Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συλλογή υπογραφών για εναντίωση στις αυξήσεις καρτοκινητής

https://secure.avaaz.org/el/petition/EETT_Sas_kaloyme_na_stamatisete_ti_drasi_kartel_stin_kiniti_tilefonia/?ccFPhkb

Edited by Mark_K

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου ήρθε πριν κάποιες μέρες το παρακάτω μήνυμα και το ενεργοποίησα.Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται κανένας άλλος,άμα είναι στείλτε μήνυμα και εσείς.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ COSMOTE: ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΣΤΕΙΛΤΕ 11 ΣΤΟ 1256 ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 11 Ν. 3471/2006 ΕΩΣ 31/10/16. ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΤΕ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟ 12485 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ ‘Η ΣΤΑΘΕΡΟ COSMOTE. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ, ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤE ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ *http://www.cosmote.gr/mitroo11

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε πριν κάποιες μέρες το παρακάτω μήνυμα και το ενεργοποίησα.Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται κανένας άλλος,άμα είναι στείλτε μήνυμα και εσείς.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ COSMOTE: ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΣΤΕΙΛΤΕ 11 ΣΤΟ 1256 ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 11 Ν. 3471/2006 ΕΩΣ 31/10/16. ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΤΕ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟ 12485 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ ‘Η ΣΤΑΘΕΡΟ COSMOTE. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ, ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤE ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ *http://www.cosmote.gr/mitroo11

 

το εκανα μολις και για το σταθερο και για το κινητο αν και δεν νομιζω να κανει κατι μιας και οι ενοχλήσεις ερχονται απο αλλα δίκτυα που θελουν να σου πουν τα δικα τους.....πλεον στελνουν απο την wind μεχρι και στο σπιτι εσκασε ενας με στολη κατα τις 1545 καταλαβαινετε τι εγινε εεε???!!!!μου λεει στο θυροτηλέφωνο για το τηλ σας κατι....λεω οτε...ας ανοιξω και φαε το φλόκο!!!φευγα απο εδω του λεω μαγκα γιατι δεν σε βλεπω καλα μεσημεριατικα κεφαλι σκυμενο και τροχαδι!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Σε δύο αριθμούς what's up:

Ευχαριστούμε για το μήνυμα σας, επεξεργαζομαστε το αίτημά σας.

Σε καρτοσυμβολαιο:

Ευχαριστούμε για το μήνυμα σας, θα λάβετε νέο μήνυμα για την ενεργοποίηση του δώρου 500 λεπτά προς όλους και 500 MB.

Σε σύνδεση: το ίδιο με το καρτοσυμβολαιο.

:confused: :confused: :confused:

 

Στάλθηκε από RN3 Pro

Και τελικά σήμερα στο what's up ήρθε αυτό : :cool:

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161012/cb71450fbb066d90dc90ef274dbcb2b1.jpg

 

Στάλθηκε από RN3 Pro

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Σε σύνδεση μου απάντησαν: ευχαριστούμε για το μήνυμα σας, η προσφορά έχει λήξεί.

 

Μέχρι Τετάρτη ήταν

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος τι παίρνεις για ανανέωση 10€ στο WU από 1/10 που το άλλαξαν ; Διαβάζω στη σελίδα τους με το pare_serfare έχεις 500 ΜΒ για 15 μέρες. Μέσα στην εφαρμογή βλέπω το τώρα data που θέλει ενεργοποίηση και δίνει 500 ΜΒ για 1 μήνα. Έχει κάνει κάποιος ανανέωση με ενεργοποιημένο το δεύτερο, να μας πει τι πήρε ; Και τα δύο ή μόνο ένα παίρνεις ;

 

Εγω πηρα και τα 2 στα μεσα Σεπτεμβριου...

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

500 λεπτα προς όλους και 500mb μονο για το διαστημα 14/10-16/10.

Δωρεάν, λόγω προβλήματος του δικτύου λιγες μερες πριν

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Οποτε θελει και σε οποιους θελει δινει προσφορα.γιατι ενεργοποιηση μεχρι Τεταρτη.???

Δεν νομιζω να ξερουν στο 100% ποιοι ειχαν προβλημα και μα τους εστειλε μηνυμα.κανονικα θελει μαζικο τρολαρισμα στην σελιδα τους στο. Facebook

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να στειλω και εγω το μηνυμα για τα δωρα, ενω δεν ειχα αντιμετωπισει κανενα προβλημα, και μολις μου ηρθε μηνυμα οτι απο 14-16 Οκτωβριου θα εχω το 500+500

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Πλεον οποιος ενεργοποιει τα 500mb me 5euro με αλλα 2euro μπορει να εχει αλλα 500mb.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα τιποτα!!!!

Και ήθελα τα mb

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Και εγώ επίσης. Και πριν λίγες μέρες μου δώσανε άλλα 500 λεπτά χωρίς λόγο και τώρα έχω μαζέψει 1200 '

Να τα χρειαζόμουν κιόλας....

Mb θέλουμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα και τα 2 μπήκαν χωρίς να πάρω το οκ ότι θα τα πάρω καν. Ούτε και θέμα είχα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οποτε θελει και σε οποιους θελει δινει προσφορα.γιατι ενεργοποιηση μεχρι Τεταρτη.???

Δεν νομιζω να ξερουν στο 100% ποιοι ειχαν προβλημα και μα τους εστειλε μηνυμα.κανονικα θελει μαζικο τρολαρισμα στην σελιδα τους στο. Facebook

Εγω δεν ειχα προβλημα κ ομως εδτειλα μήνυμα και μου τα δώσανε.

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μήνυμα χθες και σήμερα μπήκαν τα 500 λεπτά μέχρι 17/10 και τα 500mb μαζί με άλλα 390 που είχα πήγαν μέχρι 5/10. Not bad.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπήκαν και τα 2. Το καλύτερο είναι ότι τα mb, ενσωματωθηκαν με τα υπόλοιπα & δεν είναι μόνο για 3 μέρες :up: :D

 

Δεν θυμόμουν πόσα είχα πριν και έτσι δεν το κατάλαβα αν μπήκαν

Γι αυτό έγραψα πιο πάνω ότι μπήκαν μόνο τα λεπτά

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε μενα μηνυμα αφου ειχα στειλει μηνυμα δωρα κτλ και μου λεει εχω δωρο τα 500αρια αλλα στην εφαρμογη ειναι οπως ηταν δεν φαινονται πουθενα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε μενα μηνυμα αφου ειχα στειλει μηνυμα δωρα κτλ και μου λεει εχω δωρο τα 500αρια αλλα στην εφαρμογη ειναι οπως ηταν δεν φαινονται πουθενα!!

 

Πήρα τηλέφωνο. Τα mb ενσωματωθηκαν και λήγουν όχι σε 3 ημέρες αλλά οπότε λήγουν αυτά που ήδη είχαμε

Link to comment
Share on other sites

Σε συμβόλαιο μπήκε το δωράκι άρα θα μπει και στα καρτοκινητά που το έστειλαν...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο. Τα mb ενσωματωθηκαν και λήγουν όχι σε 3 ημέρες αλλά οπότε λήγουν αυτά που ήδη είχαμε

 

ωχχχ ναι παιζει αδερφε γιατι το συνολικο μου δεν ηταν τοσο

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...