Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε συνέχεια της προσφοράς που πήραν κάποια παιδιά όπως και εγώ με τα κινητά εμένα με frog κανονικά μού έβαλαν τα 1000' δεν χρειάστηκε να το γυρίσω σε κόσμοκάρτα κτλ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tolisfar said:

Σε συνέχεια της προσφοράς που πήραν κάποια παιδιά όπως και εγώ με τα κινητά εμένα με frog κανονικά μού έβαλαν τα 1000' δεν χρειάστηκε να το γυρίσω σε κόσμοκάρτα κτλ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εξαιρετικά! Εγώ πάντως επειδή το έκανα ήδη What's up θα το αφήσω στην ησυχία του, και αφού μπουν τα δώρα και περάσει και λίγος καιρός θα το ρωτήσω με κάποιο email πριν αλλάξω πακέτο. Ερώτηση: είχες την προσφορά 1000' + €10 το μήνα; Εάν ναι, τα €10 μπήκαν; Επίσης: τα 1000' λεπτά μπήκαν χωρίς να χρειαστεί να κάνεις κάτι εσύ (τηλεφώνημα στο 13888, πέρασμα κάρτας ανανέωσης, κλπ) και πόσο μετά την ενεργοποίηση του σταθερού; Ευχαριστώ! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια ερώτηση: Θέλω να πάρω καινούριο νούμερο What's up. Συμφέρει περισσότερο να πάω σε κατάστημα, να το παραγγείλω από τη σελίδα τους ή είναι το ίδιο; Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το SM-A715F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά! Εγώ πάντως επειδή το έκανα ήδη What's up θα το αφήσω στην ησυχία του, και αφού μπουν τα δώρα και περάσει και λίγος καιρός θα το ρωτήσω με κάποιο email πριν αλλάξω πακέτο. Ερώτηση: είχες την προσφορά 1000' + €10 το μήνα; Εάν ναι, τα €10 μπήκαν; Επίσης: τα 1000' λεπτά μπήκαν χωρίς να χρειαστεί να κάνεις κάτι εσύ (τηλεφώνημα στο 13888, πέρασμα κάρτας ανανέωσης, κλπ) και πόσο μετά την ενεργοποίηση του σταθερού; Ευχαριστώ!
Μπήκανε την ίδια ημέρα μεσημέρι ενεργοποίηση σταθερό απόγευμα μπήκαν τα 1000 συν 10 ευρώ κάρτα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tolisfar said:

Μπήκανε την ίδια ημέρα μεσημέρι ενεργοποίηση σταθερό απόγευμα μπήκαν τα 1000 συν 10 ευρώ κάρτα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μια χαρά! Και, μια τελευταία ερώτηση, η 10 ευρώ κάρτα παρατείνει όντως κατά δύο μήνες τη λήξη υπολοίπου; Μήπως δίνει και τα δώρα που θα έπαιρνες εάν έκανες εσύ ανανέωση (1,5GB data και 600 λεπτά προς Frog αν θυμάμαι καλά); Και πάλι ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Και, μια τελευταία ερώτηση, η 10 ευρώ κάρτα παρατείνει όντως κατά δύο μήνες τη λήξη υπολοίπου; Μήπως δίνει και τα δώρα που θα έπαιρνες εάν έκανες εσύ ανανέωση (1,5GB data και 600 λεπτά προς Frog αν θυμάμαι καλά); Και πάλι ευχαριστώ!
Το υπόλοιπο πήγε 22/4.Τα δώρα δεν τα δίνει.Ε μην τα θέλουμε όλα δικά μας.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tolisfar said:

Το υπόλοιπο πήγε 22/4.Τα δώρα δεν τα δίνει.Ε μην τα θέλουμε όλα δικά μας.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εξαιρετικά για την παράταση ισχύος υπολοίπου! Για τα δώρα συμφωνώ, απλά είπα να ρωτήσω... 😉

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά για την παράταση ισχύος υπολοίπου! Για τα δώρα συμφωνώ, απλά είπα να ρωτήσω...
Νομιζω καλά είναι πού έμεινε φρογκ. Απλα δεν ξέρω τι παίζει με το what's up επειδή θα παίρνουμε οι δυο μάς από 10€ αν μπορούμε να δίνουμε στα άλλα δύο νούμερα στα παιδιά χρόνο, mb η ακόμη καλύτερα κάποια ευρώ.Δεν το έχω ψάξει ακόμη

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tolisfar said:

Νομιζω καλά είναι πού έμεινε φρογκ. Απλα δεν ξέρω τι παίζει με το what's up επειδή θα παίρνουμε οι δυο μάς από 10€ αν μπορούμε να δίνουμε στα άλλα δύο νούμερα στα παιδιά χρόνο, mb η ακόμη καλύτερα κάποια ευρώ.Δεν το έχω ψάξει ακόμη

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα το δεις στην πράξη υποθέτω.

Link to comment
Share on other sites

Απο και προς φρογκ σίγουρα μεταφορά δεν γίνεται
Ναι αυτό το γνωρίζω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και με τα 10 ευρώ του frog λογικά παίρνεις με 8,90 τα 10gb και 200 προς όλους;καλή φάση αυτό. Εμένα έκανε ο αδερφός μου έχει 4 μέρες που του ενεργοποιήθηκε. Της κόρης του μπήκαν κατέυθειαν τα δωρα, του δικού του ακόμα περιμένει.Εχουν what's up.

Link to comment
Share on other sites

Και με τα 10 ευρώ του frog λογικά παίρνεις με 8,90 τα 10gb και 200 προς όλους;καλή φάση αυτό. Εμένα έκανε ο αδερφός μου έχει 4 μέρες που του ενεργοποιήθηκε. Της κόρης του μπήκαν κατέυθειαν τα δωρα, του δικού του ακόμα περιμένει.Εχουν what's up.
Και σε εμένα δεν μπήκαν ακόμη της συζύγου ενω μπήκαν δεν ενεργοποιηθηκε το cosmote one. Μου είπαν σε 48 ώρες....

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να βάζετε κάρτα με payzy να παίρνετε πλατινουμ τοκεν.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να βάζετε κάρτα με payzy να παίρνετε πλατινουμ τοκεν.
σε what's up μόνο γίνεται έτσι;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tolisfar said:

σε what's up μόνο γίνεται έτσι;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι αν και είδα πως έχει και κάτι προσφορές για γενικότερα cosmote νούμερα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικα και σε φρογκ κάτι θα δίνει με ανανέωση μέσω payzy

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, tolisfar said:

Λογικα και σε φρογκ κάτι θα δίνει με ανανέωση μέσω payzy

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Διπλάσια δεδομένα στο μπόνους ανανέωσης.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμη περιμένω να ενεργοποιηθεί το πακέτο στο 2ο καρτοκινητό, στο τσατ μου είπε ότι το προώθησε για ενεργοποίηση χθες. περιμένω να δω αν θα λυθεί άμεσα 

KT23
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kxtsao said:

εγώ ακόμη περιμένω να ενεργοποιηθεί το πακέτο στο 2ο καρτοκινητό, στο τσατ μου είπε ότι το προώθησε για ενεργοποίηση χθες. περιμένω να δω αν θα λυθεί άμεσα 

Σου εύχομαι να λυθεί σύντομα: είναι πολύ σπαστικό όταν γίνονται κάτι τέτοια... 😞

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είπαν μέχρι Παρασκευή αλλιώς να ξαναπάρω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην σύμβαση που μου έστειλε ο ΟΤΕ  έχει ένα πινακάκι όπου φαίνεται ότι το πέναλτι στην  λύση / καταγγελία της σύμβασης (vdsl 50αρα) είναι για τους δύο πρώτους μήνες 55,05 €  και από τον τρίτο μήνα πάει στα 150€ και αρχίζει να κατεβαίνει.  Το έχετε προσέξει  ? Είναι πράγματι έτσι ή έχει και άλλες χρεώσεις ?

Λύση σύμβασης.jpg

Edited by anivas
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, anivas said:

Στην σύμβαση που μου έστειλε ο ΟΤΕ  έχει ένα πινακάκι όπου φαίνεται ότι το πέναλτι στην  λύση / καταγγελία της σύμβασης (vdsl 50αρα) είναι για τους δύο πρώτους μήνες 55,05 €  και από τον τρίτο μήνα πάει στα 150€ και αρχίζει να κατεβαίνει.  Το έχετε προσέξει  ? Είναι πράγματι έτσι ή έχει και άλλες χρεώσεις ?

Λύση σύμβασης.jpg

Τι άλλες χρεώσεις?

Δεν σου φθάνουν τα 150€ ?

Link to comment
Share on other sites

Πάνω-κάτω έτσι πηγαίνει και στις άλλες εταιρείες όπως και στη vodafone που είμαι. Το πρώτο δίμηνο πληρώνεις τα πάγια των δύο μηνών αν θες να υπαναχωρήσεις και να φύγεις. Μετά πάει με τη γνωστή φόρμουλα των υπολοίπων παγίων γι'αυτό βγαίνει τόσο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GREGORYMO said:

Τι άλλες χρεώσεις?

Δεν σου φθάνουν τα 150€ ?

η ερωτηση ηταν για τους δυο πρωτους μηνες. Πριν τα 150€

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...