Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Και σε μένα ήρθε, θα το ψάξω και θα γράψω λεπτομέρειες...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ντάξει...αγαπώ S22 Ultra με Android 13 και βουτυρένιο One Ui 5....

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρια ισως και καλυτερη μετα το update...Μου φαινεται ενα να πεφτει λιγο πιο αργα κατα την χρηση.

Στάλθηκε από το ZER-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ελπιδοφόρα αυτά που διαβάζω για ομαλά animations...

Ποιος το δουλεύει με full screen gestures να μας πει

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ εγώ δεν τα βλέπω πιο ομαλά, πιο γρήγορα μόνο. Αλλά δεν είχα θέμα με την ομαλότητα. Γενικά καμία διαφορά για εμένα

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ εγώ δεν τα βλέπω πιο ομαλά, πιο γρήγορα μόνο. Αλλά δεν είχα θέμα με την ομαλότητα. Γενικά καμία διαφορά για εμένα
Καπως ετσι νιωθω και εγω. Η διαφορα ειναι ορατη παντως αν και αδιαφορη για μενα. Μια χαρα ηταν κ πριν.

Στάλθηκε από το ZER-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε recovery mode μπαίνει μόνο αν συνδεθεί σε λάπτοπ η και αν μπει κανονικά σε μπριζα;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Λαπτοπ, pc η συνδεεις ενσυρματα ακουστικα αν εχεις.

Στάλθηκε από το ZER-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Konstantine73 said:

Είναι πολύ ελπιδοφόρα αυτά που διαβάζω για ομαλά animations...

Ποιος το δουλεύει με full screen gestures να μας πει

sent from my S21 FE 8/256


 

Εγω τα δουλευω και η διαφορα ειναι μεγαλη (σε εμενα τουλαχιστον που ειχα ψιλο σπασιματα που και που)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε recovery mode μπαίνει μόνο αν συνδεθεί σε λάπτοπ η και αν μπει κανονικά σε μπριζα;
Λαπτοπ, pc η συνδεεις ενσυρματα ακουστικα αν εχεις.

Στάλθηκε από το ZER-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Η απλά συνδέεις ένα άλλο κινητό με το δικό σου με το καλώδιο του κινητού σου!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα δοκιμαστικά ξεκλείδωμα με πρόσωπο στο one ui 5. Ταχυτατο πλέον και κάτω από δυσκολότερες συνθήκες.

Sent from my Galaxy.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως γίνεται να έσκασε σε όλους;; Θυμάμαι έσκασε πρώτα στα eur και μετά σε αυτά που πούλαγαν  Vodafone cosmote και γενικά περιμέναμε μπορεί και καμιά δύο εβδομάδες να πάει σε όλους! Τώρα όλα μαζί ;; Πάει χάλασε και η Sammy έγινε apple χαχα μπράβο της πάντως το κινητό έγινε σφαίρα σε όλα !

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη βελτίωση σίγουρα. Πιο fluid. Δυστυχώς όμως ο ανταγωνισμός αναγκάζει τις εταιρείες να βγάλουν ένα κινητό στην κυκλοφορία που χρειάζεται εφτά updates περίπου για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο ενώ θα μπορούσε να είναι έτσι day one. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikosz75013 said:

Ρε παιδιά πως γίνεται να έσκασε σε όλους;; Θυμάμαι έσκασε πρώτα στα eur και μετά σε αυτά που πούλαγαν  Vodafone cosmote και γενικά περιμέναμε μπορεί και καμιά δύο εβδομάδες να πάει σε όλους! Τώρα όλα μαζί ;; Πάει χάλασε και η Sammy έγινε apple χαχα μπράβο της πάντως το κινητό έγινε σφαίρα σε όλα !

Σε Ουκρανίας δεν ήρθε ακομα

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι έτσι πάνω στο δίωρο φαντάζομαι σε τέσσερις πέντε μερούλες...του τράβηξα κι ένα wipe cache και είναι κομπλέ...πάμε για  patches  Νοεμβρίου τώρα...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, bromonano2 said:

Εβαλα δοκιμαστικά ξεκλείδωμα με πρόσωπο στο one ui 5. Ταχυτατο πλέον και κάτω από δυσκολότερες συνθήκες.

Sent from my Galaxy.
 

δουλεύει σωστά? γιατί αυτό που είχα με την προηγουμενη έκδοση ήταν άθλιο.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Strofigkas said:

Σε Ουκρανίας δεν ήρθε ακομα

Επιβεβαιώνω και εγώ!

🙂

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μετά την ενημέρωση το Samsung Keyboard μου διορθώνει κάθε πρώτη λέξη της πρότασης και από κεφάλαιο, κάνει το πρώτο γράμμα μικρό. Το αντιμετωπίζει και και κάποιος άλλος αυτό; 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μετά την ενημέρωση το Samsung Keyboard μου διορθώνει κάθε πρώτη λέξη της πρότασης και από κεφάλαιο, κάνει το πρώτο γράμμα μικρό. Το αντιμετωπίζει και και κάποιος άλλος αυτό; 
Πήγαινε στις ρυθμίσεις του πληκτρολογιου /άλλες επιλογές πληκτρολόγησης και βαλε την αυτόματη κεφαλαιοποιηση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μετά την ενημέρωση το Samsung Keyboard μου διορθώνει κάθε πρώτη λέξη της πρότασης και από κεφάλαιο, κάνει το πρώτο γράμμα μικρό. Το αντιμετωπίζει και και κάποιος άλλος αυτό; 
Ναι το κάνει και σε μένα κι ας έχει ενεργή την αυτόματη κεφαλαιοποίηση. Μην ασχολείσαι με το πληκτρολόγιο της Samsung. Το gboard είναι πολύ καλύτερο, ειδικά στην αναγνώριση των λέξεων όταν σέρνεις το δάχτυλο σου για να γράψεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το update μέχρι στιγμής, καλύτερα animations και δεν κολλάει πλέον όταν ανοίγεις το notification shade όταν είσαι σε παιχνίδι. Να πω πως βγήκε το καινούριο Goodlock module Camera Assistant.

Δεν είναι στη λίστα του Nicelock, αλλά σαν απλή εφαρμογή αλά One Hand Operation+. Το κατέβασα από το Galaxy Store ανοίγοντας το λινκ https://galaxystore.samsung.com/detail/com.samsung.android.app.cameraassistant?session_id=W_968ff02484152390c030eb1799da7513 από το κινητό για να ανοίξει στο Galaxy Store app.

Δεν είμαι σίγουρος αν εμφανίζεται αν το ψάξεις απλά στο Store. Το σημανικότερο feature είναι η επιλογή να τραβάει λιγότερα καρέ η κάμερα για να φτιάξει το shutter lag όμως σε κάποιες περιπτώσεις χάνεις ποιότητα, χωρίς να το έχω δοκιμάσει προς το παρών.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο κάνει ας είναι ενεργή η λειτουργία με την αυτόματη κεφαλαιοποίηση...κατά τα άλλα ωραίο, ομαλό κι επιτέλους δίχως σπασιματάκια με τα gestures...και η στίβα στις καρτέλες στον Samsung browser πολύ  fluid. 

Ολες οι μεταβάσεις μενού εφαρμογές άψογη λειτουργία το τατς ειδικά το αριστερό wipe της επιστροφής η μεγαλύτερη βελτίωση, απόκριση χωρίς λάθη 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος λόγος να χρησιμοποιούμε το πληκτρολόγιο της Samsung αντί για της Google; 

Έχει αρχίσει να με εκνευρίζει, ειδικά με το swipe αλλά και με την πρόβλεψη λέξεων. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...