Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίο το έχουν κάνει

 

9ef7cd51c142645519728c16f6c15ee4.jpg

 

Αν πατήσεις δεν σε ενδιαφέρει δεν έρχονται παρόμοιες οπότε προσοχή γιατί δεν θα ξανά λάβετε παρόμοιες.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

xaxa και εμενα ηρθε, μου γραφει το μνμ οτι ενεργοποιειται και απο το app αλλα εκει δε το βρισκω, σε ποια ενοτητα ειναι;

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

xaxa και εμενα ηρθε, μου γραφει το μνμ οτι ενεργοποιειται και απο το app αλλα εκει δε το βρισκω, σε ποια ενοτητα ειναι;

Ήταν στις προσφορές τώρα εξαφανίστηκε.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

27a8412b14d92eadf153d40be225b711.jpg

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Αν την ενεργοποιήσεις εξαφανίζεται. Μου ήρθε και εμένα. Θεωρώ οτι η παγίδα εδώ ειναι αυτό που είπε ο king. Καλυτερα να μην την ενεργοποιήσεις παρα να πατήσεις δεν ενδιαφερομαι..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να δώσει κάτι για το Πάσχα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να δώσει κάτι για το Πάσχα.

 

Έδωσε 3γιγα για 25η Μαρτίου, θεωρώ οτι είναι σχεδόν σίγουρο οτι θα δώσει κατι για το Πάσχα.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο 1330 μπας και υπάρχει αυτό με τα 6 ευρώ και 100mb 400 what's up 100 προς όλους για 1 μηνα. Τελικά τα κατάργησαν όλα 7.5 και 8.5 ευρώ υποχρεωτικά το μηνα. Γύρισμα σε frog σε ηλικιωμένους και ας κάνουν ότι θέλουν αυτοί.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα την βγαζει την προσφπρα των 2€ για 5GB

 

Κάνε το μόνιμο πακέτο ρε Κοσμοτε να γίνει χαμός! Προσωπικά θα βαλω τα άλλα μου νούμερα συρτάρι κ μόνο σε σενα θα δινω χρήμα! 10γιγα με 4ε για 30 μερες θα ειναι επανάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Με SMS μπορούμε να το βάλουμε αυτό με τα 5 γιγα για 15 μέρες με 2 ευρώ; θέλω να το πω να το βάλει μια γνωστή..
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν τα mb για σένα ισχύουν σε περιαγωγή στην Ε.Ε.?

 

Όχι , μόνο τα αγορασμένα ΜΒ και αυτά με τους περιορισμούς που αναφέρονται στην σελίδα της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Με SMS μπορούμε να το βάλουμε αυτό με τα 5 γιγα για 15 μέρες με 2 ευρώ; θέλω να το πω να το βάλει μια γνωστή..
ΣTEIΛE A(KENO)19 ΣTO 1256 EΩΣ 28/03/2018
Link to comment
Share on other sites

Έδωσε 3γιγα για 25η Μαρτίου, θεωρώ οτι είναι σχεδόν σίγουρο οτι θα δώσει κατι για το Πάσχα.

Έτσι θέλω να πιστεύω.Τώρα τελευταία δίνει κάθε φορά.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο προσοχή με την προσφορά 5GB με 2€.

Σε διπλανό forum υπάρχει αναφορά για απανωτές χρεώσεις αυτόματα από το σύστημα μέχρι να αδειάσει το υπόλοιπο.:worry: (12€ για 30GB).

Κάποιος που την έχει ενεργοποιήσει ας επιβεβαιώσει ότι χρεώθηκε μια φορά, για να δούμε αν είναι μεμονωμένο το πρόβλημα ή γενικό.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που θα κάνει reload it να μας ενημερώσει αν έχει αλλάξει κάτι με τα mb; Θα είναι τελικά 1200 με online ανανέωση; Διάρκεια 15 ή 30 μέρες; Και για ποσό από 10 ή 12 ευρώ τουλάχιστον;
Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7
Λίγο προσοχή με την προσφορά 5GB με 2€.

Σε διπλανό forum υπάρχει αναφορά για απανωτές χρεώσεις αυτόματα από το σύστημα μέχρι να αδειάσει το υπόλοιπο.:worry: (12€ για 30GB).

Κάποιος που την έχει ενεργοποιήσει ας επιβεβαιώσει ότι χρεώθηκε μια φορά, για να δούμε αν είναι μεμονωμένο το πρόβλημα ή γενικό.

Ήθελα να ενημερώσω κι εγώ, διάβασα το ίδιο στη σελίδα της Cosmote στο Facebook, αλλά με πρόλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ενημερώσω κι εγώ, διάβασα το ίδιο στη σελίδα της Cosmote στο Facebook, αλλά με πρόλαβες.

 

Και καλά δε χρεώνει από το πακέτο εφόσον το βάλεις;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που θα κάνει reload it να μας ενημερώσει αν έχει αλλάξει κάτι με τα mb; Θα είναι τελικά 1200 με online ανανέωση; Διάρκεια 15 ή 30 μέρες; Και για ποσό από 10 ή 12 ευρώ τουλάχιστον;
Online ανανέωση συνεχίζει να είναι 1.2gb για ένα μήνα.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

συμφορουμιτες τη βοηθεια σας.

Γνωστος μου εχει whats up και δεν τον ενδιαφερουν καθολου τα MBs αλλα χρησιμοποιει κατα κυριο λογο την ομιλια.

 

Ποιο ειναι το πιο συμφερον πακετο ομιλιας σε whats up που να δινει λεπτα ομιλιας πχ σε ολους; Υπαρχει κατι που να προσεξει; Πχ να κανει online ανανεωση; Να κανει ανανεωση πχ ανα μηνα;

Διαβαζοντας λιγο τι παιζει με τα καρτοκινητα εχω χαθει λιγακι.

Link to comment
Share on other sites

Για όλο το μήνα πλέον για ομιλία 2 πακέτα μόνο υπάρχουν.. :down: το φθηνότερο 7.5€ που δίνει αν το κάνεις ενεργοποίηση online 300 προς όλους και 400 προς whatsup με ελάχιστη 3λεπτη χρέωση και μεταφορά των λεπτών στον επόμενο μήνα

Για πιο φθηνό σε cosmote και ανάλογα το πόσο μιλάς τι έχουν οι επαφές σου κτλ πας μετατροπή σε frog.. που προς το παρόν δίνει 60 προς όλους με ελάχιστη χρέωση ανά 1" με 3.02€ και διπλασιασμό ανα 2 περίπου εβδομάδες συν κάποια επιπλέον δώρα για τους πρώτους 6 μήνες. Και η κοσμοκάρτα ασύμφορη επίσης θεωρώ μιας και δίνει 200 προς όλους με 7€ με 3λεπτη χρέωση..

Link to comment
Share on other sites

Online ανανέωση συνεχίζει να είναι 1.2gb για ένα μήνα.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλο νεο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Καλο νεο αυτο

Δεν είναι και νέο έτσι ήταν τόσο καιρό. Η χαζομάρα είναι ότι θέλει 7.5 το λιγότερο το μήνα όταν με 6 έβγαινε άνετα. Ευτυχώς έχουμε promo 4 με 4 ευρώ. Αλλά μόνο εγώ έχω γονείς παππούδες δεν έχουν μάλλον πάνε για frog.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι έχει καιρό αυτό με τον διπλασιασμό.Αλλά πλέον έχουμε φτάσει να λέμε το μη χείρον βέλτιστο με τις συνεχείς αυξήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...