Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο το κινητο gs,και ψαχνω ποιο μικρα gel που μπαινουν στα ακουστικα

γιατι τα υπαρχον ειναι μεγαλα και δεν χωρανε στα αυτια μου:D

Link to comment
Share on other sites

τα χρησιμοποιείς και ως hands free ή μονο μουσική;

αν ισχύει το 2ο μπορείς να πάρεις άλλα ακουστικά :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρηκα,οσοι θελουν gel σε διαφορα μεγεθη εχει το media markt με 6ευρω:)

 

Φανταζομαι οτι η συσκευασια εχει πολλα μεγεθη μεσα σωστα? Και οχι το ζευγαρι 6 ευρω.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει δει/χρησιμοποιήσει ποτέ κανένας; Ήξερα πως υπάρχει ένας για iphone, πήρε σήμερα το μάτι μου και κάτι άλλους

 

Αναρωτιέμαι αν έχει χρησιμοποιήσει κανένας ποτέ, αν το αποτέλεσμα είναι καλό και αν είναι βολικό στην χρήση τελικά

Link to comment
Share on other sites

Είχα δοκιμάσει ένα στο iPhone4 μου, αγορασμένο από ebay. Το αποτέλεσμα ήταν ότι το επέστρεψα! Δύσχρηστο, καθιστά το κινητό βαρύτερο και παχύτερο, χρειάζεσαι πλέον 2 χέρια για να το ισορροπήσεις και να τραβήξεις μια φωτογραφία, ενώ και η διαφορά ποιότητας δεν κάνει μπαμ. Καλύτερα να πάρεις μία slim point-and-shoot κάμερα, γιατί και μικρή σε μέγεθος θα είναι και με πολύ περισσότερες συνατότητες...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα έχω αγοράσει αυτή την συσκευή Vodafone R201 Φορητό 3G Wi-Fi για να έχω ιντερνετ μέσω wi-fi αυτή την στιγμή έχω κάρτα της Vodafone και θέλω να πάρω κάρτα της cosmote για καλύτερο σήμα.

 

Έχω διαβάσει ότι γίνετε να αλλάξεις κάποια APN settings και αυτή η συσκευή να δέχεται και κάρτες της cosmote ξέρει κάποιος να με βοηθήσει πως θα το κάνω αυτό ?:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πρόκειται να αγοράσω το πρώτο μου tablet την επόμενη εβδομάδα και ψάχνω πενάκι για σημειώσεις . Τι θα μου προτείνατε ;
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς κάποιο μοντέλο της σειράς XP?

Με προβληματίζει το γεγονός ότι αναφέρει ότι δέχεται μόνο 500 φορτίσεις.

http://www.energizerpowerpacks.com/us/products/xp4001/

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εχω αυτο εδω και δεν ειναι συμβατο με το live with walkman...μπορω να κανω κατι?να φτιαξω καποιο βυσμα η κατι τετοιο?εχω το βυσμα δηλαδη απλα δεν φορτιζει..ουτε με ενα vodafone 845 που εχω δοκιμασει
Link to comment
Share on other sites

To παρέλαβα πριν λίγες μέρες και σε κάποια δοκιμή με το κινητό, το φορτίζει αρκετά γρήγορα.

Καλό πάντως το ότι κρατάει την φόρτιση για πολύ καιρό και ας μην το χρησιμοποιείς.

Επίσης, πραγματικά καλύπτει με τα βύσματα ό,τι συσκευή υπάρχει στην αγορά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εξωτερικός φορτιστής/μπαταρία, μεγέθους 4000mah για ταυτόχρονη φόρτιση μέχρι 2 ηλεκτρονικών συσκευών.

Γύρω στα 50€ από Αμαζον Αγγλίας με μεταφορικά δωρεάν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχει καποιος να προτεινει κατι? Με εχει ζαλισει ο αντρας μου......

 

Μηπως το Nokia CA-300 FM Transmitter? Ειναι ταυτοχρονα και φορτιστης αυτοκινητου και μπορεις να φορτισεις και κινητο Νοκια

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Καλημέρα έχω αγοράσει αυτή την συσκευή Vodafone R201 Φορητό 3G Wi-Fi για να έχω ιντερνετ μέσω wi-fi αυτή την στιγμή έχω κάρτα της Vodafone και θέλω να πάρω κάρτα της cosmote για καλύτερο σήμα.

 

Έχω διαβάσει ότι γίνετε να αλλάξεις κάποια APN settings και αυτή η συσκευή να δέχεται και κάρτες της cosmote ξέρει κάποιος να με βοηθήσει πως θα το κάνω αυτό ?:worry::worry:

Ψάχνοντας, βρήκα αυτά:

http://support.you.gr/mobileprograms/Umobileform2.asp?m=n&p=y&mid=000000000000216311&product=MODEMS/FAX%20VODAFONE%20R201%203G%20%20HOTSPOT&price=39,05&ps=COSMOTE%20150%20(12%EC%E7%ED%EF%20%F3%F5%EC%E2%FC%EB%E1%E9%EF)

http://www.gsmliberty.net/shop/vodafone-mobile-wifi-r201-unlock-software-p-3368.html

Δεν επιτρέπονται αγγελίες στην υπογραφή.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδή το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος που πήγα στο Βόλο η βάση στήριξης που είχα μάς άφησε χρόνους, πρέπει να αγοράσω καινούρια. Θα χρησιμοποιείται αποκλειστικά και μόνο για χρήση του smartphone ως gps. Αυτή τη στιγμή έχω το nexus s και ενδεχομένως μέσα στο μήνα να αποκτήσω το galaxy nexus (υπάρχει ένα μικρό ποσοστό να αγοράσω το galaxy note αν πέσει η τιμή του). Οπότε, χρειάζομαι μία βάση στήριξης universal. Το αυτοκίνητό μου είναι το passat (πέρυσι το αγόρασα, αναφέρομαι στο μοντέλο 2011). Αναφέρω το αυτοκίνητο, μήπως και υπάρχει κάποια άλλη βάση στήριξης, διαφορετική από την κλασσική με τη βεντούζα στο τζάμι. Επίσης, θα προτιμούσα η αγορά να γίνει από Ελλάδα.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Μέσω paypall είναι ε; Τέλος πάντων, θα το δω. Όσο για την ελληνική αγορά, υπάρχει κάτι;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...