα....

Μαλλον τα demo δεν εχουν....

Τι να πω, μακάρι γιατί δεν θέλω να πληρώνω και για μεμβράνη (ερχόμενος από OnePlus 9 Pro που σου είχε ακόμα και θήκη μέσα).

Εσείς από θήκες ποια θεωρείτε είναι η καλύτερη; 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με κάλεσαν απο το 2106664000 για την προπαραγγελία του S22Ultra.

Ξεκίναν οι αποστολές απο σήμερα και με πήραν για να αποπληρώσω την προπαραγγελία.

Έχω βάλει παράδοση στην SmartTec και να παραλάβω απο εκεί. Μου είπε ότι αύριο θα φύγει εφόσον γίνει η αποληρωμή σήμερα και σε 1-2 εργάσιμες θα είναι διαθέσιμο προς παραλαβή.

Ρώτησα, αν αλλάξω για παράδοση κατ΄οικον με Κούριερ και η απάντηση ήταν ότι ο χρόνος παράδοσης είναι ο ίδιος. Οπότε, απο Δευτέρα, θα αρχίσετε να παραλαμβάνουν όσοι προπαρηγγηλαν 8-9 του μήνα. 

Εγώ, παρήγγειλα στις 11 μαζί με ασύρματο φορτιστή και θήκη χρησιμοποιόντας το κουπόνι -100€.

 

 

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις με κάλεσαν απο το 2106664000 για την προπαραγγελία του S22Ultra.
Ξεκίναν οι αποστολές απο σήμερα και με πήραν για να αποπληρώσω την προπαραγγελία.
Έχω βάλει παράδοση στην SmartTec και να παραλάβω απο εκεί. Μου είπε ότι αύριο θα φύγει εφόσον γίνει η αποληρωμή σήμερα και σε 1-2 εργάσιμες θα είναι διαθέσιμο προς παραλαβή.
Ρώτησα, αν αλλάξω για παράδοση κατ΄οικον με Κούριερ και η απάντηση ήταν ότι ο χρόνος παράδοσης είναι ο ίδιος. Οπότε, απο Δευτέρα, θα αρχίσετε να παραλαμβάνουν όσοι προπαρηγγηλαν 8-9 του μήνα. 
Εγώ, παρήγγειλα στις 11 μαζί με ασύρματο φορτιστή και θήκη χρησιμοποιόντας το κουπόνι -100€.
 
 
Ποια έκδοση και χρώμα πήρες;
Link to comment
Share on other sites

Όταν το αποφάσισα να το παραγγείλω οι επιλογές στην 512 (κρίμα για την καρτα μνήμης Samsung 512 που αγόρασα πριν λιγους μήνες) ήταν μόνο μαύρο και λευκό και προτίμησα το μαύρο στην 512.

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Όταν το αποφάσισα να το παραγγείλω οι επιλογές στην 512 (κρίμα για την καρτα μνήμης Samsung 512 που αγόρασα πριν λιγους μήνες) ήταν μόνο μαύρο και λευκό και προτίμησα το μαύρο στην 512.
Δηλαδή ψέματα μου είπαν σήμερα ότι δεν παρέλαβαν καν 512 του ultra? Πώς γίνεται σε εσένα να το στέλνουν; Μήπως θα σου στείλουν μόνο τις θήκες και εσένα όπως έγινε και με άλλους; Θυμάσαι την ημέρα και την ώρα που το παρήγγειλες;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με κάλεσαν στις 13:37.

Η παραγγελία έγινε:

SAMSUNG.png

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με κάλεσαν στις 13:37.
Η παραγγελία έγινε:
SAMSUNG.thumb.png.e79c12b4f8dc80adb5f65f2d18459b5f.png
Πολύ περίεργο... Εγώ έχω κάνει 2 μέρες πριν την παραγγελία και τζιφος. Σου είπαν ότι θα σου στείλουν σίγουρα την συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον η αποπληρωμή γινει σήμερα, αύριο θα γίνει η αποστολή.
Αν μου λενε ψέματα, τα μεταφέρω και εγώ.


Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον η αποπληρωμή γινει σήμερα, αύριο θα γίνει η αποστολή.
Αν μου λενε ψέματα, τα μεταφέρω και εγώ.


Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μόλις με πήραν πίσω από τον ίδιο αριθμό και μου είπαν πως σήμερα θα φύγει και πως σε 1-2 μέρες θα μου παραδοθεί (ίσως και αύριο με επιφύλαξη). Άντε να δούμε... Πάντως με την προπαραγγελια του s22 επικρατεί ένας μικρός χαμουλης στην globalsat. Για να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

Από Κωτσόβολο τίποτα ακόμα....

Κανένας άλλος από οποιοδήποτε άλλο κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με πήραν τηλ αλλά στην παραγγελία εμφανίστηκε δεύτερος αριθμός αποστολής. Ο πρώτος αντιστοιχούσε στα προϊόντα με το κουπόνι που μου ήρθαν σήμερα. Θεωρώ ότι στις επόμενες ημέρες θα παραλάβω. phantom black 512

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με πήραν τηλ αλλά στην παραγγελία εμφανίστηκε δεύτερος αριθμός αποστολής. Ο πρώτος αντιστοιχούσε στα προϊόντα με το κουπόνι που μου ήρθαν σήμερα. Θεωρώ ότι στις επόμενες ημέρες θα παραλάβω. phantom black 512
Ακόμα δεν εμφανίστηκε κανένας κωδικός αποστολής στην παραγγελία. Μόνο ότι γίνεται συλλογή των προϊόντων.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εμφανίστηκε και σε εμένα το tracking number με ACS. Μου ήρθε και ειδοποίηση με mail ότι άλλαξε η κατάσταση της παραγγελίας. Λογικά αύριο θα το έχω στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cris4524 said:

Μόλις εμφανίστηκε και σε εμένα το tracking number με ACS. Μου ήρθε και ειδοποίηση με mail ότι άλλαξε η κατάσταση της παραγγελίας. Λογικά αύριο θα το έχω στα χέρια μου.

η πλάκα είναι ότι σε κάνει redirect στην acs αλλα τα προϊόντα τα στέλνουνε με μία golden cargo. το σημερινό πακέτο αυτοί μου το φέρανε

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

η πλάκα είναι ότι σε κάνει redirect στην acs αλλα τα προϊόντα τα στέλνουνε με μία golden cargo. το σημερινό πακέτο αυτοί μου το φέρανε
Δεν νομίζω να υπάρχει αυτή στην Κατερίνη. Δεν είμαι από Αθήνα..
Link to comment
Share on other sites

https://in2mobile.gr/2022/02/17/samsung-galaxy-s22-ultra-review/

 

ένα ενδιαφέρον review που ισχυρίζεται με επιχειρήματα γιατί ο 2200 και η rdna2 δεν μπορούν να αξιοποιηθούν από τα υπάρχοντα benchmarks

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Cris4524 said:

Μόλις εμφανίστηκε και σε εμένα το tracking number με ACS. Μου ήρθε και ειδοποίηση με mail ότι άλλαξε η κατάσταση της παραγγελίας. Λογικά αύριο θα το έχω στα χέρια μου.

Το tracking number που εμφανίζεται ακριβως;

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Το tracking number που εμφανίζεται ακριβως;
Μπαίνεις στον λογαριασμό σου στο eshop της Samsung και μετά μπαίνεις στην παραγγελία. Κάτω από τα προϊόντα και το ποσό σου έχει το tracking.4d26930da8947c5d28cdc35ea4436984.jpg
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Dark_Lord said:

https://in2mobile.gr/2022/02/17/samsung-galaxy-s22-ultra-review/

 

ένα ενδιαφέρον review που ισχυρίζεται με επιχειρήματα γιατί ο 2200 και η rdna2 δεν μπορούν να αξιοποιηθούν από τα υπάρχοντα benchmarks

Χορταστικό πλακάκι για τους λάτρεις των Note συσκευών. Θα προσελκύσει κόσμο με το ενσωματωμένο πενάκι του κι όχι μόνο.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο θα μου το παραδώσει σήμερα Παρασκευή μεταξύ 12-15 , σε συνέχεια χτεσινής τηλεφωνικής ενημερωσης

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, georgep said:

Το πλαίσιο θα μου το παραδώσει σήμερα Παρασκευή μεταξύ 12-15 , σε συνέχεια χτεσινής τηλεφωνικής ενημερωσης

Έλα ρε φίλε...

Αυτά είναι...

Το Πλαίσιο σφαίρα.

Ο Κωτσόβολος τι φάση ακόμα ξέρω 'γω;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηραν τηλεφωνο απο το πλαισιο στουρναρη να μου πουνε οτι αυριο θα μου πουνε ποτε θα το παρω ρε τι γινεται...🤣

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, s_wind said:

Εμενα με πηραν τηλεφωνο απο το πλαισιο στουρναρη να μου πουνε οτι αυριο θα μου πουνε ποτε θα το παρω ρε τι γινεται...🤣

Ααα καλά...

Κοσμάρα οι τύποι. Αύριο θα πάρω τηλεφωνάκι τον Κωτσό να δω τι παίζει. Γιατί μέσω τσατ δεν βγάζω άκρη...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S22 Ultra
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...