Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε εμένα!!Τι έγινε όλοι κερδίσαμε;;;χαχαχαχαχαχ

 

Η μόνη από τις 3 που κρατάει ακόμα ένα επίπεδο στις αυξήσεις.. Όσο και αν δεν αρέσει σε κάποιους.Ελπιζω μόνο να μην το κάνουν για να επιστρέψει ο κόσμος που έφυγε και να αρχίσουν παλι..

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Oι άλλες 2 είδαν χαρά και είπαν να μας ριμάξουν!!Εγώ προσωπικά λέω αντίο στη wind στον 1 αριθμό......που είχα σε αυτούς!Αν η κοσμοτε φουλάρει πάλι ποιος θα φταίει;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

οποιος πιστευει πως οι 3 εταιριες δεν συνεργαζονται για να μοιράζουν την πίτα με τα κολπαδορικα πακετα ειναι βαθιά νυχτομενος!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Oι άλλες 2 είδαν χαρά και είπαν να μας ριμάξουν!!Εγώ προσωπικά λέω αντίο στη wind στον 1 αριθμό......που είχα σε αυτούς!Αν η κοσμοτε φουλάρει πάλι ποιος θα φταίει;

 

οι αλλοι θα φταινε,αλλα αν η κοσμοτε φουλαρει και δεν εχει χωρο,παλι στους αλλους θα πας. Προσωπικα δεν θα ηθελα να ζησω παλι τα ομορφα του 2011-2012 με αρκετες διακοπες σηματος και συνομιλιων.Ο κυριοτερος λογος που το κυριο νουμερο μου δεν ειναι τοσα χρονια κοσμοτε,ηταν αυτο το χαλι. Και μετα τα οικονομικα,γιατι η ομιλια προς ολους ηταν παντα σχετικα ακριβη στα καρτοκινητα της και χωρις χρονο ομιλιας προς ολη την κοσμοτε στα πακετα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε κ εμένα το δώρο του διαγωνισμού τώρα.

 

Edit :και βλέπω ότι έχουν προστεθεί στα mb που είχα πριν.

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι από το 2012 μέχρι τώρα θα έχει αυξηθεί η χωρητικότητα των κεραιών. Επίσης πιστεύω ότι όσο και να συνεργάζονται, δεν είναι πια η εποχή των παχιών αγελάδων, με αποτέλεσμα όσο περνάει ο καιρός θα βλέπουμε περισσότερο ανταγωνισμό, παρά συναγωνισμό...
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά προστέθηκαν όλα μαζί με ημ. Λήξης 18/12.

 

Στάλθηκε από RN3P

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Οι πονηρουληδες της Cosmote, γιατι στο cosmote.gr\prepaidananeosi

δεν το αναφερουν οτι δινουν 500mb δωρο για 2 βδομαδες με καθε ανανεωση απο 10€?

 

Μηπως για να συνηθισει ο κοσμος να κανει με αυτο τον τροπο τις ανανεωσεις του,

αλλα οι της cosmote σε λιγο καιρο ευκολα να 'κοψουν' αυτη την προσφορα;

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα με την on line ανανέωση(και γιατί πρέπει να τους θεωρούμε πονηρούληδες), πραγματικό θέμα θα υπήρχε αν ανέφερε για bonus που δίνει και σου έδινε την εντύπωση ότι είναι για 1 μήνα ενώ στην πραγματικότητα είναι για μισό.
Link to comment
Share on other sites

"ΣYΓXAPHTHPIA! KEPΔIΣEΣ ΣTO ΔIAΓΩNIΣMO THΣ COSMOTE ΓIA TON 1 XPONO ΓEMATO ΣTIΓMEΣ EΠIKOINΩNIAΣ! ΓIOPTAΣE MAZI MAΣ ME 500 MB ΓIA 1 MHNA! ΓIA THN ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΔΩPOY ΘA ENHMEPΩΘEIΣ ME NEO SMS."

Ηρθε σε κανεναν;

Πώς παίρνω μέρος στο διαγωνισμό;

Link to comment
Share on other sites

Πώς παίρνω μέρος στο διαγωνισμό;

 

εχεις χασει επεισοδια, ηταν καποιες μερες πριν που δηλωσαμε συμμετοχη

Link to comment
Share on other sites

Πώς παίρνω μέρος στο διαγωνισμό;

Δεν μπορείς πλέον. Αφού μας ήρθε μήνυμα ότι μπήκαν τα mb πάει να πει ότι βγήκαν οι "κερδισμένοι" της κλήρωσης !!!! :D Κοίταξα τουλάχιστον να σου βρω την σελίδα που ήταν ο διαγωνισμός να δεις τι λέει αλλά δεν άνοιγει καν. Επειδή τελείωσε γι αυτό.

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά με κάρτα Whatsup και θα ήθελα να ρωτήσω αν ανανεώσω χρόνο ομιλία και mb πριν λήξουν θα γίνει μεταφορά του υπολοίπου στη νέα ημερομηνία λήξης;

Imagination is more important than knowledge.

Knowledge is limited;

Imagination encircles the world.

Albert Einstein

Sent with my Private Mail Pigeon

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά με κάρτα Whatsup και θα ήθελα να ρωτήσω αν ανανεώσω χρόνο ομιλία και mb πριν λήξουν θα γίνει μεταφορά του υπολοίπου στη νέα ημερομηνία λήξης;

 

 

 

Μονο τα ΜΒ μεταφερονται. Την ομιλια την χανεις

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς πλέον. Αφού μας ήρθε μήνυμα ότι μπήκαν τα mb πάει να πει ότι βγήκαν οι "κερδισμένοι" της κλήρωσης !!!! :D Κοίταξα τουλάχιστον να σου βρω την σελίδα που ήταν ο διαγωνισμός να δεις τι λέει αλλά δεν άνοιγει καν. Επειδή τελείωσε γι αυτό.

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

 

μάλιστα, ευχαρίστω :)

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιβεωνω κ εγω πως ελαβα κανονικα σημερα το πρωι τα ΜΒ :-)

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επιβεβαιωνω κ εγω με την σειρα μου πως σημερα το πρωι ελαβα τα ΜΒ:)

Link to comment
Share on other sites

και δω τα ιδια μπηκαν κανονικα, μια χαρα κόλλησαν στα πολλα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως θα τα πάρουν όλοι όσοι έστειλαν τον αριθμό τους στην "κλήρωση". Μπορεί να τους έρθει το μήνυμα με κάποια καθυστέρηση. Άσχετα που έλεγε στο site ότι θα κληρωθουν ορισμένοι. Όπως και να 'χει μια χαρά μας ήρθε το δώρο.

500mb για ένα μήνα είναι 5,04€ αν τα αγορασεις! Δεν μας χάλασε! Έτσι κ αλλιώς κ εγώ κάθε μήνα βάζω αυτό το πακέτο. Οπότε μου ήρθε κουτί ένας μήνας δωρεάν 500mb και μου μεινανε και τα 5,04€

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161118/67f448f8386cfe87a43afd7f0289593d.jpg

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, και σε εμένα ήρθε το μήνυμα, αλλά δεν δήλωσα τον αριθμό μου σε κανέναν διαγωνισμό.
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...