Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

34 minutes ago, doganos said:

Οποιος την εβαλε, ας μας πει αν ανοιγει κανονικα το outlook (η εφαρμογη) και ας περιηγηθει λιγο να μας πει αν κλεινιε μονη της... 

την έχεις κάνει διαγραφή την εφαρμογή και να την βάλεις εκ νέου?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα δεν μου βγάζει την αναβάθμιση πρέπει να είμαι από τους λίγους.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω βλέπω αρκετή βελτίωση στην κάμερα ειδικά σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού. Μέχρι στιγμής όλα λειτουργούν ρολόι. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Antwny said:

Εγώ πάντως ουσιαστική διαφορά δεν έχω δει

Μια ώρα που το σκαλιζω, έχω σχηματίσει Ακριβώς την αντίθετη άποψη. Συνέχεια ανακαλύπτω καινούργια πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ακούω ευχάριστα πράγματα.....εγώ θα περιμένω λίγο ακόμα δεν θα την κάνω προς το παρόν να δούμε από όλους ότι όλα δουλεύουν στην εντέλεια.  Από notification όλα κομπλέ;  always on display ; υπάρχει τίποτα καινούριο; 

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 ωρες...  που εκανα επαναφορα ρυθμισεων, μεχρι στιγμης δουλευει καλα. Ελπιζω να μην ξανα κανει τα ιδια... δεν το ξαναστηνω απο την αρχη... το κεφαλι μου καηκε 😛

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gthebest said:

Νομίζω βλέπω αρκετή βελτίωση στην κάμερα ειδικά σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού. Μέχρι στιγμής όλα λειτουργούν ρολόι. 

Ωραία νέα. Μακάρι κάμερα να έγινε ακόμα καλύτερη..

Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιηθεί και το RAM plus
Τι παίζει μ αυτό;
Μόνο του αποφασίζει;476e3ee5256bd51476890fb140a7578a.jpg

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με outlook,viber και Facebook.

Διακόπτονται συνέχεια..

Εννοείται ότι έγινε επανεγκατάσταση των εφαρμογών

Edited by sonakiasfun
Οκ
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, sonakiasfun said:

Μετά την αναβάθμιση αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με outlook,viber και Facebook.

Διακόπτονται συνέχεια..

Εννοείται ότι έγινε επανεγκατάσταση των εφαρμογών

Αν και το έκανες πιστεύω,  ριξτου μια επανεκκίνηση ακόμα και αν συνεχίσει φοβάμαι ότι θες reset στις εργοστασιακες

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ernesto1983 said:

με τετοιο update σαφως κανετε εργοστασιακες ρυθμισεις!!

Δεν σβήνει data αυτό ε ?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, sonakiasfun said:

Μετά την αναβάθμιση αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με outlook,viber και Facebook.

Διακόπτονται συνέχεια..

Εννοείται ότι έγινε επανεγκατάσταση των εφαρμογών

Καλώς ήρθες στο κλαμπ. Κάνε format και θα στρώσει...

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Νεο προβλημα.. 

 

1) στα θεματα στην αρχη μου τα εβγαζε Βουλγαρικα την γλωσσα μεσα, εκανα επανεκκινηση και τα βγαζει ελληνικα πλεον, ΑΛΛΑ στα θεματα τα free δεν μου εμφανιζει τιποτα και μερικες φορες βγαζει σφαλμα οτι δεν μπορει να επικοινωνησει με τον σερβερ της samsung.

2) εχει ενημερωση σε καποιες εφαρμογες στο galaxy store αλλα δεν μπορω να τις κανω. Πλεον οταν το ανοιγω λεει οτι οι servers της samsung ειναι αργοι κτλ. Εκανα clear cache την εφαρμογη, και τωρα μου βγαζει οταν την ανοιγω, να αποδεχθω τους ορους και παταω το στρογγυλο οτι τους αποδεχομαι και δεν με αφηνει να πατησω "συνεχεια" γιατι ειναι αχνο....

 

3) επισης για καποιον λογο απο τον chrome δεν μπορω να απαντησω εδω μεσα, κολλαει στο "saving" και δεν κανει κατι... 

 

Εννοειται οτι εκανα οτι μπορουσα σε απεγκατασταση, clear cache, δεδομενα εφαρμογης κτλ αλλα το προβλημα ειναι το ιδιο

Στο οριο ειμαι να το πουλησω... με κουρασε

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, doganos said:

Νεο προβλημα.. 

 

1) στα θεματα στην αρχη μου τα εβγαζε Βουλγαρικα την γλωσσα μεσα, εκανα επανεκκινηση και τα βγαζει ελληνικα πλεον, ΑΛΛΑ στα θεματα τα free δεν μου εμφανιζει τιποτα και μερικες φορες βγαζει σφαλμα οτι δεν μπορει να επικοινωνησει με τον σερβερ της samsung.

2) εχει ενημερωση σε καποιες εφαρμογες στο galaxy store αλλα δεν μπορω να τις κανω. Πλεον οταν το ανοιγω λεει οτι οι servers της samsung ειναι αργοι κτλ. Εκανα clear cache την εφαρμογη, και τωρα μου βγαζει οταν την ανοιγω, να αποδεχθω τους ορους και παταω το στρογγυλο οτι τους αποδεχομαι και δεν με αφηνει να πατησω "συνεχεια" γιατι ειναι αχνο....

 

3) επισης για καποιον λογο απο τον chrome δεν μπορω να απαντησω εδω μεσα, κολλαει στο "saving" και δεν κανει κατι... 

 

Εννοειται οτι εκανα οτι μπορουσα σε απεγκατασταση, clear cache, δεδομενα εφαρμογης κτλ αλλα το προβλημα ειναι το ιδιο

Στο οριο ειμαι να το πουλησω... με κουρασε

Εγώ που δεν έχω κάνει την ενημέρωση μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι το chrome έχει το πρόβλημα αλλά τώρα δουλεύει, για τα άλλα δεν γνωρίζω. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, doganos said:

Νεο προβλημα.. 

 

1) στα θεματα στην αρχη μου τα εβγαζε Βουλγαρικα την γλωσσα μεσα, εκανα επανεκκινηση και τα βγαζει ελληνικα πλεον, ΑΛΛΑ στα θεματα τα free δεν μου εμφανιζει τιποτα και μερικες φορες βγαζει σφαλμα οτι δεν μπορει να επικοινωνησει με τον σερβερ της samsung.

2) εχει ενημερωση σε καποιες εφαρμογες στο galaxy store αλλα δεν μπορω να τις κανω. Πλεον οταν το ανοιγω λεει οτι οι servers της samsung ειναι αργοι κτλ. Εκανα clear cache την εφαρμογη, και τωρα μου βγαζει οταν την ανοιγω, να αποδεχθω τους ορους και παταω το στρογγυλο οτι τους αποδεχομαι και δεν με αφηνει να πατησω "συνεχεια" γιατι ειναι αχνο....

 

3) επισης για καποιον λογο απο τον chrome δεν μπορω να απαντησω εδω μεσα, κολλαει στο "saving" και δεν κανει κατι... 

 

Εννοειται οτι εκανα οτι μπορουσα σε απεγκατασταση, clear cache, δεδομενα εφαρμογης κτλ αλλα το προβλημα ειναι το ιδιο

Στο οριο ειμαι να το πουλησω... με κουρασε

Το 2ο το κάνει και σε εμένα

Επίσης στα θέματα στα free μου βγάζει μόνο 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια χαζή ερώτηση μήπως και μπορέσουμε να βοηθήσουμε τον φίλο τον dogano . Δεν υπάρχει πλέον το samsung kies να στο δίνει επίσημα η εταιρεία να περνάς καθαρά το λογισμικό από το PC.σε περίπτωση που κάτι έχει γίνει λάθος; ή μόνο το Odin πλέον υπάρχει; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σας λειτουργεί το Samsung account?  Κάνω update από το Samsung store και μου λέει ότι δε ανταποκρίνεται. (Άκυρο. Τώρα δείχνει οκ)

Edited by cartoonistas
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, cartoonistas said:

Καλημέρα. Σας λειτουργεί το Samsung account?  Κάνω update από το Samsung store και μου λέει ότι δε ανταποκρίνεται. 

Καλημέρα! όχι δεν ανταποκρίνεται μου γράφει, όπως και το samsung store.Έκανα επαναφορά εργοστασιακών  χτες βράδυ μήπως στρώσει αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikler said:

Καλημέρα! όχι δεν ανταποκρίνεται μου γράφει, όπως και το samsung store.Έκανα επαναφορά εργοστασιακών  χτες βράδυ μήπως στρώσει αλλά τίποτα.

Συμφωνα με το down detector υπαρχει γενικο προβλημα

https://downdetector.com/status/samsung-shop/

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Απο τα συνηθισμένα απονερα του update οι δυσλειτουργια μη αναβαθμισμενων εφαρμογων...

Πχ στο facebook δεν μου ανοιγει τα links

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...