Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανακοινώθηκε η προσφορά αλλά εγώ ακόμα δεν την βλέπω στο wu app. Αν την βλέπει ήδη κάποιος, μέχρι πόσες φορές μπορεί να ενεργοποιηθεί?

 

Στο cosmote app (σε cosmoκαρτα) λέει μία φορά. Για την ακρίβεια... έλεγε, γιατί το ενεργοποίησα και εξαφανίστηκε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ανακοινώθηκε η προσφορά αλλά εγώ ακόμα δεν την βλέπω στο wu app. Αν την βλέπει ήδη κάποιος, μέχρι πόσες φορές μπορεί να ενεργοποιηθεί?

 

Που ανακοινώθηκε και τι δινει;

Link to comment
Share on other sites

Που ανακοινώθηκε και τι δινει;

5GB με 0,90 για το 3ημερο.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Είστε σίγουροι ότι είναι και για whatsup? Και αν ναι γιατί δεν το έχει στην εφαρμογή Ούτε υπάρχει ανακοίνωση στο FB πχ; Είναι κάποιος εδώ με whatsup που το έχει ενεργοποιήσει ήδη να μας πει τι εστειλε;
Link to comment
Share on other sites

Είστε σίγουροι ότι είναι και για whatsup? Και αν ναι γιατί δεν το έχει στην εφαρμογή Ούτε υπάρχει ανακοίνωση στο FB πχ; Είναι κάποιος εδώ με whatsup που το έχει ενεργοποιήσει ήδη να μας πει τι εστειλε;

 

Ακούγεται ότι θα δουλεύει και σε καρτοκινητό what's up. Λογικά αύριο θα κάνει την εμφάνιση του μέσα στην εφαρμογή

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/data_offers.html

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα υπάρχει και για whatsup, το λέει άλλωστε και στο μήνυμα που λαμβάνει κάποιος όταν πάει να ενεργοποιήσει το gigask. Απλά αφενός δεν έχει διευκρινιστεί τι θα δίνει και αν θα είναι ίδιο με αυτό που έχει βγει για συμβόλαια και τα άλλα καρτοκινητά και αφετέρου γράφτηκε πιο πάνω ότι ανακοινώθηκε και ρώτησα να μάθω αν υπάρχει κάτι νεότερο που έχω χασει
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν είδα τίποτα ούτε στο app του WU ούτε στο Cosmote.

 

Σε αναμονή λοιπόν .....

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη αλλαγή που παρατήρησα είναι ότι στο cosmote app εκεί που έλεγε στις σημειώσεις ότι δεν ισχύει για συνδρομητές whatsup τώρα δεν κάνει καθόλου αυτή την αναφορά. Θα έχει πλάκα να δώσουν το ίδιο ακριβώς στο τέλος και θα γελάσει το παρδαλό κατσίκι
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! υπαρχει σχετικο θεμα εδώ για τα 5GB http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=477987

oπως εγραψα και εκει, εμενα δεν βγαινει τιποτα με whats up σε καμια εφαρμογή από τις 2.

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φαντάζομαι αυτά τα 5GB δεν θα μεταφέρονται αν αγοράσεις κάποιο άλλο πακέτο data μετά, έτσι δεν είναι;

 

καλημέρα, όχι βεβαια! τα δειχνει ξεχωριστα.

 

Παντως και στην σελιδα του whats up δεν λεει κατι, στην σελιδα της cosmote δεν αναφερει καθολου την εφαρμογή W.U.

Αλλα δεν λεει και καμια εξαιρεση!

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα το δείχνει κανονικά στο mycosmote app για τις whatsup συνδέσεις των νεώτερων μελών της οικογένειας...
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου εμφανίστηκε πριν λίγη ώρα στο my Cosmote application. Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε και τα καλά. Χάζευα στο 1330 για να δω αν ενεργοποιείτε η προσφορά του Αγίου Πνεύματος και τηλεφωνικώς και ενεργοποίησα κατά λάθος το giga month. Με χρέωσε 8.5 ευρώ. Ευτυχώς τους πήρα τηλέφωνο στο 13888 και θα μου αφαιρέσουν το πακέτο και θα μου πιστωθούν τα χρήματα μέσα σε 24 ώρες. Παρεμπιπτόντως η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη στο 1330. Καλημέρα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι ο δεύτερος μήνας που με χρεώνει 2.2 ευρώ. Έχει κανένας υπόψιν τι μπορεί να είναι;

 

Εχεις ενεργό το my internet? (MI στο 1333)

Αλλιώς μήπως έχεις τίποτα calling tunes ενεργά?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου ήρθε μόλις ενεργοποίησα το πακέτο με τα 0,90€.

"TΩPA KAΠAKI ΠPOΣΦOPA. 100 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 3 HMEPEΣ MONO ME 1€. ΣTEIΛE A(KENO)71 ΣTO 1256 ΓIA NA THN ENEPΓOΠOIHΣEIΣ. IΣXYEI EΩΣ 15/06/2019."

Καλό φαίνεται για κάποιον που θέλει να ευχηθεί του Αγίου πνεύματος.

Link to comment
Share on other sites

Όντως λίγη ωρα μετά την ενεργοποίηση των 5gb ήρθε και αυτή η προσφορά.

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε και τα καλά. Χάζευα στο 1330 για να δω αν ενεργοποιείτε η προσφορά του Αγίου Πνεύματος και τηλεφωνικώς και ενεργοποίησα κατά λάθος το giga month. Με χρέωσε 8.5 ευρώ. Ευτυχώς τους πήρα τηλέφωνο στο 13888 και θα μου αφαιρέσουν το πακέτο και θα μου πιστωθούν τα χρήματα μέσα σε 24 ώρες. Παρεμπιπτόντως η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη στο 1330. Καλημέρα

Τελικά μου επιστράφηκαν τα 8.5 ευρώ και τα mb απ το giga month έμειναν. Πολύ ωραία. Κέρδισα και 1 gb δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, αφου η 12ευρη ανανεωση ειναι η ελαχιστη για να κρατησεις το υπολοιπο σου στο διμηνο,

δεν βγαζουν 12αρες καρτες προς πωληση;

Και αντι αυτου, πουλανε μονο 15ευρες καρτες;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, αφου η 12ευρη ανανεωση ειναι η ελαχιστη για να κρατησεις το υπολοιπο σου στο διμηνο,

δεν βγαζουν 12αρες καρτες προς πωληση;

Και αντι αυτου, πουλανε μονο 15ευρες καρτες;

 

Ρωτάς κι εσύ κάτι πράγματα.......

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Απο κατάστημα μπορείς να βάλεις 12€ κανονικά και απο περίπτερο με την έξτρα πλέον προμήθεια κοστίζει 12.5€
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το υπόλοιπο ισχύει μέχρι τις 23:59 της ημερομηνίας λήξης όπως στην κόκκινη;

Γιατί με τους ανενημέρωτους υπαλλήλους στο chat δεν βγήκε άκρη.:p

Γράφει λήξη υπολοίπου 18/06, πρέπει σήμερα να ανανεώσω ή μπορώ και αύριο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...