Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To ξέρω το έλεγες.....:O

Εγω παντως δυο αριθμούς τους γύρισα σε wind...

Aλλα και πάλι δεν αλλάζει εύκολα ο άλλος δίκτυο!!

 

το βασικο μου νουμερο δεν ειναι κοσμοτε. Χρησιμοποιω 2 αριθμους για το ενα λεπτο το λεπτο. Σε καθε περιπτωση θα με βολευε πολυ αν εβγαζε καμια προσφορα. Προφανως δεν την ενδιαφερει. Κριμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

για whats up που βγαινει πρωτη φορα εξωτερικο χρειαζεται καποια ενεργεια πριν για ενεργοποιηση περιαγωγης ή οχι?

 

οχι δεν χρειαζεται κατι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για whats up που βγαινει πρωτη φορα εξωτερικο χρειαζεται καποια ενεργεια πριν για ενεργοποιηση περιαγωγης ή οχι?

 

Φρόντισε να έχεις λεφτά στην κάρτα για να μπορείς να δέχεσαι κλήσεις. Πρόσεξε και το ιντερνετ για να μη σου φάει την κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

το βασικο μου νουμερο δεν ειναι κοσμοτε. Χρησιμοποιω 2 αριθμους για το ενα λεπτο το λεπτο. Σε καθε περιπτωση θα με βολευε πολυ αν εβγαζε καμια προσφορα. Προφανως δεν την ενδιαφερει. Κριμα.

 

Ειναι τελικα η πιο αχρηστη εταιρεια.Δυστηχως για μας που ειμαστε "εγκλωβισμενοι" και πρεπει να ειμαστε σε αυτο το δικτυο απλα γιατι ειναι οι συντριπτικα περισσοτεροι στις επαφες που επικοινωνουμε.;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα στείλει κάποιο email παραπόνου στην κοσμοτέ και ανάμεσα στα άλλα είχα γράψει και για τις παροχές της καρτοκινητής που είναι πίσω, όπως για παράδειγμα το ίντερνετ 3 ευρώ μόνο 60 μέγα, φυσικά δεν πήρα κάποια απάντηση. Αν οργανωθούμε όμως και λάβουν μερικές χιλιάδες email, τότε ίσως μας υπολογίσουν. Δυστυχώς κι εγώ είμαι εγκλωβισμένος γιατί έχει το καλύτερο σήμα για ίντερνετ στο σπίτι μου και οι πιο πολλοί έχουν κοτε. :(
Link to comment
Share on other sites

Οσο και να περιμέναμε τελικά προσφορά δεν ήρθε!!!:(

 

Βρε αυτή θα ανακοινώσει μόνο καμιά αύξηση και μείωση ΜΒ και λεπτόν τίποτε άλλο ,ξέχνα τα 1500 & 1500 Τζάμπα τώρα θα πληρώνεις τα Δωρεάν :lol:

 

 

Εγώ είχα στείλει κάποιο email παραπόνου στην κοσμοτέ και ανάμεσα στα άλλα είχα γράψει και για τις παροχές της καρτοκινητής που είναι πίσω, όπως για παράδειγμα το ίντερνετ 3 ευρώ μόνο 60 μέγα, φυσικά δεν πήρα κάποια απάντηση. Αν οργανωθούμε όμως και λάβουν μερικές χιλιάδες email, τότε ίσως μας υπολογίσουν. Δυστυχώς κι εγώ είμαι εγκλωβισμένος γιατί έχει το καλύτερο σήμα για ίντερνετ στο σπίτι μου και οι πιο πολλοί έχουν κοτε. :(

 

Και 1.000.000 να σταλούν θα τραβήξουν ενα μαζικό DELETE και άντε γεια αφου η ΕΕΤΤ δεν την ακουμπάει περιμένεις εμάς να ακούσει

Χαμένος κόπος

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα στείλει κάποιο email παραπόνου στην κοσμοτέ και ανάμεσα στα άλλα είχα γράψει και για τις παροχές της καρτοκινητής που είναι πίσω, όπως για παράδειγμα το ίντερνετ 3 ευρώ μόνο 60 μέγα, φυσικά δεν πήρα κάποια απάντηση. Αν οργανωθούμε όμως και λάβουν μερικές χιλιάδες email, τότε ίσως μας υπολογίσουν. Δυστυχώς κι εγώ είμαι εγκλωβισμένος γιατί έχει το καλύτερο σήμα για ίντερνετ στο σπίτι μου και οι πιο πολλοί έχουν κοτε. :(

 

και εγω εστειλα μειλ, αλλα με γραψανε κανονικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω εστειλα μειλ, αλλα με γραψανε κανονικα.

Λέω να μπούμε σε αυτή την φόρμα επικοινωνίας http://www.whatsup.gr/epikoinonia , στο θέμα να βάλουμε "άλλο" και στο σχόλιο να γράψουμε τα παράπονά μας!

Link to comment
Share on other sites

Λέω να μπούμε σε αυτή την φόρμα επικοινωνίας http://www.whatsup.gr/epikoinonia , στο θέμα να βάλουμε "άλλο" και στο σχόλιο να γράψουμε τα παράπονά μας!

 

νομιζω δεν θα βοηθησει πουθενα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν θα βοηθησει πουθενα

εγώ πάντως έστειλα! Καλό είναι να υπάρχουν και άλλα μηνύματα με παράπονα ή ιδέες για πακέτα!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως έστειλα! Καλό είναι να υπάρχουν και άλλα μηνύματα με παράπονα ή ιδέες για πακέτα!

 

και εγω εχω στειλει, αλλα απαντηση καμια. ουτε την τυπικη οτι λαβαμε το μηνυμα σας και θα το επεξεργαστουμε.

γιαυτο ειμαι απαισιοδοξος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω στειλει, αλλα απαντηση καμια. ουτε την τυπικη οτι λαβαμε το μηνυμα σας και θα το επεξεργαστουμε.

γιαυτο ειμαι απαισιοδοξος

εμένα απαντήθηκε (αυτόματο mail εννοείτε) ότι παρελήφθη το μήνυμα και θα ενημερωθείτε (και είχε και αριθμό παραλαβής)

Link to comment
Share on other sites

εμένα απαντήθηκε (αυτόματο mail εννοείτε) ότι παρελήφθη το μήνυμα και θα ενημερωθείτε (και είχε και αριθμό παραλαβής)

 

επειδη εστειλες στο παραπανω λινκ.

εγω εστειλα στο

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/EshopProductsPage/c1/CP00-CP00-CP00-CP231/c2/CP00-CP00-CP00-CP232

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδη εστειλες στο παραπανω λινκ.

εγω εστειλα στο

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/EshopProductsPage/c1/CP00-CP00-CP00-CP231/c2/CP00-CP00-CP00-CP232

Ε ναι, αφού το δικό σου λινκ είναι λάθος. Το δικό σου είναι επικοινωνία με το e-shop όχι με το τμήμα εξυπηρέτησης. Στείλε ξανά εδώ http://www.whatsup.gr/epikoinonia

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, αφού το δικό σου λινκ είναι λάθος. Το δικό σου είναι επικοινωνία με το e-shop όχι με το τμήμα εξυπηρέτησης. Στείλε ξανά εδώ http://www.whatsup.gr/epikoinonia

 

χαζομαρα ολκης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοτε ΞΕΡΕΙ οτι δε θα φυγετε.

 

οπως επισης ξερει οτι εχουμε μειωσει σε μεγαλο βαθμο τις ανανεωσεις χρονου ομιλιας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οπως επισης ξερει οτι εχουμε μειωσει σε μεγαλο βαθμο τις ανανεωσεις χρονου ομιλιας

 

Συμφωνω, αλλά συνεχιζει να αδιαφορει..

Link to comment
Share on other sites

χαζομαρα ολκης

Μόλις μου απάντησαν! Όχι ότι είπαν κάτι τρομερό, αλλά τουλάχιστον δεν έστειλα μήνυμα σε έναν απλά server :)

Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοτε ΞΕΡΕΙ οτι δε θα φυγετε.

 

Να παμε που οταν εχουμε το 80% των επαφων μας με whatsup και cosmote?? και Βονταφον να πηγαινα με τα 100 λεπτα που δινει σε ολους δεν θα φτανουν με τποτα.Αν μπορουσαμε δεν θα φευγαμε?? με 1000

Link to comment
Share on other sites

Να παμε που οταν εχουμε το 80% των επαφων μας με whatsup και cosmote?? και Βονταφον να πηγαινα με τα 100 λεπτα που δινει σε ολους δεν θα φτανουν με τποτα.Αν μπορουσαμε δεν θα φευγαμε?? με 1000

Σκέψου ότι το λες μονος σου, αρα αυτο το ξερει και το βλέπει και η cosmote και θα συνεχίζει να χτυπάει αλύπητα αφού δε βλέπει κάποια σημαντική αλλαγή στη συνδρομητική της βάση γιατί να δώσει κάτι χαμένη θα βγει. Νομιζω οποιοσδήποτε επιχειρηματίας αν δε δει απώλεια εσόδων και πελατών δε θα χει λόγο να μειώσει τιμές η να κάνει προσφορές, οποτε όσοι είστε απο το να διατυμπανίζετε οτι δε μπορειτε να φύγετε καλό ειναι να βρειτε τροπους να το κανετε ισως ετσι κανει κατι και μετά ξαναγυρνατε 3 μερες υπόθεση ειναι πια...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου απάντησαν! Όχι ότι είπαν κάτι τρομερό, αλλά τουλάχιστον δεν έστειλα μήνυμα σε έναν απλά server :)

 

τι σου απαντησαν;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι σου απαντησαν;

Τα τυπικά!

 

"Αγαπητέ Κύριε ********,

 

Σας ευχαριστούμε για την πρωτοβουλία και τον χρόνο που διαθέσατε στην διατύπωση προτάσεων ανάπτυξης των υπηρεσιών της εταιρίας μας.

 

Σχετικά με το θέμα που μας αναφέρετε να σας ενημερώσουμε ότι το διαβιβάσαμε στην αρμόδια υπηρεσία μας .

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για να συζητήσουμε ό,τι περαιτέρω επιθυμείτε.

 

Με εκτίμηση,

 

Για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

 

********** ******όπη"

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πάρω ενα κινητό με 2 sim και θα εχω την whatsup και μια Q Για να μπορώ να αφήνω λεφτά μέσα και όχι να σκέφτομαι αν τα βρω την άλλη μέρα
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...