Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά πέμπτη απόγευμα έστειλα με ΕΛΤΑ αίτηση (ταυτότητα+λογαριασμό ΟΤΕ) και στο 13800 μου είπαν οτι δεν έχουν κάποια σχετική ενημέρωση.. Να ανησυχώ? :worry: Η κοπέλα απ'ότι μου είπε όμως οτι ενημερώνονται για την αίτηση ΑΦΟΥ έχει γίνει η ενεργοποίηση και όχι πιο πριν... άρα αν έφτασε ήδη πρέπει ΠΡΩΤΑ να ενεργοποιηθεί για να δουνε και την αίτηση? :ninja: Μου είπε οτι αν ως την παρασκευή δεν υπάρχει κάποια εξέλιξη να ξαναστείλω την αίτηση (online απτο tellas.gr)και να το ενεργοποιήσουν. Αν το κάνω έτσι όμως, δεν θα είναι σαν να κάνω αίτηση απο την αρχή (που περιμένεις και εξοπλισμό ασχέτως αν εγώ τηλεφωνικώς θα τους ενημερώσω οτι τον έχω ήδη απτο πακέτο) και στην ουσία να χάσω και τους 4 μήνες της προσφοράς του πακέτου??? Την παρασκευή το απόγευμα πάντως που μίλησα με έναν άντρα και φαινόταν "ειδικευμένος" στα adsl μου είπε οτι απο την στιγμή που τα ΕΛΤΑ θα τους παραδώσουν την αίτηση θα κάνει 48 ώρες και θα με πάρουν να μου δώσουν το activation ID... Τόσο πίσω μείναν τα ελτά σαν παλιά και αργούν τόσο ή το θέμα κολύεται αλλού? :confused:
:)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πέμπτη απόγευμα έστειλα με ΕΛΤΑ αίτηση (ταυτότητα+λογαριασμό ΟΤΕ) και στο 13800 μου είπαν οτι δεν έχουν κάποια σχετική ενημέρωση.. Να ανησυχώ? :worry: Η κοπέλα απ'ότι μου είπε όμως οτι ενημερώνονται για την αίτηση ΑΦΟΥ έχει γίνει η ενεργοποίηση και όχι πιο πριν... άρα αν έφτασε ήδη πρέπει ΠΡΩΤΑ να ενεργοποιηθεί για να δουνε και την αίτηση? :ninja: Μου είπε οτι αν ως την παρασκευή δεν υπάρχει κάποια εξέλιξη να ξαναστείλω την αίτηση (online απτο tellas.gr)και να το ενεργοποιήσουν. Αν το κάνω έτσι όμως, δεν θα είναι σαν να κάνω αίτηση απο την αρχή (που περιμένεις και εξοπλισμό ασχέτως αν εγώ τηλεφωνικώς θα τους ενημερώσω οτι τον έχω ήδη απτο πακέτο) και στην ουσία να χάσω και τους 4 μήνες της προσφοράς του πακέτου??? Την παρασκευή το απόγευμα πάντως που μίλησα με έναν άντρα και φαινόταν "ειδικευμένος" στα adsl μου είπε οτι απο την στιγμή που τα ΕΛΤΑ θα τους παραδώσουν την αίτηση θα κάνει 48 ώρες και θα με πάρουν να μου δώσουν το activation ID... Τόσο πίσω μείναν τα ελτά σαν παλιά και αργούν τόσο ή το θέμα κολύεται αλλού? :confused:

 

Mάλλον το πρόβλημα είναι των ΕΛ.ΤΑ Μήπως η αίτηση απαιτούσε και φωτοαντίγραφο ταυτότητας (δεν ξέρω, ρωτάω) και ξέχασες να το στείλεις? Επίσης θα σου έλεγα να ρωτήσεις στο 13800 αν μπορείς να στείλεις την αίτηση με φαξ ή e-mail...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι ξαναέκανα (κατόπιν συμφωνίας με το 13800) αίτηση online (όχι φαξ) μέσω του site, αλλά έκανα λάθος και πάτησα στο πεδίο που έλεγε "ADSL Internet χωρίς συνδρομή" και απότι μου είπαν αυτό είναι με χρέωση ανα λεπτό (!!!!!!!!!) και όχι με 20.90 το μήνα... Τέλος πάντων για να μην σας τα πολυλογώ μου είπαν να στείλω και 3η αίτηση με φαξ, αλλά επειδή δεν έχω εκτυπωτή για να εκτυπώσω το .pdf να το συμπληρώσω και κατόπιν να το scannarω και να το στείλω, έστειλα φαξ στον αριθμό που στέλνεις τις αιτήσεις (211 κάτι δε θυμάμαι το νούμερο) και λέω περιληπτικά ότι έγινε που πήρα πακέτο, που έστειλα την αίτηση με ΕΛΤΑ, που δεν έφτασε και έκανα άλλη και ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ πολλές φορές μέσα στο φαξ οτι απο λάθος επιλέχτηκε στην 2η αίτηση το "Χωρίς συνδρομή" και εγώ θέλω το 1024 switcher (αφού ήδη έχω τον εξοπλισμό) με τους 4 μήνες δωρεάν που δικαιούμαι στον αριθμό που δηλώθηκε και στις 2 αιτήσεις... Τώρα???????? Λέτε να γίνει όπως πρέπει και να με ενημερώσουν σε 2-3 μέρες τηλεφωνικός οτι έγινε ή τα έκανα πέρα για πέρα μούσκεμα (μη το πω σκ@τ@...) ???? :worry::blink::cold::scared:
:)
Link to comment
Share on other sites

kai mia episimansi an den to anefera idi, stin elta aitisi eixe antigrafo taytotitas+antigrafo logariasmou OTE...kai ennoeitai oti to dieykrinisa ayto sto 13800.
:)
Link to comment
Share on other sites

Telika simera mou eipan oti h prwti (swsti) aitisi me elta eftase+to poly se 3 meres tha exei energopoiithei.. Den kserw pws ta paei h tellas apo taxytites se APYΣ pantws apo eksypiretisi einai apsogoi. Kai eygenikoi, xwris megali anamoni+propantwn eksyperetikoi se oti zitas.. Kai pistepse me KYRIOLEKTIKA tous exw priksei sta tilefona.. :cool: An meinw +stin taxytita ikanopoihmenos, an den valoume double play tis forthnet argotera, tha exw tellas gia xronia! Kai oi times sto adsl mia xara einai! :yeah: m'aresei+to tragoudaki sto 13800 :lol: Tellas zi(s)to!
:)
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ "ZISTO" ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ.

Η DSL ΜΟΥ ,ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ.

ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ .

ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡ'ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΕΤΤ ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙ.

ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤEIΛΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤAI. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΜΕ 300kb/s ΑΛΛΑ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΟΤΙ

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΙΣΠΡΑΞΗ , ( ΞΕΡΕΤΕ Ο ΦΟΥΣΚΩΤΟΣ ΠΟΥ

ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ).

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΕΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΑΖΙΚΟ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΟΙ ΤΑΔΕ ΚΑΙ ΤΑΔΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΣΑΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΑΝ

(ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ KAI ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ) ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ

TELLAS (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ @RX... ΤΟΥΣ ΚΑΙ

ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΖΙ.

ΒΕΒΑΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ "HELLAS ON LINE" ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΑΙΑΦΑ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 3ΜΗΝΟ .

ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΡΩΤΑ , ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ

ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aπό 22 Οκτωβρίου έως και 5 Νοεμβρίου θα γίνει αυτόματα αναβάθμιση των ταχυτήτων στους παλιούς χρήστες, από 4mbit/512 kbps σε 12mbit/1mbit!

Επίσης αυτόματα θα πέσει και το πάγιο DSL+PHONE από 47 ευρω, σε 39,99 ευρω!

 

Οι τιμές ισχύουν και για νέους συνδρομητές!

 

 

υγ.: Σορρυ αν εχει ξαναναφερθει, αλλα βρηκα κανενα σχετικο ποστ!

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε μηνυμα απο ΤΕΛΛΑΣ και μου λενε οτι μεχρι τις 5 Νοεμβριου θα εχουν ολοκληρωθει οι αναβαθμισεις σε οσους εχουν ηδη ΖΙΣΤΟ.Εχουν δηλαδη ξεκινησει απο 22 οκτωμβριου και θα διαρκεσουν μεχρι 5 νοεμβριου.Αυτα να τα βλεπουν εκει στον πΟΤΕ που βρισκονται ακομα στην παλαιολιθικη εποχη και εχουν ταχυτητες 512το πολυ ουσιαστικα και οχι θεωρητικα οπως συνηθιζουν να λενε οι ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΔΕΣ στο κεντρο εξυπρετησης πελατων που θα επρεπε να λεγεται κεντρο εμπαιγμου πελατων.Τελως παντων ξεφυγα παλι αλλα οταν μου ερχεται στο μυαλο ο πΟΤΕ ανεβαζω πιεση!!!!!Αντε να πουληθει να υσηχασουμε!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο που ο ΟΤΕ καλύπτει όλη την Ελλάδα και όχι την γειτονιά γύρω από τα γραφεία του, όπως η Τελλάς.

Ενταξει μη τα παραλεμε, η Tellas ειναι απο τις λιγες εταιριες που καλυπτει και επαρχια!

Και εμενα με αναβαθμισαν αυτη την εβδομαδα και το internet πεταει, κατεβαζω μεχρι και 1200ΚΒ!:D

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μη τα παραλεμε, η Tellas ειναι απο τις λιγες εταιριες που καλυπτει και επαρχια!

Και εμενα με αναβαθμισαν αυτη την εβδομαδα και το internet πεταει, κατεβαζω μεχρι και 1200ΚΒ!:D

Καλύπτει επαρχία η Τελλάς; Δεν το ξερα. Ποιες περιοχές;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα δεν θυμαμαι ολες τις περιοχες αλλα ξερω σιγουρα πως εχει στην Λαρισα στην Πατρα και εχει ετοιμο δικτυο στο Ηρακλειο.

Ο ΟΤΕ που ειναι τοσα χρονια ακομα δεν προσφερη adsl στην Ραφηνα που ειναι και κοντα στην Αθηνα!

Link to comment
Share on other sites

ρε bayern πας καλα?????και τι εγινε που καλυπτει ολη την ελλαδα?δινει σωστες υπηρεσιες??ΟXI BEBAIA.ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω μερικα ατομα που υποστηριζουν ακομα αυτο το καφενειο που λεγεται πΟΤΕ.αφου ουτε τηλεφωνια καλη εχει ουτε ιντερνετ ειδικα το δευτερο.διαφημιζει πακετα ιντερνετ στα 8 mbps και στην ουσια δινει ταχυτητα της ταξης των 768 στην καλυτερη περιπτωση.ασε το καινουργιο που εγινε,με την απατεωνια του οτε σχετικα με τον δωρεαν χρονο ομιλιας!!!!μιλαμε ΓΙΑ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ρε σεις στην κυριολεξια και δεν μπορω συνειδητοποιησω οτι υπαρχουν ατομα που υποστηριζουν ακομα πΟΤΕ
Link to comment
Share on other sites

Kαλά ηρέμησε μη μας πάθεις και τίποτα και το έχουμε και τύψεις.

Εμένα στην περιοχή μου υπάρχει μόνο ο ΟΤΕ. Έχω dsl 768 και βαράει 80KB/s ακατέβατα κάθε μέρα και όλες τις ώρες της μέρας.

Για τηλεφωνία δεν μιλάμε, άψογη ποιότητα, μακράν καλύτερη από κάθε εναλλακτικό.

Για μένα και για όλη σχεδόν την επαρχία δεν υπάρχουν εναλλακτικοί. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ.

Αν είχε και καλές τιμές ο ΟΤΕ θα ταν κύριος.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω μια φιλη που εβαλε τελλας(δυστυχως)εχει ενα σωρο προβληματα,αποσυνδεσεις στη τηλ. γραμμη,η αναγνωριση δουλευει σπανια(το λιγοτερο βεβαια ειναι αυτο)αποσυνδεσεις στο ιντερνετ,εκει που μιλαει στο τηλ. ξαφνικα μιλαει στον αερα,γενικα δεν λειτουργει τιποτα.μετα απο ενα σωρο τηλ. που εκανε στην εταιρια αξιωθηκαν να στηλουν τεχνικο.το αποτελεσμα ηταν να τις πει οτι ολα λειτουργουν τελεια και οτι φταινε kai οι 3 συσκευες της.τωρα θελω να κανει διακοπη αλλα φυσικα να μην τους πληρωσει τη ριτρα.τι μπορει να κανει;
adok13
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω μια φιλη που εβαλε τελλας(δυστυχως)εχει ενα σωρο προβληματα,αποσυνδεσεις στη τηλ. γραμμη,η αναγνωριση δουλευει σπανια(το λιγοτερο βεβαια ειναι αυτο)αποσυνδεσεις στο ιντερνετ,εκει που μιλαει στο τηλ. ξαφνικα μιλαει στον αερα,γενικα δεν λειτουργει τιποτα.μετα απο ενα σωρο τηλ. που εκανε στην εταιρια αξιωθηκαν να στηλουν τεχνικο.το αποτελεσμα ηταν να τις πει οτι ολα λειτουργουν τελεια και οτι φταινε kai οι 3 συσκευες της.τωρα θελω να κανει διακοπη αλλα φυσικα να μην τους πληρωσει τη ριτρα.τι μπορει να κανει;

 

Εφόσον έχει βάλει φίλτρο πριν από κάθε τηλεφωνική συσκευή, splitter στo modem, και τα προβλήματα παραμένουν, να διαβάσει προσεκτικά τους όρους της σύμβασης που υπέγραψε, και να στείλει καταγγελία στην ΕΕΤΤ περιγράφοντας τα προβλήματα που αντιμετωπίζει και ενημερώνοντας ότι θέλει να διακόψει λόγω υπαιτιότητας της εταιρείας (μη παροχή των συμφωνηθέντων υπηρεσιών / παροχή προβληματικών υπηρεσιών).

 

Για να μη χάσει τον αριθμό του τηλεφώνου της, πρέπει πρώτα είτε να επιστρέψει στον ΟΤΕ, είτε να παει σε άλλο εναλλακτικό με φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω μια φιλη που εβαλε τελλας(δυστυχως)εχει ενα σωρο προβληματα,αποσυνδεσεις στη τηλ. γραμμη,η αναγνωριση δουλευει σπανια(το λιγοτερο βεβαια ειναι αυτο)αποσυνδεσεις στο ιντερνετ,εκει που μιλαει στο τηλ. ξαφνικα μιλαει στον αερα,γενικα δεν λειτουργει τιποτα.μετα απο ενα σωρο τηλ. που εκανε στην εταιρια αξιωθηκαν να στηλουν τεχνικο.το αποτελεσμα ηταν να τις πει οτι ολα λειτουργουν τελεια και οτι φταινε kai οι 3 συσκευες της.τωρα θελω να κανει διακοπη αλλα φυσικα να μην τους πληρωσει τη ριτρα.τι μπορει να κανει;

 

Πλήρωσε για την επίσκεψη 40 ευρώ??

Δικαιολογίες για τις 3 συσκευές :lol: αστεία πράγματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει γίνει ακόμα αναβάθμιση στην περιοχή σου για να έχεις 4. Κοίτα στο adsl.gr στο forum της Tellas που έχει εκεί έναν πίνακα για το πότε θα γίνει η αναβάθμιση σε κάθε περιοχή. Αν και στις 2/11 θα έχουν αναβαθμιστεί όλοι
Link to comment
Share on other sites

οπως σας ειπα στο σπιτι της κοπελας που ειχε το προβλημα με την tellas ειχε παει τεχνικος και τα ειχε βρει τελεια ολα.οποτε και εγω σκεφτηκα οτι ο τεχνικος ελεγξε τα παντα και δεν πηγα εγω να δω τις συνδεσεις.ομος λεω πριν της πω να παει να κανει καταγκελια να ελεγξω και εγω για να ειμαστε σιγουροι.πηγα λοιπον και τι να δω;αναποδα ολα τα φιλτρακια.:blink:το μονο που εχω να πω λοιπον ειναι συγχαρητηρια στο αρτια εκπεδευμενο τεχνικο τμημα της τελλας.αν και σε αυτη τη περιπτωση ειναι κατι χειροτερο γιατι δεν ειναι οτι δεν ξερουν πως μπαινουν τα φιλτρακια αλλα γραφουν στα αχη**α τους πελατες τους,βαριοντουσαν οι κυριοι να ψαξουν τι φταει,ειδαν οτι με τη συσκευη τους ολα οκ και απο εκει και περα σου λεει αντε κοψε το λαιμο σου και μη μας τα πριζεις.:mad::angry:
adok13
Link to comment
Share on other sites

οπως σας ειπα στο σπιτι της κοπελας που ειχε το προβλημα με την tellas ειχε παει τεχνικος και τα ειχε βρει τελεια ολα.οποτε και εγω σκεφτηκα οτι ο τεχνικος ελεγξε τα παντα και δεν πηγα εγω να δω τις συνδεσεις.ομος λεω πριν της πω να παει να κανει καταγκελια να ελεγξω και εγω για να ειμαστε σιγουροι.πηγα λοιπον και τι να δω;αναποδα ολα τα φιλτρακια.:blink:το μονο που εχω να πω λοιπον ειναι συγχαρητηρια στο αρτια εκπεδευμενο τεχνικο τμημα της τελλας.αν και σε αυτη τη περιπτωση ειναι κατι χειροτερο γιατι δεν ειναι οτι δεν ξερουν πως μπαινουν τα φιλτρακια αλλα γραφουν στα αχη**α τους πελατες τους,βαριοντουσαν οι κυριοι να ψαξουν τι φταει,ειδαν οτι με τη συσκευη τους ολα οκ και απο εκει και περα σου λεει αντε κοψε το λαιμο σου και μη μας τα πριζεις.:mad::angry:

 

Οκ και εγώ που τα έχω όλα σωστά κατα καιρούς όταν μιλαώ στο τηλέφωνο κάνει θόρυβο και κόβεται το Internet και όλα τα σχετικά.

Πιθανόν η κοπέλα τα είχε βάλει σωστά και με τις δοκιμές που έκανε να τα έβαλε ανάποδα, εκτός αν είχε πρόβλημα απο την πρώτη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει γίνει ακόμα αναβάθμιση στην περιοχή σου για να έχεις 4. Κοίτα στο adsl.gr στο forum της Tellas που έχει εκεί έναν πίνακα για το πότε θα γίνει η αναβάθμιση σε κάθε περιοχή. Αν και στις 2/11 θα έχουν αναβαθμιστεί όλοι

Friday 26th October

# Site Name

26 Peristeri

27 Korydallos

28 N.Faliro

29 Voula

30 Metamorfosi (LAR)

31 Akadimias (LAR)

32 Fillelinon (LAR)

 

Τιποτα ακομα.. και στο e-care 26/10 γραφει αλλα τιποτα.. το router κολλημενο στα 4/512

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...