Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Galaxy S22 live wallpaper .
Βελτιστη αποδοση για την οθονη κλειδωματος του  galaxy A52s χωρις καμια  απωλεια μπαταριας .
Μετα την ληψη παμε συλλογη και το οριζουμε στην οθονη κλειδωματος .
273557980_4959975480729682_193300953378368030_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=PnelYKkTg0EAX-Ok3CN&tn=_8pV_E3RW2LFWbzK&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AT_X2OWNQOB7T7naScLan-d8d9Z9CQZwLoJ_NpklP1KP2g&oe=6209968C
DOWNLOAD :
 https://mega.nz/file/rF4m0A4b#4uvkL-WbwxnNesYHpRsm5NBz1ZsKgvYWir6EIAY-C6Q
Στην αρχική οθόνη δουλεύει;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Οχι στην αρχικη  οθονη θα καει ασκοπη μπαταρια ενω στην οθονη κλειδωματος οχι .

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2022 at 10:03 ΜΜ, s_wind said:

Δεν υπαρχει φανατισμος .Υπαρχουν ρυθμισεις σε μια συσκευη που καποιος δεν δινει σημασια με αποτελεσμα να δημιουργει αθελα του παρανοηση.

Καλα τωρα γιαυτες τις εταιριες που αναφερεις με το υπερ-δαχτυλικο που βεβαια τοσο καιρο δεν εχουν να δειξουν ουσιαστικα τιποτα παρα μονο οτι εχουν γρηγορο δαχτυλικο και μεγαλη μπαταρια . Την ανυπαρξια τους σε ενα καρο τομεις που απο την στιγμη που κανει το αστειο και τις αγορασει ο υποψηφιος κατοχος καληνυχτα ας μη τις πουμε.Οσο για τα παραπανω βαζουν μηδενικο χρονο αποκρισης στο πατημα του δαχτυλου  ενω η samsung  οχι κατι που το εχει ως πολιτικη για δικους της λογους .Επισης η xiaomi , realme κτλ το ποσο λεπτα μαμισια τζαμια  βαζουν στην επιφανεια εργασιας που τα ονομαζουν και gorilla glass το ξερουν τα σερβις που γεμισαν μια και σπανε σαν σοκοφρετες.

Επειδή τυχαινει να έρχομαι από realme (realme 7 pro) το ξεκλείδωμα με δαχτυλικο αποτύπωμα δεν έχει καμία σχέση. Στο realme ξεκλειδώνει αστραπιαία. Στο a 52s ακόμα και με τις ρυθμίσεις του φίλου s_wind μειονεκτεί αισθητά. Επίσης η μπαταρία πέφτει πολύ πιο γρήγορα στο Samsung παρόλο που είναι ίδιες (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το 5g, αν και δεν έχω δει να πιάνει ποτέ 5g) και μια τελευταία παρατήρηση η φόρτιση. Θεωρώ απαράδεκτο για συσκευή των 400€ η φόρτιση να είναι τόσο αργή. 65w στο realme 25w στο Samsung και δεν έχει και φορτιστή εντός συσκευασίας η Samsung ( Στο δικό μου τουλάχιστον δεν έχει γτ βλέπω ότι μερικοί έχουν 15w φορτιστή μέσα)αν και το αγόρασα από Γερμανό. Γενικά δε βλέπω να μειονεκτεί κάπου το realme σε σχέση με το Samsung σε ότι αφορά το σχολείο σου ότι δεν έχουν να δείξουν κάτι αυτές οι εταιρείες. Προσωπικά πήγα σε Samsung λόγω του galaxy watch που έχω στην κατοχή μου και δηλώνω ότι πολύ άνετα θα επέστρεφα στο realme αλλά δεν τολμώ να το πω στη γυναίκα μου που της το έδωσα.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, thanpapanik said:

Επειδή τυχαινει να έρχομαι από realme (realme 7 pro) το ξεκλείδωμα με δαχτυλικο αποτύπωμα δεν έχει καμία σχέση. Στο realme ξεκλειδώνει αστραπιαία. Στο a 52s ακόμα και με τις ρυθμίσεις του φίλου s_wind μειονεκτεί αισθητά. Επίσης η μπαταρία πέφτει πολύ πιο γρήγορα στο Samsung παρόλο που είναι ίδιες (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το 5g, αν και δεν έχω δει να πιάνει ποτέ 5g) και μια τελευταία παρατήρηση η φόρτιση. Θεωρώ απαράδεκτο για συσκευή των 400€ η φόρτιση να είναι τόσο αργή. 65w στο realme 25w στο Samsung και δεν έχει και φορτιστή εντός συσκευασίας η Samsung ( Στο δικό μου τουλάχιστον δεν έχει γτ βλέπω ότι μερικοί έχουν 15w φορτιστή μέσα)αν και το αγόρασα από Γερμανό. Γενικά δε βλέπω να μειονεκτεί κάπου το realme σε σχέση με το Samsung σε ότι αφορά το σχολείο σου ότι δεν έχουν να δείξουν κάτι αυτές οι εταιρείες. Προσωπικά πήγα σε Samsung λόγω του galaxy watch που έχω στην κατοχή μου και δηλώνω ότι πολύ άνετα θα επέστρεφα στο realme αλλά δεν τολμώ να το πω στη γυναίκα μου που της το έδωσα.

Φιλε ιδια μπαταρια εχουν πανω κατω, αντε το realme να ειναι ελαχιστα καλυτερη(Οι μετρησεις στο gsm ιδιες τις βγαζουν). Ομως, το real me 7 pro εχει σαφως κατωτερες καμερες απο το Α52s και αρκετα κατωτερο επεξεργαστη και οθονη. Οκ εχει πιο γρηγορη φορτιση το realme αλλα είναι καλη η γρηγορη φορτιση για ενα κινητο? μαλλον οχι

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, thanpapanik said:

Επειδή τυχαινει να έρχομαι από realme (realme 7 pro) το ξεκλείδωμα με δαχτυλικο αποτύπωμα δεν έχει καμία σχέση. Στο realme ξεκλειδώνει αστραπιαία. Στο a 52s ακόμα και με τις ρυθμίσεις του φίλου s_wind μειονεκτεί αισθητά. Επίσης η μπαταρία πέφτει πολύ πιο γρήγορα στο Samsung παρόλο που είναι ίδιες (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το 5g, αν και δεν έχω δει να πιάνει ποτέ 5g) και μια τελευταία παρατήρηση η φόρτιση. Θεωρώ απαράδεκτο για συσκευή των 400€ η φόρτιση να είναι τόσο αργή. 65w στο realme 25w στο Samsung και δεν έχει και φορτιστή εντός συσκευασίας η Samsung ( Στο δικό μου τουλάχιστον δεν έχει γτ βλέπω ότι μερικοί έχουν 15w φορτιστή μέσα)αν και το αγόρασα από Γερμανό. Γενικά δε βλέπω να μειονεκτεί κάπου το realme σε σχέση με το Samsung σε ότι αφορά το σχολείο σου ότι δεν έχουν να δείξουν κάτι αυτές οι εταιρείες. Προσωπικά πήγα σε Samsung λόγω του galaxy watch που έχω στην κατοχή μου και δηλώνω ότι πολύ άνετα θα επέστρεφα στο realme αλλά δεν τολμώ να το πω στη γυναίκα μου που της το έδωσα.

Εισαι θεος τελος !Να τα πεις ολα στη γυναικα σου ναι ξερω θα σου πει εσκασες χρημα για καινουργια συσκευη και τωρα λες οτι δε σαρεσει ελα που αυτη θα σε ψιλιαστει και στο τελος θα σου παρει το Α52s και συ θα μεινεις με το παλιο realme...🤣

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι τα κριτήρια του καθενός για την αγορά κινητού είναι τελείως υποκειμενικα. Άλλος θέλει κάμερα, άλλος θέλει φόρτιση, άλλος θέλει μπαταρία. Προσωπικά ήμουν καλυμμένος από το realme και ο λόγος που αγόρασα καινούριο ήταν γτ ήθελα για τη γυναίκα κινητό οπότε προτίμησα να πάρω καινούρια συσκευή εγώ και να της δώσω το realme. Το realme έχει και μεγαλύτερη ram και γρηγορότερη φόρτιση και η μπαταρία κρατάει περισσότερο (στην πραγματικότητα με την ιδία χρήση). Η κάμερα ναι είναι καλύτερη του Samsung αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας για φωτογραφίες. Εν κατακλείδι καλωσορισα τις βοηθητικές ρυθμίσεις του s_wind και ελπίζω μακροχρόνια να φανεί η ανωτερότητα της Samsung. 

Link to comment
Share on other sites

Αν το μακροχρόνιο σαν έννοια σε απασχολεί πραγματικά, καλό θα ήταν να βάλεις σε πολύ μικρότερη μοίρα την γρήγορη φόρτιση.

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.Μια ερωτηση. Στα χαρακτηριστικα της οθονης απουσιαζει το high definition range.Ειτε HDR ή HDR10 ή HDR10+.

Η απουσια αυτου του χαρακτηριστικου στην οθονη οταν βλεπετε εικονες ( πχ social media ) ειναι σημαντικη , καθως τα χρωματα ειναι πιο φτωχα και μουντα.Δεν το εχετε παρατηρησει? 

netflix υπαρχει καποιο θεμα στην ποιοτητα της αναλυσης?

Σας ευχαριστώ εκ των προτερων.

Δεν ξερω αν ξεγελαει η amoled οθονη , αλλα η απουσια του hdr θα πρεπει να ειναι εμφανης και προσωπικα με χαλαει η ελλειψη ζωντανιας των χρωματων.

Link to comment
Share on other sites



καλημερα.Μια ερωτηση. Στα χαρακτηριστικα της οθονης απουσιαζει το high definition range.Ειτε HDR ή HDR10 ή HDR10+.
Η απουσια αυτου του χαρακτηριστικου στην οθονη οταν βλεπετε εικονες ( πχ social media ) ειναι σημαντικη , καθως τα χρωματα ειναι πιο φτωχα και μουντα.Δεν το εχετε παρατηρησει? 
netflix υπαρχει καποιο θεμα στην ποιοτητα της αναλυσης?
Σας ευχαριστώ εκ των προτερων.
Δεν ξερω αν ξεγελαει η amoled οθονη , αλλα η απουσια του hdr θα πρεπει να ειναι εμφανης και προσωπικα με χαλαει η ελλειψη ζωντανιας των χρωματων.


Πρώτα από όλα, δεν είναι high definition range αλλά high dynamic range. Δεν έχει να κάνει με τη"ζωντάνια" των χρωμάτων, αλλά με τη δυνατότητα να βλέπεις πιο πολλές διαβαθμίσεις στους χρωματικούς τόνους, και να ξεχωρίζεις καλύτερα λεπτομέρειες. Από εκεί και πέρα, για να το αξιοποιήσουμε πρέπει και το υλικό που θα παίξει να είναι hdr. Δεν είναι δηλαδή απλά μια τεχνολογία βελτίωσης της ποιότητας απεικόνισης σε οτιδήποτε δείχνει η οθόνη, αλλά πρέπει να παίζει κάποιο βίντεο που είναι hdr, πχ YouTube ή Netflix. Καλό θα ήταν να το υποστήριζε, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι τόσο χάλια η οθόνη ή ότι θα δεις διαφορές και πως θα φαίνονται χάλια οι εικόνες σε περιήγηση στα social media.

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η τιμή πια είναι 300 € για 6/128 και τώρα θα το πάρω και γω από τα πρώτα bestprice/skroutz μαγαζιά και με παραλαβή από το μαγαζί. Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι το κάνουν πολύ δύσκολο να το πάρεις με απαλλαγή ΦΠΑ προφανώς για όλα τα κινητά. Βέβαια στις μεγάλες αλυσίδες που είναι ακόμα στα 400 δεν υπάρχει θέμα. Μόλις το πάρω θα βάλω search s_wind και θα περάσω το σ/κ ρυθμίζοντας το!

Νομίζω ότι τέλος Φεβρουαρίου θα έχουν πέσει και άλλο οι τιμές αλλά δεν έχω άλλη υπομονή.

Edited by gjohng
Link to comment
Share on other sites

Κάτω από 300 δύσκολο να το βρεις κ είναι αμαρτία να περιμένεις 2 ,3 μήνες για να το δεις 5 ευρώ λιγότερο.  Θεωρό ότι είναι μια τίμια συσκευή αλλά επιμένω όχι γρήγορο δακτυλικο, Αλλά ποσό με ενδιαφέρει 😅

Link to comment
Share on other sites

Φιλος σημερα στην εργασια παλι επι μιαμιση ωρα δεν μπορεσε καν να περασει δακτυλικο το εκοβε περιπου στο 80% δακρυσα στα γελια....🤣

Πατουσε να το περασει λες και επαιζε playstation...Απο τα πολλα σφαλματα μετα απο ωρα  κολλησε στο 0% και δεν προχωρουσε με τιποτα αλλωστε το μπλοκαρει ο knox απο ενα σημειο και μετα λογο συνεχων σφαλματων και του ειπα ψεματα οτι τοκαψε χαχαχαχ να παει στο σερβις....

 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Κάτω από 300 δύσκολο να το βρεις κ είναι αμαρτία να περιμένεις 2 ,3 μήνες για να το δεις 5 ευρώ λιγότερο.  Θεωρό ότι είναι μια τίμια συσκευή αλλά επιμένω όχι γρήγορο δακτυλικο, Αλλά ποσό με ενδιαφέρει 😅

Άσε καλύτερα μην μου κόψουν κανα δάχτυλο στον ύπνο για να το ανοίξουν καλύτερα κωδικός!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, s_wind said:

Είναι κ το δάχτυλο πιστεύω ,αλλά δεν χρειάζεται να το αναλύσουμε ούτε να παρεξηγηθουμε . Επειδή έχω κ το s21u  η διαφορά ανάμεσα τους είναι χαοτική στο ξεκλείδωμα.  Απλά είναι ποιο αργό για τα δικά μου δεδομένα ,που είναι η δικιά μου άποψη.  

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Κάτω από 300 δύσκολο να το βρεις κ είναι αμαρτία να περιμένεις 2 ,3 μήνες για να το δεις 5 ευρώ λιγότερο.  Θεωρό ότι είναι μια τίμια συσκευή αλλά επιμένω όχι γρήγορο δακτυλικο, Αλλά ποσό με ενδιαφέρει 😅

Εγω άρχισα να σκεφτομαι να δωσω το poco f3 που εχω για δευτερο και να το ξαναπάρω το a52s. Διστάζω βέβαια λιγο μιας και θα μου λείψει το modding.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, challenge143 said:

 

Να συμφωνησω εφοσον το λες οκ αλλα αντε ας πουμε οτι εγω δεν τα λεω τοσο καλα ο κατοχος του παρακατω βιντεο δεν δειχνει οτι ανοιγει ακαριαια δηλαδη τι αλλο να κανει ποσο πιο γρηγορα να ανοιγει? ---->>>   https://m.youtube.com/watch?v=Q8i3TgSSSQA&feature=youtu.be

17 minutes ago, Antretng said:

Εγω άρχισα να σκεφτομαι να δωσω το poco f3 που εχω για δευτερο και να το ξαναπάρω το a52s. Διστάζω βέβαια λιγο μιας και θα μου λείψει το modding.

Μια χαρα ειναι το poco f3  .

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, s_wind said:

 

Μια χαρα ειναι το poco f3  .

Αρκει να μην χρησιμοποιείς την οθόνη σε χαμηλή φωτεινότητα. 😋 

Anyway. Μου έχει λείψει λίγο sammy και για αυτό το σκεφτόμουν. Ίσως καλύτερα αντί να αλλάξω το δεύτερο να αλλάξω το main μου με s21 ultra. Ιδωμεν. Όπως μου τη βιδωσει.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Αντρέα σου έχω γράψει και στο άλλο σάιτ με τον τρελό με το p20 pro .  Σου παίρνει ώρα να στήσεις μια gcam? Κ φτιαχνεις για όλες τις συσκευές; Απαιτεί κάποιο πρόγραμμα για να την στήσεις; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Αντρέα σου έχω γράψει και στο άλλο σάιτ με τον τρελό με το p20 pro .  Σου παίρνει ώρα να στήσεις μια gcam? Κ φτιαχνεις για όλες τις συσκευές; Απαιτεί κάποιο πρόγραμμα για να την στήσεις; 

Δεν στηνω apk. Δεν είμαι developer. Ρυθμίσεις κάνω. Δεν χρειάζεται δηλαδή κάτι ιδιαίτερο για να κάνεις ενα στήσιμο 🙂

Αυτό που θα σε βοηθήσει είναι μία φωτογραφική αντίληψη ώστε να μπορείς να καταλαβαίνεις καθώς πειράζεις τις ρυθμίσεις τι αντίκτυπο έχουν καθώς και λίγες βασικές γνώσεις φωτογραφίας και επεξεργασίας ώστε τελικά να καταφέρεις το αποτέλεσμα που θες. Το πιο σημαντικό είναι να αντιλαμβάνεσαι το πώς ο συνδιασμός ρυθμίσεων μπορεί να οδηγήσει σε κάτι εντελώς διαφορετικό από ότι η κάθε η μία χωριστά. Για παράδειγμα μια σάλτσα αν είναι είτε ξυνή είτε γλυκειά συνήθως δεν είναι καλή. Αν όμως συνδιαστουν αυτά τα δύο, από κακή σάλτσα καταλήγει σε κάτι νόστιμο. Άρα λοιπόν χρειάζεται όρεξη, παρατηρητικότητα λίγη έμπνευση και να διαβάσεις μερικά βασικά πράγματα για τη φωτογραφία.

Φυσικά είναι χρήσιμο να έχεις μία συνεχή επαφή με διάφορες εκδόσεις gcam που βγαίνουν ώστε να μπορείς να καταλάβεις ποια έκδοση θα σε βολέψει καλύτερα για αυτό που θες να στήσεις. Και σίγουρα να να έχεις μία βασική γνώση του τι είναι ο κάθε αισθητήρας και τα libs κάθε εταιρείας.

Για παράδειγμα, τα OnePlus/Realme σε κόντρα ήλιο δεν μπορούν να τραβήξουν με hdr+ enhanced. Αυτό όμως ξεπερνιέται με το sun bug fix. Έχει όμως αρνητικό ότι καίει τα highlights (ακόμα και αν υποεκθεσεις).

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, gjohng said:

Πάντως η τιμή πια είναι 300 € για 6/128 και τώρα θα το πάρω και γω από τα πρώτα bestprice/skroutz μαγαζιά και με παραλαβή από το μαγαζί. Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι το κάνουν πολύ δύσκολο να το πάρεις με απαλλαγή ΦΠΑ προφανώς για όλα τα κινητά. Βέβαια στις μεγάλες αλυσίδες που είναι ακόμα στα 400 δεν υπάρχει θέμα. Μόλις το πάρω θα βάλω search s_wind και θα περάσω το σ/κ ρυθμίζοντας το!

Νομίζω ότι τέλος Φεβρουαρίου θα έχουν πέσει και άλλο οι τιμές αλλά δεν έχω άλλη υπομονή.

Ειδη κανει 290€ ετοιμοπαραδοτο .

Ο ρυθμος πτωσης της τιμης γινεται πιο εντονος το φεβρουαριο .Πιστευω οτι πριν το πασχα θα κανει πανω κατω 250 € γιατι θα κυκλοφορησει κι το Α53 (ασχετα αν το Α53 θα ειναι με exymos (οχι κι τα καλυτερα για τη σειρα  μεχρι τωρα για την επεξεργαστικη του δυναμη ,την καταναλωση μπαταριας κι την υπερθερμανση που αναπτυσει) την χωρις jack υποδοχη  ,camera ιδια πανω κατω κι ισος το μονο θετικο η μεγαλυτερη μπαταρια αν κι στην πραξη δεν ξερουμε ποσο ενεργοβορος ειναι ο νεος exymos .

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fotisbasm said:

MONO εαν μενεις Αθηνα και πας εσυ ο ιδιος απο το μαγαζι , αλλιως παει περιπου 320e (να τα λεμε και αυτα)

Πέντε με εφτά ευρώ είναι τα μεταφορικά συνήθως. Πως θα πάει 320;

Αντε να το πουμε 297 με μεταφορικά στη χειρότερη. 

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δύο τρεις μέρες και έχω εκπλαγεί από την μπαταρία του. Πριν διαφορά high end με exynos με παρόμοια μπαταρία αλλά η διαφορά είναι παραπάνω από αισθητή. Snapdragon και σαμσουνγκ, νομίζω ότι καλύτερο έχω βρει μέχρι τώρα, πράγμα που δεν το πίστευα όταν έβλεπα διαφορα σχόλια στα φόρουμ γενικά 

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, fotisbasm said:

MONO εαν μενεις Αθηνα και πας εσυ ο ιδιος απο το μαγαζι , αλλιως παει περιπου 320e (να τα λεμε και αυτα)

Χωρις να θελω να κανω διαφημιση δεν νομιζω να κανω λαθος 

289.90+4 μεταφορικα αντε κι +αντικαταβολη 2=295.90 με δωρο( θηκη + tember glass ) για προσωρινη λυση μεχρι να αγορασης θηκη κι glass που εσυ θελεις.Απο ευρωπη κι με εγγυηση 2ετη samsung.

https://www.bestprice.gr/item/2156947853/samsung-galaxy-a52s-5g-6gb-128gb-dual.html

 

Μπερδευτικες με του skroutz που ειναι οντως 30 € ποιο ακριβο σε αλλα καταστηματα .

https://www.skroutz.gr/s/30662995/Samsung-Galaxy-A52s-5G-6GB-128GB-Awesome-Black.html

 

2 ώρες πριν, Antretng said:

Πέντε με εφτά ευρώ είναι τα μεταφορικά συνήθως. Πως θα πάει 320;

Αντε να το πουμε 297 με μεταφορικά στη χειρότερη. 

 

Edited by powerup
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, powerup said:

Χωρις να θελω να κανω διαφημιση δεν νομιζω να κανω λαθος 

289.90+4 μεταφορικα αντε κι +αντικαταβολη 2=295.90 με δωρο( θηκη + tember glass ) για προσωρινη λυση μεχρι να αγορασης θηκη κι glass που εσυ θελεις.

https://www.bestprice.gr/item/2156947853/samsung-galaxy-a52s-5g-6gb-128gb-dual.html

 

Καπου τοσο βγαινει, ναι. Για αυτό ειπα αντε να παει 297 αναλογως χρώμα και μέθοδο πληρωμής. 

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Καποιες διορθωσουλες για το  android 12  για καλυτερη λειτουργικοτητα σε αποκριση , ταχυτητα , μετα απο ξεκλειδωμα  κτλ. παντα με ενεργα τα animation (κλιμακες) για καλυτερη και πιο σταθερη εμπειρια χρησης:

spacer.png

spacer.png

 

spacer.png

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...