Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

3 minutes ago, george_hab said:

Ετσι οπως παει θα παραλαβουμε τηλεφωνα μολις βγει το S23🤣

Ε θα ακυρώσουμε την παραγγελία για το S22 και με κατιτίς παραπάνω θα πάμε κατ' ευθείαν στο S23😂🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

55 minutes ago, freco said:

Παιδιά δεν είναι θέμα Samsung. Ρυθμίσεις του provider είναι. 

Για Cosmote έχουμε πει τη λύση πιο πίσω. Γύρω στην 35 σελίδα νομίζω. 

Εμένα έφτιαξε και έχω άψογες κλήσεις πλέον. 

Εγώ παρόλο που εκανα αυτή την ρύθμιση και δεν είχα κανένα πρόβλημα με χαμένες κλήσεις, έχει τώρα τελευταία που χάνω κάποιες κλήσεις...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, arxontas2323 said:

Εγώ παρόλο που εκανα αυτή την ρύθμιση και δεν είχα κανένα πρόβλημα με χαμένες κλήσεις, έχει τώρα τελευταία που χάνω κάποιες κλήσεις...

Άρα για να βοηθήσουμε τα παιδιά είναι θέμα cosmote. Βάλε την SIM σε άλλη συσκευή κ αν σου κάνει τα ίδια , έφυγες απευθείας για εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους..Εχω παρατηρησει οτι οταν βαζω βιντεο στην οθονη κλειδωματος,τουλαχιστον μια φορα την μερα μολις παω να ξεκλειδωσω με δαχτυλικο παγωνει η οθονη για μερικα δευτερολεπτα.Εχει συμβει σε κανεναν; Τι μπορει να φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους..Εχω παρατηρησει οτι οταν βαζω βιντεο στην οθονη κλειδωματος,τουλαχιστον μια φορα την μερα μολις παω να ξεκλειδωσω με δαχτυλικο παγωνει η οθονη για μερικα δευτερολεπτα.Εχει συμβει σε κανεναν; Τι μπορει να φταιει;
Το κάνει και σε εμένα... Οχι μόνο σε βίντεο αλλά και φωτογραφία.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, challenge143 said:

Άρα για να βοηθήσουμε τα παιδιά είναι θέμα cosmote. Βάλε την SIM σε άλλη συσκευή κ αν σου κάνει τα ίδια , έφυγες απευθείας για εγγύηση.

Το θέμα είναι οτι δεν το κάνει συνέχεια,μεσα ατο σκ εχασα 4 κλήσεις,οι οποίες ήρθαν σε μήνυμα...οι δοκιμές θα γίνουν επόμενες μέρες και θα φανεί...το να λεμε έφυγες για εγγύηση δεν είναι τοσο απλο για κάποιους... γιατί ακομα και στην σαμσουνγκ να το πας θα σου κάνουν φορμάτ και θα σου πουν δοκιμασε το...θα το ξανα πας,θα το κρατήσουν κανα 20ηνερο και θα σου πουν ίσως αντικατάσταση όταν έχουν τηλέφωνο...

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2022 at 10:08 ΠΜ, Anlibafojo said:

Τους έβαλες μαζί και την απόδειξη όταν πλήρωσες στις 22/2 ώστε να φαίνεται ότι είναι προπαραγγελία;

Ναι κανονικά. Η Samsung μόνο να παίρνει θέλει. Όταν είναι να δώσει κάτι, σου βγάζει το λάδι. 😂

Link to comment
Share on other sites

Να καταθεσω κι εγω την εμπειρια μου σχετικα με τη προπαραγγελια και τα δικαιολογιτικα που ανεβασα για τα Buds Pro μηπως βοηθηθει καποιος φιλος
Ως αποδεικτικο της προπαραγγελιας εκτυπωσα σε pdf την προπαραγγελια μου μεσα απο τον λογαριασμο μου στην σελιδα του Public οπου εκανα την προπαραγγελια 9/2.
Το κινητο ηρθε στις 28/2 και εκανα αιτηση την ιδια μερα.
Ανεβασα 1. Το pdf της παραγγελιας online οπου φυσικα αναγραφεται η ημερομηνια και ο αριθμος παραγγελιας 2.το παραστατικο της αγορας (pdf Public e-invoince) οπου αναγραφεται και ο αριθμος παραγγελιας. 3. Μια φωτο του κουτιου οπου αναγραφεται το IMEI που φυσικα υπαρχει και στο παραστατικο

Σε 8 εργασιμες ελαβα το εμαιλ οτι θα παραλαβω εντος 20 ημερων.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk





Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να παραβλέπω τις παιδικές ασθένειες της συσκευής (άλλωστε εμένα ακόμη μου κάνει το glitch αραιά και πού), ορίστε μια αναλυτική σύγκριση snap και exynos μετά το πρώτο μεγάλο update. νίκη στα σημεία (6-4) για τον exynos, με μεγάλη διαφορά μάλιστα στο geekbench compute που μετράει τη gpu, συν καλύτερη θερμική απόδοση συν καλύτερη διαχείριση μπαταρίας. τελικά είναι σάπιος ή όχι ο exynos?

https://www.youtube.com/watch?v=7h8OpOKYZFg&t=154s

 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Σάπιος είναι μόνο για τα κινέζικα τρολ και κάτι άλλες παρεμφερείς συνομοταξίες που γυρίζουν στο κάθε θέμα με τις συσκευές της εταιρείας και γράφουν τα αμίμητα.  Και τώρα πάω να κατεβάσω τη σάπια μπαταρία του για να φορτίσω το βράδυ με 20 ώρες ανοιχτό και 7 ώρες και 50 λεπτά οθόνη. 3 ώρες ήταν με δεδομένα που βγήκαμε έξω. 
Χάχα. Όντως!!! Πάντως το τεστ γράφουν ότι είναι πριν την χθεσινή αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, steve_tash said:

Ναι κανονικά. Η Samsung μόνο να παίρνει θέλει. Όταν είναι να δώσει κάτι, σου βγάζει το λάδι. 😂

Δεν θα το έλεγα αν μιλάμε για Smartec. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Αυτό δεν ακυρώνει την εγγύηση;

Δεν το γνωρίζω. 

Θέλω να το κάνω Greece EUR από Vodafone VGR που είναι 

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Αυτό δεν ακυρώνει την εγγύηση;

Καλημερα η αλλαγη ROM με μια αλλη Offical rom της συσκευης δεν ακυρωνει την εγγκυηση καθολου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η ενημέρωση και στα branded

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η ενημέρωση και στα branded
Πολύ γρήγορα ήρθε και η προηγούμενη. Εγώ τουλάχιστον θα μείνω με Cosmote. Και 10-15 μέρες να αργεί δεν έχω κανένα πρόβλημα προσωπικά.
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, pank said:

Πολύ γρήγορα ήρθε και η προηγούμενη. Εγώ τουλάχιστον θα μείνω με Cosmote. Και 10-15 μέρες να αργεί δεν έχω κανένα πρόβλημα προσωπικά.

η προηγουμένη είχε κανει 7 μερες... αυτή έκανε 3 μέρες...για 3 και 5 μέρες δεν κάθεσαι να αλλάξεις rom...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.... Μόλις μίλησα με κωτσοβολο κεντρικά κ μου είπαν τέλος του μήνα θα έχουν μάλλον επόμενη παραλαβή αλλά δεν ξέρουν πόσα κομμάτια θα έχουν...  Αναμένουμε δηλαδή κ κάνουμε τον σταυρό μας σε αυτήν την παραλαβή να είμαστε μέσα...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klironomos78 said:

Καλημέρα σε όλους.... Μόλις μίλησα με κωτσοβολο κεντρικά κ μου είπαν τέλος του μήνα θα έχουν μάλλον επόμενη παραλαβή αλλά δεν ξέρουν πόσα κομμάτια θα έχουν...  Αναμένουμε δηλαδή κ κάνουμε τον σταυρό μας σε αυτήν την παραλαβή να είμαστε μέσα...

Το πρωί πήγα στο Γερμανό και μου είπαν σε μιάμιση εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Anlibafojo said:

Το πρωί πήγα στο Γερμανό και μου είπαν σε μιάμιση εβδομάδα.

Μακάρι γιατί αυτή η αναμονή δεν αντέχετε...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Klironomos78 said:

Μακάρι γιατί αυτή η αναμονή δεν αντέχετε...

Καλημερα πραγματικα δεν αντεχετε αλλο. Εμενα παλι απο την Κυπρο και απο την Primetel οπου εγινε η προπαραγγελεια μου ειπαν πως θα ερθει αυτη την εβδομαδα ή στα μεσα της αλλης εβδομαδας λογικα με το παρακατω κειμενο:

Καλή σας μέρα κύριε και καλή βδομάδα,

Ίσως λόγω και των συνθηκών που επικρατούν ανά το παγκόσμιο με τον πόλεμο να έχουν επηρεάσει και την παραλαβή των συγκεκριμένων συσκευών στην Κύπρο.

Όπως σας υποσχέθηκα, με το που θα έχω κάποια ενημέρωση θα σας ενημερώσω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απαραδεκτο να εχεις προπαραγγειλει και προπληρωσει τοσα χρηματα και να μην ξερεις καν ποτε θα παραλαβεις!
Ημουν απο τους τυχερους που παρηγγειλα και παρελαβα μεσα σε 6 εργασιμες ακριβως απο τον Γερμανο, αλλα καταλαβαινω απολυτως την ταλαιπωρια που περνανε οσοι βρισκονται σε αυτην την θεση!

Link to comment
Share on other sites

Να θες να δώσεις τα ωραία σου 1400 ευρώ και η σαμσουγκ να μην έχει εμπόρευμα να σου πουλήσει!!! 😂😂😂

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

S22 Ultra 12/512 Green. Παραγγελία + πληρωμή 21/2/2022

Σημερινή ενημέρωση από το κατάστημα πως παραλαμβάνει εντός εβδομάδας. Αν όλα πάνε καλά, μέσα της επόμενης θα το έχω στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, soch said:

S22 Ultra 12/512 Green. Παραγγελία + πληρωμή 21/2/2022

Σημερινή ενημέρωση από το κατάστημα πως παραλαμβάνει εντός εβδομάδας. Αν όλα πάνε καλά, μέσα της επόμενης θα το έχω στα χέρια μου.

Μακαρι φιλε μου για να παρουμε σειρα και εμεις,

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...