Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσφατα αγορασα ενα jabra 250 και εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος.Με το κινητο της nokia 6230 και με το φορητο που τα εχω συνδεσει δουλευει μια χαρα χωρις κανενα προβλημα.Πολυ καλο ηχο και στο ακουστικο και στην ομιλια.Κοστιζει κατι παραπανω(60 ευρω) αλλα νομιζω οτι τα αξιζει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσφατα αγορασα ενα jabra 250 και εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος.Με το κινητο της nokia 6230 και με το φορητο που τα εχω συνδεσει δουλευει μια χαρα χωρις κανενα προβλημα.Πολυ καλο ηχο και στο ακουστικο και στην ομιλια.Κοστιζει κατι παραπανω(60 ευρω) αλλα νομιζω οτι τα αξιζει.

 

Συγγνώμη, όταν λες "και με το φορητό..." εννοείς ότι εξασφάλισες σύνδεση (μέσω BlueTooth) με το φορητό υπολογιστή κ μετέτρεψες το ακουστικό σε ακουστικό-συνδεδεμένο-με-το-laptop ; Αν εννοείς κάτι τέτοιο (κ δεν το τράβηξα απελπιστικά μέσω σεναρίων το όλο θέμα !), μπορείς να μου πεις πως γίνεται ; Έχω δέκτη BT USB στον υπολογιστή αλλά ποτέ δεν κατάφερα να συνδέσω το ΒΤ ακουστικό μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Και από τιμή πως πάει?

200€ (από την ιστοσελίδα της εταιρίας που το εισάγει).

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να δείτε εδώ ένα συγκριτικό πίνακα με δυνατότητες και τιμές μοντέλων carkit που κυκλοφορούν στην αγορα:

 

http://www.bitbyte.gr/BluePerfection/comparizon.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψάχνω να βρώ ένα φορτιστή για Nokia με μανιβέλα, για να περνάει η ώρα στη σκοπιά τώρα που θα πάω φαντάρος και επειδή δεν θα βρίσκω πρίζα στο κέντρο. Ξέρει κάποιος ένα κατάστημα στην Ελλάδα που να το πουλάει;

 

(Ξέρω ότι ίδιο θέμα έχει ξανανοιχτεί, αλλά επειδή το ξαναγράφω για να δώσει κανείς σημασία)...

:blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Πρώτη φορά στη ζωή μου ακούω φορτιστή με μανιβέλα, αλλά με αυτά που βγάζει η αγορά δεν το βλέπω αδύνατο! Κουρδιστά ραδιόφωνα εχω δει σε ενα ντοκυμαντέρ στην αφρική διότι δεν εχουν παντού ρευμα, αλλά φορτιστή οχι! Πάρε ενα psp και πέρνα την ώρα σου! :rolleyes: Όσον αφορά την φόρτιση πάρε ενα mobile battery pack charger!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ψάχνοντας στο site τώρα τα Χριστούγεννα είδα ειδική προσφορά στα 179 ευρώ.

 

Κρίνοντας από τις τιμές σε μαγαζιά κινητής τηλεφωνίας η προσφορά είναι εξαιρετικά συμφέρουσα.

http://www.bitbyte.gr/dev/categories.php?lang=gr&catid=8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Πρίν λίγες μέρες μου έκανε δώρο ο αδερφός μου ένα Bt headset το Jabra BT 250v.Όλα καλά με την ζευγοποίηση και όλα τα υπόλοιπα αλλά δεν μπορώ να κάνω την δόνηση να δουλέψει.

Κάνω αυτό που λέει το user manual αλλά τίποτα.Έστειλα και e-mail στην εταιρία αλλά μου απάντησαν αυτά που λέει το εγχειρίδιο.

Μήπως έχεις κανένας το ίδιο μοντέλο να μου τι να κάνω?Μήπως θέλει κάποιο κόλπο για να λειτουργήσει?

Ευχαριστώ πολύ για κάθε απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Πρίν λίγες μέρες μου έκανε δώρο ο αδερφός μου ένα Bt headset το Jabra BT 250v.Όλα καλά με την ζευγοποίηση και όλα τα υπόλοιπα αλλά δεν μπορώ να κάνω την δόνηση να δουλέψει.

Κάνω αυτό που λέει το user manual αλλά τίποτα.Έστειλα και e-mail στην εταιρία αλλά μου απάντησαν αυτά που λέει το εγχειρίδιο.

Μήπως έχεις κανένας το ίδιο μοντέλο να μου τι να κάνω?Μήπως θέλει κάποιο κόλπο για να λειτουργήσει?

Ευχαριστώ πολύ για κάθε απάντηση.

 

Δεν το έχει κανένας βρε παιδιά να μου τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα και για ηλιακούς φορτιστές! Κάπου είχα δεί αλλα δε θυμάμαι που... Πάντως δύσκολο να μήν βρείς μπρίζα να βάζεις τον φορτιστή σου...
CR electronics
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω το ιδιο και εκανα οτι λεει το βιβλιαρακι και δουλευει αψογα,μηπως εχει προβλημα η δονηση;

 

mporeis ma mou peis ti akrivos ekanes?:(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
θελω να αγορασω ενα handsfree μεχρι 70 ευρω και κατεληξα στα: nokia hs-53w, nokia hs-55w kai jabra bt250v θα το χρησιμοποιησω με νοκια 6021,βοηθηστε με στην επιλογη με ενδιαφερει να εχει καλη αυτονομια και να ειναι ανετο,αν εχετε και κατι αλλο να μου προτινεται ευχαριστως...
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι λεω οχι στα nokia bt,προτιμω τα se.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

θελω να αγορασω ενα handsfree μεχρι 70 ευρω και κατεληξα στα: nokia hs-53w, nokia hs-55w kai jabra bt250v θα το χρησιμοποιησω με νοκια 6021,βοηθηστε με στην επιλογη με ενδιαφερει να εχει καλη αυτονομια και να ειναι ανετο,αν εχετε και κατι αλλο να μου προτινεται ευχαριστως...

 

Τσέκαρε οπωσδήποτε τη δυνατότητα να κάνει αυτόματη σύνδεση με το τηλέφωνό σου - δενφαντάζεσαι πόσο σπαστικό είναι κάθε φορά που θες να το συνδέσεις να πρέπει να κάνεις search, connect και pair τις δύο συσκευές....

 

Αν τα ΝΟΚΙΑ έχουν κοινό φορτιστή με το τηλέφωνό σου (όπως γίνεται με κάποια SE), ένας επιπλέον λόγος να τα διαλέξεις είναι οτι θα θες μόνο ένα φορτιστή και για τα δύο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ενώ απεχθάνομαι την Motorola στα hands free της βγάζω το καπέλο για κάτι φτηνό με άριστη ποιότητα ήχου και αυτονομία προτίνω το Η500! Με το Κ750i μου παίζει θεικά!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολουε.

Ζητω την βοηθεια σας για επιλογη BLUETOOTH ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ με δυνατοτητα συνδεσης συγχρονως με δυο κινητα(QTEK s100 και QTEK 9000) και αποψεις

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα valpap και χρόνια πολλά :)

 

Το θέμα για τα bluetooth handsfree βρίσκεται εδώ όπου μπορείς να πάρεις πολλές γνώμες καθώς και να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...