Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει κανει αλλος φορητοτητα στο CU; Περιμένω να ολοκληρωθεί να χρησιμοποιήσω τη φοιτητική προσφορά που έβγαλε και θέλω να δω αν το χει κανείς άλλος για να δω εντυπώσεις!!!! Στα χαρτιά πάντως είναι απίστευτη!!!!!!!Παει η κυριαρχία του γουατςαπ!!!!!Γεια σας!!!
Link to comment
Share on other sites

Η εκτροπή κλήσεων σε άλλο αριθμό γίνεται μόνο μέσω του μενού του κινητού, δεν μπορεί να κάνει κάτι η Cosmote.

δεν εχω ασχοληθεί με αυτο καθόλου γιαυτό ρωτάω

είναι η γνωστή προώθηση/εκτροπή κλήσεων, και μπορείς να την ρυθμίσεις απ το μενού του κινητού σου ή και στέλνοντας κωδικούς στο δίκτυο

 

ευχαριστώ :)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

εχει κανει αλλος φορητοτητα στο CU; Περιμένω να ολοκληρωθεί να χρησιμοποιήσω τη φοιτητική προσφορά που έβγαλε και θέλω να δω αν το χει κανείς άλλος για να δω εντυπώσεις!!!! Στα χαρτιά πάντως είναι απίστευτη!!!!!!!Παει η κυριαρχία του γουατςαπ!!!!!Γεια σας!!!

 

Έκανα εγώ και αναμένω. Ελπίζω να ξυπνήσουν πολλοί γιατί μετά από εκείνη την προσφορά με τα 1500min και 1500 sms πριν 3 χρόνια στην cosmote έχουν επαναπαυθεί με τον κόσμο που μάζεψαν και δεν έχουν πολλές επιλογές στο wu. Vodafone και wind είναι πιο φθηνές όσον αφορά πακέτα κτλ. και έχουν περισσότερες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εγώ και αναμένω. Ελπίζω να ξυπνήσουν πολλοί γιατί μετά από εκείνη την προσφορά με τα 1500min και 1500 sms πριν 3 χρόνια στην cosmote έχουν επαναπαυθεί με τον κόσμο που μάζεψαν και δεν έχουν πολλές επιλογές στο wu. Vodafone και wind είναι πιο φθηνές όσον αφορά πακέτα κτλ. και έχουν περισσότερες προσφορές.

 

Οτι και να εχουν ολη η Ελλαδα πλεον εχει και ενα WhatsUp! Το βιωνουμε καθε μερα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια μολις αγορασα ενα πακετο κοσμοκαρτα εκανα μια κληση και ενεργοποιηθηκε. μπορω χωρις να κανω ανανεωση να μου κανει καποιος μεταφορα ευρω?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια μολις αγορασα ενα πακετο κοσμοκαρτα εκανα μια κληση και ενεργοποιηθηκε. μπορω χωρις να κανω ανανεωση να μου κανει καποιος μεταφορα ευρω?

 

Ναι μπορεί να σου κάνει κάποιος μεταφορά,

 

ημερομηνια ληξης του αριθμου ομως;

Link to comment
Share on other sites

Και η ημερομηνία λήξης θα αλλάξει

, όχι όμως σε frog ή Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω το δίκτυο της είναι στα καλά του αφού οσο και να προσπαθώ να την ξεσκίσω με 1€ την ήμερα εγω χάνω .... με τι ρυθμό μειώνουν την ταχύτητα όλη μέρα gamimg απο PC :lol::lol:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είδε κανένας;

 

Πολύ καλά τα νέα για τους φοιτητές που είναι συνδρομητές στo What’s Up της Cosmote!

 

Όπως αναφέραμε στο What’s up | Με το φοιτητικό σου πάσο κερδίζεις 600 λεπτά κάθε μήνα, πηγαίνοντας σε ένα κατάστημα Γερμανός, με το φοιτητικό σου πάσο και βάζοντας κάρτα από 10 ευρώ και άνω, αποκτάς κάθε μήνα 600 λεπτά για να μιλάς με τους What’s Up φίλους σου!

 

Ωστόσο καλά μέχρι εδώ. Κάνοντας την ανανέωση το What’s Up σου δίνει δώρο και 600Mb κάθε μήνα, για να μπορείς να σερφάρεις ανενόχλητος στο Διαδίκτυο από το κινητό σου!

 

ΠΗΓΗ:

Η αδερφή μου κι εδώ(αφου το έψαξα παραπάνω)

http://www.neolaia.gr/2012/10/08/whats-up-cosmote-nea-foititiki-prosfora-600-lepta-kai-600mb-kathe-mina/

Edited by kostakiss
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είδε κανένας;

 

 

 

ΠΗΓΗ:

Η αδερφή μου κι εδώ(αφου το έψαξα παραπάνω)

http://www.neolaia.gr/2012/10/08/whats-up-cosmote-nea-foititiki-prosfora-600-lepta-kai-600mb-kathe-mina/

 

Ναι και γω το ειδα αλλα αργησαν. Το κανα ήδη cu που εχει πολυ καλυτερη προσφορα sorry κιολας!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω,αλλα ποσοι απ αυτους που ειναι κοσμοτε θα κανουν φορητοτητα για την προσφορα του cu??
Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω,αλλα ποσοι απ αυτους που ειναι κοσμοτε θα κανουν φορητοτητα για την προσφορα του cu??

όσοι "ξυπνήσουν"...και δουν ότι έχει και αλλού "πορτοκαλιές"...;)

Link to comment
Share on other sites

εχει κανει αλλος φορητοτητα στο CU; Περιμένω να ολοκληρωθεί να χρησιμοποιήσω τη φοιτητική προσφορά που έβγαλε και θέλω να δω αν το χει κανείς άλλος για να δω εντυπώσεις!!!! Στα χαρτιά πάντως είναι απίστευτη!!!!!!!Παει η κυριαρχία του γουατςαπ!!!!!Γεια σας!!!

 

Εχω να πω ομως πως αμα ενεργοποιησεις αυτη την προσφορα δεν μπορεις να βαλεις αλλα πακετα που εχει το κανονικο cu δηλαδη ουτε πακετα προς cu ουτε πακετα προς vodafone ουτε μηνυματα προς ολους ουτε πακετα internet, ουτε τιποτα. Δηλαδη δεν μπορεις να ενεργοποιησεις κανενα πακετο απο αυτα που εχει το κανονικο cu παραμονο οσα δινει η φοιτιτικη προσφορα. Αυτο ειναι μειονεκτιμα γιατι η φοιτιτικη προσφορα μπορει να σου δινει λεπτα προς ολους, αλλα δεν δινει καθολου μηνυματα παραμονο με το πακετο των 7Ε και αυτα ειναι 100. Εγω που στελνω παραπανω δεν με συμφερει καθολου. Το what's up ομως που δινει 600' και 600 ΜΒ με καθε ανανεωση απο 10Ε σε αφηνει να ενεργοποιησεις και οποιαδηποτε αλλο πακετο ομιλιας και μηνυματων. Ειναι βεβαια οτι συμφερει τον καθενα, ομιλια η μηνυματα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω να πω ομως πως αμα ενεργοποιησεις αυτη την προσφορα δεν μπορεις να βαλεις αλλα πακετα που εχει το κανονικο cu δηλαδη ουτε πακετα προς cu ουτε πακετα προς vodafone ουτε μηνυματα προς ολους ουτε πακετα internet, ουτε τιποτα. Δηλαδη δεν μπορεις να ενεργοποιησεις κανενα πακετο απο αυτα που εχει το κανονικο cu παραμονο οσα δινει η φοιτιτικη προσφορα. Αυτο ειναι μειονεκτιμα γιατι η φοιτιτικη προσφορα μπορει να σου δινει λεπτα προς ολους, αλλα δεν δινει καθολου μηνυματα παραμονο με το πακετο των 7Ε και αυτα ειναι 100. Εγω που στελνω παραπανω δεν με συμφερει καθολου. Το what's up ομως που δινει 600' και 600 ΜΒ με καθε ανανεωση απο 10Ε σε αφηνει να ενεργοποιησεις και οποιαδηποτε αλλο πακετο ομιλιας και μηνυματων. Ειναι βεβαια οτι συμφερει τον καθενα, ομιλια η μηνυματα.

δεν ισχύουν αυτά που λες

Link to comment
Share on other sites

Εχω να πω ομως πως αμα ενεργοποιησεις αυτη την προσφορα δεν μπορεις να βαλεις αλλα πακετα που εχει το κανονικο cu δηλαδη ουτε πακετα προς cu ουτε πακετα προς vodafone ουτε μηνυματα προς ολους ουτε πακετα internet, ουτε τιποτα. Δηλαδη δεν μπορεις να ενεργοποιησεις κανενα πακετο απο αυτα που εχει το κανονικο cu παραμονο οσα δινει η φοιτιτικη προσφορα. Αυτο ειναι μειονεκτιμα γιατι η φοιτιτικη προσφορα μπορει να σου δινει λεπτα προς ολους, αλλα δεν δινει καθολου μηνυματα παραμονο με το πακετο των 7Ε και αυτα ειναι 100. Εγω που στελνω παραπανω δεν με συμφερει καθολου. Το what's up ομως που δινει 600' και 600 ΜΒ με καθε ανανεωση απο 10Ε σε αφηνει να ενεργοποιησεις και οποιαδηποτε αλλο πακετο ομιλιας και μηνυματων. Ειναι βεβαια οτι συμφερει τον καθενα, ομιλια η μηνυματα.

 

Χαχα δεν ισχύει αυτό που λες

Link to comment
Share on other sites

δεν ισχύουν αυτά που λες

 

το ξερω οτι ισχυουν γιατι στο δικο μου cu που ηθελα να το κανω με τη φοιτιτικη προσφορα μου ειπαν απο την εξυπηρετηση πελατων οτι δεν μπορω να ενεργοποιησω αλλα πακετα παρα μονο αυτα που έχει το CU Students’ XCLUSIVE

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι ισχυουν γιατι στο δικο μου cu που ηθελα να το κανω με τη φοιτιτικη προσφορα μου ειπαν απο την εξυπηρετηση πελατων οτι δεν μπορω να ενεργοποιησω αλλα πακετα παρα μονο αυτα που έχει το CU Students’ XCLUSIVE

Ώρες ώρες απορώ με τα νούμερα που δουλεύουν στις εξυπηρετήσεις πελατών όλων των εταιρειών αλλά τέλοσπαντων.

Το πακέτο CU XCLUSIVE είναι κανονικό CU πακέτο, απλά έχει 2 επιπλέον πακέτα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο .

 

ΥΓ. Όσον αφορά την προσφορά της Cosmote προς What's up χρήστες, την ίδια ακριβώς έχει και η Vodafone για τους CU χρήστες. Κάνοντας 10+ € ανανέωση, παίρνει 500ΜΒ ίντερνετ και την 1η του επόμενου μήνα θα πάρει 600' προς CU.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ώρες ώρες απορώ με τα νούμερα που δουλεύουν στις εξυπηρετήσεις πελατών όλων των εταιρειών αλλά τέλοσπαντων.

Το πακέτο CU XCLUSIVE είναι κανονικό CU πακέτο, απλά έχει 2 επιπλέον πακέτα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο .

 

ΥΓ. Όσον αφορά την προσφορά της Cosmote προς What's up χρήστες, την ίδια ακριβώς έχει και η Vodafone για τους CU χρήστες. Κάνοντας 10+ € ανανέωση, παίρνει 500ΜΒ ίντερνετ και την 1η του επόμενου μήνα θα πάρει 600' προς CU.

 

Επειδή είχα καλεσει 2 φορές γι' αυτό και μου έδωσαν την ίδια απάντηση και σε μία φίλη μου της είπαν το ίδιο πράγμα σε κατάστημα και δεν το έκανε φοιτητικό γι' αυτό ανέφερα τα παραπάνω, θα δοκιμάσω να το μετατρέψω σε φοιτιτικό και θα δω. Αν ισχύει θα το ξανακάνω κανονικό cu, αλλιώς αν δεν ισχύει το κρατάω.

Link to comment
Share on other sites

Σε λένε Ευλάμπιο η Ευλαμπία; Σήμερα που γιορτάζεις το What's Up σου κάνει δώρο 100'! Δεν σε λένε Ευλάμπιο η Ευλαμπία, δώρο 100' και για σένα για να μιλάς όλη μέρα με τους φίλους σου και να… λάμπεις από ευτυχία! Στείλε δωρεάν ΛΑΜΠΗΣ στο 1330 μέχρι σήμερα Τετάρτη στις 24:00. Τα 100 δωρεάν λεπτά θα ισχύουν από τη στιγμή που θα στείλεις το SMS και μπορούν να καταναλωθούν προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP μέχρι αύριο Πέμπτη 11/10 στις 12.00 το μεσημέρι.

 

για info δείτε εδώ

 

εδιτ:

ισχύει, μόλις τα πήρα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το πήρα !:cool:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ώρες ώρες απορώ με τα νούμερα που δουλεύουν στις εξυπηρετήσεις πελατών όλων των εταιρειών αλλά τέλοσπαντων.

Το πακέτο CU XCLUSIVE είναι κανονικό CU πακέτο, απλά έχει 2 επιπλέον πακέτα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο .

 

ΥΓ. Όσον αφορά την προσφορά της Cosmote προς What's up χρήστες, την ίδια ακριβώς έχει και η Vodafone για τους CU χρήστες. Κάνοντας 10+ € ανανέωση, παίρνει 500ΜΒ ίντερνετ και την 1η του επόμενου μήνα θα πάρει 600' προς CU.

 

Δεν είναι ακριβώς ίδια. Με το cu όποτε βάζεις 10 ευρώ παίρνεις 500mb και όχι μόνο μια φορά το μήνα.Οκ ποιος βάζει 20 ευρω το μήνα θα μου πεις!Λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Τι κάρτες;Για πες!!!

 

αυτό δεν το πρόσεξα :lol: μονο που είδα οτι κρατάνε τις ταυτότητες και στον πάγκο είχε ενα βουνό κάρτες επειδή δεν είχα χρονο δεν μπήκα στο κόπο να ρωτήσω ασε που κάνω αποτοξίνωση απο την cosmote :lol:

 

μονο για internet ειναι καλή :p

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...