Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Παλιοτερα εβαζα μονος μου μεβρανες η τζαμακια. Καποιες φορες τα καταφερα καποιες οχι. Ποτε ομως δεν καταφερα να βαλω χωρις να παρει σκονη απο κατω. Οποτε προτιμω να πληρωσω κατι εξτρα για να γινει σωστα η δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά!
Ποια η άποψη σας, αν κάποιος δοκίμασε, για τη μεμβράνη νανοτεχνολογίας από iRepair;
Δεν ενδιαφέρομαι για δακτυλικό.



Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Titarasaudi said:

Καλημέρα παιδιά!
Ποια η άποψη σας, αν κάποιος δοκίμασε, για τη μεμβράνη νανοτεχνολογίας από iRepair;
Δεν ενδιαφέρομαι για δακτυλικό.


 

Εβαλα 2 φορες. Την 1η την απλη και μου εβγαλε καλοκαιρι σε παραλιες με αμμο χωρις σημαδακι. Mετα απο 3 μηνες αρχισε να ξεκολλαει.

Τη 2η με ενισχυση με UV Light. Προς το παρων αψογη και το δαχτυλικο εννοειται.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Titarasaudi said:

Καλημέρα παιδιά!
Ποια η άποψη σας, αν κάποιος δοκίμασε, για τη μεμβράνη νανοτεχνολογίας από iRepair;
Δεν ενδιαφέρομαι για δακτυλικό.


 

Κάτι αρχάς δεν θα έχεις κανένα θέμα με το δάχτυλο, βέβαια έχω την αίσθηση ότι προστατεύει από γρατσουνιές μόνο. Την είχα στο s22 που είχα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν εύκολο να μπει ξανά κάποιο link με τις μεμβράνες από Amazon για να μην ψάχνω όλο το νήμα; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Titarasaudi said:

Καλημέρα παιδιά!
Ποια η άποψη σας, αν κάποιος δοκίμασε, για τη μεμβράνη νανοτεχνολογίας από iRepair;
Δεν ενδιαφέρομαι για δακτυλικό.


 

Καλημέρα, την έχω δοκιμάσει πριν ένα έτος στο S10+ της γυναίκας μου και δεν μου άρεσε καθόλου , το βασικό μειονέκτημα που είχα διαπιστώσει είναι ότι δεν γλιστρούσε το δάχτυλο πλέον στην οθόνη και όχι γυαλί στην διαφάνεια , δεν μου άφησε καλές εντυπώσεις  

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Titarasaudi said:

Καλημέρα παιδιά!
Ποια η άποψη σας, αν κάποιος δοκίμασε, για τη μεμβράνη νανοτεχνολογίας από iRepair;
Δεν ενδιαφέρομαι για δακτυλικό.


 

Πηγαινε Media Markt στο καταστημα στο τελος της συγγρου μολις μπεις μεσα θα πας αριστερα στο σερβις και θα τους πεις να σου  βαλουν την δικη τους. Την εχω φορεμενη  " 16 Μηνες " δεν ξεκολα με τιποτα την πληρωνεις 19+ ευρω εχεις εγγυηση ενα χρονο σε ενδεχομενο να σου ξεκολησει σου βαζουν αλλη αλλα...δεν ξεκολα με τιποτα δεν κολαει το δαχτυλο καθαριζεται ευκολα με ελαφρως υγρο πανακι-χαρτομαντηλο-μωρομαντηλο κτλ.δεν παθαινει τιποτα !!!

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Just now, s_wind said:

Πηγαινε Media Markt στο καταστημα στο τελος της συγγρου μολις μπεις μεσα θα πας αριστερα στο σερβις και θα τπυς πεις να βαλουν την δικη τους. Την εχω φορεμενη  " 16 Μηνες " δεν ξεκολα με τιποτα την πληρωνεις 19+ ευρω εχεις εγγυηση ενα χρονο σε ενδεχομενο να σου ξεκολησει σου βαζουν αλλη αλλα...δεν ξεκολα με τιποτα δεν κολαει το δαχτυλο καθαριζεται ευκολα με ελαφρως υγρο πανακι-χαρτομαντηλο-μωρομαντηλο κτλ.δεν παθαινει τιποτα !!!

Παλαιότερα στη mediamarkt έβαζαν τις μεμβράνες της zagg, αυτές βάζουν ακόμα;

Καλές ήταν και θυμάμαι είχαν την ικανότητα να αυτοεπισκευαζονται σε περίπτωση μικροτραυματισμων. Το κακό ήταν πως αλλοίωναν τα χρώματα, φαίνονταν πιο θαμπά. Έχει αλλάξει αυτό;

Just now, vastegial_74 said:

Παλαιότερα στη mediamarkt έβαζαν τις μεμβράνες της zagg, αυτές βάζουν ακόμα; Μάλιστα υπήρχε η δυνατότητα στα έτοιμα πατρόν να επέμβεις και να του πεις να την πάρει λίγο περιμετρικά για να μην βρίσκει στη θήκη.

Καλές ήταν και θυμάμαι είχαν την ικανότητα να αυτοεπισκευαζονται σε περίπτωση μικροτραυματισμων. Το κακό ήταν πως αλλοίωναν τα χρώματα, φαίνονταν πιο θαμπά. Έχει αλλάξει αυτό;

 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη στο irepair έχω μόνο θετικές εντυπώσεις, άρα το παλικάρι δεν μπορούμε να το βοηθήσουμε οι απόψεις διίστανται.....

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vastegial_74 said:

Παλαιότερα στη mediamarkt έβαζαν τις μεμβράνες της zagg, αυτές βάζουν ακόμα;

Καλές ήταν και θυμάμαι είχαν την ικανότητα να αυτοεπισκευαζονται σε περίπτωση μικροτραυματισμων. Το κακό ήταν πως αλλοίωναν τα χρώματα, φαίνονταν πιο θαμπά. Έχει αλλάξει αυτό;

Α δεν ξερω τι γινοταν παλια εγω δεν εχω καμια αλλιωση χρωματων αλλωστε εαν εβλεπα κατι περιεργο θα την πεταγα αμεσα τωρα πιστευω οτι αυτο το τζελακι που βαζουν αυτοι που  μπαινει αναμεσα στην οθονη και μεμβρανη κανει θαυματα και δεν ξεκολα με τιποτα ουτε προκαλει ιχνος προβληματισμου.

Αυτες που προτεινουν καποια παιδια εδω ειναι χαλια η δε της σαμμυ δεν τολμας να την πιεσεις λιγο γρατσουνιεται για πλακα σε ξεγελα γιατι εχει πολυ καλη ευκρινεια και λες ααα τι ωραια ειναι , η αλλη απο το irepair "Μεγα-Σκουπιδι" τρωνε την παραμυθα της νανο και πρασινα αλογα ,θολωνει για πλακα κολαει το δαχτυλο σαν να εχει λασπη και ΔΕΝ καθαριζεται καθολου ευκολα.

Πρωην καμμενος απο πασης φυσεως μεμβρανες.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 χρονια ειχα την ιδια εμπειρια με Swind. Προφανως εχουν αλλαξει μεμβρανη απο τοτε γιατι καμια σχεση...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, GMF80 said:

Πριν 2 χρονια ειχα την ιδια εμπειρια με Swind. Προφανως εχουν αλλαξει μεμβρανη απο τοτε γιατι καμια σχεση...

Α και να συμβαινει αυτο οι αλλοι σου δινουν εγγυηση ενα χρονο και σου λενε μαλιστα οτι εαν εισαι παλαβος και την ξεκολας επιτηδες θα ερθεις εδω και θα σου βαλω αλλη οσες φορες και να την χαλας ΔΕΝ σου ανακατασκευαζουν την ιδια...αρα...

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, s_wind said:

Α δεν ξερω τι γινοταν παλια εγω δεν εχω καμια αλλιωση χρωματων αλλωστε εαν εβλεπα κατι περιεργο θα την πεταγα αμεσα τωρα πιστευω οτι αυτο το τζελακι που βαζουν αυτοι που  μπαινει αναμεσα στην οθονη και μεμβρανη κανει θαυματα και δεν ξεκολα με τιποτα ουτε προκαλει ιχνος προβληματισμου.

Αυτες που προτεινουν καποια παιδια εδω ειναι χαλια η δε της σαμμυ δεν τολμας να την πιεσεις λιγο γρατσουνιεται για πλακα σε ξεγελα γιατι εχει πολυ καλη ευκρινεια και λες ααα τι ωραια ειναι , η αλλη απο το irepair "Μεγα-Σκουπιδι" τρωνε την παραμυθα της νανο και πρασινα αλογα ,θολωνει για πλακα κολαει το δαχτυλο σαν να εχει λασπη και ΔΕΝ καθαριζεται καθολου ευκολα.

Πρωην καμμενος απο πασης φυσεως μεμβρανες.

Τελικά δεν κατάλαβα πια έχεις εσύ?😊

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εδω που ειμαι μονο irepair εχω οποτε ειναι μονοδρομος. Παντως αυτη που ενισχυσαν με UV ειναι αψεγαδιαστη. Και απο δαχτυλικα τπτ παραπανω απο ενα τζαμακι...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, steliosk said:

Τελικά δεν κατάλαβα πια έχεις εσύ?😊

Media markt τερμα συγγρου.Ολη αυτη η Ιστορια πριν 16 μηνες τωρα δεν ξερω τι παιζει εκει....

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Θα ήταν εύκολο να μπει ξανά κάποιο link με τις μεμβράνες από Amazon για να μην ψάχνω όλο το νήμα; 

https://www.amazon.de/Protector-Flexible-Protection-Compatible-Fingerprint/dp/B09NL5BTR8/ref=mp_s_a_1_4?crid=3HGD5E1AXSPSD&keywords=s22+ultra+displayschutz&qid=1670062393&sprefix=s22+ultra+screen+pro%2Caps%2C178&sr=8-4

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά screenshot πώς κάνουμε; Δεν δουλεύει power button + volume down.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, stelios_85_07 said:

Ρε παιδιά screenshot πώς κάνουμε; Δεν δουλεύει power button + volume down.

Κατέβασε από το  galaxy store το SoftKey Edge έχει την επιλογή που ζητάς. Εμένα με βολεύει πάρα πολύ.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά screenshot πώς κάνουμε; Δεν δουλεύει power button + volume down.
Ετσι γινεται.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, stelios_85_07 said:

Ρε παιδιά screenshot πώς κάνουμε; Δεν δουλεύει power button + volume down.

Power button + vol down (πιθανον δεν πετυχαινεις το ταυτοχρονα) διαφορετικα "γλυστρας" την παλαμη καθετη απο δεξια προς τα αριστερα στην οθονη....

Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!
Ποια η άποψη σας, αν κάποιος δοκίμασε, για τη μεμβράνη νανοτεχνολογίας από iRepair;
Δεν ενδιαφέρομαι για δακτυλικό.




Έβαλα σήμερα για τρίτη φορά στα τελευταία 2 χρόνια. Ευχαριστημένος θα πω, μια χαρά στην αφή, μια χαρά τα χρώματα, προστατεύει από γρατσουνιές και αραχνιές.

Αρκετά ακριβή, ωστόσο κάνει τη δουλειά και στην περνάνε σωστά.

PS. Public Τσιμισκή (iRepair)

Sent from my SM-G996B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Τελικά κατάφερα και επέστρεψα τον φορτιστή τον ep-ta845 και πήρα τον ep-t4510 με το καλώδιο των 5 Α. Περιμένω να αδειάσει τελείως το κινητό να τον τσεκαρω σε μια πλήρη φόρτιση. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gthebest said:

Καλημέρα σε όλους. Τελικά κατάφερα και επέστρεψα τον φορτιστή τον ep-ta845 και πήρα τον ep-t4510 με το καλώδιο των 5 Α. Περιμένω να αδειάσει τελείως το κινητό να τον τσεκαρω σε μια πλήρη φόρτιση. 

Νικάμε αδέρφια.. 

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα για τρίτη φορά στα τελευταία 2 χρόνια. Ευχαριστημένος θα πω, μια χαρά στην αφή, μια χαρά τα χρώματα, προστατεύει από γρατσουνιές και αραχνιές.

Αρκετά ακριβή, ωστόσο κάνει τη δουλειά και στην περνάνε σωστά.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

εγώ έχω βάλει στα Μελίσσια στο irestore οποίος είναι κοντά στην περιοχή και την συστήνω με χίλια...   είναι πραγματικά φανταστική δεν κολλάει στην αφή  δεν κάνει δαχτυλιές δεν γρατζουνιεται δαχτυλικο αποτύπωμα παιζει κανονικα η οθονη ειναι σαν να μη φοραει τιποτα , πραγματικα είναι τέλεια..  όσες έχω δοκιμάσει άλλου είναι σκουπίδια.



Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...