Jump to content

myCONTEST! Κερδίστε το Realme C21Y 4/64GB από το fair.gr!


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Για να γιορτάσουμε όλοι μαζί την έλευση του 2022, λοιπόν, σας κάνουμε ένα φοβερό δώρο! Το Realme C21Y 4/64GB, ένα μικρό αλλά… θαυματουργό smartphone από την δημοφιλή εταιρεία, το οποίο είναι μια προσφορά του καταστήματος fair.gr!

To Realme C21Y έχει ελκυστικό σχεδιασμό και έρχεται σε Cross Blue χρώμα, με μεγάλη οθόνη 6,5″ IPS και ανάλυση 1600×720 pixels. Στο εσωτερικό του βρίσκουμε ένα 8πύρηνο chipset μαζί με 4GB RAM και 64GB αποθηκευτικού χώρου, ο οποίος φυσικά επεκτείνεται μέσω microSD κάρτας. Στο πίσω μέρος δεσπόζει η τριπλή κάμερα 16+2+2MP με macro φακό αλλά και ultrawide, ενώ η selfie έχει αισθητήρα 5MP και αρκετές δυνατότητες! Τέλος, η τεράστια μπαταρία των 5.000mAh θα σας προσφέρει 1-2 ημέρες αυτονομίας χωρίς φόρτιση με μεγάλη άνεση!

Πως θα κερδίσετε το Realme C21Y

Παράλληλα, μπορείτε να επισκεφθείτε το νέο μας news site αλλά και το MyPhone Forum, για να τα γνωρίσετε καλύτερα, να ενημερωθείτε γύρω από τις mobile συσκευές και τεχνολογίες αλλά και να “τα πείτε” με τη μεγαλύτερη online παρέα της Ελλάδας με κοινό ενδιαφέρον σας, τα mobiles!

Επιτρέπεται μόνο μια (1) συμμετοχή ανά χρήστη, οι διπλές συμμετοχές θα ακυρώνονται αμφότερες. Οι συμμετοχές θα γίνουν δεκτές μέχρι τις 12 Ιανουαρίου, στις 23.59 το βράδυ.

Καλή χρονιά και καλή σας επιτυχία!

back to the Article

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and pinned

Καλή χρονιά, ευχαριστούμε 👌 👍 

Να έχεις υπομονή με τους ανθρώπους...δεν ξέρεις τι ζόρια κουβαλάει ο καθένας...
Link to comment
Share on other sites

Εμπρός καλή μου τύχη, χαμογέλασε μου.🥰 Ευχαριστούμε πολύ για την ευκαιρία Χρόνια Πολλά και Καλή χρονιά σε όλους με ευτυχία αγάπη και υγεία. 🎇🎆

Despina!
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Με υγεία και χαρά.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό το νέο έτος. 

Υγεία ευτυχία και ότι επιθυμεί ο καθένας! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλες και όλους! 

Καλή Χρονιά! 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • This topic was unfeatured and unpinned
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...